Aktualizovaný časový program MKM

Časový pořad

 

 

9:00      60 m mladší přípravka hoši                                            Dálka (sektor D1, sk. A) mladší přípravka dívky

9:15                                                                                                    Plný míč mladší přípravka hoši i dívky

9:30                                                                                                    Dálka (sektor D1, sk. B) mladší přípravka dívky

9:45                                                                                                    Dálka (sektor D2, sk. A) mladší přípravka hoši

9:50      60 m starší přípravka hoši                                               Koule starší přípravka hoši i dívky

10:00                                                                                                   Dálka (sektor D1, sk. A) starší přípravka dívky

10:15                                                                          Dálka (sektor D2, sk. B) mladší přípravka hoši

10:30     60 m starší přípravka dívky                                            Dálka (sektor D1) starší přípravka hoši

11:25     60 m mladší přípravka dívky                               Dálka (sektor D2, sk. B) starší přípravka dívky 12:40              600 m mladší přípravka hoši

12:50     600 m starší přípravka hoši

13:00     600 m mladší přípravka dívky

13:15     600 m starší přípravka dívky

 

13:20     1. blok vyhlášení výsledků mladších a starších přípravek

 

13:20     1 000 m chůze mladší žactvo                                         Dálka (sektor D1) starší žáci

13:35     3 000 m chůze starší žactvo

12:30                                                                                                   Tyč starší žáci i starší žákyně (ZRUŠENO!)

14:00     60 m př. mladší žákyně

14:10     60 m př. mladší žáci

14:30     100 m př. starší žákyně                                                    Dálka (sektor D2) mladší žákyně

14:45     100 m př. starší žáci                                                         Koule mladší žáci i mladší žákyně

14:55     60 m mladší žáci                                                               Dálka (sektor D1) starší žákyně

15:15     60 m starší žáci                                                                  Výška mladší i starší žáci

15:35     60 m mladší žákyně                                                         Dálka (sektor D2) mladší žáci

16:15     60 m starší žákyně                                                           Výška mladší i starší žákyně

16:40     800 m mladší žáci                                                             Koule starší žáci i starší žákyně

16:50     800 m mladší žákyně

17:00     800 m starší žákyně

17:15     1500 m starší žáci

17:20     300 m starší žáci

17:35     300 m mladší žákyně

17:55     300 m mladší žáci

18:10     300 m starší žákyně

 

18:30     2. blok vyhlášení výsledků mladšího a staršího žactva

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

komentáře 2 k článku Aktualizovaný časový program MKM

  1. Petr Valášek, 23. dubna 2018, 20:38
  2. Dobrý den,

    prosím Vás, kde jsou uloženy výsledky ze sobotního poháru MKM?

    Předem děkuji

  3. Zouhar, 24. dubna 2018, 05:11





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card