Halové klubovní přebory žactva 2011

Sekce: Výsledky 2011 ·
Halové klubovní přebory v atletice žactva
21. ledna 2011, Běžecký tunel, Oblá 51c, Brno
pořadatel: Bač line sport o.s. a AC Moravská Slávia Brno
příjmení jméno ročník klub čas rozběh čas finále
60 m hoši 2004 a ml.




1. Žižka Rudolf 04 AC Moravská Slavia Brno 11,7 11,7
2. Kratochvíl Ondřej 05
12,0 12,2
3. Máša Matěj 04 AC Moravská Slavia Brno 12,1 12,0
4. Erbes Šimon 05 AC Moravská Slavia Brno 13,3 14,0
5. Kycl Ondřej 05
14,4
6. Kycl Michal 05
14,4
60 m hoši 2003-2002




1. Matějíček Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno 10,0 9,8
2. Doležal Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno 10,3 10,1
3. Ajdin Sali 03 AC Moravská Slavia Brno 11,4 11,2
4. Dítě Radek 02 AK Blansko Dvorská 10,9 11,4
5. Šťastný Petr 02 AC Moravská Slavia Brno 11,5
6. Marek Miroslav 02 AC Moravská Slavia Brno 11,6
7. Kycl Lukáš 03 AC Moravská Slavia Brno 11,8
8. Konečný Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno 12,0
9. Hloušek Jakub 02 AC Moravská Slavia Brno 12,2
10. Kurdiovský Eduard 03 AC Moravská Slavia Brno 12,8
11. Antoš Adam 03 AC Moravská Slavia Brno 12,8
12. Fládr Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno 13,1
13. Tzimas Andreas 03 AC Moravská Slavia Brno 14,0
60 m hoši 2001-2000




1. Habr Lukáš 00 AC Moravská Slavia Brno 9,0 9,1
2. Oppelt Tomáš 01 AC Moravská Slavia Brno 9,6 9,6
3. Erbes Filip 01 AC Moravská Slavia Brno 9,8 9,7
4. Jaglič Filip 01 AC Moravská Slavia Brno 9,7 10,1
5. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 9,9
6. Musil Marek 01 AC Moravská Slavia Brno 9,9
7. Butora Erik 01 AC Moravská Slavia Brno 10,4
8. Stejskal Petr 00 AC Moravská Slavia Brno 10,7
9. Haminger Milan 01 AC Moravská Slavia Brno 10,7
10. Handl Robert 01
10,9
11. Matras Nikolas 01 AC Moravská Slavia Brno 11,6
60 m hoši 1999-1998




1. Vojtek Matouš 98 AC Moravská Slavia Brno 8,0 8,0
2. Moravec Filip 98 AK Kuřim 8,7 8,5
3. Klaška Dominik 98 AC Moravská Slavia Brno 8,9 9,1
4. Strnka Lukáš 99 AC Moravská Slavia Brno 9,4 9,4
5. Blatný Jan 99 AC Moravská Slavia Brno 9,9
6. Rozehnal Vojtěch 99 AC Moravská Slavia Brno 9,9
7. Brázda Mikuláš 99 AC Moravská Slavia Brno 10,0
8. Kotek Jakub 99 AC Moravská Slavia Brno 10,3
60 m hoši 1997-1996




1. Jeřábek Jakub
ŠAK Židlochovice 8,1 8,0
2. Šimek Ondřej 96 AC Moravská Slavia Brno 8,4 8,3
3. Brázda Tomáš 97 AC Moravská Slavia Brno 11,0
60 m dívky 2004 a ml.




