Morenda mítink-memoriál Františka Nemetze v hodinovce

Výsledky Morenda mítinku-memoriál Františka Nemetze v hodinovce na dráze
Pořadatel AC Moravská Slavia Brno        
Místo stadion Moravské Slavie ve Vojtové ulici  
Datum konání 21.9.2011          
    Závod v hodinovce je součástí  TRIEXPERT CUPU  
               
  60 m – muži 1.běh          
1 JURÁNEK Martin 1991     AC Moravská Slavia Brno 7,39
2 VOJTEK Matouš 1998     AC Moravská Slavia Brno 8,01
3 HLADKÝ Adam 2000     AC Moravská Slavia Brno 8,95
4 BRÁZDA Mikuláš 1999     AC Moravská Slavia Brno 9,35
5 BLATNÝ Jan 1999     AC Moravská Slavia Brno 9,46
6 MARČÍK Jiří 2004     AC Moravská Slavia Brno 12,95
  60 m – muži 2.běh          
1 PUNČOCHÁŘ Lukáš 2002     AC Moravská Slavia Brno 9,05
2 OPPLT Tomáš 2001     AC Moravská Slavia Brno 9,33
3 KŘIVÁK Martin 1997     AC Moravská Slavia Brno 9,52
4 BRÁZDA Tomáš 1997     AC Moravská Slavia Brno 9,79
5 GALVAS Matyáš 2004     AC Moravská Slavia Brno 10,72
6 ŽIŽKA Rudolf 2004     AC Moravská Slavia Brno 11,19
  60 m – muži 3.běh          
1 KONEČNÝ Aleš 1997     AC Moravská Slavia Brno 7,82
2 ŠMIŘÁK Jan 1999     AC Moravská Slavia Brno 9,14
3 PAVELKA Vojta 2002     AC Moravská Slavia Brno 10,36
4 MAREK Miroslav 2002     AC Moravská Slavia Brno 11,27
5 LEBEDA Lukáš 2004     AC Moravská Slavia Brno 11,41
6 KONEČNÝ Vojta 2002     AC Moravská Slavia Brno 12,17
  60 m – muži 4.běh          
1 JANKŮ Petr 1997     AC Moravská Slavia Brno 8,53
2 RICHTER Jakub 1998     AC Moravská Slavia Brno 9,12
3 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002     AC Moravská Slavia Brno 9,90
4 HANÁK Filip 2000     AC Moravská Slavia Brno 10,00
5 BORÁŇ Tomáš 2001     AC Moravská Slavia Brno 11,70
6 HUBEL Martin 2003     AC Moravská Slavia Brno 12,00
  60 m – muži 5.běh          
1 ROZEHNAL Vojtěch 1999     AC Moravská Slavia Brno 9,83
2 DOLEŽAL Kuba 2003       9,94
3 JIRÁTKO Martin 2001       10,24
4 KLABUSAY Tobiáš 2001       10,44
5 DRCHÁNEK Filip 2001       11,03
6 HANÁK Martin 2005     AC Moravská Slavia Brno 12,92
  60 m – ženy 1.běh          
1 MACHOVÁ Denisa 1998     AC Moravská Slavia Brno 9,04
2 FREIBERGEROVÁ Eliška 1999     AC Moravská Slavia Brno 9,53
3 HEŘMÁNKOVÁ Kristýna 1999     AC Moravská Slavia Brno 9,62
