Halové klubovní přebory staršího žactva 9. ledna 2015 Běžecký koridor v Brně Novém Lískovci na Oblé ulici

Sekce: Výsledky 2015 ·
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60m starší žákyně 2000-2001
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [60m] finále  
1 Štůsková Veronika 2001 AC Moravská Slavia Brno 8,8 8,7
2 Koláčková Adéla 2001 AC Moravská Slavia Brno 9,0 9,0
3 Filipová Lucie 2000 AC Moravská Slavia Brno 9,3 9,3
4 Slaná Anna 2001 AC Moravská Slavia Brno 9,5 9,4
5 Sedláková Vendula 2001 AC Moravská Slavia Brno 9,6  
6 Burešová Zuzana 2000 AC Moravská Slavia Brno 9,8  
7 Jungmannová Eliška 2000 AC Moravská Slavia Brno 10,0  
8 Podborská Michaela 2001 AC Moravská Slavia Brno 10,1  
9 Žalkovská Barbora 2000 AC Moravská Slavia Brno 10,6  
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 1000m starší žákyně 2000-2001
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [1000m]  
1 Filipová Lucie 2000 AC Moravská Slavia Brno 3:56,6
2 Sedláková Vendula 2001 AC Moravská Slavia Brno 3:57,5
3 Slaná Anna 2001 AC Moravská Slavia Brno 4:02,3
4 Podborská Michaela 2001 AC Moravská Slavia Brno 4:24,1
5 Pištěková Aneta 2000 AC Moravská Slavia Brno 4:26,9
6 Žalkovská Barbora 2000 AC Moravská Slavia Brno 4:55,8
VÝSLEDKOVÁ LISTINA dálka starší žákyně 2000-2001
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [dálka]  
1 Štůsková Veronika 2001 AC Moravská Slavia Brno 418 x 301 418 cm
2 Koláčková Adéla 2001 AC Moravská Slavia Brno 206 325 406 406 cm
3 Pištěková Aneta 2000 AC Moravská Slavia Brno 399 383 393 399 cm
4 Burešová Zuzana 2000 AC Moravská Slavia Brno 369 389 x 389 cm
5 Slaná Anna 2001 AC Moravská Slavia Brno 368 375 382 385 cm
6 Filipová Lucie 2000 AC Moravská Slavia Brno 380 370 361 380 cm
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60m starší žáci 2000-2001
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [60m] finále  
1 Kaplan Josef 2000 AC Moravská Slavia Brno 8,2 8,2
2 Hampl Jan 2000 AC Moravská Slavia Brno 8,4 8,5
3 Hladký Adam 2000 AC Moravská Slavia Brno 8,5 8,5
4 Ševčík Ondřej 2000 AC Moravská Slavia Brno 8,6 8,5
5 Haminger Milan 2001 AC Moravská Slavia Brno 8,8  
6 Stibal Jakub 2001 AC Moravská Slavia Brno 8,9  
7 Kinc Ladislav 2001 AC Moravská Slavia Brno 9,7  
8 Kraus Jakub 2000 ZŠ Kotlářská 9,8  
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 1000m starší žáci 2000-2001
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [1000m]  
1 Hladký Adam 2000 AC Moravská Slavia Brno 3:24,2
2 Stibal Jakub 2001 AC Moravská Slavia Brno 3:29,5
VÝSLEDKOVÁ LISTINA dálka starší žáci 2000-2001
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl:       [dálka]    
1 Hladký Adam 2000 AC Moravská Slavia Brno 475 466 463 475 cm
2 Kaplan Josef 2000 AC Moravská Slavia Brno 465 448 471 471 cm
3 Ševčík Ondřej 2000 AC Moravská Slavia Brno 437 445 447 447 cm
4 Hampl Jan 2000 AC Moravská Slavia Brno 416 415 442 442 cm
5 Stibal Jakub 2001 AC Moravská Slavia Brno 389 406 387 406 cm
6 Kinc Ladislav 2001 AC Moravská Slavia Brno 357 383 364 383 cm
7 Haminger Milan 2001 AC Moravská Slavia Brno 359 x 380 380 cm
8 Kraus Jakub 2000 ZŠ Kotlářská 350 363 338 363 cm
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60m ženy 1999 a starší
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [60m] finále  
1 Křižková Lucie 1998 AC Moravská Slavia Brno 8,8 8,8
2 Juřenčáková Petra 1995 AC Moravská Slavia Brno 9,1 8,9
3 Slaná Marie 1999 AC Moravská Slavia Brno 8,9 8,9
4 Hanáková Lucie 1997 AC Moravská Slavia Brno 9,0 9,1
5 Machová Denisa 1998 AC Moravská Slavia Brno 9,3  
6 Freibergerová Eliška 1999 AC Moravská Slavia Brno 9,4  
7 Marčíková Lenka 1999 AC Moravská Slavia Brno 9,7  
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 1000m ženy 1999 a starší
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [1000m]  
1 Juřenčáková Petra 1995 AC Moravská Slavia Brno 3:41,4
2 Ročková Karolína 1999 AC Moravská Slavia Brno 3:46,2
3 Křižková Lucie 1998 AC Moravská Slavia Brno 4:12,2
4 Tešnarová Eva 1999 AC Moravská Slavia Brno 4:26,3
VÝSLEDKOVÁ LISTINA dálka ženy 1999 a starší
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [dálka]  
1 Machová Denisa 1998 AC Moravská Slavia Brno 427 x x 427 cm
2 Juřenčáková Petra 1995 AC Moravská Slavia Brno 409 420 422 422 cm
3 Freibergerová Eliška 1999 AC Moravská Slavia Brno 410 x x 410 cm
4 Hanáková Lucie 1997 AC Moravská Slavia Brno 340 x 401 401 cm
5 Slaná Marie 1999 AC Moravská Slavia Brno x 390 383 390 cm
6 Ročková Karolína 1999 AC Moravská Slavia Brno 369 365 384 384 cm
7 Marčíková Lenka 1999 AC Moravská Slavia Brno x 334 x 334 cm
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60m muži 1999 a starší
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [60m] finále  
1 Hvasta Lukáš 1999 AC Moravská Slavia Brno 7,7 7,7
2 Smetana Martin 1999 AC Moravská Slavia Brno 8,1 8,0
3 Mucha Bohuslav 1998 AC Moravská Slavia Brno 8,6 8,4
4 Kotek Jakub 1999 AC Moravská Slavia Brno 8,8 8,8
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 1000m muži 1999 a starší
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [1000m]  
1 Smetana Martin 1999 AC Moravská Slavia Brno 3:21,7
2 Zeman Filip 1999 AK AHA Vyškov 3:22,0
3 Hvasta Lukáš 1999 AC Moravská Slavia Brno 3:26,2
4 Mucha Bohuslav 1998 AC Moravská Slavia Brno 3:38,5
VÝSLEDKOVÁ LISTINA dálka muži 1999 a starší
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [dálka]  
1 Hvasta Lukáš 1999 AC Moravská Slavia Brno 485 488 522 522 cm
2 Zeman Filip 1999 AC Moravská Slavia Brno 426 427 460 460 cm
3 Smetana Martin 1999 AC Moravská Slavia Brno 447 456 435 456 cm
4 Mucha Bohuslav 1998 AC Moravská Slavia Brno 441 434 432 441 cm
5 Kotek Jakub 1999 AC Moravská Slavia Brno 410 418 406 418 cm

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card