Zmrlinová olympiáda 4.6.2011

Sekce: Výsledky 2011 ·
příjmení  jméno ročník klub čas/cm čas finále
60m hoši 04 a mladší        
1. Žižka Rudolf 04 AC Moravská Slavia Brno 10,8 10,8
2. Sopoušek  Miroslav 04   11,0 10,8
3. Svoboda Lukáš 04 AHA Vyškov 11,4 10,9
4. Máša Matěj 04 Bač line sport 11,1 11,0
5. Horák Dominik 04 Moravský Krumluv 11,5  
6. Mach Marek 04   11,8  
7. Žaloudek Lubomír 04 Bač line sport 12,0  
8. Kotek Matouš 04   12,5  
9. Mazur Hynek 04 Moravský Krumluv 12,5  
10. Jindra Oliver 04   12,8  
11. Erbes Šimon 05 AC Moravská Slavia Brno 12,9  
12. Šmak Karel 04 Bač line sport 13,0  
13. Sedlecký  Martin 06   13,2  
14. Middleton Adam 05 ŠAK Židlochovice 13,2  
15. Helešic Jiří 04   13,4  
16. Tajovský Matěj 04 AK Kuřim 13,8  
17. Šípek Jakub 07   16,2  
18. Filipovič Vítek 06   19,5  
19. Tajovský Šimon 07 AK Kuřim 20,2  
60m  hoši 03 – 02        
1. Matějíček Vojtěch 02 Bač line sport 9,5 9,6
2. Šípek Kryštof 02   10,2 9,9
3. Krčka Matěj 02   10 10,1
4. Dítě Radek 02 AK Blansko Dvorská 10,5 10,5
5. Macháček Matěj 03   10,9  
6. Aydin Sali 03   11,0  
7. Břinek Vojtěch 02   11,2  
8. Filipovič Matěj 02   11,6  
9. Badin Jáchym 02 AK Kuřim 12,2  
10. Helešic Miroslav 02   12,2  
11. Anděl  Adam 03 Bač line sport 12,6  
60m  hoši 01 – 00        
1. Hladký  Adam 00   9,4 9,2
2. Švarcberger Martin 01 Bač line sport 9,5 9,5
3. Kaplan Josef 00 Bač line sport 9,3 9,5
4. Bogner Tomáš 01   9,7 9,6
5. Butora Erik 01 Bač line sport 10,3  
6. Šťastný Jakub   AK Kuřim 10,3  
7. Kyzlink Adam 00 Bač line sport 10,5  
8. Matuška Lukáš 00 AK Blansko Dvorská 10,6  
9. Vespalec Vojtěch 01   10,9  
10. Blahník Tomáš 01   10,9  
11. Svoboda Jiří     11,9  
12. Vágner Jakub 00   12,5  
60m  hoši 98- 99        
1. Klaška Dominik 98 Bač line sport 8,4 8,3
2. Tichý Ondřej 98 AK Blansko Dvorská 8,5 8,4
3. Maravec Filip 98 AK Kuřim 8,5 8,4
4. Lidmila Patrik 98 AC Moravská Slavia Brno 9,0 8,5
5. Krejčíř Tomáš     9,6  
6. Kotek Jakub 99 AC Moravská Slavia Brno 9,9  
7. Kyzlink Matěj     9,9  
8. Brím Lukáš 98 Bač line sport 10,5  
60m  hoši 96 – 97        
1. Kořínek Martin 96 Bač line sport 7,8  
2. Badin Jan     9,4  
60m dívky 2004 a ml.        