4 MARČÍKOVÁ Lenka 1999     AC Moravská Slavia Brno 9,65
5 TESAŘOVÁ Barbora 2000     AC Moravská Slavia Brno 9,71
6 PROCHOVÁ Barbora 2001     AC Moravská Slavia Brno 10,32
  60 m – ženy 2.běh          
1 ROČKOVÁ Karolína 1999     AC Moravská Slavia Brno 8,97
2 SEDLÁČKOVÁ Markéta 2000     AC Moravská Slavia Brno 9,92
3 GÁČOVÁ Veronika 1997     AC Moravská Slavia Brno 9,95
4 WEIDENHOFEROVÁ Lucie 2004     AC Moravská Slavia Brno 10,91
5 SIMEONOVÁ Marie 2001     AC Moravská Slavia Brno 10,92
6 ROČKOVÁ Veronika 2004     AC Moravská Slavia Brno 11,63
  60 m – ženy 3.běh          
1 JEŘÁBKOVÁ Alžběta 1999     AC Moravská Slavia Brno 9,15
2 SLANÁ Marie 1999     AC Moravská Slavia Brno 9,35
3 SLANÁ Anna 2001     AC Moravská Slavia Brno 11,06
4 SAHATCIY Sára 2001     AC Moravská Slavia Brno 11,82
5 ŽIŽKOVÁ Anna 2006     AC Moravská Slavia Brno 12,29
6 SLANÁ Alžběta 2004     AC Moravská Slavia Brno 13,40
  60 m – ženy 4.běh          
1 DOLEŽALOVÁ Marie 2001     AC Moravská Slavia Brno 9,84
2 MESSNEROVÁ Karolína 2002     AC Moravská Slavia Brno 10,34
3 PILNÁ Marie 2001     AC Moravská Slavia Brno 10,69
4 MATĚJÍČKOVÁ Snežka 2005     AC Moravská Slavia Brno 12,09
5 MAZÁLKOVÁ Klára 2005     AC Moravská Slavia Brno 12,19
  600 m – muži           
1 VOJTEK Matouš 1998     AC Moravská Slavia Brno  1:36,95
2 KONEČNÝ Aleš 1997     AC Moravská Slavia Brno  1:38,28
3 SKÁCEL Jindřich 1974     AC Moravská Slavia Brno  1:39,17
4 HLADKÝ Adam 2000     AC Moravská Slavia Brno  1:50,95
5 RICHTER Jakub 1998     AC Moravská Slavia Brno  1:59,15
6 BRÁZDA Mikuláš 1999     AC Moravská Slavia Brno  2:01,23
7 BRÁZDA Tomáš 1997     AC Moravská Slavia Brno  2:01,26
8 BLATNÝ Jan 1999     AC Moravská Slavia Brno  2:08,02
9 DOČEKAL Jakub 2003        2:14,71
10 REŠVORA Jiří 2000        2:14,73
11 ŽIŽKA Rudolf 2004     AC Moravská Slavia Brno  2:21,36
12 KONEČNÝ Vojta 2002     AC Moravská Slavia Brno  2:42,48
  600 m – ženy          
1 FREIBERGEROVÁ Anna 1996     AC Moravská Slavia Brno  1:47,01
2 ROČKOVÁ Karolína 1999     AC Moravská Slavia Brno  1:58,40
3 SLANÁ Marie 1999     AC Moravská Slavia Brno  2:00,07
4 JEŘÁBKOVÁ Alžběta 1999     AC Moravská Slavia Brno  2:01,64
5 MOLNÁROVÁ Gabriela 1998     AC Moravská Slavia Brno  2:08,13
