VI.ročník Běhu Novým Lískovcem 17.4.2011

Sekce: Výsledky 2011 ·
Hoši přípravka ml. ( 2002 a ml. ) – 430m
1. Punčochář Lukáš 00 AC Moravská Slavia Brno 1:28
2. Matějíček Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno 1:31
3. Ernst Kryštof 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 1:33
4. Geisselreiter Dan 02 AC Moravská Slavia Brno 1:38
5. Kadečka Lukáš 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 1:39
6. Uher Alexander 02 Brno 1:44
7. Máša Matěj 04 AC Moravská Slavia Brno 1:46
8. Marčík Jiří 04 AC Moravská Slavia Brno 1:46
9. Zeman Stanislav 03 AC Moravská Slavia Brno 1:53
10. Zeman Vojtěch 05 AC Moravská Slavia Brno 2:43
Dívky přípravka ml. ( 2002 a ml. ) – 430m
1. Půstová Šárka 02 VSK Univerzita Brno 1:32
2. Mrůzková Barbora 02 AC Moravská Slavia Brno 1:45
3. Burianová Michaela 03 JAC Brno 1:45
4. Psohlavcová Kristýna 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 1:54
5. Pokorná Sylva 03 AC Moravská Slavia Brno 2:04
6. Matějíčková Anežka 05 Brno 2:04
Hoši přípravka st. ( 2000-2001 ) – 807m
1. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 3:20
2. Čížek Roman 01 SVČ Ledeč 3:25
3. Reška Jiří 00 AC Moravská Slavia Brno 3:27
4. Vítů Petr 00 SVČ Ledeč 3:52
5. Liška Vojtěch 01 SVČ Ledeč 4:04
Dívky přípravka st. ( 2000 – 2001 ) – 807m
1. Burianová Lenka 00 JAC Brno 3:28
2. Havelková Kristýna 00 AC Moravská Slavia Brno 3:29
3. Slaná Anna 01 AC Moravská Slavia Brno 3:52
4. Pecová Martina 01 SVČ Ledeč 4:03
5. Adamcová Tereza 01 AC Moravská Slavia Brno 4:13

Prochová Barbora 01 AC Moravská Slavia Brno NF
Mladší žáci ( 1998 – 1999 ) – 1614m
1. Brázda Mikuláš 99 AC Moravská Slavia Brno 6:41
2. Richter Jakub 98 AC Moravská Slavia Brno 7:00
3. Veleta Richard 98 SVČ Ledeč 7:12
4. Vlha Jan 99 Brno 7:18
5. Mihalovič Filip 98 Brno 8:08
6. Uher Richard 99 Brno 8:21
Mladší žákyně ( 1998 – 1999 ) – 807m
1. Freibergerová Eliška 99 AC Moravská Slavia Brno 3:00
2. Dvořáková Sabina 99 AC Moravská Slavia Brno 3:04
3. Slaná Marie 99 AC Moravská Slavia Brno 3:05
4. Psohlavcová Tereza 99 SK Čtyři Dvory České Budějovice 3:13
5. Zedníčková Miriam 99 Brno 3:35
6. Homolková Eliška 99 SK Čtyři Dvory České Budějovice 3:41
7. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 3:47
8. Kárníková Leona 98 SVČ Ledeč 5:09
Starší žáci ( 1996 -1997 ) – 1750m
1. Brázda Tomáš 97 AC Moravská Slavia Brno 7:08
2. Veleta Rudolf 96 SVČ Ledeč 7:11
3. Veleta Richard 98 SVČ Ledeč 7:43
Starší žákyně ( 1996 – 1997 ) – 1614m
1. Husáková Markéta 96 SVČ Ledeč 7:28
2. Půstová Šárka 2 VSK Univarzita Brno 0:55
Dorostenky ( 1994 – 1995 ) – 1750m
1. Husáková Markéta 96 SVČ Ledeč 7:23
2. Pecová Iva 95 SVČ Ledeč 7:32
Ženy ( 1993 a st. ) – 3500m
1. Topinková Lenka 76 AC Moravská Slavia Brno 13:41
2. Drozdová Dorota 78 Brno 14:30
3. Krejčová Magda 80 Brno 14:51
4. Veletová Anna 93 SVČ Ledeč 15:56
5. Zitová Iva 59 Brno 17:18
6. Mrůzková Pavlína 70 VSK Univerzita Brno 17:33
7. Hrušková Lucie 73 Brno 18:24
Muži ( 1993 a st. ) – 5250m
1. Strnka David 95 AC Moravská Slavia Brno 18:07
2. Sláma Michal 93 AC Moravská Slavia Brno 18:19
3. Nožka Jiří 63 DINO sport Ivančice 18:37
4. Horný Petr 69 SVČ Ledeč 19:07
5. Kunitski Evghenii 81 Brno 19:28
6. Marčík Petr 72 AC Moravská Slavia Brno 19:57
7. Mrůzek Alexander 65 VSK Univerzita Brno 20:29
8. Zedníček Petr 68 Brno 20:49
9. Stráník Aleš 50 Blansko 21:26
10. Volavý Vladimír 55 AC Moravská Slavia Brno 21:46
11. Juránek Stanislav 56 Orel Židenice 22:08
12. Holý Josef 41 AC Moravská Slavia Brno 25:59
13. Fuksa Karel 46 AC Moravská Slavia Brno 26:19
14. Krejčí František 43 Brno 26:20
15. David Ludvík 54 Sokol Slavkov 29:09





