Atletická přípravka vybojovala bronzové medaile

ve Finále krajské ligy smíšených družstev (chlapci a dívky) atletických přípravek, které se konalo ve čtvrtek 6. září ve Slavkově u Brna startovalo 11 nejlepších přípravek Jihomoravského kraje – vítězů základních kol soutěže.

Podrobné výsledky na www.atletika.cz

Finále KLAP Jižní Moravy
poř. družstvo body
pomocné
1 TJ Lokomotiva Břeclav 112,00
2 Orel Vyškov 100,33
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A”   67,00
4 Atletika Slavkov u Brna „A“ 59,83
5 AK Blansko Dvorska 47,00
6 VSK Univerzita Brno 45,33
7 SK Speed Brno, spolek 36,00
8 SK Atletika Hustopeče 17,00
9 AK Olymp Brno 14,50
10 Atletika Slavkov u Brna „B“ 5,00
11 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 0,00
  JAC Brno   nepřijel
  AK Hodonín   nepřijel

 

Body získané závodníky (chlapci a děvčata), kteří startovali za “A” družstvo přípravek
P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II.    
1 Dobešová Pavlína 33,00 33,00 66,00 13,44 22,00
2 Kreidl Václav 24,00 20,25 5,00 49,25 10,03 16,42
3 Havelková Lucie 17,00 19,25 10,00 46,25 9,42 15,42
4 Horák Tomáš 35,75 24,00 59,75 12,17 19,92
5 Šenkýř Dominik 35,75 18,00 53,75 10,95 17,92
6 Topinková Barbora 15,00 19,75 2,00 36,75 7,48 12,25
7 Chovan Sofia 11,75 15,00 6,00 32,75 6,67 10,92
8 Prokopová Tereza 13,75 11,00 0,00 24,75 5,04 8,25
9 Zatloukal Filip 4,75 15,50 2,00 22,25 4,53 7,42
10 Dobešová Petra 3,75 16,25 0,00 20,00 4,07 6,67
11 Slavík Jan 19,25 19,25 3,92 6,42
12 Dujka Matěj 5,00 7,25 0,00 12,25 2,49 4,08
13 Selinger Eljah Shal 4,00 8,00 12,00 2,44 4,00
14 Kleiblová Kateřina 8,75 0,00 8,75 1,78 2,92
15 Honek Kristian 1,75 7,00 0,00 8,75 1,78 2,92
16 Langer Adam 8,00 8,00 1,63 2,67
17 Střelická Alena 6,75 6,75 1,37 2,25
18 Svobodová Zuzana 2,00 2,00 0,41 0,67
19 Hrazdira Abraham 1,75 1,75 0,36 0,58
Celkem 188,00 236,00 0,00 0,00 67,00   491,00 100,00 163,67
                 
Disciplína Body v kole – přípravek finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
60 m 53,00 60,00 16,00 129,00 26,27 43,00
300 m 52,00 56,00 19,00 127,00 25,87 42,33
dálka 44,00 66,00 24,00 134,00 27,29 44,67
kriket 21,00 34,00 0,00 55,00 11,20 18,33
štafeta 4×60 m 18,00 8,00 26,00 5,30 8,67
štafeta 4×170 m 20,00 20,00 4,07 6,67
Součet 188,00 236,00 0,00 0,00 67,00   491,00 100,00 163,67

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card