6 SEDLÁČKOVÁ Markéta 2000     AC Moravská Slavia Brno  2:08,17
7 PROCHOVÁ Barbora 2001     AC Moravská Slavia Brno  2:13,80
8 MARČÍKOVÁ Lenka 9919     AC Moravská Slavia Brno  2:16,16
9 SLANÁ Anna 2001     AC Moravská Slavia Brno  2:19,40
10 WEIDENHOFEROVÁ Lucie 2004     AC Moravská Slavia Brno  2:39,48
11 SLANÁ Alžběta 2004     AC Moravská Slavia Brno  2:52,88
  1 míle – 1 609,34 m          
1 AMROS Jakub 1987     AC Moravská Slavia Brno  4:37,33
2 SKYBA Martin 1962     Barnex Brno  5:13,30
  Hodinovka na dráze          
1 KUČERA MARTIN 1980 MA 1 VSK Univerzita Brno 18 320
2 ORÁLEK DANIEL 1970 MB 1 AC Moravská Slavia Brno 18 255
3 KUČERA LUKAS 1981 MA 2 VSK Univerzita Brno 17 897
4 SOURAL LUKÁŠ 1982 MA 3 VSK Univerzita Brno 16 480
5 TEJKAL Vladimír 1984 MA 4   16 422
6 NĚMEC PETR 1986 MA 5   15 796
7 JELÍNEK ALEŠ 1967 MB 2   15 647
8 ŠKRDLA JAN 1982 MA 6 TJ Sokol Velká 15 550
9 DOLEŽAL MILAN 1972 MA 7 Horal Šumperk 15 524
10 PETR JIŘÍ 1979 MA 8 Valmont 15 510
11 ROZMAN LADISLAV 1954 MC 1 Cyklo Lasl 15 469
12 KRATOCHVÍL Jaroslav 1977 MA 9 SKM Moravany 15 397
13 KUDLIČKA SVATOPLUK 1950 MD 1 LRS Vyškov 15 380
14 STRNAD Ondřej 1980 MA 10   15 340
15 HOVĚŽÁK PAVEL 1975 MA 11 AC Moravská Slavia Brno 15 275
16 DLABÁČEK LUKÁŠ 1979 MA 12   15 230
17 KOLKOVÁ LUCIE 1982 ZA 1 Brno 15 198
18 KOCIÁNOVÁ JIŘINA 1981 ZA 2 AHA Vyškov 15 178
19 JURČA JAROSLAV 1962 MB 3   15 126
20 KOVANDA PETR 1979 MA 13 Řícmanice 15 100
21 ČERMÁK MARTIN 1993 MJ 1 SKOL Brno 15 030
22 BUBELA TOMÁŠ 1971 MB 4 AC Moravská Slavia Brno 14 973
23 FIŠERA OTA 1980 MA 14 SKOL Brno 14 951
24 SÝKORA LUKÁŠ 1980 MA 15 Drnovice 14 926
25 HRŮZA PAVEL 1983 MA 16 AC Track&Field Brno 14 886
26 FLORIÁN RADIM 1970 MB 5 AP Brno 14 883
27 ŠÁLEK JINDŘICH 1966 MB 6 Lokomotiva Břeclav 14 857
28 CHADIM VLASTIMIL 1976 MA 17   14 825
29 MATĚNA Vladimír 1959 MC 2 VZS 14 812
30 VEMOLA JIŘÍ 1977 MA 18 58:57.5 14 735
31 KUNITSKI EVGHENII 1981 MA 19 IBM 14 732
32 BEDNÁŘ ZBYNĚK 1973 MA 20 JAMNÉ 14 720
33 POKORNÝ VÁCLAV 1978 MA 21 BRNO 14 600
34 PONEŠ PAVEL 1978 MA 22 TK Sokol 14 598
35 VRTÍLKA JIŘÍ 1980 MA 23   14 568
36 STLOUKAL JAROSLAV 1968 MB 7 JSRT Adamov 14 546
37 ŠTOURAČ JAN 1988 MA 24   14 513
38 KLÍMA MIROSLAV 1975 MA 25 BRNO 14 462
