Anketní lístek

Anketa nejlepší atleti Moravské Slavie za rok 2017

Anketa nejlepší atleti Moravské Slavie za rok 2017. Respondenti stanoví v termínu od 22.1.2018 do 20.2.2018 pořadí v kategoriích na anketním lístku případně navrhnou i jiné kandidáty. /před jméno napíší pořadové číslo /Z ankety vzejdou vítězové ve třech věkových kategoriích. /DOSPĚLÍ, MLÁDEŽ /junioři, dorost, žactvo 14 až 15 let/, ŽACTVO do 13 let. Hlasovací /anketní/ lístky budou k dispozici od 22.1.2018 u předsedy klubu, nebo si jej můžete stáhnou na stránkách klubu. Je nutné je poslat v elektronické podobě nebo předat v klubovně na Vojtové

Kategorie: DOSPĚLÍ

Coufalová Dominika (1994), trenér Jan Dvořák

–      MČR na dráze 800 m – 15.místo 2:15,71

–     překonala klubovní rekordy na 1 000 m v hale 3:11,56 a 600 m na dráze 1:39,87

–      2. místo MMaS

Čaladi Tereza, (1996), trenér Jan Dvořák

  • Účast MČR do 22 let – 15.místo 400 m přek. 1:07,87, 100 m přek. 21
  • MČR na dráze – 100 m přek. 20. 15,81,
  • Překonala klubovní rekord žen na 100 m přek. 15,19

Gorecká Marcela (1988), bez trenéra

–      MČR na 800 m – 14.místo 2:14,61

–     1. místo MMaS

Hlavenka Tomáš, (1977), bez trenéra

  • 50km chůze            4:37:16 Mistr ČR 25.3. Dudince , -898b. Madˇ. Tabulky
  • 20km chůze výkon   1:35:55- 4. místo Mistrovství Evropy masters AArhus, Dánsko- 900b. M. tabulky-3. místo tabulky ČR

–   1:36:21 4.místo MČR 20km chůze Poděbrady 8.4.2017 -893b.

10km chůze  46:58 Mistr ČR veteránů 27.8.2017 Třebíč -877b.

Překonal rekordy oddílu v následujících disciplínách

hodinovka chůze na dráze 12845m rekord města Brna 21.10.2017, Praha (Dosud Jiří Malysa 12772m z r. 2007), také r. oddílu.

10.000m chůze na dráze 46:33,36 mez. 21.10.Praha- 891b. Maď. tabulky

5.000m chůze na dráze  22:43,0 1.5. Vyškov -885b. M. tab.

22:17,0  12.11. Brno – 914b. M. tabulky

3.000mchůze na dráze   13:08,80 12.7.Břeclav  925b.M. tab.

13:01,1   3.9. Vyškov -940 b.M.tab.

5km chůze na silnici 22:47    22.4. B. Mikuláš-880b. M. tab.

25km chůze silnice  2:13:49   25.3. Dudince , (dosud 2:24:03 Jan Vlček)

Vyhrál všechny ligová kola na 1.NL.

Ustavil rekordy oddílu na 30,35 a 50km chůze a na 3.000m ch.v hale.

Hübner Kryštof (1995), trenér Jan Dvořák

  • 800m 1:55,23
  • MČR do 22 let 800 m 10. za čas 1:56,81, tabulky muži „22“ – 12. (1,55,23)

Jagošová Tereza (1993),

  • MČR na dráze – 5 000 m 10.místo 18:40,91, – 30. v ČR tabulkách

Kollár Martin, (1990), bez trenéra

  • koule,výkon 16,01m 19.7.Brno -883bodů podle Maď. tabulek, 9. místo MČR za 15,19 m,13. místo tabulky ČR

Klézl David (1994), trenér Lukáš Plachý

  • 100m 11,05     17.06.  –    Ostrava -871b.
  • 150m 17,07     24.07.  –    Brno
  • 200m  22,63    17.06.  –    Ostrava -841b.
  • 300m  36,64     24.07.  –    Brno- 785b.