1. Břinková Eliška 04 Moravský Krumlov 11,4 10,8
2. Manová Nikola 04 AK Blansko Dvorská 11,0 10,9
3. Wachtlová Leona 04 Bač line sport  12,5 11,1
4. Kabátová Pavlína 04 Bač line sport  12,3 11,3
5. Mazurová Nella 04 Moravský Krumlov 12,2 11,6
6. Sigmundová Adéla 05 ŠAK Židlochovice 12,9  
7. Bělohoubková Nela 05   14,0  
8. Fibichová  Lucie 05   16,0  
9. Protivánková Kamila 04   16,1  
10. Andělová Agáta 06   16,6  
11. Doběšová Pavlína 07   16,7  
12. Půstová Martéta 06   17,7  
13. Žaloudková Marie 07   17,7  
14. Vymazalová Sabina 09   20,8  
15. Dobešová Petra 08   28,4  
16. Nováková Martina 08   30,6  
60m  dívky 03 – 02        
1. Půstová Šárka 02   10,0 9,9
2. Čápková Sabina 02   10,9 10,3
3. Gladyšová Sára 03 VSK Univerzita Brno 10,5 10,7
4. Mrůzková Barbora 02 Bač line sport 11,2 11,2
5. Holešínká Iveta 03   11,2  
6. Sedlecká Petra 03   11,3  
7. Matušková Lucie 03   11,3  
8. Koci Kateřina 02   11,4  
9. Pajerová Klára 02   11,7  
10. Nováková Tereza 02   12,0  
11. Závršková Hana 02   12,0  
12. Svobodová Adéla 02   12,2  
13. Škorňáková Markéta 03 Bač line sport 12,8  
60m  dívky 00 – 01        
1. Bumbáková Hana     9,0 9,1
2. Pogányiová Tereza 01   9,4 9,5
3. Koláčková Adéla 01 AK Kuřim 9,5 9,5
4. Chalupová Nela 00 ŠAK Židlochovice 9,9 9,7
5. Kelblová Adéla 01 ŠAK Židlochovice 9,9  
6. Pokorná Lenka 01   10,2  
7. Strnadová Helena 01 AK Blansko Dvorská 10,3  
8. Knedlíková Nicolle 00   10,5  
9. Vondrová Aneta 01 AC Moravská Slavia Brno 10,6  
10. Guldová Klára 00 AC Moravská Slavia Brno 10,7  
11. Pajerová Markéta     10,7  
12. Adamcová Tereza 01 Bač line sport 11,1  
13. Adamcová Barbora 01 Bač line sport 11,5  
14. Kabátová Markéta 01   11,5  
60m  dívky 99 – 98        
1. Hrubá Michaela 98 AK Blansko Dvorská 8,6 8,6
2. Dvořáková Sabina 99 Bač line sport  8,7 8,6
3. Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 8,8 8,7
4. Machová Denisa 98 AC Moravská Slavia Brno 8,9 8,8
5. Heřmánková Kristýna 99 AC Moravská Slavia Brno 8,9  
6. Škorňáková Silvie 98 Bač line sport  9,0  
7. Pikulová Petra 99 AK Kuřim 9,2  
8. Bělušová Tereza 99 AK Kuřim 9,2  
9. Parfusová Zuzana     9,4  
10. Badinová Štěpánka   AK Kuřim 9,7  
11. Pajkanovičová Olivia 99   10,5  
12. Beránková Tereza 99 Bač line sport  11,0  
60m  dívky 97 – 96        
1. Bindzarová Lucie     8,8  
skok daleký  hoši 2004 a ml.        
