Anketa nejlepší atleti Moravské Slavie za rok 2012

Anketa nejlepší atleti Moravské Slavie za rok 2012. Respondenti stanoví v termínu od 1.1.2013 do 31.1.2013 pořadí v kategoriích na anketním lístku případně navrhnou i jiné kandidáty. /před jméno napíší pořadové číslo /Z ankety vzejdou vítězové ve třech věkových kategoriích. /DOSPĚLÍ, MLÁDEŽ /junioři, dorost, žactvo 14 až 15 let/, ŽACTVO do 13 let. Hlasovací /anketní/ lístky budou k dispozici od 1.12.2012 u předsedy výkonného výboru, nebo si jej můžete stáhnou na stránkách klubu. Je nutné je poslat v elektronické podobě zouhar @teplarny.cz nebo předat v klubovně na Vojtové.

respondenti stanoví pořadí tří závodníků v kategoriích na anketním lístku případně navrhnout i jiné kandidáty. Z ankety vyjdou vítězové ve třech věkových kategoriích.

Je nutné uvádět jméno a příjmení respondenta:

NÁVRH ANKETY – v kategoriích
Kategorie: DOSPĚLÍ

Juránek Martin na akademickém mistrovství ČR vybojoval 2 zlaté medaile v běhu na 200 m a 400 m překážek. Dvě pátá místa z letních MČR dospělých a „22“ a jeho kvalitní OR

Krcháková Alena, ve své věkové kategorii patří v maratonu mezi nejlepší na světě. Stala se veteránskou mistryní Evropy a v konkurenci 400 závodnic z 30 zemí celého světa suverénně vyhrála kategorii na maratonu v Berlíně. Dosáhla osobního rekordu 3:10:51 /čistý čas 3:09:29/, který je nejlepším českým výkonem všech dob ve věku 55 let. Je čtyřnásobnou veteránskou mistryní ČR a na tratích od 5 km až po maraton je u nás s převahou nejlepší. Je historicky první závodnicí našeho klubu, která zvítězila na mistrovství Evropy.

Ivana Martincová, navzdory svému věku 49 let obsadila na MČR v maratonu 7. místo /3:04:11/, stejného umístění dosáhla i na MČR v půlmaratonu, na maratonu v Bratislavě doběhla pátá. Ve své veteránské kategorii ve všech bězích pravidelně vítězí, výjimkou nebyl ani maraton v Bratislavě a MMM v Košicích. Je dvojnásobnou veteránskou mistryní ČR.

Olejníček Lukáš, na akademickém mistrovství ČR vybojoval 2 zlaté medaile v běhu na 1 500 m vybojoval stříbro a na 3 000 m překážek.  MČR v běhu na 3 000 m překážek vybojoval bronz.

Orálek Daniel, vynikající ultramaratonec, který je stále platným členem družstva mužů v I. lize. MČR v běhu na 100 km. MČR v půlmaratonu mužů v kat 40 až 44 let.

Kategorie: MLÁDEŽE  (junioři, dorost, žactvo 14 až 15 let)

Freibergerová Anna,

Prochová Hana, Na MČR vybojovala stříbro v běhu na 100 m a na 200 m bronz. Reprezentovala ČR na MU dorostenek v Nových Zámcích – 1. místo ze štafety, 4. místo z běhu na 100m. V roce 2012 si vytvořila OR na 100m – 12.27 a na 200m – 25.21

Tuček Martin, 2.m na MČR na 110m př., 3.m. na 300m, př., 2.místo na MU dorostu ČR-HUN-SVK, O.R. na 110mpř. 14,38s a na 300m př. 38,23s. Překonal klubovní rekordy dorostenců v běhu na 60 m v hale, 400 m v hale dále 110 m překážek, 200 m překážek a 400 m překážek. Dvě stříbrné halové medaile z MČR.

Krejčík Jakub, překonal halový klubovní rekord v běhu na 600 m časem 1:28,35, překonal klubovní rekord juniorů v běhu na 800 m časem 1:54,94.

Hrazdira Martin

Ondráčková Anna,

Kategorie: ŽACTVO DO 13 LET
Freibergerová Eliška
Vojtek Matouš, reprezentoval Jihomoravský kraj na mezikrajovém utkání žactva v hale, kde v běhu 300 m překonal klubovní rekord časem 37,93. Na MMaS vybojoval