Výsledky Silvestrovského běhu

XXXVIII. Ročník Silvestrovského běhu, Memoriál Richarda Plcha
Brno – Nový Lískovec, 31.12.2016
Pořadatel : AC Moravská Slavia Brno
Rodiče s dětmi ( 2011 a ml. ) – 175 m
1. Lidmila Matyáš 2013 AC Moravská Slavia Brno 1:21
2. Topinka Jonáš 2013 AC Moravská Slavia Brno 1:25
Nejmladší přípravka dívky ( 2009 – 2010) – 175 m
1. Topinková Denisa 2010 AC Moravská Slavia Brno 44,0
Nejmladší přípravka chlapci ( 2009 – 2010) – 175 m
1. Růžička Matyáš 2009 AC Moravská Slavia Brno 38,0
2. Vašut Tadeáš 2010 AC Moravská Slavia Brno 39,0
3. Ondráček Tomáš 2011 AC Moravská Slavia Brno 46,0
Přípravka mladší – hoši (2007 – 2008) 380 m
1. Kunovský Michal 2007 AC Moravská Slavia Brno 1:18
2. Zřídkaveselý Martin 2008 SK Žabovřesky Brno 1:29
3. Máca Jakub 2008 individuální 1:33
Přípravka mladší – dívky (2007 – 2008) 380 m
1. Daněčková Lucie 2007 ŠAK Židlochovice 1:20
2. Jančaříková Karolína 2008 VSK UNI Brno 1:23
3. Finstrlová Kristýna 2007 SK Žabovřesky 1:24
4. Topinková Barbora 2007 AC Moravská Slavia Brno 1:27
5. Holešinská Nela 2007 ŠAK Židlochovice 1:37
Přípravka starší – hoši (2005 – 2006) 975 m
1. Zřídkaveselý Adam 2005 SK Žabovřesky Brno 3:34
2. Jančařík Tomáš 2005 VSK Univerzita Brno 3:49
3. Hamšík Václav 2005 ŠAK Židlochovice 4:48
Přípravka starší – dívky (2005 – 2006) 975 m
1. Bezdíčková Dominika 2006 ASK Blansko 3:37
2. Finstrlová Julie 2005 SK Žabovřesky 3:44
3. Daněčková Veronika 2006 ŠAK Židlochovice 5:03
Mladší žáci (2003 – 2004) 975 m
1. Sekerka Antonín 2003 AC Moravská Slavia Brno 3:07
2. Doušek Tomáš 2004 VSK Univerzita Brno 3:26
3. Racek Josef 2004 AC Moravská Slavia Brno 3:40
Mladší žákyně (2003 – 2004) 975 m
1. Štoudková Pavla 2003 ASK Blansko 3:13
2. Hojovcová Marie 2003 EKOL TEAM 3:36
3. Zádrapová Zuzana 2003 AC Moravská Slavia Brno 3:43
4. Holešinská Iveta 2003 ŠAK Židlochovice 3:49
5. Štusková Lucie 2003 AC Moravská Slavia Brno 3:55
Kaiser Tunde Viktoria 2004 Individuální DNF
Dorostenky (1999 – 2000) 5300 m
1. Opálková Martina 2000 Beta Ursus Orienteering 23:34
2. Soldánová Jana 1999 AK Drnovice 31:30
3. Minibergerová Aneta 2001 Individuální 41:12
Ženy (1977 – 1998) 5300 m
1. Poláčková Pavlína 1996 AK Drnovice 21:05
2. Janková Magda 1980 RUN MUM 21:36
3. Tužilová Magdaléna 1994 SK Žabovřesky 21:42
4. Tesařová Markéta 1994 SK Žabovřesky 22:27
5. Vlachová Eliška 1988 BKB 22:44
6. Bauerová Petra 1983 Individuální 24:20
7. Gimunová Tereza 1987 Individuální 24:31
8. Zádrapová Dagmar 1978 Individuální 24:58
9. Doubek-Brennerová Lenka 1983 Zelený pruh 29:58
10. Jetelinová Michaela 1988 Jetelinovci 30:10
11. Hořínková Ilona 1984 Jetelinovci 36:59
Ženy 40 – 49 let (1967 – 1976) 5300 m
1. Matulová Martina 1972 Individuální 24:35
2. Minibergerová Lenka 1970 Individuální 41:12
Ženy nad 50 let (1966 a starší) 5300 m
1. Martincová Ivana 1963 AC Moravská Slavia Brno 23:42
2. Hořínková Jana 1965 Střelka Brno 29:14
3. Kociánová Marie 1946 Křenovice 32:30
Lidový běh 2000 m
1. Skyba Martin 1962 Běhej Brno com 7:50
2. Bělohoubek Petr 1972 Brno 7:54
3. Tuček Libor 1965 AC Moravská Slavia Brno 8:00
4. Mika Ivo 1966 Individuální 8:29
5. Vlachová Eliška 1988 BKB 8:31
6. Zbořil Tomáš 1969 Individuální 9:08
7. Janková Magda 1980 RUN MUM 9:21