1. Erbes Šimon 05 AC Moravská Slavia Brno 277 cm  
2. Máša Matěj 04 Bač line sport  273 cm  
3. Svoboda Lukáš 04 AHA Vyškov 269 cm  
4. Žaloudek Lubomír 04 Bač line sport  268 cm  
5. Mach Marek 04   258 cm  
6. Žižka Rudolf 04   253 cm  
7. Sopoušek Miroslav 04   246 cm  
8. Mazur Hynek 04 Moravský Krumlov 236 cm  
9. Sedlecký Martin 06   229 cm  
10. Tajovský Matěj 04 AK Kuřim 226 cm  
11. Šmak Karel 04   222 cm  
12. Kotek Matouš 04   219 cm  
13. Middelton Adam 05 ŠAK Židlochovice 209 cm  
14. Helešic Jiří 04   203 cm  
15. Horák Dominik 04 Moravský Krumlov 188 cm  
16. Jindra Oliver 04   184 cm  
17. Šípek Jakub 07   172 cm  
18. Tajovský Šimon 07 AK Kuřim 127 cm  
19. Filipovič Vítek 06   111 cm  
skok daleký  hoši 03 – 02        
1. Matějíček Vojtěch 02 Bač line sport 356 cm  
2. Šípek Kryštof 02   344 cm  
3. Dítě Radek 02 AK Blansko Dvroská 304 cm  
4. Macháček Matěj 03   288 cm  
4. Helešic Miroslav 02   288 cm  
6. Břinek Vojtěch 02   283 cm  
7. Fládr  Jakub 03 Bač line sport 256 cm  
8. Skryja Matěj 02   255 cm  
9. Filipovič Matěj 02   250 cm  
10. Badin Jáchym 02 AK Kuřim 245 cm  
11. Aydin Sali 03   227 cm  
12. Anděl  Adam 03 Bač line sport 174 cm  
skok daleký  hoši 01 – 00        
1. Zouhar Dominik 00 AK Blansko Dvorská 400 cm  
2. Švarcberger Martin 01 Bač line sport 382 cm  
3. Bogner Tomáš 01   347 cm  
4. Hladký  Adam 00   342 cm  
5. Butora Erik 01 Bač line sport 332 cm  
6. Erbes  Filip 01 AC Moravská Slavia Brno 330 cm  
7. Votýpka Martin 00 AK Kuřim 328 cm  
8. Matuška Lukáš 00 AK Blansko Dvorská 310 cm  
9. Kyzlink Adam 00 Bač line sport 295 cm  
10. Vespalec Vojtěch 01   291 cm  
11. Blahník Tomáš 01   260 cm  
12. Vágner Jakub 00   215 cm  
skok daleký hoši 99 – 98        
1. Moravec Filip 98 AK Kuřim 460 cm  
2. Tichý Ondřej 98 AK Blansko Dvorská 440 cm  
3. Lidmila Patrik 98 AC Moravská Slavia Brno 422 cm  
4. Zamazal Lukáš 99 AK Blansko Dvorská 390 cm  
5. Štěpánek Martin 99 AK Blansko Dvorská 383 cm  
6. Votýpka Tomáš 98 AK Kuřim 378 cm  
7. Kotek Jakub 99 AC Moravská Slavia Brno 355 cm  
8. Krejčíř Tomáš     326 cm  
9. Chudáček Ondřej 99 AC Moravská Slavia Brno 297 cm  
10. Brím Lukáš 98 Bač line sport 244 cm  
skok daleký  dívky 2004 a ml.        
1. Wachtlová Leona 04 Bač line sport  256 cm  
2. Břinková Eliška 04 Moravský Krumlov 250 cm  
3. Kabátová Pavlína 04 Bač line sport  245 cm  
4. Manová Nikola 04 AK Blansko Dvorská 244 cm  
5. Mazurová Nella 04 Moravský Krumlov 225 cm  
6. Sigmundová Adéla 05 ŠAK Židlochovice 204 cm  
7. Bělohoubková Nela 05   198 cm  
8. Fibichová  Lucie 05   170 cm  
9. Dobešová Pavlína 07   160 cm  
10. Protivánková Kamila 04   150 cm  
11. Andělová Agáta 06   129 cm  
12. Žaloudková Marie 07   121 cm  
13. Půstová Martéta 06   90 cm  
14. Dobešová Petra 08   85 cm  
15. Vymazalová Sabina 09   75 cm  
16. Nováková Martina 08   51 cm  
skok daleký  dívky 03 – 02        
