Výsledky Zmrlinové olympiády

Sekce: Výsledky 2010 ·
  Zmrzlinová olympiáda        
  5. června 2010, ZŠ Svážná 9, Brno    
  pořadatel: Bač line sport o.s.      
  příjmení  jméno ročník klub čas/cm čas rozběh
  60 m hoši 03 a mladší        
1. Prokeš Adam 03   11,7  
2. Šmídek Kryštof 03   12,4  
3. Svoboda Lukáš 04   12,4  
4. Máša Matěj 04   12,6  
5. Fládr  Jakub 03 Bač line sport 13,3  
6. Kotek Matouš 04   13,5  
7. Tajovský  Matěj 04 AK Kuřim 13,7  
8. Šebesta Marek 04   13,8  
9. Šmak  Karel 04   14,2  
10. Bakič Vojtěch 03 Bač line sport 14,4  
11. Šťastný Jiří 03   14,7  
12. Halešic Jiří 04   15,3  
13. Erbes Šimon 05   17,0  
14. Tajovský  Šimon 07 AK Kuřim 23,6  
15. Hurt Ondřej 07   25,4  
  60 m  hoši 01 – 02        
1. Punčochář Lukáš 02 Bač line sport 9,4 9,5
2. Erbes Filip 01 AC Moravská Slavia Brno 9,8 9,9
3. Hurt Jakub 01 Bač line sport 9,8 9,7
4. Matějíček Vojtěch 02 Bač line sport 10,0 10,0
5. Švarcberger Martin 01 Bač line sport 10,5  
6. Chvátal Petr 01 AC Moravská Slavia Brno 10,9  
7. Kyzlink Adam   Bač line sport 10,9  
8. Šťastný Petr   Bač line sport 11,0  
9. Vespalec Vojtěch     11,0  
10. Blaník Tomáš     11,1  
11. Hloušek Jakub 02 Bač line sport 11,5  
12. Helešic Miroslav     12,2  
13. Svoboda Jiří 01   13,5  
14. Jaitner David     14,4  
  60 m  hoši 99 – 00        
1. Strnka Lukáš 99 AC Moravská Slavia Brno 9,5 9,7
2. Blatný Jan 99 AC Moravská Slavia Brno 9,6 9,7
3. Kaplan Josef   Bač line sport 9,6 9,8
4. Šustr Dominik     9,7 9,9
5. Kotek Jakub 99 AC Moravská Slavia Brno 10,0  
6. Matula Jakub     10,2  
7. Brázda Mikuláš 99 AC Moravská Slavia Brno 10,5  
8. Fiala Tomáš     10,6  
  60 m  hoši 97 – 98        
1. Pernica Adam     8,7  
2. Pánek Tomáš 98 AC Moravská Slavia Brno 9,1  
3. Votýpka Tomáš 98 AC Moravská Slavia Brno 9,6  
4. Badin Jan 97 AC Moravská Slavia Brno 9,8  
  60 m  hoši 95 – 96        
1. Benátský  Marek 95 Bač line sport 8,1  
2. Sikora Vít   AK Kuřim 8,4  
3. Konečný Antonín   Bač line sport 8,8  
  60 m dívky 2003 a ml.        
