Družstvo atletické přípravky vybojovalo zlaté

medaile ve Finále krajské ligy smíšených družstev (chlapci a dívky)

atletických přípravek, které se konalo ve čtvrtek 19. září ve Slavkově u Brna startovalo 11 nejlepších přípravek Jihomoravského kraje – vítězů základních kol soutěže.  Fotky od Ladislav Majera najdete na   Rajčeti: KLAP2019_finale_Slavkov    Podrobné výsledky na www.atletika.cz    Níže uvedeno pořadí družstev ve finále a body získané závodníky:

Finále KLAP Jižní Moravy
poř. družstvo body
pomocné
1 AC Moravská Slavia Brno, spolek   109,00
2 Elite Sport Boskovice, z.s. 71,00
3 TJ Lokomotiva Břeclav 64,00
4 Atletika Slavkov u Brna   59,00
5 VSK Univerzita Brno 54,00
6 Orel Vyškov 45,00
7 TJ Sokol Přísnotice   33,00
8 SK Speed Brno, spolek 31,00
9 SK Atletika Hustopeče , z.s. 13,00
10 Atletický klub Blansko Dvorská   13,00
11 AK Olymp Brno, spolek 4,00

 

Body získané závodníky (chlapci a děvčata), kteří startovali za “A” družstvo přípravek
P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II.    
1 Horák Tomáš 24,25 24,75 33,00 82,00 15,78 27,33
2 Čumpelík Lukáš 29,00 30,00 59,00 11,36 19,67
3 Navrátilová Stela 20,00 15,75 16,75 52,50 10,11 17,50
4 Čechová Johana 18,25 17,25 10,75 46,25 8,90 15,42
5 Slavík Jan 15,75 14,00 15,00 44,75 8,61 14,92
6 Šenkýř Dominik 22,25 20,75 43,00 8,28 14,33
7 Brožová Barbora 19,75 18,25 38,00 7,31 12,67
8 Kreidl Václav 16,00 12,25 8,75 37,00 7,12 12,33
9 Zeman Martin 14,75 17,75 32,50 6,26 10,83
10 Kleiblová Kateřina 7,75 13,75 7,00 28,50 5,49 9,50
11 Holá Monika 9,00 7,00 0,00 16,00 3,08 5,33
12 Fremelová Sarah 0,00 14,00 14,00 2,69 4,67
13 Růžičková Zuzana 4,00 8,00 0,00 12,00 2,31 4,00
14 Zatloukal Filip 8,00 0,00 8,00 1,54 2,67
15 Dobešová Petra 2,25 ms 2,25 0,43 0,75
16 Dostalíková Barbora 0,00 2,00 2,00 0,38 0,67
17 Selinger Elijah Shai 1,75 1,75 0,34 0,58
18 Dujka Matěj 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
19 Helmanová Adéla ms 0,00 0,00 0,00
20 Válková Ester 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 203,00 207,50     109,00   519,50 100,00 173,17
                 
Disciplína Body v kole – přípravek finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
60 m 65,00 55,50 31,00 151,50 29,16 50,50
dálka 61,00 55,00 26,00 142,00 27,33 47,33
300 m 42,00 36,00 25,00 103,00 19,83 34,33
Koule 41,00 41,00 7,89 13,67
štafeta 4×60 m 20,00 11,00 31,00 5,97 10,33
kriket 15,00 16,00 31,00 5,97 10,33
štafeta 4×170 m 20,00 20,00 3,85 6,67
Součet 203,00 207,50     109,00   519,50 100,00 173,17

 

 

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card