Krcháková Alena (1957) trenér Jiří Šmiták

  • Ve své kategorii jedna z nejlepších maratoňských běžkyň v Evropě a na světě, 3. Místo na maratonu v Berlíně (3:25:57), vítězka maratinu ve Vídni (3:25:19) a půlmaratonu v Karlových Varech (1:34:43), Českých Budějovicích, Olomouci a Plzni. Veteránská mistryně ČR na 5 000 a 10 000 m

Nykl Miroslav (1997), trenér Jan Dvořák

  • MČR v hale 60 m přek. 16.místo

Rerych Jiří (1962)

  • Nejlepší český vytrvalec v kat. 55-59 let v půlmaratonu /1:18:078/ a maratonu (2:46:08), překonal klubovní rekordy v bězích na dráze na 25 000 m (1:37:57), a 30 000 m (1:58:25,20)

Schmöger Martin (1995), trenér Jan Dvořák

  • účast na MČR v hale (8,43/5. v R3, celkově 12.) pořadí v hale v mužích 60 př. – 18. (8,43), účast na MČR na dráze – 110 přek. muži – 3. v R2 15,10, celkově 10., v tabulkách 24. (15,10), muži „22“ 110 přek. – 11. (15,10) + muži „22“ 400 přek. – 18. (58,43)

Vnenčáková Soňa (1994) – bez trenéra

  • 3000 m            10:16,06  07.08. Brno- 865b.
  • 5 000 m           18:38,13
  • 10.000 m         37:22,74  29.04.České Budějovice -872b.
  • půlmaraton 1:21:02      12.08. Rajec -895b.

Kategorie: MLÁDEŽ (junioři, dorost, žactvo 14 až 15 let)

Bauchner Michael (2002), trenér Petr Marčík 1500 – 4:37,91 (31. v ČR)

 

Bochníčková Dominika (1999), juniorka, trenér Jan Dvořák

–         9. místo HMČR, 10. místo MČR

–         1. místo HMMaS, 6. místo MMaS

Čumpelík Luděk (2003), žák, trenéři otec, Jan Dvořák, Jan Žižka – tyč 293 cm   (26. v ČR), účast na MČR dráha – tyč 17. za 256 cm, oštěp 600 g – 42,08 cm (27. v ČR), na MČR DNS, další disciplíny víceboje, 100 přek. – 15,61 (79. v ČR), disk 1 kg 32,96, dálka – 522 cm.

Dobrovolná Andrea (2001), dorostenka, trenér Petr Marčík

–         10. místo MČR, 20. místo MČR kros

–         3. místo MMaS, 4. místo MMaS kros

Doležalová Marie (2001), dorostenka, trenérka Eva Hammacher

–         11. místo HMMaS, 8. místo MMaS,

–         překonala klubovní rekord v hodu oštěpen 600 g výkonem 36,22 a klubovní rekord v hodu oštěpem 500g výkonem 36.69

–         vytvořila klubovní reord v hodu oštěpem 600g výkonem 34.03

Freibergerová Eliška (1999), juniorka, trenér Jan Dvořák

–         12. místo HMČR, 9. místo MČR

–         5. místo HMMaS, 6. místo MMaS

Hartmann Jakub (2003), trenéři Marek Majer, Ladislav Majer

– 300 – 39,63 (77. v ČR ), účast na MČR dráha 300 – 39,96 R) a 4×300, další PB 60 – 7,80

Hurt Jakub (2001), dorostenec, trenérka Monika Olejníčková

–         8. místo HMMaS víceboje, 4. místo MMaS

Hvasta Lukáš (1999), junior, trenér Jan Dvořák

  • MČR hala 60m př junioři R – 19. – 9.18, 400 př. dráha – tabulky 29. (58,33).

Jeřábková Alžběta (1999), juniorka, trenéři Monika Olejníčková, Petr Marčík

–         6. místo HMČR, 8. místo MČR

–         3. místo HMMaS, 3. místo MMaS

–         překonala klubovní rekord v běhu na 800 m časem 2:17.73 a halový klubovní rekord v běhu na 800m časem 2:20.68

Kadeřábek Michal (2003), žák, ), trenéři Marek Majer, Ladislav Majer

  • 60 – 7,69, dálka 520 cm, 150 – 18,81, oštěp 600 g – 32,47 cm. Účast na MČR dráha 4×60

Kadlec Michal (2002), žák, trenér do června 2017 Jiří Halama, od června 2017 Jan Dvořák

  • 60 – 7,65, 150 – 18,86, 300 – 40,29, dálka 532 cm. Účast na MČR dráha 4×60, 4×300.

