Výsledky z halového klubovního přeboru staršího žactva, mužů a žen

Výsledky z halového klubovního přeboru staršího žactva, mužů a žen
Běžecký koridor Brno-Nový Lískovec ulice Oblá
Pořadatel AC Moravská Slavia Brno, spolek
Pátek 6. ledna 2017
Hlavní rozhodčí: Ladislav Zouhar
Ředitel závodu: Ing. Jiří Proch
Poznámka:
Běhy na 60 m měřeny elektročasomírou, běhy na 800 m měřeny ručně.
starší žáci (2002-2003) dálka
  Příjmení: RN Oddíl: 1 2 3 N
1. Kadlec Michal 2002 AC Moravská Slavia Brno 489 479 512 512
2. Misař Filip 2002 AK Tišnov 485 491 504 504
3. Konečný Jonáš 2003 AC Moravská Slavia Brno 495 470 453 495
4. Zounek Lukáš 2002 AC Moravská Slavia Brno 435 465 488 488
5. Drhlík Filip 2002 AK Tišnov 468 473 x 473
6. Křivánek František 2002 AC Moravská Slavia Brno 457 x 446 457
7. Doležal Jakub 2003 AC Moravská Slavia Brno 456 359 447 456
8. Sekerka Antonín 2003 AC Moravská Slavia Brno 453 432 437 453
9. Šebela Michael 2002 AC Moravská Slavia Brno 444 123 x 444
10. Hyánek Vojtěch 2002 AC Moravská Slavia Brno 428 421 x 428
11. Hartmann Jakub 2003 AC Moravská Slavia Brno 424 378 x 424
12. Konečný Vojtěch 2002 AC Moravská Slavia Brno 370 407 405 407
13. Pohanka Martin 2002 AC Moravská Slavia Brno 401 392 401 401
14. Pučera Jan Sebastian 2002 AC Moravská Slavia Brno 251 355 398 398
15. Řezáč Jakub 2002 Tišnov 397 394 392 397
16. Kočvara Vladimír 2003 Tišnov 383 357 384 384
starší žákyně (2002-2003) dálka
  Příjmení: RN Oddíl: 1 2 3 N
1. Všianská Tereza 2003 AC Moravská Slavia Brno 397 386 x 397
2. Štůsková Lucie 2003 AC Moravská Slavia Brno x 363 394 394
3. Kalčíková Sarah 2002 AC Moravská Slavia Brno 391 x x 391
4. Vařeková Anna 2003 AC Moravská Slavia Brno 355 368 342 368
5. Puková Geraldina 2002 Brno 303 357 397 367
6. Majtánová Aneta 2002 Brno 348 336 340 348
7. Ryšavá Anna 2002 AC Moravská Slavia Brno 343 344 345 345
8. Kadlíčková Eliška 2003 AC Moravská Slavia Brno x 340 343 343
9. Kleiblová Karolína 2002 AC Moravská Slavia Brno 333 337 x 337
10. Vrátná Tereza 2003 AC Moravská Slavia Brno 260 257 305 305
11. Schmid Katharina 2003 AC Moravská Slavia Brno 292 294 299 299
12. Kolářová Kristýna 2002 Brno x 296 x 296
13. Fraňková Clementina 2005 AC Moravská Slavia Brno x x 292 292
muži (2001 a starší) dálka
  Příjmení: RN Oddíl: 1 2 3 N
1. Hurt Jakub 2001 AC Moravská Slavia Brno x 571 572 572
2. Jarošek Maxim 2001 AC Moravská Slavia Brno 478 457 489 489
3. Kristek Lukáš 1999 AC Moravská Slavia Brno 483 384 446 483
4. Žemla Marek 2001 AC Moravská Slavia Brno 471 468 451 471
5. Vrátný Jakub 2000 AC Moravská Slavia Brno 404 406 410 410
Ženy (2001 a starší)  
  Příjmení: RN Oddíl: 1 2 3 N
1. Hladíková Monica 2001 AC Moravská Slavia Brno 494 485 496 496
2. Matějáková Alena 2000 AC Moravská Slavia Brno x x 464 464
3. Svobodová Barbora 2001 Brno 350 x x 350
starší žáci (2002-2003) 60 m
  Příjmení: RN Oddíl: A P B
1. Kadlec Michal 2002 AC Moravská Slavia Brno 8.00 A 7.72
2. Drhlík Filip 2002 AK Tišnov 7.70 A 7.73
3. Misař Filip 2002 AK Tišnov 8.10 B 7.98
4. Konečný Jonáš 2003 AC Moravská Slavia Brno 8.12 B 8.00
