Družstvo dorostenců čtvrté

junioři a dorostenky šesté ve třetím kole soutěže, které se konalo v Ostravě v sobotu dne 15. září. Naši závodníci svedli několik zajímavých soubojů a vytvořili si osobní rekordy. V juniorech to byl v běhu na 400 m překážek Lukáš Hvasta časem 56,96 v dorostenkách Monica Hladíková v běhu na 400 m časem 60,15 a výborně finišovala ve vítězné štafetě na 4 x 400 m. Ve skoku o tyči si vytvořili osobáky dorci Jan Sebastian Pučera výkonem 351 cm a Petr Gaszczyk výkonem 261 cm. Škoda jen, že za družstvo juniorek nastoupila jen jedna závodnice. Uvádíme pořadí družstev ve třetím a po třetím kole, dále body získané závodníky a závodnicemi v I. až III. kole. Podrobné výsledky na www.atletika.cz

Bodový stav ve III.kole – DOROSTENCI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 15 244,50
2 SSK Vítkovice 14 199,50
3 Atletický klub Olomouc z.s. 13 145,00
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12 89,50
5 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 11 81,00
6 AK Kroměříž 10 35,00
7 Atletický klub Hodonín, z.s. 9 28,00
8 TJ Lokomotiva Břeclav 8 26,00
9 AC Čejkovice 7 24,00
10 TJ Frýdek-Místek, z.s. 6 24,00
11 AC Prostějov 5 20,50
12 TJ Šumperk, z.s. 4 19,00
13 VSK Univerzita Brno 3 11,00
14 TJ TŽ Třinec 2 6,00
15 AK Šternberk z.s. 1 2,00
TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště
JAC Brno “A”
TJ Znojmo z.s.
Bodový stav po III.kole – DOROSTENCI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 43 676,50
2 SSK Vítkovice 39 542,00
3 Atletický klub Olomouc z.s. 38 511,00
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek 33 226,00
5 TJ Lokomotiva Břeclav 29 158,00
6 AK Kroměříž 26 110,00
7 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 25 157,00
8 Atletický klub Hodonín, z.s. 24 106,50
9 AC Čejkovice 19 82,50
10 TJ Frýdek-Místek, z.s. 17 76,00
11 TJ Šumperk, z.s. 14 68,00
12 AK Šternberk z.s. 7 32,00
13 AC Prostějov 5 27,50
14 VSK Univerzita Brno 5 22,00
15 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 3 9,00
JAC Brno “A” 6,00
TJ Znojmo z.s. 5,00

 

Bodový stav ve III.kole – JUNIOŘI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 13 181,00
2 VSK Univerzita Brno 12 174,50
3 Atletický klub Hodonín, z.s. 11 144,00
4 SSK Vítkovice 10 90,00
5 TJ Jiskra Otrokovice 9 74,50
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 8 73,00
7 Atletický klub Zlín, z.s. 7 60,00
8 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 6 50,00
9 TJ Šumperk, z.s. 5 26,00
10 TJ Znojmo z.s. 4 17,00
11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 3 17,00
12 TJ TŽ Třinec 1 10,00
13 TJ Sokol Opava nepřijela
Bodový stav po III.kole – JUNIOŘI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 38 520,00
2 VSK Univerzita Brno 37 538,50
3 SSK Vítkovice 32 370,00
4 Atletický klub Hodonín, z.s. 31 398,00
5 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 24 193,50
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 24 193,50
7 Atletický klub Zlín, z.s. 21 168,00
8 TJ Jiskra Otrokovice 20 150,50
9 TJ Sokol Opava 11 85,50
10 TJ Znojmo z.s. 10 61,50
11 TJ TŽ Třinec 9 63,00
12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 7 59,00
13 TJ Šumperk, z.s. 7 48,00

 

Bodový stav ve III.kole – DOROSTENKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 12 228,00
2 SSK Vítkovice 11 220,00
3 TJ Frýdek-Místek, z.s. 10 129,00
4 AK Olymp Brno 9 125,00
5 Atletický klub Olomouc z.s. 8 121,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 7 72,00
7 Atletický klub Hodonín, z.s. 6 31,00
8 TJ Šumperk, z.s. 5 18,00
9 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 4 17,00
10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 3 8,00
11 TJ Jiskra Otrokovice 2 7,00
12 AC Prostějov 2 5,00
TJ Lokomotiva Břeclav nepřijela
Bodový stav po III.kole – DOROSTENKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 SSK Vítkovice 37 649,50
2 TJ Sokol Opava 34 548,00
3 AK Olymp Brno 31 364,00
4 Atletický klub Olomouc z.s. 27 337,50
5 TJ Frýdek-Místek, z.s. 26 342,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 21 170,50
7 Atletický klub Hodonín, z.s. 19 106,00
8 TJ Šumperk, z.s. 16 96,00
9 TJ Lokomotiva Břeclav 13 56,50
10 TJ Jiskra Otrokovice 11 49,00
11 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 6 29,00
12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 1 22,00
13 AC Prostějov 5 17,00
Bodový stav ve III.kole – JUNIORKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 SSK Vítkovice 13 190,00
2 AK Olymp Brno „A“ 12 96,00
3 AK Šternberk z.s. 10 91,50
4 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 9 90,00
5 Atletický klub Zlín, z.s. 8 82,00
6 AK Olymp Brno „B“ 7 71,00
7 TJ Šumperk, z.s. 6 41,00
8 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 5 35,00
9 TJ TŽ Třinec 4 21,50
10 AC Čejkovice 3 19,00
11 TJ Znojmo z.s. 2 13,00
12 AC Moravská Slavia Brno, spolek   0,00
13 SKM Valašské Meziříčí
Bodový stav po III.kole – JUNIORKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno „A“ 38 559,00
2 SSK Vítkovice 37 509,00
3 AK Šternberk z.s. 32 294,00
4 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 28 227,00
5 Atletický klub Zlín, z.s. 26 203,00
6 AK Olymp Brno „B“ 21 161,00
7 AC Moravská Slavia Brno, spolek 17 116,00
8 TJ Šumperk, z.s. 14 91,00
9 TJ Znojmo z.s. 13 65,00
10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 12 81,00
11 TJ TŽ Třinec 11 65,50
12 AC Čejkovice 10 64,00
13 SKM Valašské Meziříčí 2 33,00

