10. ročník Běhu kolem Myslivny

Sekce: Výsledky 2011 ·
10.ročník Běhu kolem Myslivny
pořadatel: AC Moravská Slavia Brno
neděle 27.března 2011
Kategorie Přípravka mladší                                                             400 m  
Pořadí Start. číslo Příjmení a jméno Kateg. Poř. Roč. nar. Příslušnost Výkon
1 7 Stloukal Richard H 1 2002 ACT Tiro Blansko 1:14
2 63 Doležal Jakub H 2 2003 AC Moravská Slávia Brno 1:18
3 65 Šípek Kryštof H 3 2002 VSK Univerzita Brno 1:18
4 3 Ježek David H 4 2003 VSK uni Brno 1:19
5 19 Krejčíříková Klára D 1 2002 JAC Brno 1:21
6 81 Půstová Šárka D 2 2002 VSK Univerzita Brno 1:25
7 72 Obořilová Tereza D 3 2002 Moravec Sokol Benešov 1:25
8 10 Kolář Martin H 5 2003 ACT Tiro Blansko 1:25
9 18 Miková Dominika D 4 2002 JAC Brno 1:29
10 11 Coural Jaroslav H 6 2002 Jiskra Vír 1:31
11 9 Kučerová Lucie D 5 2002 ACT Tiro Blansko 1:31
12 66 Tlamka Tomáš H 7 2002 Moravec Sokol Benešov 1:33
13 61 Marek Miroslav H 8 2002 AC Moravská Slávia Brno 1:35
14 68 Marčík Jiří H 9 2004 AC Moravská Slávia Brno 1:37
15 8 Konečná Agáta D 6 2003 ACT Tiro Blansko 1:38
16 82 Vrána Jakub H 10 2002 Jundrov 1:39
17 22 Lucas Van Kranenburg H 11 2002 Kometa Brno 1:41
18 5 Tesař Jakub H 12 2003 ACT Tiro Blansko 1:43
19 79 Mertová Valentýna D 7 2003 Brno 1:49
20 69 Ročková Veronika D 8 2004 AC Moravská Slávia Brno 1:52
21 33 Miškovičová Adriana D 9 2005 Brno 1:54
22 64 Němcová Kristýna D 10 2002 AC Moravská Slávia Brno 1:56
23 77 Suchý Libor H 13 2003 Letovice 1:57
24 28 Polamský Adam H 14 2005 individualní 1:59
25 26 Tešnarová Nicola D 11 2006 individualní 2:20
26 71 Kateřina Horká  D 12 2008 UBM Brno 2:30
27 76 Suchá Jana D 13 2007 Letovice 2:30
28 23 Thomas Van Kranenburg H 15 2005 Kometa Brno 3:29
Kategorie Přípravka starší                                                               800 m  
Pořadí Start. číslo Příjmení a jméno Kateg. Poř. Roč. nar. Příslušnost Výkon
1 2 Kotyza Daniel H 1 2000 VSK uni Brno 2:50
2 20 Crha Daniel H 2 2000 VSK uni Brno 2:59
3 74 Prášek Štefan H 3 2000 VSK Univerzita Brno 3:06
4 30 Gregorová Monika D 1 2000 Atletika Albrechtice 3:09
5 6 Stloukal Štěpán H 4 2000 ACT Tiro Blansko 3:13
6 80 Vávra Petr H 5 2000 ZŠ Hrušovany 3:13
7 14 Sedláčková Markéta D 2 2000 Moravská slávie 3:16
8 4 Tesařová Jana D 3 2000 ACT 3:21
9 32 Fialová Gabriela D 4 2000 AK Blansko Dvorská 3:25
10 25 Prochová Barbora D 5 2001 Moravská slávie 3:26
11 31 Haumer Matěj  H 6 2000 Byatlon Vyškov 3:27
12 83 Dvořák David H 7 2000 Biatlon Vyškov 3:30
13 62 Doležalová Marie D 6 2001 AC Moravská Slávia Brno 3:33
14 70 Horký Petr H 8 2001 UBM Brno 3:37