8. Volavý Vladimír 1955 FIT online 9:50
9. Marčíková Lenka 1999 AC Moravská Slavia Brno 9:52
10. Marčík Jiří 2004 AC Moravská Slavia Brno 9:55
11. Marčík Petr 1972 AC Moravská Slavia Brno 10:10
12. Borek Jiří 1979 Individuální 10:16
13. Miková Dominika 2002 JAC Brno 10:55
14. Hořínková Jana 1965 Střelka Brno 11:23
15. Dvořák Jakub 2005 Beta Ursus Orienteering 11:28
16. Dvořáková Lucie 2007 Beta Ursus Orienteering 11:33
17. Spargel Ladislav 1973 Individuální 11:34
18. Popelková Gabriela 1977 Orel Židenice 11:40
19. Tolar Pavel 1968 Individuální 11:55
20. Kubík Radomír 1964 TK Brno 12:00
21. Vlach Petr 1983 BKB 14:55
22. Miková Julie 2006 JAC Brno 15:35
23. Miková Eliška 2000 JAC Brno 15:36
24. Miková Renata 1972 Individuální 15:37
25. Krejčí František 1943 Individuální 16:30
26. Zbořilová Zlatka 1970 Individuální DQ P 250.4.d
Muži 1977 – 1998 10250 m
1. Borek Aleš 1977 VSK Univerzita Brno  36:44
2. Hájek Daniel 1989 Atletika Polička  37:52
3. Boleček Libor 1985 Libarča  39:58
4. Hochman Zdeněk 1985 Orel Blučina  40:22
5. Hromek Petr 1982 AK Drnovice  41:23
6. Křešťák Filip 1990 Cycling Brno  43:23
7. Doubek Petr 1977 PEAK Machine  43:28
8. Richter Ladislav 1992 Svitavy  43:31
9. Meluzín Petr 1987 Bílovice nad Svitavou  43:53
10. Urbánek Ivan 1984 individuální  44:10
11. Palásek Mrtin 1977 Lotrando Brno  43:23
12. Mičko Jakub 1978 individuální  48:03
13. Blecha Oldřich 1981 individuální  48:12
14. Gaňar Roman 1989 individuální  49:06
15. Martinák Viktor 1978 individuální  49:08
16. Jetelina Pavel 1986 Jetelinovci  49:11
17. Dvořák Jan 1983 individuální  50:41
18. Bělík Richard 1981 Hrušovany u Brna  51:19
19. Kubíček Tomáš 1978 individuální  51:30
20. Ženka Ondřej 1982 individualní  52:43
21. Kunovský Michal 1978 individuální  53:08
22. Milka Zdeněk 1984 individuální  54:38
23. Kadlec Martin 1978 Kohoutovice  56:47
Muži 1967 – 1976 10250 m
1. Sucharda Pavel 1970 Cycling Brno 44:13
2. Jančařík Petr 1968 AAC BRNO 44:42
3. Pohanka Pavel 1973 Lotrando Brno 45:24
4. Halouzka Karel 1973 Javorníky 45:33
6. Máca Milan 1972 Individuální 46:04
7. Janek Petr 1969 Individuální 50:07
8. Tyleček Pavel 1973 Jundrováci 50:22
9. Kaňovský Petr 1976 AC Moravská Slavia Brno 51:37
10. Lenoch Vítězslav 1975 SK Bobrava 53:19
11. Matula Jaroslav 1970 Zetor Brno 53:52
12. Dvořák Miloš 1973 Beta Ursus Orienteering 56:14
13. Mokrý Pavel 1968 Individuální 56:18
14. Novotný Ondřej 1973 Individuální 57:20
15. Ónodi Otto 1974 Elpis klub Brno 57:57
Muži 1957 – 1966 10250 m
1. Martinec Jindřich 1961 Sokol Radostice 45:05
2. Plch Richard 1964 AC Moravská Slavia Brno 46:45
3. Cibulka Pavel 1964 Individuální 48:21
4. Kovařík Oldřich 1960 TTC Olomouc 50:02
5. Mrůzek Alexander 1965 VSK UNI BRNO 51:06
6. Březa Miroslav 1959 Individuální 52:23
7. Klesta Roman 1965 Orel Židenice 55:47
8. Rezner Luboš 1965 Individuální 59:10
Muži 1956 a starší 10250 m
1. Hanák Albín 1951 AC Moravská Slavia Brno 51:29
2. Gimun Vladislav 1956 Povodí Moravy 56:42
3. Krieg Petr 1949 BMT Brno 1:00:47
4. Stříbrný Rostislav 1952 AC Moravská Slavia Brno 1:02:49
5. Holý Josef 1941 AC Moravská Slavia Brno 1:12:00
jasno, teplota – 6°C
Zuzana Benková Jiří Topinka
hlavní rozhodčí ředitel závodu

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card