5.-6. Křivánek František 2002 AC Moravská Slavia Brno 8.16
5.-6. Hartmann Jakub 2003 AC Moravská Slavia Brno 8.16
7. Sekerka Antonín 2003 AC Moravská Slavia Brno 8.23
8. Zounek Lukáš 2002 AC Moravská Slavia Brno 8.30
9. Šebela Michael 2002 AC Moravská Slavia Brno 8.38
10. Pohanka Martin 2002 AC Moravská Slavia Brno 8.55
11.-12. Hyánek Vojtěch 2002 AC Moravská Slavia Brno 8.57
11.-12. Pučera Jan Sebastian 2002 AC Moravská Slavia Brno 8.57
13. Konečný Vojtěch 2002 AC Moravská Slavia Brno 8.86
14. Doležal Jakub 2003 AC Moravská Slavia Brno 8.90
15. Řezáč Jakub 2002 Tišnov 9.08
16. Kočvara Vladimír 2003 Tišnov 9.22
starší žákyně (2002-2003) 60 m
  Příjmení: RN Oddíl: A P B
1. Puková Geraldina 2002 Brno 10.18
2. Petrová Karolína 2002 AC Moravská Slavia Brno 09.05 A 09.28
3. Štůsková Lucie 2003 AC Moravská Slavia Brno 09.40 A 09.58
4. Všianská Tereza 2003 AC Moravská Slavia Brno 09.47 B 09.37
5. Kalčíková Sarah 2002 AC Moravská Slavia Brno 09.47 B 09.41
6. Kleiblová Karolína 2002 AC Moravská Slavia Brno 09.59
7. Zádrapová Zuzana 2003 AC Moravská Slavia Brno 09.89
8. Vařeková Anna 2003 AC Moravská Slavia Brno 09.93
9. Ryšavá Anna 2002 AC Moravská Slavia Brno 10.03
10. Kadlíčková Eliška 2003 AC Moravská Slavia Brno 10.19
11. Vrátná Tereza 2003 AC Moravská Slavia Brno 10.32
12. Fraňková Clementina 2005 AC Moravská Slavia Brno 10.77
13. Schmid Katharina 2003 AC Moravská Slavia Brno 10.80
14. Majtánová Aneta 2002 Brno 10.99
15. Kolářová Kristýna 2002 Brno DNF
Muži (2001 a starší) 60 m
  Příjmení: RN Oddíl: A P B
1. Juránek Martin 1991 VSK Univerzita Brno 06.97 A 07.16
2. Nykl Miroslav 1997 AC Moravská Slavia Brno 07.51 A 07.54
3. Hvasta Lukáš 1999 AC Moravská Slavia Brno 07.56 B 07.53
4. Hurt Jakub 2001 AC Moravská Slavia Brno 07.78 B 07.78
5. Dvořáček Adam 1996 AC Track & Field Brno 07.80
6. Kristek Lukáš 1999 AC Moravská Slavia Brno 07.93
7. Jarošek Maxim 2001 AC Moravská Slavia Brno 08.14
8. Vrátný Jakub 2000 AC Moravská Slavia Brno 08.60
9. Žemla Marek 2001 AC Moravská Slavia Brno 08.69
Ženy (2001 a starší) 60 m
  Příjmení: RN Oddíl: A P B
1. Jeřábková Alžběta 1999 AC Moravská Slavia Brno 08.62 A 08.51
2. Hladíková Monica 2001 AC Moravská Slavia Brno 08.66 A 08.66
3. Matějáková Alena 2000 AC Moravská Slavia Brno 08.83 B 08.69
4. Ročková Klára 1987 AC Track & Field Brno 08.98 B 09.11
5. Dobrovolná Andrea 2001 AC Moravská Slavia Brno 09.04
6. Svobodová Barbora 2001 Brno 10.18
starší žáci (2002-2003) 800m
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Sekerka Antonín 2003 AC Moravská Slavia Brno 2:38.1
2. Hartmann Jakub 2003 AC Moravská Slavia Brno 2:43.1
3. Kočvara Vladimír 2003 Tišnov 3:03.9
4. Konečný Jonáš 2003 AC Moravská Slavia Brno 3:09.7
5. Řezáč Jakub 2002 Tišnov 3:06.4
starší žákyně (2002-2003) 800m
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Zádrapová Zuzana 2003 AC Moravská Slavia Brno 2:56.0
2. Štůsková Lucie 2003 AC Moravská Slavia Brno 3:00.4
3. Fraňková Clementina 2005 AC Moravská Slavia Brno 3:11.9

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card