1. Ročková Veronika 04 AC Moravská Slavia Brno 11,7
2. Manová Nikola 04 AK Blansko Dvorská 11,8
3. Vavrysová Klára 04
12,7
4. Rychnovská Anna 04 AC Moravská Slavia Brno 12,9
60 m dívky 2003-2002




1. Kratochvílová Kateřina 02
11,3
2. Širůčková Tereza 03 AC Moravská Slavia Brno 12,5
3. Beránková Sára 03 AC Moravská Slavia Brno 12,7
4. Hrazdírová Alex 03 AC Moravská Slavia Brno 12,8
60 m dívky 2001-2000




1. Havelková Kristýna 00 AC Moravská Slavia Brno 9,9 9,7
2. Doležalová Marie 01 AC Moravská Slavia Brno 9,5 10,0
3. Kelblová Adéla 01 ŠAK Židlochovice 10,0 10,2
4. Prochová Barbora 01 AC Moravská Slavia Brno 10,3 10,5
5. Zlevorová Věra 00 AC Moravská Slavia Brno 10,3
6. Fialová Gabriela 00 AK Blansko Dvorská 10,4
7. Sedláčková Markéta 00 AC Moravská Slavia Brno 11,0
8. Mateášáková Denisa 00 AC Moravská Slavia Brno 11,3
60 m dívky 1999-1998




1. Slaná Marie 99 AC Moravská Slavia Brno 9,2 8,9
2. Ročková Karolína 99 AC Moravská Slavia Brno 9,1 9,0
3. Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 9,6 9,2
4. Heřmánková Kristýna 99 AC Moravská Slavia Brno 9,6 9,4
5. Machová Denisa 98 AC Moravská Slavia Brno 9,7
6. Putnová Aneta 98 AC Moravská Slavia Brno 9,9
7. Sestrienková Veronika 99
9,9
8. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 10,0
9. Molnárová Gabriela 98 AC Moravská Slavia Brno 10,1
10. Vybíralová Natália 99 AC Moravská Slavia Brno 10,2
11. Helsnerová Natálie 99 AC Moravská Slavia Brno 10,8
60 m dívky 1997-1996




1. Prochová Hana 96 AC Moravská Slavia Brno 8,2 8,2
2. Ondráčková Anna 96 AC Moravská Slavia Brno 8,3 8,3
3. Freibergerová Anna 96 AC Moravská Slavia Brno 8,4 8,5
4. Peštálová Andrea 96 AC Moravská Slavia Brno 8,7
5. Hégrová Andrea 97 AC Moravská Slavia Brno 9,1 9,1
skok daleký hoši 2004 a ml.



1. Máša Matěj 04 AC Moravská Slavia Brno 235 cm
2. Kratochvíl Ondřej 05
235 cm
3. Žižka Rudolf 04 AC Moravská Slavia Brno 230 cm
4. Kotek Matouš 04 AC Moravská Slavia Brno 220 cm
5. Kycl Michal 05
190 cm
6. Erbes Šimon 05 AC Moravská Slavia Brno 185 cm
7. Kycl Ondřej 05
154 cm
skok daleký hoši 2003-2002



1. Matějíček Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno 335 cm
2. Šťastný Petr 02 AC Moravská Slavia Brno 322 cm
3. Marek Miroslav 02 AC Moravská Slavia Brno 283 cm
4. Dítě Radek 02 AK Blansko Dvorská 280 cm
5. Hloušek Jakub 02 AC Moravská Slavia Brno 271 cm
6. Ajdin Sali 03 AC Moravská Slavia Brno 270 cm
7. Doležal Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno 259 cm
8. Kurdiovský Eduard 03 AC Moravská Slavia Brno 259 cm
9. Konečný Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno 254 cm
10. Kycl Lukáš 03 AC Moravská Slavia Brno 246 cm
11. Fládr Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno 240 cm
12. Antoš Adam 03 AC Moravská Slavia Brno 196 cm
13. Tzimas Andreas 03 AC Moravská Slavia Brno 193 cm
skok daleký hoši 2001-2000