Konečný Vojtěch (2002), žák, trenérka Martina Olejníčková

–         17. místo HMČR

–         5. místo HMMaS

Kouřilová Soňa (2001), dorostenka, trenér Petr Marčík

–         4. místo MČR, 18. místo MČR kros

–         10. místo HMMaS, 2. místo MMaS, 3. místo MMaS kros

–         překonala klubovní rekord v běhu na 1500m př časem 5:20.60

–         vytvořila klubovní rekord v běhu na 1500m př časem 5:32.06, klubovní rekord v běhu 2000m př časem 7:39.33 a klubovní rekord v běhu na 3000m př časem 12:23.02

Zařazena ve sportovním centu mládeže!

Křivánek František (20002), žák, trenérka Martina Olejníčková

  • 60 – 7,68, 150 – 18,89, dálka – 534 cm, 300 – 41,30, koule 4 kg – 10,15 cm. Účast na MČR dráha 4×60

Marčíková Lenka (1999), juniorka, trenéři Martina Punčochářová, Petr Marčík

–         11. místo HMMaS, 4. místo MMaS kros

Matějáková Alena (2000), dorostenka, trenér Petr Marčík

–         6. místo HMČR, 8. místo MČR, 4. místo MČR kros, 19. místo HMČR víceboje

–         2. místo HMMaS, 2. místo MMaS, 2. místo MMaS kros, 9. místo HMMaS víceboje

–         překonala klubovní rekord v běhu na 400m př časem 1:09.19 a klubovní rekord v běhu na 800m časem 2:21.65

–         vytvořila klubovní rekord v pětiboji  60 m pře.-výška-dálka-koule 3 kg-800 m  /9,82-142-476-8,85-2:27,03/ a klubovní rekord v běhu na 300m př časem 49.17,

Morávek Jaromír (2003), žák, trenér Tomáš Hlavenka

–         4. místo MČR

–         4. místo MMaS

–         překonal klubovní rekord v chůzi na 3000m časem 17:21.35

–         vytvořil klubovní rekord v chůzi na 3000m časem 22:58.54 a klubovní rekord v chůzi na 5000m časem 29:26.0

Pazourek Petr (2000), dorostenec, trenér Petr Marčík

–         24. místo MČR kros

–         10. místo MMaS kros

Pohanka Martin (2002), žák, trenérka Martina Olejníčková

–         52. místo MČR kros

–         4. místo MMaS, 11. místo MmaS kros

–         vytvořil halový klubovní rekord žáků v běhu na 3 000 m časem 10:20,75

Pučera Jan Sebastian (2002), žák, trenéři Martina Olejníčková, Jan Žižka

–         reprezentoval JmK na Mezikrajovém utkání družstev SŽ

–         překonal klubovní rekord žáků v tyči výkonem 302 a halový klubovní rekord žáků v tyči výkonem 305

Radová Veronika (2002), trenéři Martina Olejníčková a Petr Marčík

  • MČR dráha – 800 m – 2:34,83 R – PB 2:28,76 (71. v ČR), 300 – 43,97 (73. v ČR), výška 145 cm.

Stibal Jakub (2001), dorostenec, trenér Tomáš Klíma

–         13. místo HMČR, 2. místo MČR kros

–         4. místo HMMaS, 1. místo MMaS, 3. místo MMaS kros

–         reprezentoval ČR na na Mezistátním utkání dorostenců a dorostenek

–       překonal klubovní rekord dorostenců v běhu na 2000m př. časem 6:07.16 a klubovní rekord dorostenců v běhu na 1500m časem 4:05.81, dorost – reprezentace ČR na 2 km překážek – Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek – 3. 6:07,16, MČR v krosu – 2. místo, 2 km.přek. na dráze je první v tabulkách (6:07,16), na 1500 na dráze je 8. (4:05,81), na dráze na 800 m 23. (2:01,30), v hale 14.   na 3 km (9:45,54) a 15. na 1500 (4:23,82).

HMČR hala – 1500 m dorostenci 4:29.35 – 13. místo, 3 000 m dorostenci 9:45.77 – 17. místo. Zařazen ve sportovním centu mládeže!

