Družstvo atletických přípravek dívek a chlapců

zvítězilo i ve II. kole sk. “A” soutěže, které pořádala Moravská Slavia na stadionu ve Vojtové ulici ve čtvrtek dne 17. června. Rezervní družstvo skončilo na pátém místě. Pořadí družstev ve II. kole a po II. kole

Fotky najdete na odkazu http://mt03.rajce.idnes.cz

Bodový stav ve I. kole atletických přípravek – KLAP (hoši a dívky)
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 9 157,50
2 SK Speed Brno, spolek “A” 8 129,00
3 SK TROPS Brno, z.s. 7 89,50
4 AC Track&Field Brno 6 57,50
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 5 33,00
6 Atletický klub Panter Brno, z.s. „A“ 4 28,50
7 ATK Šlapanice „A“ 3 6,00
8 ATK Šlapanice „B“ 2 3,00
SK Speed Brno, spolek “B” 0 0,00
Atletický klub Panter Brno, z.s. „B“ 0 0,00
Running zone Brno 0 0,00
Bodový stav po II. kole atletických přípravek (hoši a dívky)
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 18 321,66
2 SK Speed Brno, spolek “A” 16 281,83
3 SK TROPS Brno, z.s. 13 159,50
4 AC Track&Field Brno 13 128,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 9 55,50
6 Atletický klub Panter Brno, z.s. „A“ 9 51,50
7 ATK Šlapanice „A“ 6 17,00
8 ATK Šlapanice „B“ 2 3,00
SK Speed Brno, spolek “B” 0 0,00
Atletický klub Panter Brno, z.s. „B“ 0 0,00
Running zone Brno 0 0,00

Body získané závodníky, kteří startovali za “A” družstvo

P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
1 Kreidl Václav 38,25 35,25 73,50 22,85 36,75
2 Kubová Sarah 19,33 26,25 45,58 14,17 22,79
3 Ballon-Mierna Mariana 16,50 25,25 41,75 12,98 20,88
4 Holá Monika 6,33 27,00 33,33 10,36 16,67
5 Růžičková Zuzana 9,50 22,00 31,50 9,79 15,75
6 Navrátilová Stela 29,75 29,75 9,25 14,88
7 Adámek Daniel 17,00 3,50 20,50 6,37 10,25
8 Hanková Anežka 11,00 8,00 19,00 5,91 9,50
9 Burešová Ema 9,25 8,00 17,25 5,36 8,63
10 Malý Matyáš 5,00 0,00 5,00 1,55 2,50
11 Lang Mikuláš 2,25 2,25 4,50 1,40 2,25
12 Leberová Andrea ms 0,00 0,00 0,00 0,00
13 Dostalíková Barbora 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Žižková Klára 0,00 0,00 0,00 0,00
14 Pinková Michaela 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 164,16 157,50     0,00   321,66 100,00 160,83
                 
Disciplína Body v kole – přípravek finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
60 m 47,16 40,50 87,66 27,25 43,83
300 m 34,00 39,00 73,00 22,69 36,50
dálka 28,00 44,00 72,00 22,38 36,00
Koule 46,00 46,00 14,30 23,00
kriket 25,00 25,00 7,77 12,50
štafeta 4×170 m 9,00 9,00 2,80 4,50
štafeta 4×60 m 9,00 9,00 2,80 4,50
Součet 164,16 157,50     0,00   321,66 100,00 160,83

Body získané “B” družstvem

P.č. Příjmení a jméno Body v kole     celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
1 Vrbka Jan 6,00 11,75 17,75 31,98 17,75
2 Lísková Pavlína 0,50 14,75 15,25 27,48 15,25
3 Máca Ondřej 5,00 1,75 6,75 12,16 6,75
4 Šmýd Kryštof 4,50 1,00 5,50 9,91 5,50
5 Zatloukalová Ema 3,50 1,00 4,50 8,11 4,50
6 Hájek Matěj 1,00 1,00 2,00 3,60 2,00
7 Dobešová Veronika 1,00 1,00 2,00 3,60 2,00
8 Melichar Tomáš 1,00 1,00 1,80 1,00
9 Topinková Denisa 0,75 0,75 1,35 0,75
10 Novák David 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
12 Varosjan Ani 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
13 Řehůřková Elen 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
14 Zavřelová Aneta 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Antlová Emma 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
15 Sýkorová Anna 0,00 0,00 0,00 0,00
16 Hanáková Nikol 0,00 0,00 0,00 0,00
17 Vykoupilová Klára 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 22,50 33,00 0,00 0,00 0,00   55,50 100,00 55,50
                 
Disciplína Body v kole – přípravek     celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
dálka 7,00 7,00 14,00 25,23 14,00
60 m 7,50 5,00 12,50 22,52 12,50
štafeta 4×60 m 7,00 7,00 12,61 7,00
300 m 0,00 6,00 6,00 10,81 6,00
Koule 4,00 4,00 7,21 4,00
štafeta 4×170 m 4,00 4,00 7,21 4,00
kriket 0,00 0,00 0,00 0,00
Součet 22,50 25,00 0,00 0,00 0,00   47,50 85,59 47,50

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card