15 84 Saviola Taťána D 7 2001 Sokol Bilovice nad Svitavou 3:38
16 73 Folerová Jana D 8 2001 VSK Univerzita Brno 3:40
17 67 Bárová Klára D 9 2000 Brno 3:43
18 78 Suchá Lenka D 10 2000 Letovice 3:43
19 29 Havelková Kristýna D 11 2000 Moravská slávie 3:44
20 75 Kotek Filip H 9 2001 FC Kohoutovice 3:50
21 27 Vondrová Aneta D 12 2001 Moravská slávie 4:08
22 24 Emma Barrie D 13 2001 individualní 4:34
23 17 Miková Eliška D 14 2000 JAC Brno 5:53
Kategorie Žáci starší                                                  1500m    
Pořadí Start. číslo Příjmení a jméno Kateg. Poř. Roč. nar. Příslušnost Výkon
1 12 SUCHÁNEK Michal ZciS 1 1996 VSK Univerzita Brno 6:01
2 8 SEDLÁČEK Erik ZciS 2 1996 Zbrojovka Brno 6:06
3 6 BRTNÍČEK Jiří ZciS 3 1996 Biatlon Vyškov 6:11
4 10 PEŠEK Michal ZciS 4 1996 AK Kuřim 6:18
5 15 ZWIENER Jan ZciS 5 1997 AK Tišnov 6:28
6 9 BENEŠ Petr ZciS 6 1997 VSK Univerzita Brno 6:32
7 1 JEŘÁBEK Jakub ZciS 7 1996 ŠAK Židlochovice 6:35
8 11 KOUKAL Filip ZciS 8 1997 K6 Kunštát 6:37
9 13 MASNIKOSA Alexandr ZciS 9 1996 VSK Univerzita Brno 6:42
10 4 HAUMER Jan ZciS 10 1996 Biatlon Vyškov 6:46
11 14 JANKŮ Petr ZciS 11 1997 AC Moravská Slávia 6:58
12 3 BRÁZDA Tomáš ZciS 12 1997 AC Moravská Slavia 7:19
13 16 SLABÁK Lukáš ZciS 13 1997 AK Olymp Brno 7:20
14 5 VÁGNER Adam ZciS 14 1997 Biatlon Vyškov 8:04
15 2 TLAMKA Michal ZciS 15 1997 AC Okrouhlá 8:05
16 7 KONEČNÝ Jan ZciS 16 1997 Okrouhlá 8:16
Kategorie Žáci mladší                                                   1000m    
Pořadí Start. číslo Příjmení a jméno Kateg. Poř. Roč. nar. Příslušnost Výkon
1 5 KLINKOVSKÝ Jiří ZciM 1 1998 ASK Blansko 3:57
2 16 ZBOŘIL Jan ZciM 2 1998 Biac Brno 4:03
3 8 GREGORA Jakub ZciM 3 1998 Atletika Albrechtice 4:07
4 4 OSOLSOBĚ Jan ZciM 4 1998 AHA Vyškov 4:11
5 15 TONNER Miroslav ZciM 5 1998 Biac Brno 4:19
6 2 KEJÍK Richard ZciM 6 1999 ARC Brno 4:21
7 12 ZAMAZAL Michal ZciM 7 1999 AK Dvorská Blansko 4:35
8 10 BRÁZDA Mikuláš ZciM 8 1999 AC Moravská Slavia 4:36
9 9 RICHTER Jakub ZciM 9 1998 AC Moravská Slavia 4:40
10 1 HOUSER Filip jan ZciM 10 1998 ŠAK Židlochovice 4:41
11 18 PRUDEK Dominik ZciM 11 1998 Moravec Benešov 4:46
12 14 HLADKÝ Adam ZciM 12 2000 AC Moravská Slávia 4:47
13 6 FOLLER David ZciM 13 1999 VSK Univerzita Brno 5:02
14 11 VAŘEKA Jan ZciM 14 1998 Biatlon Vyškov 5:03
15 17 PLATNÝ Jan ZciM 15 1999 AC Moravská Slávia 5:09
16 7 VÁVRA Václav ZciM 16 1998 Gymnázium Židlochovice 5:19
17 3 KOTEK Jakub ZciM 17 1999 AC Moravská Slávia 5:22
18 13 CHUDÁČEK Ondřej ZciM 18 1999 AC Moravská Slavia 5:23
19 19 LÁNIČEK Marek ZciM 19 1998 Zetor Brno 5:47
Kategorie Žákyně mladší                                                1000m    
