18 medailí vybojovali naši atleti na MMaS

z toho 6 zlatých, 6 stříbrných a 6 bronzových

Zlatá
Zeman-Tešnar Křivánek-Vrbacký Štafeta 4 x 400 m 3:46,20 muži
Němec Ondřej 5 000 m 16:25,49 junioři
Čumpelík Luděk 110 m přek. 15,13 dorostenci
Čermák-Konečný Košťál-Marčík Štafeta 4 x 400 m 3:46,56 dorostenci
Hladíková Monica 400 m 59,11 juniorky
Kouřilová Soňa 1 500 m 4:48,98 juniorky
Stříbrná    
Zeman Filip 400 m přek. 59,45 muži
Čumpelík Luděk Oštěp 700 g 62,01 dorostenci
Pokora Vladimír 110 m přek. 15,30 dorostenci
Fuksová Karolína 400 m 59,22 ženy
Hladíková Monica 200 m 26,62 juniorky
Dobrovolná Andrea 1 500 m 5:11,87 juniorky
Bronzová
Kollár Martin Koule 7,26 kg 15,52 muži
Buček Petr 5 000 m 16:18,41 muži
Matěj Beneš 110 m přek. 15,10 junioři
Hladíková Monica 100 m 11,95 juniorky
Kleiblová Karolína 1 500 m 5:24,51 juniorky
Navrátilová Zuzana 800 m 2:20,95 dorostenky
Výsledky závodníků
4 Martinec Jindřich 3 000 m přek. 10:33,30 muži
4 Wilk Sebastian Oštěp 800 g 48,80 junioři
4 Pokora Vladimír 300 m přek. 40,52 dorostenci
4 Čumpelík Luděk výška 187 dorostenci
4 Matějáková Alena 800 m 2:28,01 ženy
4 Soňa Kouřilová 800 m 2:20,98 juniorky
4 Navrátilová-Smejkalová-Havlíčková-Alexová Štafeta 4 x 100 m 54,06 dorostenky
5 Křivánek František Oštěp 800 g 35,22 junioři
5 Tešnar Michal 1 500 m 4:29,35 junioři
5 Matějáková Alena 1 500 m 5:09,43 ženy
5 Marčíková Lenka 200 m 30,27 ženy
5 Marčíková Lenka dálka 442 ženy
5 Dobrovolná Andrea 800 m 2:22,57 juniorky
5 Alexová Barbora výška 150 dorostenky
6 Tešnar Michal 800 m 2:05,85 junioři
6 Křivánek František 200 m 24,39 junioři
7 Klvaňa Martin 800 m 2:08,70 muži
7 Křivánek František 100 m 11,95 junioři
7 Košťál Jakub 800 m 2:09,49 dorostenci
7 Konečný Jonáš dálka 620 dorostenci
8 Kleiblová Karolína 400 m 1:11,61 juniorky
9 Čermák Marek 100 m 11,72 dorostenci
9 Munteanu Adrian 400 m 54,47 dorostenci
10 Vrbacký Tomáš 100 m 11,77 dorostenci
10 Smejkalová Zuzana 800 m 2:28,88 dorostenky
11 Havlíčková Nela 800 m 2:29,20 dorostenky
11 Navrátilová Zuzana 400 m 1:04,43 dorostenky
11 Alexová Barbora 200 m 28,40 dorostenky
12 Konečný Jonáš 400 m 55,03 dorostenci
12 Smejkalová Zuzana 400 m 1:06,32 dorostenky
14 Konečný Jonáš 200 m 23,82 dorostenci
14 Havlíčková Nela 300 m přek. 50,96 dorostenky
17 Marčík Jiří 400 m 57,32 dorostenci
20 Marčík Jiří 100 m 12,52 dorostenci
20 Munteanu Adrian 200 m 25,27 dorostenci
22 Marčík Jiří 200 m 22,65 dorostenci

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card