1. Půstová Šárka 02   329 cm  
2. Sedlecká Petra 03   279 cm  
3. Halasová  Anna 03   272 cm  
4. Mrůzková Barbora 02 Bač line sport 269 cm  
5. Závršková Hana 02   268 cm  
6. Gladyšová Sára 03 VSK Univerzita Brno 256 cm  
7. Čápková Sabina 02   252 cm  
8. Pajerová Klára 02   251 cm  
9. Holešínká Iveta 03   247 cm  
10. Svobodová Adéla 02   223 cm  
11. Škorňáková Markéta 03 Bač line sport 204 cm  
skok daleký  dívky 01 – 00        
1. Pogányiová Tereza 01   358 cm  
2. Staňková Michaela 01 AK Blansko Dvorská 345 cm  
3. Chalupová Nela 00 ŠAK Židlochovice 340 cm  
4. Kelblová Adéla 01 ŠAK Židlochovice 330 cm  
5. Strnadová Helena 01 AK Blansko Dvorská 328 cm  
6. Koláčková Adéla 01 AK Kuřim 325 cm  
7. Vondrová Aneta 01 AC Moravská Slavia Brno 317 cm  
8. Pokorná Lenka 01   300 cm  
9. Knedlíková Nicolle 00   293 cm  
10. Guldová Klára 00 AC Moravská Slavia Brno 290 cm  
10. Adamcová Tereza 01 Bač line sport 290 cm  
12. Prochová Barbora 01 Bač line sport 287 cm  
13. Šmaková Martina 01 Bač line sport 277 cm  
14. Kabátová Markéta 01   260 cm  
15. Adamcová Barbora 01 Bač line sport 222 cm  
skok daleký  dívky 99 – 98        
1. Hrubá Michaela 98 AK Blansko Dvorská 441 cm  
2. Machová Denisa 98 AC Moravská Slavia Brno 408 cm  
3. Pikulová Petra 99 AK Kuřim 398 cm  
4. Heřmánková Kristýna 99 AC Moravská Slavia Brno 390 cm  
5. Bělušová Tereza 99 AK Kuřim 374 cm  
6. Žáková Tereza     359 cm  
7. Dvořáková Sabina 99 Bač line sport  358 cm  
8. Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 353 cm  
9. Helsnerová Natálie 99 Bač line sport  343 cm  
10. Parfusová Zuzana     340 cm  
11. Beránková Tereza 99 Bač line sport  285 cm  
12. Pajkanovičová Olivia 99   267 cm  
skok daleký  dívky 97 – 96        
1. Bindzarová Lucie 97 AC Moravská Slavia Brno 403 cm  
skok vysoký hoši 03 – 02        
1. Kyzlink Adam 02 Bač line sport 110 cm  
2. Fládr Jakub 03 Bač line sport 100 cm  
2. Matějíček Vojtěch 02 Bač line sport 100 cm  
4. Skryja Matěj 02 AK Blansko Dvorská 85 m  
skok vysoký hoši 01 – 00        
1. Kaplan Josef 00 Bač line sport 120 cm  
2. Zouhar Dominik 00 AK Blansko Dvorská 115 cm  
3.Šťastný Jakub 00 Ak Kuřim 110 cm  
4. Švarcberger Martin 01 Bač line sport 100 cm  
skok vysoký hoši 99 – 98        
1. Moravec Filip 98 AK Kuřim 135 cm  
2. Lidmila Patrik 98 AC Moravská Slavia Brno 130 cm  
3. Štěpánek Martin 99 AK Blansko Dorská 125 cm  
4. Kotek Jakub 99 AC Moravská Slavia Brno 125 cm  
5. Klaška Dominik 98 AC Moravská Slavia Brno 125 cm  
6. Votýpka Tomáš 98 AK Kuřim 120 cm  
skok vysoký hoši 97 – 96        
1. Kořínek Martin 96 Bač line sport 165 cm  
skok vysoký dívky 00 – 01        
1. Staňková Michaela 00 AK Blansko Dvorská 110 cm  
2. Bumbáková Hana 01 SK Speed Brno 110 cm  
3. Fialová Gabriela 00 AK Blansko Dvorská 110 cm  
4. Strnadová Helena 01 AK Blansko Dvorská 100 cm  
4. Pajerová Markéta 00 SK Šlapanice 100 cm  