Sekerka Antonín (2003), žák, trenér Ladislav Majer, od podzimu 2017 Petr Marčík

– 800 – 2:09,82 (26. v ČR) účast na MČR dráha 800 – 2:11,56 v R a 4×300. Účast na MČR hala – v R 2:17,18 (v hale 2:14,03).

Ševčík Ondřej (2000), dorostenec, trenérky Eva Hammacher, Monika Olejníčková

–         MČR dráha 16. místo koule 5kg dorostenci 12.19 m

 

Kategorie: ŽACTVO DO 13 LET

Galvas Matyáš (2004), mladší žák, trenérka Martina Punčochářová

–         reprezentoval JmK na Mezikrajovém utkání družstev MŽ, dálka – 502 cm (33.  v ČR 150 – 19,95 (36. v ČR), 60 př. 10,47 (74 v ČR) – účastník mezikrajového utkání ml. žactva – dálka 502 cm – 4., 150 – 19,95 – 7.)

Gorani Anita (2004), mladší žákyně, trenéři Marek Majer, Ladislav Majer

–         4. místo HMMaS

–        koule 2 kg – 10,67 (26. v ČR), – účastnice mezikrajového utkání ml. žactva – koule 2 kg –9,93 – 5., výška – 132 cm

Kučerová Radka (2004), trenéři Marek Majer, Ladislav Majer

–         2. místo HMMaS

–         reprezentoval JmK na Hrách VIII. letní olympiády dětí a mládeže, dálka 488 cm (19. v ČR, na LODM 462 v kval.), výška – v hale 145 cm (8. v ČR), 143 cm venku (37. v ČR), 60 m – 8,59

Melicharová Josefína (2004), mladší žákyně, trenéři do léta Marcela Gorecká, nyní Eva Hammacher

(rychlostně Jan Dvořák) oštěp 400 g – 32,17 cm (7. v ČR), účastnice mezikrajového utkání ml. žactva – oštěp 400 g – 5. za 28,04 cm, koule 2 kg – 9,67 cm (73. v ČR).

–         7. místo MMaS

–         překonala klubovní rekord žákyň v hodu oštěpem 400g výkonem 32.17

–         vytvořila klubovní rekord v hodu oštěpem 400g výkonem 26.85 a klubovní rekord v chůzi na 3000m časem 21:32.67

Pokora Vladimír (2004), mladší žák, trenérky Marcela Gorecká, Martina Punčochářová

–         2. místo HMMaS,– PB 60 m.př. – 10,08 (41.v ČR) s w 9,34, dálka 414 cm, 60 m – 8,21, 150 m – 20,42

Racek Josef (2004), mladší žák, trenéři Marek Majer, Ladislav Majer

–         2. místo HMMaS, 2. místo MMaS, 12. místo MMaS kros, 1500 – 5:11,87 (33. v ČR), výška 145 cm (57. v ČR), oštěp 500 g 25,03 (76. v ČR).

Vrbacký Tomáš (2004), mladší žák, trenérka Marcela Gorecká

–         reprezentoval JmK na Hrách VIII. letní olympiády dětí a mládeže, 60 m 7,63 – 4. místo v ČR. PB dálka 527 cm (13. v ČR, 6. za 523 cm ve F Letní olympiády dětí a mládeže (dále jen LODM), v kval. 513 cm), 60 m – 7,63 (4. v ČR, na LODM  7,94 R, 8,15 SF.), 150 m – 20,51 (66. v ČR).

Žižka Rudolf (2004), mladší žák, trenérka Marcela Gorecká

–         1. místo HMMaS

–         reprezentoval JmK na Hrách VIII. letní olympiády dětí a mládeže

–     800 m 2:16,50 – 5.místo v ČR.  PB 300 – 41,37 (6. v ČR), 800 – 2:16,50 (5. v ČR, na LODM v rozběhu 2:19,99 – 1. nepostupující do F), 150 m – 19,08 (11. v ČR). Účast na MČR žactva dráha 4×300.

  

Oslovení respondenti stanoví pořadí tří závodníků v kategoriích na anketním lístku případně navrhnout i jiné kandidáty. Z ankety vyjdou vítězové ve třech věkových kategoriích.

Je nutné uvádět jméno a příjmení respondenta:

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card