Součástí běhu byl i hod kriketovým míčkem pro kategorii přípravek a ml. žactva
Přípravka hoši ml. ( 2002 a ml. )
1. Punčochář Lukáš 02 AC Moravská Slavia Brno 34,30
2. Geisselreiter Dan 02 AC Moravská Slavia Brno 26,30
3. Fladr Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno 23,70
4. Ernst Kryštof 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 21,80
5. Matějíček Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno 19,60
6. Uher Alexander 02 Brno 19,20
7. Kadečka Lukáš 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 18,50
8. Máša Matěj 04 AC Moravská Slavia Brno 17,20
9. Zeman Stanislav 03 AC Moravská Slavia Brno 11,40
10. Marčík Jiří 04 AC Moravská Slavia Brno 8,60
Přípravka dívky ml. ( 2002 a ml. )
1. Půstová Šárka 02 AC Moravská Slavia Brno 22,00
2. Mrůzková Barbora 02 AC Moravská Slavia Brno 11,90
3. Psohlavcová Kristýna 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 8,60
4. Matějíčková Anežka 05 AC Moravská Slavia Brno 6,20
Přípravka hoši st. ( 2000 – 2001 )
1. Vítů Petr 00 SVČ Ledeč 40,50
2. Čížek Roman 00 SVČ Ledeč 36,40
3. Liška Vojtěch 01 SVČ Ledeč 18,70
Přípravka dívky st. ( 2000 – 2001 )
1. Prochocá Barbora 01 AC Moravská Slavia Brno 17,10
Mladší žáci ( 1998 – 1999 )
1. Tyc Matěj 98 SK Čtyři Dvory České Budějovice 36,70
2. Richter Jakub 98 AC Moravská Slavia Brno 35,96
3. Veleta Richard 98 SVČ Ledeč 35,46
4. Uher Richard 99 Brno 27,90
Mladší žákyně ( 1998 – 1999 )
1. Helsnerová Natálie 00 AC Moravská Slavia Brno 36,40
2. Zedníčková Miriam 99 AC Moravská Slavia Brno 34,26
3. Psohlavcová Tereza 99 SK Čtyři Dvory České Budějovice 27,80
4. Kárníková Leona 98 SVČ Ledeč 23,00
5. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 17,00

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card