4. Šmaková Martina 01 Bač line sport 100 cm  
skok vysoký dívky 99 – 98        
1. Hrubá Michaela 98 AK Blansko Dvorská 145 cm  
2. Mikušová Lucie 98   120 cm  
3. Škorňáková Silvie 98 Bač line sport 115 cm  
4. Bělušová Tereza 99 AK Kuřim 115 cm  
5. Helsnerová Natálie 99 AK Kuřim 105 cm  
6. Beránková Tereza 99 Bač line sport 90 cm  
skok vysoký dívky 97 – 98        
1. Bindzarová Lucie 97   130 cm  
2. Kaldová Veronika 97   130 cm  
3. Křížová Barbora 97 Bač line sport 125 cm  
4. Škorňáková Silvie 98 Bač line sport 110 cm  
skok vysoký dívky 97 – 96         
1. Bindzarová Lucie 97 AC Moravská Slavia Brno 135 cm  
400m hoši 03 – 02        
1. Matějíček Vojtěch 02 Bač line sport 01:19,0  
2. Šípek Kryštof 02 VSK Univerzita Brno 01:20,7  
3. Dítě Radek 02 AK Blansko Dvorská 01:25,3  
4. Krčka Matěj 02 ŠAK Židlochovice 01:28,8  
5. Hloušek Jakub 02 Bač line sport 01:30,3  
6. Břinek Vojtěch 02   01:33,0  
400m hoši 01- 00        
1. Hladký Adam 00   01:10,1  
2. Erbes Filip 01 AC Moravská Slavia Brno 01:23,4  
3. Bogner Tomáš 01   01:23,7  
4. Votýpka Martin 00 AK Kuřim 01:24,1  
5. Matuška Lukáš 00 AK Blansko Dvorská 01:32,9  
6. Šťastný Jakub 01 AK Kuřim 01:35,0  
7. Vespalec Vojtěch 01   01:38,6  
300m hoši 99 – 98        
1. Klaška Dominik 98 AC Moravská Slavia Brno 49,1  
2. Tichý Ondřej 98 AK Blansko Dvorská 00:50,5  
3. Kyzlink Matěj 98   00:57,0  
800m hoši 99 – 98        
1. Zamazal Michal 98 AK Blansko Dvorská 02:40,8  
2. Votýpka Tomáš 98 AK Kuřim 02:47,2  
3. Chudáček Ondřej 99 AC Moravská Slavia Brno 02:54,9  
4. Krejčíř Tomáš 98   02:56,9  
300m hoši 97 – 96        
1. Badin Jan 97 AK Kuřim 00:53,7  
1000m hoši 97 – 96        
1. Kořínek Martin 96 Bač line sport 03:19,0  
400m dívky 03 – 02        
1. Gladyšová  Sára     01:27,7  
2. Čápková  Sabina 02   01:30,4  
3. Halasová Anna 03   01:34,9  
4. Matušková Lucie 03   01:37,2  
5. Koci Kateřina 02   01:39,0  
6. Závišáková Hana 02   01:43,6  
7. Svobodová  Adéla 02   01:48,2  
400m dívky 01 – 00        
1. Koláčková Adéla 01 AK Kuřim 01:17,2  
2. Fialová Gabriela 00 AK Blansko Dvorská 01:18,7  
3. Chalupová Nela 00 ŠAK Židlochovice 01:19,7  
4. Prochová Barbora 01 Bač line sport 01:20,1  
5. Guldová  Klára 00 AC Moravská Slavia Brno 01:23,8  
6. Staňková Michaela 01 AK Blansko Dvorská 01:26,4  
7. Kelblová Adéla 01 ŠAK Židlochovice 01:26,6  
8. Pogányiová Tereza 01   01:28,8  
9. Pokorná Lenka 01   01:30,9  
300m dívky 99 – 98        
1. Dvořáková Sabina 99 Bač line sport 00:49,2  
2. Škorňáková Silvie 98 Bač line sport 00:50,5  
3. Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 00:50,6  
4. Machová Denisa 98 AC Moravská Slavia Brno 00:52,0  
5. Heřmánková Kristýna 98 AC Moravská Slavia Brno 00:53,9  
6. Žáková Tereza     00:54,2  
7. Parfusová Zuzana 98   00:55,3  
8. Badinová Štěpánka 99 AK Kuřim 00:57,6  
9. Buchtová Kateřina 98 AK Kuřim 01:14,7  
800m dívky 99 – 98        