Pořadí Start. číslo Příjmení a jméno Kateg. Poř. Roč. nar. Příslušnost Výkon
1 14 ŠAFÁŘOVÁ Adéla ZkyM 1 1998 Moravec Benešov 4:09
2 9 FREIBERGEROVÁ Eliška ZkyM 2 1999 AC Moravská Slavia 4:15
3 12 FLORIÁNOVÁ Eliška ZkyM 3 1999 AP Brno 4:20
4 11 STRNADOVÁ Karolína ZkyM 4 1998 AHA Vyškov 4:26
5 5 ROČKOVÁ Karolína ZkyM 5 1999 AC Moravská Slavia 4:30
6 7 DVOŘÁKOVÁ Dagmar ZkyM 6 1998 Bitlon Vyškov 4:34
7 1 KOLEGAROVÁ Gabriela ZkyM 7 1999 ŠAK Židlochovice 4:38
8 13 JEŘÁBKOVÁ Alžběta ZkyM 8 1999 AC Moravská Slavia 4:47
9 8 KIESELOVÁ Michaela ZkyM 9 2000 Sokol Bílovice n. Sv 4:50
10 4 TICHÁ Kateřina ZkyM 10 1999 JAC Brno 4:55
11 16 OBOŘILOVÁ Tereza ZkyM 11 2002 Moravec Benešov 5:24
12 6 KREJČIŘÍKOVÁ Klára ZkyM 12 2002 JAC Brno 5:28
13 15 PŮSTOVÁ Šárka ZkyM 13 2002 Univerzita Brno 5:31
14 2 MARČÍKOVÁ Lenka ZkyM 14 1999 AC Moravská Slavia 5:33
15 3 MIKOVÁ Dominika ZkyM 15 2002 JAC Brno 5:42
Kategorie Žákyně starší                                                 1500m    
Pořadí Start. číslo Příjmení a jméno Kateg. Poř. Roč. nar. Příslušnost Výkon
1 8 COURALOVÁ Simona ZkyS 1 1996 Hvězda SKP Pardubice 6:22
2 6 LIŠKOVÁ Kateřina ZkyS 2 1997 Sokol Bílovice n. Sv 6:28
3 3 FIALOVÁ Kateřina ZkyS 3 1997 AK Blansko Dvorská 6:37
4 7 TANCEROVÁ Tereza ZkyS 4 1996 Sokol Přísnotice 6:44
5 10 TRČKOVÁ Eva ZkyS 5 1997 Ekol Team 6:50
6 2 KLINKOVSKÁ Anna ZkyS 6 1996 ASK Blansko 6:56
7 9 ŽITNÁ Veronika ZkyS 7 1997 AK Olymp Brno 6:57
8 1 OSOLSOBĚ Kristýna ZkyS 8 1996 AHA Vyškov 8:48
Kategorie Ženy, Dky, Jky, Dci, Jci                                 5000m    
Pořadí Start. číslo Příjmení a jméno Kateg. Poř. Roč. nar. Příslušnost Výkon
1 36 NOVOTNÝ Ondřej Jři 1 1992 KOB Moira Brno 17:49
2 14 GRÜN Vojtěch Jři 2 1992 AC Okrouhlá 18:59
3 26 NOVÁČEK Michal Jři 3 1993 VSK Uni Brno 19:27
4 42 MOKRÝ Stanislav Jři 4 1992 KOB Moira Brno 19:52
5 28 JELÍNEK Ondřej Dci 1 1994 UNI Brno – ASC BUČOVICE 19:57
6 12 SOJKA Milan Jři 5 1993 VSK Univerzita Brno 20:22
7 54 HLAVATÁ Michaela Ž 1 1991 AK Olymp Brno 20:37
8 20 KREJČÍK Jakub Jři 6 1993 AC Moravská Slavia Brno 20:38
9 53 HAJDAMACH Jiří Dci 2 1994 Triangle Tri Team 20:46
10 66 KUBÍN Martin Jři 7 1992 EKOL Team 21:05
11 51 KRÁTKÁ Anna ŽV-1 1 1969 TJ Svitavy 21:10
12 43 MOKRÝ Ondřej Dci 3 1994 KOB Moira Brno 21:14
13 59 MARTÍNEK David Jři 8 1993 Bořitov 21:30
14 25 GÁNOVSKÁ Patrícia Ž 2 1986 Vysoké Tatry 21:34
15 15 MARTINCOVÁ Ivana ŽV-1 2 1963 AŽD Praha 21:45
16 50 TUČEK Martin Dci 4 1995 AC Moravská Slavia Brno 21:50
17 31 CHROMÁ Kateřina Dky 1 1994 SK Žabovřesky 21:54
18 30 HLAVATÁ Alexandra ŽV-1 3 1967 Brno 21:57
