463 startujících, 11 překonaných rekordů mítinku

3 rekordy stadionu padly na letošním Morenda Kooperativa mítinku, který se konal za krásného letního počasí dne 21. dubna.

Podrobné výsledky najdete na www.atletika.cz     fotky od Mirka Noska najdete na odkaze http://mt03.rajce.idnes.cz

Překonané rekordy mítinku:

600 m – mladší přípravky – hoši hodnota starého rekordu z roku
Horák Tomáš 1:58,80 AC Moravská Slavia Brno 2:04,43   (2017) Lukáš Čumpelík AC Moravská Slavia Brno
Koule 3 kg – mladší žáci
Hrubý Marek 11,51 Atletika Slavkov u Brna 10,99       (2011) Jiří Klimkovský ASK Blansko
300 m – starší žáci
Čermák Marek 39,77 AC Moravská Slavia Brno 40,11       (2017) Rudolf Žižka AC Moravská Slavia Brno
100 m překážek – starší žáci
Derka Jakub 14,96 Atletický klub AHA Vyškov 15,55       (2017) Bohumil Sak SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Dálka – starší žáci
Konečný Jonáš 579 AC Moravská Slavia Brno 571         (1998) Martin Klíma JAC Brno
Výška – starší žáci
Doležal Jakub 179 AC Moravská Slavia Brno 170         (1999) Martin Lidmila AC Moravská Slavia Brno
Koule 4 kg – starší žáci
Šula Karel 14,10 Slávia UK Bratislava 12,41     (1996) Lukáš Ruský AC Moravská Slavia Brno
600 m starší přípravka – dívky
Kuchyňková Karolína 1:59,80 TJ Sokol Přísnotice 2:03,39   (2017) Veronika Bohmová SK Speed Brno
300 m – starší žákyně
Štoudková Pavla 41,38 ASK Blansko 41,61       (2017) Pavla Štoudková ASK Blansko
800 m – starší žákyně
Štoudková Pavla 2:12,60 ASK Blansko 2:23,06     (2017) Natálie Furchová TJ Sokol Přísnotice
100 m překážek – starší žákyně
Červená Eliška 16,10 TJ Svitavy 17,40       (2015) Anisa Filali JAC Brno
Překonané rekordy stadionu
300 m – starší žákyně
Štoudková Pavla 41,38 ASK Blansko 41,61     (2017) Pavla Štoudková ASK Blansko
800 m – starší žákyně
Štoudková Pavla 2:12,60 ASK Blansko 2:14,24 (2017) Pavla Štoudková ASK Blansko
3 000 m chůze – ženy
Račanská Tereza 18:34,95 Orel Vyškov 18:45       (2017) Daniela Štěpková AK Borský Svetý Jur
Nově utvořené stadionu
1 000 m chůze – muži
Kreis Metoděj 6:14,53 Orel  Vyškov
3 000 m chůze – muži
Zajíček Adam 15:09,86 Atletika Poruba
3 000 m chůze – ženy
Gazárková Mária 5:18,59 MŠK Borský Mikuláš

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card