310 dětí startovalo na Čokoládové tretře

První kolo Čokoládové tretry 2017 proběhlo v Brně na stadionu Moravské Slavie

a mělo fantastickou atmosféru. Na 310 dětí podávalo výkony na velmi vysoké úrovni a to na všech tratích. Podívejte se ve výsledcích. Odměnou jim byl nejen super pocit po výkonu, ale také kalíšek fantastické Královské čokolády, která je vlastně jediným oficiálně povoleným dopingem a dlouholetým partnerem Čokoládové tretry. Závodníci na stupních vítězů si vybojovali nejen diplom a medaili, ale i opravdovou čokoládovou tretru, kterou nechal zhotovit pořádající klub.V Brně se konala Čokoládová tretra potřetí. Letos měli malí závodníci nově možnost dozvědět se také něco o fyzikálních jevech ve sportu prostřednictvím atraktivní show, kterou pro děti uspořádala VIDA Science Centrum Brno. Prostě ve zdravém těle je zdravý duch. Fandit přijela také legendární trojskokanka Šárka Kašpárková. A co by ona popřála všem dětem: “Aby na Čokoládovce začaly svou šťastnou atletickou dráhu jako jsem ji tady začala před lety já.” V Brně soutěžili závodníci z Moravy, Čech i ze Slovenska. Do semifinále v Ostravě pokračuje 6 nejlepších. Kdo neuspěl a chce bojovat o své místo na semifinále v Ostravě a finále na Zlaté tretře má další šanci 20. dubna v Hranicích.

Výsledky a fotografie naleznete zde…

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card