Výsledky 54. ročníku Běhu na Býčí skálu

15 km 54. roční Běhu na Býčí skálu 04.12.2016
pořadí příjmení, jméno rok narození odddíl čas
1. Rubič Daniel 1985 Brno 0:58:07
2. Strnad Václav 1983 Atrex 1:00:59
3. Liščinský Tomáš 1984 SK Žabovřesky Brno 1:02:24
4. Zháňal Jan 1987 SK Žabovřesky Brno 1:03:23
5. Přikryl Petr 1967 SK Žabovřesky Brno 1:03:26
6. Schwab David 1974 KOS Tesla Brno 1:04:48
7. Chalk Steve 1965 Radioklub Bílovice nad Svitavou 1:06:15
8. Pokorný Václav 1978 Papuče a lahváč 1:06:52
9. Pozdenkov Michal 1994 BKB 1:08:04
10. Tužilová Magdaléna 1994 SK Žabovřesky Brno 1:10:33
11. Mišák Milan 1963 Brno 1:10:47
12. Hrušková Barbora 1993 SK Žabovřesky Brno 1:11:25
13. Krčál Michal 1983 Brno 1:11:49
14. Gryc Vojtěch 2001 KOS Tesla Brno 1:12:04
15. Prokš Jiří 1990 Opava 1:12:13
16. Kozáková Zdenka 1979 KOS Tesla Brno 1:12:54
17. Topinková Lenka 1976 AC Moravská Slavia Brno 1:13:07
18. Vaculová Lucie 1982 AC Moravská Slavia Brno 1:13:25
19. Opálková Martina 2000 TJ Oslavany 1:13:50
20. Vacula Ondřej 1981 AC Lelek 1:14:48
21. Štěpánková Kateřina 1976 KOS Tesla Brno 1:15:01
22. Loucký Jiří 1980 Šebkovice 1:18:23
23. Chromá Adéla 1988 SK Žabovřesky Brno 1:18:56
Král Jan 1969 ABND Design 1:18:56
25. Junek Petr 1975 Beer team 1:20:06
26. Skyba Martin 1962 www.behejbrno.com 1:21:08
27. Marková Alice 1970 Brno 1:21:27
28. Daněk Petr 1964 VHS Brno 1:21:37
29. Vemola Jiří 1977 Bukovice 1:23:19
30. Štafa Jan 1987 Brno 1:23:31
31. Hendrychová Zuzana 1989 SK Žabovřesky Brno 1:23:38
32. Hiršová Marcela 1970 MENDELU Brno 1:26:16
33. Divácký Přemysl 1949 AC Moravská Slavia Brno 1:26:35
34. Grycová Petra 1974 KOS Tesla Brno 1:26:58
35. Šňupárek Martin 1971 ABND Design 1:27:24
36. Buchtová Šárka 1975 Brno 1:27:30
Vičarová Hana 1988 Brno 1:27:30
Růžička Rostislav 1973 Brno 1:27:30
39. Mokrý Pavel 1968 KOB MOIRA Brno 1:29:59
40. Macháček Martin 1955 Brno 1:32:58
41. Richrd Pátek 1976 SK Žabovřesky Brno 1:33:14
42. Kunčarová Alena 1972 BKB 1:35:27
43. Štencl Jiří 1984 Fixed Beer Brno 1:36:12
44. Rubešová Markéta 1983 BKB 1:37:29
45. Sedláčková Eva 1981 Mattoni free 1:38:37
46. Horký Tomáš 1967 KOS Tesla Brno 1:44:49
47. Jaroš Aleš 1985 Brno 1:53:14
30 km 54. roční Běhu na Býčí skálu 04.12.2016
pořadí příjmení, jméno rok narození odddíl čas
1. Novotný Ondřej 1992 VSK Univerzita Brno 2:01:59
2. Palko Aleš 1971 VSK Univerzita Brno 2:03:48
3. Ondráček Tomáš 1977 Brno 2:09:35