 

Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2018 za družstvo dorostenců v I. až III. kole
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.    
1. Pospíšil Matouš 13,00 18,50 31,50 13,94 10,50
2. Veleba Viktor 9,25 22,25 31,50 13,94 10,50 H
3. Pučera Sebastian Jan 8,25 7,75 8,00 24,00 10,62 8,00
4. Skovránek Libor 9,00 14,00 23,00 10,18 7,67
5. Charbaka Ivan 5,00 8,50 7,25 20,75 9,18 6,92
6. Wilk Sebastian 11,00 9,00 20,00 8,85 6,67 H
7. Wittek Rudolf 12,00 6,00 18,00 7,96 6,00
8. Pohanka Martin 6,00 10,75 16,75 7,41 5,58
9. Křivánek František 2,25 4,75 3,25 10,25 4,54 3,42
10. Němec Ondřej 2,00 5,00 0,00 7,00 3,10 2,33
11. Žemla Marek 7,00 7,00 3,10 2,33
12. Tešnar Michal 1,75 4,00 5,75 2,54 1,92
13. Gaszcyk Petr 2,25 0,00 3,25 5,50 2,43 1,83
14. David Petr 2,00 3,00 5,00 2,21 1,67
15. Kadlec Michal 0,00 0,00 0,00 0,00
16. Marek Tomáš 0,00 0,00 0,00 0,00
   
Celkem 80,00 56,50 89,50     226,00 100,00 75,33
Body získané hostujícími atlety z klubů:
SK Speed Brno 9,25 0,00 22,25 31,50 13,94 10,50
BYAC Brno 11,00 9,00 0,00 20,00 8,85 6,67
Hostující celkem 20,25 9,00 22,25     51,50 22,79 17,17
Atlety AC Moravská Slavia 59,75 47,50 67,25     174,50 77,21 58,17
Celkem 80,00 56,50 89,50     226,00 100,00 75,33
Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2018 za družstvo dorostenek v I. až III. kole
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.    
1. Kouřilová Soňa 11,00 12,25 13,75 37,00 23,05 12,33
2. Hladíková Monica 2,25 11,75 18,75 32,75 20,40 10,92
3. Hluší Natálie 8,00 7,00 9,00 24,00 14,95 8,00 H
4. Dobrovolná Andrea 10,00 11,75 21,75 13,55 7,25
5. Kleiblová Karolína 4,00 5,00 3,75 12,75 7,94 4,25
6. Jedličková Marie 2,25 0,00 8,00 10,25 6,39 3,42 H
7. Kopřivová Sára 0,00 2,25 7,00 9,25 5,76 3,08
8. Táborská Petra 4,00 2,25 6,25 3,89 2,08
9. Matulová Lenka 4,25 0,00 4,25 2,65 1,42
10. Juřenčáková Martina 2,25 0,00 2,25 1,40 0,75 H
11. Ševčíková Markéta 0,00 0,00 0,00 0,00
   
Celkem 48,00 40,50 72,00     160,50 100,00 53,50
Body získané hostujícími atlety z klubů:
SK Speed Brno 12,50 7,00 17,00 36,50 22,74 12,17
0,00 0,00 0,00
Hostující celkem 12,50 7,00 17,00     36,50 22,74 12,17
Atlety AC Moravská Slavia 35,50 33,50 55,00     124,00 77,26 41,33
Celkem 48,00 40,50 72,00     160,50 100,00 53,50

 

Body získané závodníky které startovali v roce 2018 za družstvo juniorů v I. až III. kole
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.    
1. Balúch Matej 20,00 22,25 24,25 66,50 34,37 22,17 C
2. Hvasta Lukáš 9,00 9,25 11,25 29,50 15,25 9,83
3. Paulíny Andrej 9,00 9,00 9,00 27,00 13,95 9,00 C
4. Stibal Jakub 10,00 13,25 23,25 12,02 7,75
5. Dvořák Tomáš 7,00 8,25 7,00 22,25 11,50 7,42
6. Kacer Jakub 4,00 4,50 4,25 12,75 6,59 4,25 H
7. Pazourek Petr 2,00 4,25 6,25 3,23 2,08
8. Kocourek Martin 4,00 4,00 2,07 1,33
9. Spevák Lukáš 2,00 2,00 1,03 0,67
10. Vrátný Jakub 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
11. Ševčík Ondřej 0,00 0,00 0,00 0,00
  0,00 0,00 0,00
Celkem 63,00 57,50 73,00     193,50 100,00 64,50
Body získané hostujícími atlety z klubů:
SK Speed Brno 4,00 4,50 4,25 12,75 6,59 4,25
Cizinci ze Slovenska 29,00 31,25 33,25 93,50 48,32 31,17
Hostující celkem 33,00 35,75 33,25     106,25 54,91 35,42
Atlety AC Moravská Slavia 30,00 21,75 39,75     87,25 45,09 29,08
Celkem 63,00 57,50 73,00     193,50 100,00 64,50

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card