Družstvo atletických přípravek chlapců a dívek

zvítězilo i ve II. kole a postoupilo do finále, které se uskuteční ve Slavkově 19. září 2019. Záložní “B” tým skončil na třetím místě. Níže pořadí družstev ve II. a po II. kole, body získané závodník v I. až II. kole

Bodový stav ve II. kole atletických přípravek – KLAP (hoši a dívky)
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 7 207,50
2 SK Speed Brno, spolek “A” 6 182,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 5 59,25
4 Atletický klub Panter Brno, z.s. „A“ 4 30,50
5 Bač Line Sport Brno 3 15,75
6 SK Speed Brno, spolek “B” 2 6,00
Running zone Brno nenastoupil
Bodový stav po II. kole atletických přípravek (hoši a dívky)
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 14 410,50
2 SK Speed Brno, spolek “A” 12 375,50
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 10 105,75
4 Atletický klub Panter Brno, z.s. 8 72,50
5 Bač Line Sport Brno 6 24,75
6 SK Speed Brno, spolek “B” 4 7,00
Running zone Brno nenastoupil

 

Body získané závodníky (chlapci a děvčata), kteří startovali za “A” družstvo přípravek
P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II.    
1 Čumpelík Lukáš 29,00 30,00 59,00 14,37 29,50
2 Horák Tomáš 24,25 24,75 49,00 11,94 24,50
3 Šenkýř Dominik 22,25 20,75 43,00 10,48 21,50
4 Brožová Barbora 19,75 18,25 38,00 9,26 19,00
5 Navrátilová Stela 20,00 15,75 35,75 8,71 17,88
6 Čechová Johana 18,25 17,25 35,50 8,65 17,75
7 Slavík Jan 15,75 14,00 29,75 7,25 14,88
8 Kreidl Václav 16,00 12,25 28,25 6,88 14,13
9 Kleiblová Kateřina 7,75 13,75 21,50 5,24 10,75
10 Holá Monika 9,00 7,00 16,00 3,90 8,00
11 Zeman Martin 14,75 14,75 3,59 7,38
12 Fremelová Sarah 0,00 14,00 14,00 3,41 7,00
13 Růžičková Zuzana 4,00 8,00 12,00 2,92 6,00
14 Zatloukal Filip 8,00 8,00 1,95 4,00
15 Dobešová Petra 2,25 ms 2,25 0,55 1,13
16 Dostalíková Barbora 0,00 2,00 2,00 0,49 1,00
17 Selinger Elijah Shai 1,75 1,75 0,43 0,88
18 Dujka Matěj 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
19 Helmanová Adéla ms 0,00 0,00 0,00
   
Celkem 203,00 207,50     0,00   410,50 100,00 205,25
                 
Disciplína Body v kole – přípravek finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
60 m 65,00 55,50 120,50 29,35 60,25
dálka 61,00 55,00 116,00 28,26 58,00
300 m 42,00 36,00 78,00 19,00 39,00
Koule 41,00 41,00 9,99 20,50
štafeta 4×60 m 20,00 20,00 4,87 10,00
štafeta 4×170 m 20,00 20,00 4,87 10,00
kriket 15,00 15,00 3,65 7,50
Součet 203,00 207,50     0,00   410,50 100,00 205,25

 

Body získané závodníky (chlapci a děvčata), kteří startovali za “B” družstvo přípravek
P.č. Příjmení a jméno Body v kole     celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II.    
1 Jakubcová Valerie 17,00 18,00 35,00 33,10 17,50
2 Hadár Richard 16,50 16,50 15,60 8,25
3 Ballon-Mierná Mariana 8,25 6,50 14,75 13,95 7,38
4 Ballon-Mierná Liliana 1,25 9,50 10,75 10,17 5,38
5 Burešová Ema 4,00 4,00 8,00 7,57 4,00
6 Lang Mikuláš 4,75 1,50 6,25 5,91 3,13
7 Malý Matyáš 5,25 5,25 4,96 2,63
8 Vrbka Jan 3,25 3,25 3,07 1,63
9 Zavřelová Aneta 1,50 0,00 1,50 1,42 0,75
10 Žoch Albert 1,50 1,50 1,42 0,75
12 Grabovská Eva 1,50 ms 1,50 1,42 0,75
13 Partyka David 1,50 1,50 1,42 0,75
14 Varosjan Ani ms 0,00 0,00 0,00 0,00
15 Pichová Hana 0,00 ms 0,00 0,00 0,00
16 Hejčová Tatiana 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
17 Růžička Matyáš 0,00 0,00 0,00 0,00
18 Kulová Kateřina 0,00 0,00 0,00 0,00
19 Daňhelová Nela 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 46,50 59,25 0,00 0,00 0,00   105,75 100,00 52,88
                 
Disciplína Body v kole – přípravek     celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
300 m 20,50 22,00 42,50 40,19 21,25
Koule 19,00 19,00 17,97 9,50
kriket 15,00 15,00 14,18 7,50
štafeta 4×60 m 11,00 11,00 10,40 5,50
60 m 0,00 9,25 9,25 8,75 4,63
štafeta 4×170 m 6,00 6,00 5,67 3,00
dálka 0,00 3,00 3,00 2,84 1,50
Součet 46,50 59,25 0,00 0,00 0,00   105,75 100,00 52,88

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card