19 3 JEŘÁBKOVÁ Jana Jky 1 1993 AC Moravská Slavia Brno 21:59
20 88 RÁJOVÁ Jana Jky 2 1992 Olymp Brno 22:01
21 17 ŠŤASTNÁ Renata Ž 3 1985 AC Moravská Slavia Brno 22:01
22 10 KONEČNÝ Petr Dci 5 1995 AC Okrouhlá 22:32
23 82 KOVÁČOVÁ Božena Ž 4 1983 Brno 22:39
24 69 SMOLKA Daniel Dci 6 1994 Zetor Brno 22:42
25 64 ŠTĚPÁNKOVÁ Kateřina Ž 5 1976 TJ Tesla Brno 22:46
26 62 SKYBOVÁ Lucie Ž 6 1987 AK Olymp Brno 22:51
27 73 JURČOVÁ Michaela Ž 7 1989 LS Brno 22:55
28 11 TANCEROVÁ Anna Dky 2 1994 Sokol Přísnotice 22:58
29 8 TOPINKOVÁ Lenka Ž 8 1976 AC Moravská Slavia Brno 22:59
30 48 JURČOVÁ Martina Ž 9 1978 Mokrá-Horákov 23:19
31 49 KLEPALOVÁ Kamila Dky 3 1996 ASK Blansko 23:22
32 71 HORÁKOVÁ Šárka Ž 10 1977 Prštice 23:25
33 86 ŽÁKOVSKÁ Alena ŽV-1 4 1962 Horizont Kola Novák Blansko 23:53
34 39 SLABÁKOVÁ Lenka ŽV-1 5 1966 AK Olymp Brno 24:03
35 23 SOBOTKA Petr Dci 7 1995 AK Tišnov 24:06
36 72 OBRÁTIL Štěpán Dci 8 1994 KOB Moira Brno 24:24
37 21 SLAVÍČKOVÁ Jarmila ŽV-2 1 1956 Brno 24:30
38 45 TESAŘOVÁ Markéta Dky 4 1994 ASK Blansko 24:34
39 65 KABÁTHOVÁ Jitka ŽV-2 2 1955 SK Žabovřesky 24:44
40 74 NOVÁK Josef Jři 9 1992 LS Brno 24:44
41 2 HROBAŘ Petr X 1 1964 ABM Brno 24:49
42 75 HABROVÁ Daniela Ž 11 1976 Říčany 24:51
43 79 ADÁMKOVÁ Blanka Ž 12 1978 AC Moravská Slavia Brno 24:56
44 38 KREJČOVÁ Magda Ž 13 1980 Brno 25:00
45 70 NOVOTNÁ Lucie Ž 14 1975 Brno 25:05
46 9 COUFALOVÁ Pavla Ž 15 1977 AC Moravská Slavia Brno 25:06
47 1 KOUDELKA Marek X 2 1973 VSK Univerzita Brno 25:29
48 13 FLORIÁNOVÁ Veronika Ž 16 1973 AP Brno 25:39
49 34 ŠTĚPÁNOVÁ Lenka Jky 3 1993 VSK Univerzita Brno 25:58
50 60 VOLAVÁ Ivana ŽV-1 6 1964 Barnex sport Brno 26:03
51 40 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar ŽV-3 1 1950 TK Brno 26:25
52 78 SZÖKEOVÁ Jana ŽV-1 7 1965 Brno 26:28
53 47 VŠETEČKOVÁ Pavla Ž 17 1975 Brno 26:29
54 22 PATZELOVÁ Veronika Dky 5 1995 AK Tišnov 26:36
55 37 KAŠOVÁ Hana ŽV-2 3 1954 Barnex sport Brno 26:58
56 58 SEDLÁČKOVÁ Alžběta Ž 18 1978 Brno 27:00
57 56 MOUČKOVÁ Andrea Jky 4 1992 SK Radiosport Bílovice 27:07
58 32 SMRČKOVÁ Jana ŽV-1 8 1964 Lesní Hluboké 27:29
59 77 ŠMÍDOVÁ Martina Ž 19 1972 ČIČA Team 27:31
60 7 VÁVRA Václav X 3 1971 Hrušovany u Brna 27:55
61 24 ZWIENEROVÁ Jitka Dky 6 1995 AK Tišnov 28:06
62 19 FLORIÁNOVÁ Aneta Dky 7 1994 Brno 28:13
63 85 ALMANOVÁ Klára ŽV-1 9 1968 BAbice 28:41
64 16 LÁSKÝ Jiří Dci 9 1995 Zetor Brno 28:45
65 4 MIKA Ivo X 4 1966 Brno 29:28
66 87 MIKA Lubomír X 5 1969 Brno 29:28
67 18 WOJTKOVÁ Anna Jky 5 1992 AK Olymp Brno 29:34
68 63 LIŠČINSKÁ Eva ŽV-3 2 1944 Tesla Brno 29:34
69 84 ČÍŽKOVÁ Markéta Dky 8 1996 OB Adamov 29:35
70 41 KOCIÁNOVÁ Marie ŽV-3 3 1946 Křenovice 29:51