39 HRABOVSKÝ ALEŠ 1981 MA 26 BRNO 14 438
40 KAŠE JAROSLAV 1953 MC 3 Barnex Sport Brno 14 413
41 BARTAL LUBOMÍR 1951 MD 2 BK Hodonín 14 389
42 RERYCH JIŘÍ 1962 MB 8 AC Moravská Slavia Brno 14 376
43 ANDRLE Josef 1986 MA 27   14 367
44 KUČÍNSKÝ PAVEL 1959 MC 4 BRNO 14 353
45 SLAVÍK JIŘÍ 1954 MC 5 Sokol Brno-Žabovřesky 14 351
46 KLAŠKA MICHAL 1969 MB 9 BLAŽOVICE 14 282
47 KAŇOVSKÝ PETR 1976 MA 28 BRNO 14 252
48 ALMAN DUŠAN 1967 MB 10 BABICE 14 242
49 STEHLÍK PAVEL 1974 MA 29 Hostěrádky-Rešov 14 225
50 VEČEŘA TOMÁŠ 1989 MA 30 HaPe Sport Brno 14 201
51 CZERNY PAVEL 1981 MA 31 KARVINÁ 14 177
52 SKYBA MARTIN 1962 MB 11 DINOSPORT Ivančice 14 177
53 TEŠNAR PAVEL 1973 MA 32 AC Moravská Slavia Brno 14 096
54 KRCHÁKOVÁ ALENA 1957 ZC 1 AC Moravská Slavia Brno 14 084
55 KUNC JOSEF 1960 MC 6 LRS Vyškov 14 049
56 BĚLOHOUBEK PETR 1972 MA 33 BRNO 14 037
57 FIEDLER JAN 1956 MC 7 AC Moravská Slavia Brno 14 009
58 ŘEHÁK PAVEL 1972 MA 34 BRNO 13 975
59 JUŘICA PAVEL 1979 MA 35   13 910
60 PLECHATÝ ONDŘEJ 1984 MA 36 FOTBAL Bíteš 13 849
61 HORA PETR 1976 MA 37 BRNO 13 838
62 HUDEC Radoslav 1980 MA 38   13 818
63 KROPÁČEK Jaroslav 1970 MB 12   13 808
64 BULÍN MARTIN 1985 MA 39   13 785
65 ŠTEVANKA LADISLAV 1981 MA 40 BRNO 13 747
66 MATULOVÁ MARTINA 1972 ZA 3 ZETOR Brno 13 711
67 CIBULKA PAVEL 1964 MB 13 ŠK Moravská Slavia Brno 13 706
68 JEŽ MARTIN 1973 MA 41 HaPe Sport Brno 13 705
69 MRUZEK ALEXANDR 1965 MB 14 VSK Univerzita Brno 13 678
70 VOŘECHOVSKÝ MARTIN 1983 MA 42 Brno 13 677
71 HLAVATÁ ALEXANDRA 1967 ZB 1   13 673
72 JANEK PETR 1969 MB 15 Brno 13 653
73 KUREČKA RADOMÍR 1976 MA 43   13 610
74 KOČA JAROSLAV 1982 MA 44 TJ Žabovřesky 13 606
75 BENEK RADIM 1975 MA 45 Viničné Šumice 13 605
76 ADÁMKOVÁ BLANKA 1978 ZA 4 AC Moravská Slavia Brno 13 591
77 CHARVÁT JAN 1969 MB 16 Brno 13 590
78 HUMLÍČEK Ondřej 1971 MB 17   13 560
79 HUPŠIL RADIM 1984 MA 46   13 485
80 MARČÍK PETR 1972 MA 47 AC Moravská Slavia Brno 13 472
81 TOPINKOVÁ LENKA 1976 ZA 5 AC Moravská Slavia Brno 13 445
82 ČECH MARTIN 1978 MA 48 Brno 13 408
83 SZABO TIBOR 1988 MA 49 INQOOL.CZ 13 405
84 MIKA IVO 1966 MB 18   13 372
85 HABROVÁ DANIELA 1976 ZA 6 Brno 13 285
86 VRÁNA FILIP 1976 MA 50 Jundrov 13 116
87 ŠPERKA OLDŘICH 1956 MC 8 Jedovnice 13 094
