Halové klubovní přebory mladšího žactva 16. ledna 2015 Běžecký koridor v Brně Novém Lískovci na Oblé ulici

Sekce: Výsledky 2015 ·

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 16.1.2015 60 metrů mladší žákyně
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: finále [60m]  
1. Hudečková Barbora 2003 AC Moravská Slavia Brno 8,9 9,1
2. Furchová Natálie 2003 TJ Sokol Přísnotice 9,2 9,3
3. Křížková Natalie 2003 Slavkov u Brna 9,1 9,4
4. Horáčková Markéta 2002 AC Moravská Slávia Brno 9,3 9,4
5. Sedláčková Barbora 2002 TJ Sokol Přísnotice   9,6
6. Štůsková Lucie 2003 AC Moravská Slavia Brno   9,8
7. Hristová Desi 2003 TJ Sokol Přísnotice   9,9
8. Placarová Denisa 2002 AC Moravská Slavia Brno   10,0
9. Všianská Tereza 2003 AC Moravská Slavia Brno   10,0
10. Gajárková Barbora 2003 AC Moravská Slavia Brno   10,6
11. Halasová Anna 2003 SBK Kyjov   10,6
12. Peloušková Anna 2003 AC Moravská Slavia Brno   10,8
13. Smejkalová Zuzana 2003 AC Moravská Slavia Brno   11,2
14. Hlavačíková Klára 2002 ZŠ Kotlářská   11,5
15. Kolářová Kristýna 2002 ZŠ Kotlářská   11,8

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 16.1.2015 600 metrů mladší žákyně
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [600m]  
1. Furchová Natálie 2003 TJ Sokol Přísnotice 2:06,8
2. Horáčková Markéta 2002 AC Moravská Slavia Brno 2:06,9
3. Štůsková Lucie 2003 AC Moravská Slavia Brno 2:15,3
4. Halasová Anna 2003 SBK Kyjov 2:18,9
5. Všianská Tereza 2003 AC Moravská Slavia Brno 2:21,3
6. Křížková Natalie 2003 Slavkov u Brna 3:25,1
7. Hristová Desi 2003 TJ Sokol Přísnotice 2:26,0
8. Smejkalová Zuzana 2003 AC Moravská Slavia Brno 2:33,5
9. Placarová Denisa 2002 AC Moravská Slavia Brno 2:38,0
10. Hlavačíková Klára 2002 ZŠ Kotlářská 2:42,2
11. Kolářová Kristýna 2002 ZŠ Kotlářská DNF

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 16.1.2015 dálka mladší žákyně
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [dálka]  
1. Hudečková Barbora 2003 AC Moravská Slavia Brno 448 419 x 448
2. Křížková Natalie 2003 Slavkov u Brna 387 391 390 391
3. Všianská Tereza 2003 AC Moravská Slavia Brno 382 367 384 384
4. Placarová Denisa 2002 AC Moravská Slavia Brno 303 323 371 371
5. Sedláčková Barbora 2002 TJ Sokol Přísnotice 367 356 363 367
6. Furchová Natálie 2003 TJ Sokol Přísnotice 364 351 352 364
7. Horáčková Markéta 2002 AC Moravská Slávia Brno x x 355 355
8. Štůsková Lucie 2003 AC Moravská Slavia Brno 318 306 327 327
9. Gajárková Barbora 2003 AC Moravská Slavia Brno 313 284 315 315
10. Hlavačíková Klára 2002 ZŠ Kotlářská 311 271 286 311
11. Peloušková Anna 2003 AC Moravská Slavia Brno 285 297 281 297
12. Kolářová Kristýna 2002 ZŠ Kotlářská 275 258 267 275
13. Halasová Anna 2003 SBK Kyjov 233 203 272 272
14. Hristová Desi 2003 TJ Sokol Přísnotice 237 x x 237

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 16.1.2015 60 metrů mladší žáci
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: finále [60m]  
1. Punčochář Lukáš 2002 AC Moravská Slávia Brno 8,6 8,7
2. Kadlec Michal 2003 ZŠ Kotlářská 8,9 8,8
3. Ryš Štěpán 2002 ZŠ Kotlářská 8,9 9,1
4. Konečný Jonáš 2003 AK Kuřim 9,0 9,1
5. Budík Ondřej 2003 Atletika Slavkov u Brna   9,2
6. Sekerka Antonín 2003 AC Moravská Slavia Brno   9,2
7. Hudeček Vojtěch 2002 AC Moravská Slavia Brno   9,2
8. Čumpelík Luděk 2003 AC Moravská Slavia Brno   9,3
9. Vavřiník Lukáš 2003 ZŠ Kotlářská   9,4
10. Stodůlka Jakub 2003 TJ Sokol Přísnotice   9,9
11. Cittnar Aleš 2003 ZŠ Kotlářská   10,0
12. Kopeček Jakub 2003 BYAC Brno   10,0
13. Tachovský Matyáš 2002 AC Moravská Slavia Brno   10,0
14. Pohanka Martin 2002 AC Moravská Slavia Brno   10,2
15 Nechvíle Vojtěch 2002 ZŠ Kotlářská   10,4
16 Tesař Tomáš 2002 AC Moravská Slavia Brno   10,4

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 16.1.2015 600 metrů mladší žáci
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [600m]  
1. Hudeček Vojtěch 2002 AC Moravská Slavia Brno 1:57,6
2. Čumpelík Luděk 2003 AC Moravská Slavia Brno 2:06,7
3. Sekerka Antonín 2003 AC Moravská Slavia Brno 2:08,9
4. Cittnar Aleš 2003 ZŠ Kotlářská 2:12,5
5. Ryš Štěpán 2002 ZŠ Kotlářská 2:13,5
6. Stodůlka Jakub 2003 TJ Sokol Přísnotice 2:15,4
7. Kopeček Jakub 2003 BYAC Brno 2:17,1
8. Pohanka Martin 2002 AC Moravská Slavia Brno 2:24,7
9. Vavřiník Lukáš 2003 ZŠ Kotlářská 2:25,9
10. Tesař Tomáš 2002 AC Moravská Slavia Brno 2:34,7

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 16.1.2015 dálka mladší žáci
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [dálka]  
1. Punčochář Lukáš 2002 AC Moravská Slávia Brno x x 444 444
2. Hudeček Vojtěch 2002 AC Moravská Slavia Brno 407 401 428 428
3. Cumpelík Luděk 2003 AC Moravská Slavia Brno 409 395 412 412
4. Sekerka Antonín 2003 AC Moravská Slavia Brno 401 399 395 401
5. Konečný Jonáš 2003 AK Kuřim 401 365 342 401
6. Ryš Štěpán 2002 ZŠ Kotlářská 398 389 389 398
7. Kopeček Jakub 2003 BYAC Brno 384 366 366 384
8. Kadlec Michal 2002 ZŠ Kotlářská 376 x 324 376
9. Budík Ondřej 2003 Atletika Slavkov u Brna 371 x 372 372
10. Vavřiník Lukáš 2003 ZŠ Kotlářská x x 361 361
11. Tachovský Matyáš 2002 AC Moravská Slavia Brno 339 x 345 345
12. Stodůlka Jakub 2003 TJ Sokol Přísnotice 332 343 320 343
13. Cittnar Aleš 2003 ZŠ Kotlářská x 337 x 337
14. Nechvíle Vojtěch 2002 ZŠ Kotlářská x x 328 328
15. Tesař Tomáš 2002 AC Moravská Slavia Brno 307 317 326 326
16. Pohanka Martin 2002 AC Moravská Slavia Brno 311 301 295 311

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card