Svatováclavský 4-boj v atletických disciplínách

Sekce: Akce a události ·

Ve středu 28.9.2011 se uskuteční 1.ročník atletického čtyřboje. Účastnit se budou děti z Moravské Slávie, domácího Bač line sportu, pozvaní a příchozí závodníci. Celá akce se uskuteční za podpory MČ Brno – Nový Lískovec a Statutárního města Brna.

Pořadatel:                  Bač line sport o.s.

Místo konání:            Školní sportoviště při ZŠ Svážná, Nový Lískovec – vstup na                                              sportoviště spodním vchodem (od ulice Jihlavské). Tartanový                                           ovál 175 m délky, dvě dráhy na obvodu, čtyři v rovince,                                                          možnost použít tretry.

Datum:                      28.9.2011

Prezentace:                na místě v den závodu od 8:15 – 9:00h

Technická ustanovení:         Závodník musí startovat ve všech vypsaných                                                                      disciplínách, dle své věkové kategorie. Podle dosaženého                                                  výkonu v jednotlivých disciplínách mu budou                                                                     přiděleny body.

Kategorie a disciplíny:         Kategorie se dělí na dívky a chlapce

Starší žactvo  r. 97-96                        60m, skok daleký, vrh koulí, 800m

Mladší žactvo r. 99-98           60m, skok daleký, vrh koulí, 800m

Přípravka r. 01-00                  60m, skok daleký, hod kriketovým míčkem, 400m

Přípravka r. 02 a mladší         60m, skok daleký, hod kriketovým míčkem, 400m

Ceny:                         Tři nejlepší v každé disciplíně obdrží diplomy a medaile.

Každý startující obdrží od sponzora a malé občerstvení.

Občerstvení v místě závodů zajištěno.

!Nezapomeňte vzít s sebou rodiče a sportovní fandy!