1. Pikulová Petra 99 AK Kuřim 02:47,8  
2. Žáková Tereza 98   02:50,1  
3. Mikušová Lucie 98   03:12,2  
hod míčkem hoši 04 a mladší        
1. Máša Matěj 04 Bač line sport 16,44 m  
2. Jindra Oliver 04   16,15 m  
3. Svoboda Lukáš 04 AHA Vyškov 15,84 m  
4. Middleton Adam 05 ŠAK Židlochovice 15,03 m  
5. Helešic Jiří 04   14,29 m  
6. Kotek Matouš 04 AC Moravská Slavia Brno 14,25 m  
7. Mazur Hynek 04 Moravský Krumlov 13,32 m  
8. Žižka  Rudolf 04 AC Moravská Slavia Brno 13,17 m  
9. Erbes Šimon 05 AC Moravská Slavia Brno 11,50 m  
10. Sopoušek Miroslav 04   11,20 m  
11. Sedlecký  Martin 06 Bač line sport 10,85 m  
12. Žaloudek Lubormír 04 Bač line sport 9,83 m  
13. Horák Dominik 04 Moravský Krumlov 9,68 m  
14. Šmak  Karel 04 Bač line sport 8,00 m  
15. Filipovič Vítek 06   4,40 m  
16. Šípek Jakub 07   4,39 m  
hod míčkem hoši 03 – 02        
1. Šulc Matěj 02   26,20 m  
2. Krčka Matěj 02   25,20 m  
3. Fládr Jakub 03 Bač line sport 24,57 m  
4. Tzimas Andreas 03 Bač line sport 21,69 m  
5. Hloušek Jakub 02 Bač line sport 21,30 m  
6. Macháček Matěj 03 SK Šlapanice 18,92 m  
7. Vymazal  Lukáš 03 Bač line sport 18,00 m  
8. Aydin Sali 03 Bač line sport 15,40 m  
9. Badin Jáchym 02 AK Kuřim 15,01 m  
10. Skryja  Matěj 02   14,83 m  
11. Helešic Miroslav 02   14,56 m  
12. Filipovič Matěj     8,10 m  
hod míčkem hoši 01 – 00        
1. Zouhar Dominik 00 AK Blansko Dvorská 41,17 m  
2. Votýpka Martin 00 AK Kuřim 34,19 m  
3. Erbes Filip 01 AC Moravská Slavia Brno 34,07 m  
4. Hloušek Lukáš 00 Bač line sport  32,90 m  
5. Bumbálek Vojtěch 01   28,76 m  
6. Butora Erik 01 Bač line sport  27,97 m  
7. Blahník Tomáš 01   25,28 m  
8. Vágner Jakub 00   21,12 m  
9. Svoboda Jiří 01   18,73 m  
vrh koulí hoši 99 – 98        
1. Štěpánek Martin 99 AK Blansko Dvorská 6,60 m  
2. Zamazal Lukáš 99 AK Blansko Dvorská 6,33 m  
3. Brím Lukáš 98 Bač line sport 5,33 m  
vrh koulí hoši 97 – 96        
1. Kořínek Martin 96 Bač line sport 11,36 m  
hod míčkem dívky 04 a mladší        
1. Manová Nikola 04 AK Blansko Dvorská 14,21 m  
2. Břinková  Eliška 04 Moravský Krumlov 12,87 m  
3. Wachtlová Leona 04 Bač line sport 11,48 m  
4. Kabátová Pavla 04 Bač line sport 9,75 m  
5. Mazurová Nella 04 Moravský Krumlov 8,85 m  
6. Bělohoubková Lea 05   8,07 m  
7. Sigmundová Adéla 05 ŠAK Židlochovice 7,82 m  
8. Protivánková Kamila 04   7,72 m  
9. Fibichová Lucie 05   6,72 m  
10. Dobešová Pavlína 08   5,78 m  
11. Žaloudková Marie 07   3,85 m  
12. Půstová Markéta 06   3,84 m  
13. Andělová Agáta 06   3,14 m  
14. Vymazalová Sabina 09   2,80 m  
15. Dobešová Petra 08   2,43 m  
16. Nováková Martina 08   2,30 m  
hod míčkem dívky 03 – 02        
1. Půstová Šárka 02   24,20 m  
2. Koci Kateřina 02   24,02 m  
3. Sedlecká Petra 03   21,45 m  
4. Gladišová Sára 03 VSK Univerzita Brno 18,62 m  
5. Pajerová Klára 02 SK Šlapanice 14,95 m  
6. Matušková Lucie 03 AK Blansko Dvorská 14,67 m  