71 67 JASKULKOVÁ Ivona Ž 20 1972 Kuřim 30:08
72 52 PETERKOVÁ Veronika Ž 21 1984 TJ Svitavy 30:08
73 44 TESAŘOVÁ Jitka ŽV-1 10 1964 RBK Blansko 30:19
74 80 MRŮZKOVÁ Markéta Dky 9 1997 GML Brno 30:32
75 5 SUCHÁ Lenka Ž 22 1974 Letovice 30:37
76 27 ELLINGEROVÁ Dana ŽV-3 4 1938 L.R.S. Vyškov 30:50
77 6 KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Ž 23 1972 Svatá Kateřina 30:51
78 83 KREJČIŘÍK Petr X 6 1955 Individuální 31:11
79 29 MAREK Jakub Dci 10 1999 Popocatepetl Znojmo 31:41
80 81 MRŮZKOVÁ Pavlína ŽV-1 11 1970 UNI Brno – ASC BUČOVICE 32:02
81 55 DVOŘÁKOVÁ Lucie Jky 6 1993 AK Olymp Brno 32:25
82 57 SKLÁDANKOVÁ Tereza Ž 24 1989 SK Radiosport Bílovice 32:30
83 33 VOŘECHOVSKÁ Ludmila ŽV-2 4 1960   32:54
84 46 DIATKOVÁ Kristýna Dky 10 1994 Brno 33:16
85 35 JIRÁSKOVÁ Věra ŽV-2 5 1955 Prdlavka SSSR Modřice 35:04
86 68 SMOLKA Milan X 7 1954 Zetor Brno 35:52
87 76 KROUPOVÁ Pavla ŽV-1 12 1965 Brno 37:07
Kategorie Muži                                                               10 000m    
Pořadí Start. číslo Příjmení a jméno Kateg. Poř. Roč. nar. Příslušnost Výkon
1 85 RUDOLECKÝ Roman M 1 1988 Univerzita Brno 34:47
2 17 HORÁČEK Michal M 2 1975 ISCAREX Č. Třebová 35:13
3 38 SERBESSA Mulugeta MV-1 1 1971 Ortopedie Týn n. Vltavou 36:03
4 118 BERÁNEK Lukáš M 3 1985 ARC Brno 36:19
5 126 ŠTĚRBÁK Eduard M 4 1975 Brno 36:24
6 143 BOREK Aleš M 5 1977 UNI Brno – ASC Bučovice 36:25
7 11 KOTYZA Petr MV-1 2 1970 UNI Brno – ASC Bučovice 36:51
8 116 SOURAL Lukáš M 6 1982 UNI Brno – ASC Bučovice 37:31
9 179 STEHLÍK Martin M 7 1985 SK Žabovřesky 37:37
10 41 BODIŠ Ivo MV-1 3 1971 Brno 37:39
11 110 CHYTIL David M 8 1987 VSK Univerzita Brno 37:52
12 109 ŠMÍD Miroslav M 9 1984 UNI Brno – ASC Bučovice 37:55
13 3 HROBAŘ Štěpán M 10 1991 KOB Moira Brno 38:06
14 25 KRATOCHVÍL Pavel MV-2 1 1960 Sokol Rudíkov 38:14
15 149 FRANZ Jiří M 11 1990 Biatlon Klub Říčany 38:25
16 182 STEHLÍK Petr M 12 1989 Medikobra 38:57
17 44 LIŠČINSKÝ Tomáš M 13 1984 SK Žabovřesky 39:09
18 136 GLÜCKSELIG Jan M 14 1981 Brno 39:17
19 180 KABÁTH David M 15 1984 SK Žabovřesky 39:27
20 18 KOLÍNEK František MV-2 2 1956 AK Perná 39:35
21 68 STLOUKAL Jaroslav ml. MV-1 4 1968 JSRT Adamov 40:15
22 124 NĚMEC Jan M 16 1986 Ok Chrastava 40:17
23 89 BOŘIL Petr ml. M 17 1991 Ok Pardubice 40:19
24 91 PŘIKRYL Petr MV-1 5 1967 KOB Moira Brno 40:26
25 93 DURĎÁK Luděk M 18 1977 SDH Rohatec 40:27
26 37 MACURA Jan M 19 1972 Horizont Kola Novák Blansko 40:41
27 84 BIL Jaroslav ml. M 20 1985 Brno 40:50
28 155 ŠESTÁK Jakub M 21 1990 SK Radioklub Blansko 40:52
29 23 VEVERKA Josef MV-2 3 1958 AC Čejkovice 40:57