88 ŠTAMPACH Radim 1981 MA 51 Karviná 13 035
89 JELEČKOVÁ Pavla 1986 ZA 7   13 033
90 ČADEK MARTIN 1957 MC 9 Brno 13 010
91 ŠTĚPÁN VLADIMÍR 1971 MB 19 Moravany 13 007
92 ŠUŠKA KAMIL 1986 MA 52   12 982
93 KUMSTÁT LUDVÍK 1963 MB 20 TT Klub Prostějov 12 976
94 ŠUSTROVÁ KATEŘINA 1979 ZA 8 Brno 12 962
95 PŠENICA MIROSLAV 1980 MA 53   12 961
96 SMRŽ PAVEL 1963 MB 21 Brno 12 953
97 BÁR LUKÁŠ 1974 MA 54   12 950
98 RERYCH Jiří 1988 MA 55   12 949
99 MACHÁČEK MARTIN 1955 MC 10   12 948
100 ŠEDIVÝ KVĚTOSLAV 1966 MB 22 ČIČA TÝM 12 928
101 GRULICH OLDŘICH 1980 MA 56 TJ Kamenka 12 927
102 ČUS ĽUBOŠ 1974 MA 57 Brno 12 922
103 KRESTA ROMAN 1965 MB 23 TJ Zetor Brno 12 880
104 VOLAVÝ VLADIMÍR 1955 MC 11 AC Moravská Slavia Brno 12 879
105 KOHOUTEK JAROMÍR 1955 MC 12 Brno 12 874
106 DROZDOVÁ DOROTA 1978 ZA 9 AC Moravská Slavia Brno 12 858
107 STRÁNÍK ALEŠ 1950 MD 3 Blansko 12 815
108 PEPRLA JAROSLAV 1949 MD 4   12 812
109 LOUCKÝ Jiří 1980 MA 58   12 772
110 JAROUŠKOVÁ IVA 1982 ZA 10 SKOL Brno 12 771
111 VIŠŇA ZDENĚK 1969 MB 24 GIVI SERVIS 12 749
112 TUREČEK Jan 1955 MC 13 SBK WIKY Kyjov 12 744
113 KVĚTOŇOVÁ ALENA 1984 ZA 11 Nymburk 12 727
114 ŠLANCAR LUBOMÍR 1953 MC 14 ZS Poštorná 12 726
115 BŘEZINA ROMAN 1976 MA 59 VSK Technika Brno 12 712
116 ŠMÍDEK PETR 1977 MA 60 Brno 12 697
117 ČECH ALEŠ 1976 MA 61 CASABLANCAš CAFÉ 12 693
118 TRNKA MARCEL 1977 MA 62 MILT TÝM 12 691
119 BUDÍK PETR 1975 MA 63 Brno 12 670
120 LAŠTŮVKA PETR 1981 MA 64   12 666
121 BAŤA JIŘÍ 1960 MC 15 Brno 12 655
122 MÜNSTER PETR 1983 MA 65   12 622
123 POLÁŠEK LUKÁŠ 1978 MA 66 Brno 12 550
124 BLÁHA ROMAN 1964 MB 25 Brno 12 524
125 MORAVEC ZDENĚK 1981 MA 67 Brno 12 466
126 SIEGEL Josef 1986 MA 68   12 466
127 HANÁK ALBÍN 1951 MD 5 Útěchov 12 466
128 ŠTĚPÁNEK MARTIN 1981 MA 69 Popůvky 12 462
129 HÁJEK TOMÄŠ 1986 MA 70   12 460
130 ZEJDA IVO 1956 MC 16 AC Moravská Slavia Brno 12 433
131 BŘEZINA ALEŠ 1962 MB 26 PINAX 12 420
132 MAREŠ PETR 1983 MA 71   12 411
133 JIRÁSEK VLADIMÍR 1953 MC 17 PRDLAVKA Modřice 12 404
134 PROSTŘEDNÍ JIŘÍ 1956 MC 18 Brno 12 345
135 HORÁK JAN 1986 MA 72   12 300
136 JÍLEK JOSEF 1989 MA 73 AK Mor. Třebová 12 288
137 VŠETEČKOVÁ PAVLA 1975 ZA 12   12 275
138 PIROCHTA JOSEF 1981 MA 74 Dohoda Brno 12 265