7. Halasová Anna 03 AHA Vyškov 14,62 m  
8. Mrůzková Barbora 02 Bač line sport 13,21 m  
9. Holešínská Iveta 03   11,25 m  
10. Gladišová Johana 03 VSK Univerzita Brno 10,20 m  
11. Nováková Tereza 02   9,63 m  
12. Škorňáková Markéta 03 Bač line sport 5,56 m  
hod míčkem dívky 01 – 00        
1. Bumbáková Hana 01 SK Speed Brno 26,35 m  
2. Fialová Gabriela 00 AK Blansko Dvorská 25,21 m  
3. Pajerová Markéta 00 SK Šlapanice 24,68 m  
4. Vondrová Aneta 01 AC Moravská Slavia Brno 23,74 m  
5. Knedliková Niccole 00   23,45 m  
6. Fládrová Lucie 00   16,02 m  
7. Prochová Barbora 01 AC Moravská Slavia Brno 15,87 m  
8. Kabátová Markéta 01   15,78 m  
9. Adamcová Tereza 01 Bač line sport 13,26 m  
10. Šmaková Martina 01 Bač line sport 11,42 m  
11. Adamcová Barbora 01 Bač line sport 9,39 m  
vrh koulí dívky 99- 98        
1. Helsnerová Natálie 99 Bač line sport 5,16 m  
2. Badinová Štěpánka 99 AK Kuřim 5,10 m  
3. Buchtová Kateřina 98 AK Kuřim 5,00 m  
štafeta 4×1 kolo        
Prochová Barbora   Bač line sport 02:18,1  
Adamcová Tereza    
Adamcová Barbora    
Mrůzková Barbora    
Kaplan Josef   Bač line sport 02:07,8  
Matějíček Vojtěch    
Švarcberger Martin    
Hloušek Jakub    
Kyzlink Matěj     02:12,2  
Kyzlink Adam   Bač line sport  
Beránková Tereza      
Škorňáková Silvie   Bač line sport  
Bumbálek Vojtěch     02:24,8  
Blahník Tomáš      
Butora Erik   Bač line sport  
Helešic Miroslav      
Dvořáková Sabina   Bač line sport 01:50,7  
Machová Denisa   AC Moravská Slavia Brno  
Heřmánková Kristýna    
Jeřábková Alžběta    
Svoboda Jiří     02:22,7  
Závišková Hana      
Horák Dominik      
Pokorná Lenka      
Břinek Vojtěch   Moravský Krumlov 02:44,8  
Vespalec Vojtěch    
Břinková Eliška    
Mazur Hynek    
Fialová Gabriela     01:53,5  
Hrubá Michaela      
Štěpánek Martin      
Tichý  Ondřej      
Lidmila Patrik     01:58,9  
Parfusová Zuzana      
Žáková Tereza      
Krejčíř Tomáš      
Pikulová Petra   AK Kuřim 02:13,7  
Buchtová Kateřina    
Badinová Štěpánka    
Bělušová Tereza    
Votýpka Martin   AK Kuřim 02:03,9  
Votýpka Tomáš    
Moravec Filip    
Šťastný Jakub    
Knedliková Niccole     02:15,7  
Helsnerová Natálie   Bač line sport  
Šmaková Martina   Bač line sport  
Mikušová Lucie      
Chudáček Ondřej   AC Moravská Slavia Brno 01:57,7  
Hladký Adam      
Zamazal Lukáš   AK Blansko Dvorská  
Kotek Matouš      
Zouhar Dominik   AK Blansko Dvorská 02:15,7  
Staňková Michaela    
Dítě Radek    
Strnadová Helena    
Třináctý Ondřej   Bač line sport 01:51,3  
Kříž Tomáš    
Křižák Petr     
Kořínek Martin    
Wachtlová Leona   Bač line sport 02:37,5  
Máša Matěj    
Kabátová Pavlína    
Škorňáková Markéta    
           
Ředitel závodu: Simona Servitová        
Hlavní rozhodčí: Mgr. Petr Punčochář      
           
Závody proběhly bez protestů.        

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card