30 49 HORÁK Petr M 22 1976 Sokol Prštice 41:09
31 57 KUDLIČKA Svatopluk MV-3 1 1950 LRS Vyškov 41:27
32 59 KADIDLO Jiří M 23 1972 Moravská Třebová 41:53
33 63 HORÁČEK Miroslav M 24 1984 Notormotor 42:03
34 69 PROCHÁZKA Milan MV-1 6 1966 TJ Spartak Třebíč 42:07
35 15 GRÜN Gustav MV-1 7 1968 AC Okrouhlá 42:09
36 70 DVOŘÁK Jan M 25 1977 AC Moravská Slavia Brno 42:11
37 92 LEPIER Jan M 26 1976 MILT TEAM 42:24
38 14 PRUDEK Vítězslav MV-2 4 1961 Moravec Sokol Benešov 42:34
39 58 POCSAI Sándor MV-1 8 1970 Moravská Třebová 42:46
40 128 TIHON Jakub M 27 1991 Blansko 43:06
41 66 HRABOVSKÝ Aleš M 28 1981 Brno 43:13
42 30 FLORIÁN Radim MV-1 9 1970 AP Brno 43:21
43 145 ZOUHAR Libor MV-2 5 1958 Adidas Brno 43:24
44 55 BOŘIL Vojtěch M 29 1990 Lovepro Biking 43:27
45 168 POSPÍCHAL Vladimír M 30 1985 Ekol Team 43:27
46 83 BENEŠ Michal M 31 1987 GT Czech 43:30
47 46 TŮMA Jiří MV-1 10 1963 Spartak Vlašim 43:32
48 98 KUNEŠ David M 32 1974 Tišnov 43:38
49 47 ŠVANDA Petr MV-1 11 1967 MK Kladno 43:49
50 166 VOLEC Michal M 33 1978 Sokol Hrušovany 43:54
51 132 BUBELA Tomáš MV-1 12 1971 AC Moravská Slavia Brno 44:07
52 141 KUNITSKI Evghenii M 34 1981 Brno 44:23
53 43 SKYBA Martin MV-1 13 1962 DINOSPORT Ivančice 44:26
54 127 KAZDA Adam M 35 1991 SK Žabovřesky 44:34
55 88 NĚMEC Petr M 36 1986 Gastrotrs 44:37
56 81 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav MV-2 6 1961 DINOSPORT Ivančice 44:52
57 162 HLOUŠEK Mirek M 37 1979 Brno 45:03
58 111 NOSEK Miroslav MV-2 7 1955 AC Moravská Slavia Brno 45:07
59 22 BARTÁL Lubomír MV-3 2 1951 BK Hodonín 45:17
60 53 DUŠIL Jaroslav MV-1 14 1970 Brno 45:21
61 13 SIKORA Aleš M 38 1973 Smršť Podlesí 45:24
62 178 UHMANN Petr ml. M 39 1983 ARC Brno 45:35
63 52 SLÁMA Michal M 40 1993 AC Moravská Slavia Brno 45:37
64 77 SLÁMA Lukáš M 41 1984 Automedia 45:40
65 12 TEŠNAR Pavel M 42 1973 AC Moravská Slavia Brno 45:46
66 36 TUČEK Libor MV-1 15 1965 AC Moravská Slavia Brno 45:48
67 218 BOLDIŠ Pavel M 43 1977 Weisser Sport 45:49
68 172 BUBLA Michal M 44 1974 Sever Brno 45:56
69 134 PRÁŠEK Ondřej M 45 1978 KAJAK VUT 46:03
70 6 SUCHÝ Libor M 46 1973 Letovice 46:03
71 183 ROJKO Andrej M 47 1985 Považská Bystrica 46:07
72 119 ALMAN Dušan MV-1 16 1967 Chobot Boskovice 46:10
73 153 ODEHNAL Martin M 48 1982 Lodní sporty Brno 46:24
74 61 ŠIMEK Daniel M 49 1981 Šlapanice 46:33
75 146 JANČAŘÍK Petr MV-1 17 1968 AAC Brno 46:37
76 133 HAVELKA Martin M 50 1974 Brno 46:42
77 79 MEZERA Pavel MV-1 18 1968 Brno 46:42
78 39 VLČEK Jan M 51 1989 SK Radiosport 46:50
79 67 ODEHNAL Aleš M 52 1975 Biatlon Prostějov 46:55
80 174 KRÁTKÝ Jan MV-1 19 1969 Vinohrady 47:00
81 24 MAREK Ludvík MV-2 8 1958 POPOCATEPETL 47:01