139 HOFMAN MAREK 1989 MA 75   12 229
140 NOVOTNÝ Ondřej 1973 MA 76   12 226
141 SLOUKA JIŘÍ 1983 MA 77   12 219
142 BŮBELA MICHAL 1972 MA 78   12 169
143 SPONAR JAN 1950 MD 6 TESLA Brno 12 168
144 ŠUSTR JOSEF 1966 MB 27   12 120
145 TRENZ MILOŠ 1974 MA 79 Brno 12 056
146 NÁDENÍČEK PETR 1971 MB 28   12 053
147 DIATKA VLADIMÍR 1967 MB 29   12 045
148 POLCAR Radovan 1977 MA 80   12 035
149 DANĚK MILAN 1962 MB 30 HORIZONT KOLA NOVÁK 12 025
150 ŠRÁMEK PAVEL 1983 MA 81 Vysoké Popovice 12 003
151 HÁK TOMÁŠ 1982 MA 82 SK Meteor 11 989
152 KRAUSOVÁ Kamila 1976 ZA 13   11 923
153 SVOBODA KAREL 1945 MD 7 ZETOR Brno 11 886
154 HOLÝ JOSEF 1941 ME 1 AC Moravská Slavia Brno 11 840
155 KRIEG PETR 1949 MD 8 Brno 11 804
156 TŘÍSKA ROMAN 1956 MC 19   11 790
157 ČERMÁKOVÁ JITKA 1961 ZC 2 SK SKOL Brno 11 720
158 SEDLÁČKOVÁ ALŽBĚTA 1978 ZA 14 Brno 11 696
159 ŘIMÁK PAVEL 1982 MA 83   11 687
160 KUBÍNEK FRANTIŠEK 1958 MC 20 VEVODA Orel Blažovice 11 676
161 SEDLÁČEK PAVEL 1953 MC 21 AC Moravská Slavia Brno 11 655
162 HLADNÝ MAREK 1972 MA 84 Brno 11 619
163 JAITNER JAKUB 1986 MA 85 Brno 11 531
164 MACHOLAN MARTN 1988 MA 86 Velká Bíteš 11 480
165 LENHART DAVID 1979 MA 87 Brno 11 449
166 KOPFOVÁ ALENA 1980 ZA 15   11 403
167 KAŠPAR JOSEF 1945 MD 9 AC Moravská Slavia Brno 11 335
168 KALOVÁ JANA 1966 ZB 2 AP Brno 11 304
169 HORÁKOVSKÝ PETR 1952 MC 22 AC Moravská Slavia Brno 11 299
170 ŠMÍDOVA MARTINA 1972 ZA 16 Brno 11 254
171 KUNITSKA VALERIJA 1984 ZA 17   11 229
172 DVOŘÁČKOVÁ DAGMAR 1950 ZD 1 TK Brno 11 225
173 PODMELOVÁ VILMA 1962 ZB 3 AC Moravská Slavia Brno 11 201
174 HOLEČEK STANISLAV 1955 MC 23 AC Moravská Slavia Brno 11 200
175 KROUPA JIŘÍ 1959 MC 24 Brno 11 198
176 PAVLÍKOVÁ KATEŘINA 1980 ZA 18 Brno 11 138
177 STANĚK ROMAN 1970 MB 31 Brno 11 067
178 VAŠÍČEK DAVID 1975 MA 88 ALVA REAL team 11 045
179 ŠEVČÍKOVÁ LUCIE 1979 ZA 19 TJ Sokol Luleč 11 029
180 MRŮZKOVÁ PAVLÍNA 1970 ZB 4   11 010
181 JASKULKA MARTIN 1968 MB 32   10 970
182 BŘEZINOVÁ Renata 1975 ZA 20   10 970
183 VAVERKOVÁ LUCIE 1985 ZA 21 Rosice 10 966
184 HÁNA KVĚTOSLAV 1937 ME 2 Svatobořice 10 877
185 AXMANOVÁ ANDREA 1986 ZA 22   10 858
186 KUBÍK RADOMÍR 1964 MB 33 TTK JME Brno 10 854
187 KOCIÁNOVÁ MARIE 1946 ZD 2 Křenovice 10 848
