Vánoční soutěže žáků

V sobotu dne 11.prosince 2010 pořáda Bač line sport o.s. ve splupráci se ZŠ Svážná a podpory MČ  Nový Lískovec  12. ročník “Vánočních soutěží”,

které se uskuteční na jmenované základní škole v sobotu 11. prosince 2010. Soutěžit se bude v přebězích tělocvičny (celkem 6x) a v překonávání překážkové dráhy. Přesné instrukce k soutěžím budou vysvětleny v úvodu celého sportovního dopoledne. Písemné přihlášky přijímáme do pátku 10.12.2010. Prezentace před soutěžemi bude probíhat od 8:30 do 9:00 hod u zadního vchodu do budovy školy (vstup ke kinosálu), kde budou i šatny k převlékání. Prezentaci lze provést i v den závodů.

Vypsané kategorie: 1. tř., 2. a 3. tř., 4. a 5. tř., 6. a 7. tř., 8. a 9. tř. (zvlášť dívky a chlapci). V každé kategorii budou vyhlášeni a odměněni medailemi a diplomy první tři závodníci.

Tato pozvánka platí zároveň i pro rodiče a rodinné příslušníky, kteří mohou zastávat role diváků. Upozornění: Kdo nechce chodit v ponožkách, ať si laskavě vezme s sebou přezůvky či návleky (z důvodu úklidu a poškozování podlah v tělocvičnách). Děkujeme za pochopení.

Na setkání s Vámi se těší trenéři Bač line sportu.

——————————————– zde odstřihnout

P Ř I H L Á Š K A

Jméno a příjmení……………………………………………………….třída:

Přihláška na : a) přeběhy *

b) překážková dráha*

*Zvolte si kteroukoliv disciplínu (správní sportovci obě) a zvolenou disciplínu