1. Erbes Filip 01 AC Moravská Slavia Brno 373 cm
2. Habr Lukáš 00 AC Moravská Slavia Brno 357 cm
3. Jaglič Filip 01 AC Moravská Slavia Brno 350 cm
4. Oppelt Tomáš 01 AC Moravská Slavia Brno 342 cm
5. Musil Marek 01 AC Moravská Slavia Brno 341 cm
6. Butora Erik 01 AC Moravská Slavia Brno 320 cm
7. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 320 cm
8. Haminger Milan 01 AC Moravská Slavia Brno 290 cm
9. Handl Robert 01
286 cm
10. Stejskal Petr 00 AC Moravská Slavia Brno 280 cm
11. Matras Nikolas 01 AC Moravská Slavia Brno 260 cm
skok daleký hoši 1999-1998



1. Moravec Filip 98 AK Kuřim 449 cm
2. Klaška Dominik 98 AC Moravská Slavia Brno 413 cm
3. Strnka Lukáš 99 AC Moravská Slavia Brno 333 cm
4. Blatný Jan 99 AC Moravská Slavia Brno 322 cm
5. Rozehnal Vojtěch 99 AC Moravská Slavia Brno 321 cm
6. Kotek Jakub 99 AC Moravská Slavia Brno 319 cm
7. Brázda Mikuláš 99 AC Moravská Slavia Brno 304 cm
skok daleký hoši 1997-1996



1. Šimek Ondřej 96 AC Moravská Slavia Brno 491 cm
2. Konečný Aleš 96 AC Moravská Slavia Brno 476 cm
3. Brázda Tomáš 97 AC Moravská Slavia Brno 449 cm
skok daleký dívky 2004 a ml.



1. Vavrysová Klára 04
230 cm
2. Ročková Veronika 04 AC Moravská Slavia Brno 209 cm
3. Rychnovská Anna 04 AC Moravská Slavia Brno 190 cm
4. Manová Nikola 04 AK Blansko Dvorská 185 cm
skok daleký dívky 2003-2002



1. Kratochvílová Kateřina 02
284 cm
2. Beránková Sára 03 AC Moravská Slavia Brno 245 cm
3. Hrazdírová Alex 03 AC Moravská Slavia Brno 233 cm
4. Širůčková Tereza 03 AC Moravská Slavia Brno 216 cm
skok daleký dívky 2001-2000



1. Doležalová Marie 01 AC Moravská Slavia Brno 358 cm
2. Havelková Kristýna 00 AC Moravská Slavia Brno 329 cm
3. Kelblová Adéla 01 ŠAK Židlochovice 325 cm
4. Fialová Gabriela 00 AK Blansko Dvorská 312 cm
5. Sedláčková Markéta 00
308 cm
6. Prochová Barbora 01 AC Moravská Slavia Brno 300 cm
7. Mateášáková Denisa 00 AC Moravská Slavia Brno 270 cm
8. Zlevorová Věra 00 AC Moravská Slavia Brno 252 cm
skok daleký dívky 1999-1998



1. Molnárová Gabriela 98 AC Moravská Slavia Brno 387 cm
2. Heřmánková Kristýna 99 AC Moravská Slavia Brno 358 cm
3. Sestrienková Veronika 99
353 cm
4. Putnová Aneta 98 AC Moravská Slavia Brno 344 cm
5. Machová Denisa 98 AC Moravská Slavia Brno 344 cm
6. Vybíralová Natália 99 AC Moravská Slavia Brno 335 cm
7. Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 333 cm
8. Ročková Karolína 99 AC Moravská Slavia Brno 324 cm
9. Helsnerová Natálie 99 AC Moravská Slavia Brno 315 cm
10. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 310 cm
11. Slaná Marie 99 AC Moravská Slavia Brno 306 cm
skok daleký dívky 1997-1996



1. Prochová Hana 96 AC Moravská Slavia Brno 450 cm
2. Freibergerová Anna 96 AC Moravská Slavia Brno 426 cm
3. Peštálová Andrea 96 AC Moravská Slavia Brno 421 cm
4. Ondráčková Anna 96 AC Moravská Slavia Brno 409 cm
5. Hégrová Andrea 97 AC Moravská Slavia Brno 388 cm
200 m hoši 2004 a ml.