188 STŘÍBRNÝ ROSTISLAV 1952 MC 25 AC Moravská Slavia Brno 10 804
189 VLASÁK OTA 1968 MB 34 ŠMERAL Brno 10 802
190 KIZAKOVÁ ŠÁRKA 1987 ZA 23 Kupařovice 10 711
191 PALATKA Aleš 1979 MA 89 Brno 10 688
192 PEŠÁKOVÁ MIRKA 1985 ZA 24   10 675
193 ZITTOVÁ IVA 1959 ZC 3 Sokol Nebovidy 10 651
194 TOMEK PAVEL 1980 MA 90 Brno 10 560
195 JASANSKÝ Kamil 1980 MA 91   10 483
196 BRADÁČ ALOIS 1940 ME 3 Orel Žďár nad Sázavou 10 363
197 KAPAVÍK RADIM 1985 MA 92   10 276
198 MIKUŠOVÁ MARTINA 1967 ZB 5 ZETOR 10 257
199 KRATOCHVÍLOVÁ TAŤÁNA 1973 ZA 25 Kupařovice 10 249
200 HRUŠKOVÁ LUCIE 1973 ZA 26 Brno 10 052
201 MACHALA JAROSLAV 1938 ME 4 Hluk 10 018
202 HOŘÍNKOVÁ JANA 1965 ZB 6 STŘELKA Brno 9 919
203 KOŠTÁL PAVEL 1944 MD 10 ČAFC Židenice 9 805
204 VANĚK JIŘÍ 1939 ME 5 AC Moravská Slavia Brno 9 743
205 ŘEHÁKOVÁ GABRIELA 1980 ZA 27 Brno 9 692
206 ELINGEROVÁ DANA 1941 ZE 1 LRS Vyškov 9 602
207 DAVID LUDVÍK 1951 MD 11 Brno 9 525
208 HRUBÝ MILAN 1938 ME 6 ASK Blansko 9 353
209 SOVIŠ JAN 1938 ME 7 Hluk 9 307
210 HROMÁDKOVÁ PETRA 1982 ZA 28 Blansko 9 223
211 JIRÁSKOVÁ VĚRA 1955 ZC 4 PRDLAVKA Modřice 8 924
212 KROUPOVÁ PAVLA 1965 ZB 7 TJ Zetor Brno 8 766
213 KUBÍK JOSEF 1938 ME 8 SK Ptačina 8 751
214 KRESTOVÁ Denisa 1994 ZJ 1   8 746
215 CAHEL PAVEL 1938 ME 9 Sokol Brno 8 419
216 KOUŘIL JAN 1961 MC 26 PRDLAVKA Modřice 7 269
217 NERUD PAVEL 1981 MA 93 Brno 6 210
218 DIATKOVÁ Kristýna 1994 ZJ 2   4 592
219 MARTINCOVÁ IVANA 1963 ZB 8 AC Moravská Slavia Brno 2 400
  Koule 3 kg – žáci            
1 JANKŮ Petr 1997     AC Moravská Slavia Brno 8,61
2 PUNĆOCHÁŘ Lukáš 2002     AC Moravská Slavia Brno 5,73
  Koule 3 kg – žákyně            
1 ROČKOVÁ Karolína 1999     AC Moravská Slavia Brno 5,76
2 JEŘÁBKOVÁ Alžběta 1999     AC Moravská Slavia Brno 5,15
3 MARČÍKOVÁ Lenka 1999     AC Moravská Slavia Brno 5,01
               
Výsledky hodinovky byly měřeny pomocí čipů firmou Championchip a na jejih stránkách:   
www.championchip.cz najdete podrobné výsledky a časy po jednotlivých kolech.   
Ostatní běžecké disciplíny byly měřeny elktročasomírou, stejnou firmou.  
               
  Ing.Jiří Mynář v.r.         Ladislav Zouhar v.r.  
  Hlavní rozhodčí         ředitel závodů  

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card