82 181 SKLENSKÝ Jan M 53 1986 SK NSM 47:02
83 72 MRŮZEK Alexander MV-1 20 1965 Univerzita Brno 47:04
84 169 VACULA Ondřej M 54 1981 Brno 47:06
85 163 PONEŠ Pavel M 55 1978 TK Sokoli 47:06
86 114 HANZL Vlastimil MV-2 9 1953 VSK Mendelu Brno 47:09
87 2 MARČÍK Petr M 56 1972 AC Moravská Slavia Brno 47:14
88 64 ŠEDIVÝ Květoslav MV-1 21 1966 ČÍČA Team 47:25
89 135 ONDRUŠEK Pavel M 57 1989 Zetor Brno 47:32
90 137 TRS Ladislav M 58 1985 Gastrotrs 47:36
91 87 STRÁNÍK Aleš MV-3 3 1950 Blansko 47:40
92 107 MORAVEC Zdeněk M 59 1981 Tragéd team 47:41
93 50 NOVOTNÝ Libor MV-2 10 1961 Kuřim 47:43
94 10 HAUMER Vladimír MV-1 22 1971 Biatlon Vyškov 47:44
95 129 HOLÁNEK Miloš M 60 1981 MOU 48:02
96 28 VOŘECHOVSKÝ Martin M 61 1983 Brno 48:05
97 90 JEŽ Martin M 62 1973 HAPE Brno 48:07
98 74 ADÁMEK Hubert MV-1 23 1971 AC Moravská Slavia Brno 48:08
99 31 JANEK Petr MV-1 24 1969 Brno 48:16
100 8 BÁR Lukáš M 63 1974 Brno 48:25
101 164 DRAGOLOV Daniel MV-1 25 1967 Brno 48:40
102 144 GONČÁR Jiří ml. M 64 1981 Weisser Sport 48:44
103 60 KRESTA Roman MV-1 26 1965 Zetor Brno 48:47
104 33 MOKRÝ Jan MV-1 27 1966 KOB Moira Brno 48:48
105 34 PESLAR Oldřich M 65 1991 AC Moravská Slavia Brno 48:52
106 152 PRACHAŘ Tomáš M 66 1975   48:54
107 56 KUNC Josef MV-2 11 1960 LRS Vyškov 48:57
108 9 VRÁNA Filip st. M 67 1976 Brno 49:02
109 99 BRTNÍK Radim M 68 1980 Blažovice 49:24
110 154 BOŽEK Petr M 69 1977 Lodní sporty Brno 49:30
111 122 ANTOŠOVÁ Irena X 1 1967 AC Moravská Slavia Brno 49:37
112 121 ANTOŠ Jakub MV-1 28 1964 AROB – ČR 49:38
113 86 ŠMATERA Petr MV-2 12 1961 Kunštát 49:45
114 65 HANÁK Albín MV-3 4 1951 Brno 49:46
115 125 PRAX Vojtěch M 70 1991 Lodní sporty Brno 49:48
116 115 PIROCHTA Josef M 71 1981 Dohoda Brno 49:49
117 158 PEPRLA Jaroslav MV-3 5 1949 Brno 49:53
118 1 BUMBÁLEK Jaromír M 72 1972   49:54
119 120 MAREŠ Bohumil MV-3 6 1951 LEAR Brno 49:59
120 161 KNOTEK Ilja MV-2 13 1953 Brno 50:04
121 29 JIRÁSEK Vladimír MV-2 14 1953 Prdlavka SSSR Modřice 50:11
122 157 MATULOVÁ Martina X 2 1972 Zetor Brno 50:14
123 150 KREJČÍ Roman M 73 1973 Kýbl krve Brno 50:35
124 35 KLEPAL Petr MV-1 29 1966 Blansko 50:36
125 21 SPONAR Jan MV-3 7 1950 Tesla Brno 50:50
126 42 VOLAVÝ Vladimír MV-2 15 1955 AC Moravská Slavia Brno 50:59
127 130 SEIBT David M 74 1975 Neslovice 51:04
128 104 CETKOVSKÝ Vladimír MV-3 8 1945 ARC Brno 51:07
129 16 CRHÁK Luděk MV-2 16 1959 Zetor Brno 51:15
130 82 KOHOUTEK Jaromír MV-2 17 1955 Brno 51:22
131 142 DANĚK Milan MV-1 30 1962 Horizont Kola Novák Blansko 51:34
132 73 ČÍŽEK Petr MV-1 31 1971 OB Adamov 51:55
133 151 PAULÍK Petr M 75 1974 HP KARTON 52:01