1. Žižka Rudolf 04 AC Moravská Slavia Brno 43,8
2. Máša Matěj 04 AC Moravská Slavia Brno 45,8
3. Kratochvíl Ondřej 05
48,4
4. Kycl Michal 05
60,8
5. Kycl Ondřej 05
64,0
200 m hoši 2003-2002



1. Matějíček Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno 37,7
2. Doležal Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno 38,3
3. Dítě Radek 02 AK Blansko Dvorská 42,0
4. Ajdin Sali 03 AC Moravská Slavia Brno 42,2
5. Hloušek Jakub 02 AC Moravská Slavia Brno 42,8
6. Šťastný Petr 02 AC Moravská Slavia Brno 43,4
7. Konečný Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno 45,4
8. Kycl Lukáš 03 AC Moravská Slavia Brno 45,5
9. Marek Miroslav 02 AC Moravská Slavia Brno 45,7
10. Kurdiovský Eduard 03 AC Moravská Slavia Brno 46,1
11. Fládr Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno 51,4
400 m hoši 2001-2000



1. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 1:25,2
2. Erbes Filip 01 AC Moravská Slavia Brno 1:25,3
3. Oppelt Tomáš 01 AC Moravská Slavia Brno 1:28,1
4. Habr Lukáš 00 AC Moravská Slavia Brno 1:34,5
5. Butora Erik 01 AC Moravská Slavia Brno 1:38,0
6. Stejskal Petr 00 AC Moravská Slavia Brno 1:44,9
7. Matras Nikolas 01 AC Moravská Slavia Brno 1:45,7
600 m hoši 1999-1998



1. Vojtek Matouš 98 AC Moravská Slavia Brno 1:59,7
2. Strnka Lukáš 99 AC Moravská Slavia Brno 2:12,2
3. Moravec Filip 98 AK Kuřim 2:12,5
4. Brázda Mikuláš 99 AC Moravská Slavia Brno 2:12,5
800 m hoši 1997-1996



1. Konečný Aleš 97 AC Moravská Slavia Brno 2:54,3
2. Klaška Dominik 98 AC Moravská Slavia Brno 2:56,0
3. Brázda Tomáš 97 AC Moravská Slavia Brno 3:22,2
200 m dívky 2004 a ml.



1. Manová Nikola 04 AK Blansko Dvorská 46,1
2. Ročková Veronika 04 AC Moravská Slavia Brno 47,4
3. Vavrysová Klára 04
51,3
4. Rychnovská Anna 04 AC Moravská Slavia Brno 51,6
200 m dívky 2003-2002



1. Kratochvílová Kateřina 02
42,5
2. Širůčková Tereza 03 AC Moravská Slavia Brno 45,5
3. Beránková Sára 03 AC Moravská Slavia Brno 48,3
4. Hrazdírová Alexandra 03 AC Moravská Slavia Brno 48,9
400 m dívky 2001-2000



1. Havelková Kristýna 00 AC Moravská Slavia Brno 1:24,0
2. Fialová Gabriela 00 AK Blansko Dvorská 1:29,1
3. Sedláčková Markéta 00
1:29,5
4. Prochová Barbora 01 AC Moravská Slavia Brno 1:30,0
5. Doležalová Marie 01 AC Moravská Slavia Brno 1:31,6
6. Kelblová Adéla 01 ŠAK Židlochovice 1:38,9
7. Zlevorová Věra 00
1:45,8
8. Mateášáková Denisa 00 AC Moravská Slavia Brno NF
600 m dívky 1999-1998



1. Slaná Marie 99 AC Moravská Slavia Brno 2:17,8
2. Machová Denisa 98 AC Moravská Slavia Brno 2:19,3
3. Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 2:20,1
4. Helsnerová Natálie 99 AC Moravská Slavia Brno 2:31,5
5. Vybíralová Natália 99 AC Moravská Slavia Brno 2:33,5






Ředitel závodu: Simona Servitová



Hlavní rozhodčí: Ladislav Zouhar



Závody proběhly bez protestů.



Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card