4. Mráček Štěpán 1985 Brno 2:11:03
5. Hrdina Tomáš 1979 AC Moravská Slavia Brno 2:14:12
6. Konečný Libor 1971 Kuřim 2:15:21
7. Puklová Patricia 1986 AC Moravská Slavia Brno 2:16:17
8. Drábek Jan 1985 SK Žabovřesky Brno 2:20:54
9. Štarc Jiří 1990 Relax Fit sport 2:21:31
10. Hýbl Jiří 1967 Hrušovany u Brna 2:21:46
11. Šerák Martin 1978 Sokol Bílovice nad Svitavou 2:21:52
12. Stloukal Radim 1990 Elittle team Brno 2:23:19
13. Březina Jiří 1972 BS Bike ALÉ team 2:23:33
14. Mokrý Martin 1985 Extra Brno 2:24:32
15. Jágr Ondřej 1983 Brno 2:26:34
16. Dyrová Macháčková Šárka 1983 AK Olymp Brno 2:27:29
Kolář Petr 1986 Kanice 2:27:29
18. Lengal Ondřej 1986 Brno 2:28:38
19. Pospíšil David 1985 BKB 2:28:39
20. Coufal Svatoš 1967 SK Žabovřesky Brno 2:28:51
21. Matoušek Pavel 1978 Brno 2:29:03
22. Juřica Pavel 1979 MK Seitl Ostrava 2:29:32
23. Pargač Martin 1985 Trenčín 2:31:13
24. Janková Magda 1980 Brno 2:31:24
25. Alman Dušan 1967 Babice nad Svitavou 2:34:06
26. Brázda Richard 1975 BKB 2:34:30
27. Škoda Kristián 1990 Continental Frenštát 2:34:34
28. Pešáková Mirka 1985 AC Racers Tetčice 2:34:37
29. Anderlová Dorota 1978 AC Moravská Slavia Brno 2:34:44
30. Rozman Ladislav 1954 Brno 2:35:01
31. Frank Jakub 1985 Brno 2:38:13
32. Finstrle Luděk 1979 SK Žabovřesky Brno 2:38:52
33. Slatina František 1966 AC Moravská Slavia Brno 2:39:44
34. Skalická Kristýna 1989 Fenix multisport 2:41:05
35. Tkadlčík Zbyněk 1974 Borci zdar! Brno 2:41:32
36. Kozánek Petr 1989 Extra Brno 2:41:50
37. Venerová Lenka 1986 Alfa tri team 2:42:03
38. Kolář Ladislav 1986 Brno 2:50:34
39. Kuneš David 1974 Tišnov 2:53:05
40. Petříková Kateřina 1971 Brno 2:53:22
41. Pospíchal Vladimír 1985 Brno 2:55:18
42. Knotek David 1982 Brno 2:55:55
43. Šefčíková Lucie 1979 Sokol Luleč 2:59:51
44. Hájek Jiří 1980 Brno 3:00:20
45. Lokajíčková Veronika 1986 Rosice 3:06:10
Němec Roman 1972 Brno 3:06:10
47. Srnec Lukáš 1990 Židlochovice 3:06:51
48. Hauck Otto 1969 Brno 3:08:15
49. Vojtíšek Tomáš 1973 SC Testudo Brno 3:11:30
50. Kocián Jakub 1983 rungo.cz 3:13:25
Němec Vladimír 1977 rungo.cz 3:13:25
52. Kohoutek Jaromír 1955 Brno 3:17:42
53. Dočkalová Věra 1976 KOPIS HZS JMK 3:18:20
54. Dvořák Vojtěch 1974 Brno 3:24:25
55. Dvořák Miloš 1973 Beta Ursus Orienteering 3:34:31
56. Podmelová Vilma 1962 AC Moravská Slavia Brno 3:37:20
57. Holý Josef 1941 AC Moravská Slavia Brno 4:23:46

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card