134 45 JASKULKA Martin MV-1 32 1968 AK Kuřim 52:06
135 108 TYLEČEK Pavel M 76 1973 Jundrov 52:09
136 156 MATULA Jaroslav MV-1 33 1970 Zetor Brno 52:15
137 96 MACHÁČEK Jan MV-1 34 1969 Prdlavka SSSR Modřice 52:22
138 167 MACHÁČEK Martin MV-2 18 1955 RC Brno 52:24
139 173 VESELÝ Karel MV-1 35 1970 Brno 52:26
140 159 TŮMA Václav M 77 1977 Dukovany 52:31
141 171 MEJZLÍK Petr MV-2 19 1959 TJ Spartak Třebíč 52:40
142 101 BŮŽEK Jan MV-2 20 1957 Brno 52:54
143 131 BŮBELA Michal M 78 1972 Slavkov u Brna 52:57
144 170 ŠŤASTNÍK Ondřej M 79 1972 BETA URSUS Orienteering 53:08
145 103 RICHTER Martin M 80 1972 Brno 53:14
146 80 KRIEG Petr MV-3 9 1949 BMT Brno 53:26
147 20 KUBÍČEK František MV-3 10 1946 Relax DOBRÉ POLE 53:53
148 106 FRÁŇA Pavel MV-2 21 1959 Brno 53:55
149 177 UHMANN Petr MV-3 11 1951 Tesla Brno 54:05
150 78 PUDELKA Jaroslav MV-2 22 1953 Prdlavka SSSR Modřice 54:09
151 100 MATULA Jiří MV-2 23 1956 PC BRNO 54:31
152 140 HOLEČEK Stanislav MV-2 24 1955 Coming home 54:47
153 176 KONEČNÝ Jaroslav MV-1 36 1969 ČSOB Pojišťovna 54:51
154 7 SLOVÁČEK Jaroslav MV-2 25 1954 Brno 55:08
155 123 NOVOTNÝ Jan MV-2 26 1954 Triatlon klub Brno 55:14
156 94 SPÁČIL Jan MV-2 27 1954 Brno 55:45
157 40 CIESAR Rudolf MV-2 28 1960 Slavkov u Brna 55:59
158 27 ŠTĚPÁN Vladimír MV-1 37 1971 Moravany 56:04
159 54 BUBENÍK Jiří MV-3 12 1944 LRS Vyškov 56:08
160 71 NEMANSKÁ Eva X 3 1980 AC Moravská Slavia Brno 56:14
161 95 TESAŘOVÁ Markétka X 4 1990 Brno 56:23
162 48 TŘÍSKA Roman MV-2 29 1956 Brno 57:02
163 113 TUČNÝ Jan MV-3 13 1947 MK Pardubice 57:07
164 165 LENHART David M 81 1979 Brno 57:13
165 138 SVOBODA Karel MV-3 14 1945 Zetor Brno 57:19
166 112 BAMBUŠEK Aleš M 82 1972 Pozořice 57:23
167 160 STŘÍBRNÝ Rostislav MV-2 30 1952 AC Moravská Slavia Brno 57:31
168 26 HUBÁČEK Radim M 83 1982 POPOCATEPETL 57:55
169 76 HOLÍK Šimon M 84 1990 POPOCATEPETL 57:55
170 102 KONEČNÝ Pavel M 85 1978 Hodonín 58:05
171 62 KROUPA Jiří MV-2 31 1959 Brno 58:25
172 19 HÁNA Květoslav MV-3 15 1937 Svatobořice-Mistřín 59:09
173 139 TRS Ladislav ing. MV-2 32 1958 Gastrotrs 59:19
174 32 HOLÝ Josef MV-3 16 1941 AC Moravská Slavia Brno 59:36
175 175 SOUČEK Karel M 86 1983 Ocelový muž Tišnov 1:00:33
176 51 BOŽEK Václav MV-3 17 1949 Jihomoravský Kraj 1:00:39
177 117 NOVOSEDLÍK Lubomír MV-1 38 1966 Nitra 1:00:40
178 97 VLASÁK Ota MV-1 39 1968 Šmeral Brno 1:01:28
179 75 HALBRŠTAT Petr MV-1 40 1967 TK Znojmo 1:01:55
180 147 DRAŽAN Libor MV-2 33 1960 Sokol Kuničky 1:03:59
181 184 VOSTREJŠ Radek MV-2 34 1961 Nezávislí Modřice 1:04:37
182 148 KUBÍK Josef MV-3 18 1938 Adamov 1:14:27

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card