1. Hurtová Anežka 03   12,2  
2. Halasová Anna 03   12,6  
3. Konečná Viktorie 03 Bač line sport 12,8  
4. Havelková Adéla 03 Bač line sport 12,8  
5. Wachtlová Leona 04   13,1  
6. Sedlecká Petra 03   13,1  
7. Topinková Zuzana 03 AC Moravská Slavia Brno 13,6  
8. Jordánová Fiona 04   14,3  
9. Škorňáková Markéta 03   14,8  
10. Vacková Anna 05 AK Kuřim 14,9  
11. Rychnovská  Anna 04   15,1  
12. Prokešová Barbora 06   16,3  
13. Jaitnerová Šárka 04   16,6  
14. Půstová Markéta 06   20,5  
15. Topinková Barbora 07 AC Moravská Slavia Brno 30,9  
  60 m  dívky 01 – 02        
1. Bumbálková Hana 01 SK Speed Brno 9,9 10,1
2. Matulová Lenka 02   10,2 10,6
3. Obořilová Tereza 02   10,3 10,3
4. Kelblová Adéla 01   10,5 10,3
5. Adamcová  Tereza 01 Bač line sport 10,7  
6. Prochová Barbora 01 Bač line sport 11,0  
7. Půstová Šárka   Bač line sport 11,1  
8. Kolegarová Anna 02   11,7  
9. Vacková Helena 02 AK Kuřim 11,7  
10. Adamcová Barbora 01 Bač line sport 11,7  
11. Vintrová Michaela 02 AK Kuřim 11,9  
12. Kolegarová Aneta 02   12,4  
13. Holíková  Daniela 02 Bač line sport 12,5  
14. Stadlerová Lucie 01   12,7  
15. Medusová Veronika     13,3  
16. Svobodová Adéla 02   13,3  
  60 m  dívky 99 – 00        
1. Kolegarová Gabriela 99 ŠAK Židlochovice 9,2 9,3
2. Ročková Karolína 99 AC Moravská Slavia Brno 9,2 9,3
3. Dvořáková  Sabina 99 Bač line sport 9,3 9,6
4. Pikulová Petra     9,7 9,8
5. Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 9,8  
6. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 9,9  
7. Bělušová Tereza 99 AC Moravská Slavia Brno 9,9  
8. Freibergerová Eliška 99 AC Moravská Slavia Brno 10,1  
9. Benátská Monika     10,5  
10. Badinová Štěpánka 99 AC Moravská Slavia Brno 10,5  
11. Helsnerová Natálie   Bač line sport 11,0  
12. Peloušková Kateřina     11,2  
13. Stejskalová Lucie     11,4  
14. Mateášáková Denisa     11,9  
  60 m  dívky 97 – 98        
1. Bindzarová Lucie     8,8 9,1
2. Hégrová Andrea 97 AC Moravská Slavia Brno 8,9 8,8
3. Šustrová Kateřina     9,0 9,1
4. Medková Nela     9,2 9,4
5. Machová Denisa 98 AC Moravská Slavia Brno 9,4  
6. Stadlerová Petra     9,9  
7. Škorňáková Silvie 98 Bač line sport 10,0  
8. Novotná Petra     11,0  
9. Syslová Kateřina     11,6  
10. Buchtová Kateřina     12,0  
  60 m  dívky 95 – 96        
1. Peštálová Andrea 96 AC Moravská Slavia Brno 8,7  
2. Brímová Kateřina 95   9,5  
  skok daleký  hoši 2003 a ml.      
1. Prokeš Adam 03   290 cm  
2. Fládr Jakub 03 Bač line sport 225 cm  
3. Máša Matěj 04   220 cm  
4. Svoboda Lukáš 04   215 cm  
5. Kotek  Matouš 04   208 cm  
6. Šmídek  Kryštof 03   206 cm  
7. Šťastný Jiří 03   205 cm  
8. Tajovský Matěj 04 AK Kuřim 205 cm  
9. Bakič Vojtěch 03 Bač line sport 205 cm  
10. Šebesta Marek 04   202 cm  
11. Helešic Jiří 04   189 cm  
12. Šmak Karel 04   170 cm  
13. Hurt Ondřej 07   112 cm  
14. Tajovský Šimon 07 AK Kuřim 90 cm  
  skok daleký  hoši 01 – 02        
1. Švarcberger Martin 01 Bač line sport 365 cm  
2. Hurt Jakub 01 Bač line sport 352 cm  
3. Punčochář Lukáš 02 Bač line sport 347 cm  
4. Kotek Filip 01 AC Moravská Slavia Brno 340 cm  
5. Matějíček Vojtěch 02 Bač line sport 330 cm  
6. Chvátal Petr 01 AC Moravská Slavia Brno 305 cm  
7. Vespalec Vojtěch 01   295 cm  
8. Hloušek  Jakub 02 Bač line sport 270 cm  
9. Blahník Tomáš 01   270 cm  
10. Svoboda Jiří 01   235 cm  
11. Kyzlink Adam 02 Bač line sport 230 cm  
12. Helešic Miroslav 02   227 cm  
13. Jaitner David 02   205 cm  
  skok daleký  hoši 99 – 00        
1. Blatný Jan 99 AC Moravská Slavia Brno 376 cm  
2. Kotek Jakub 99 AC Moravská Slavia Brno 340 cm  
3. Strnka Lukáš 99 AC Moravská Slavia Brno 335 cm  
4. Votýpka Martin 00   330 cm  
5. Matula Jakub 99   326 cm  
6. Šustr Dominik 99   319 cm  
7. Kaplan Josef 00 Bač line sport 295 cm  
8. Chudáček Ondřej 99 AC Moravská Slavia Brno 287 cm  
9. Lakomý  Pavel 00   220 cm  
  skok daleký  hoši 98 – 99        
1. Klaška Dominik 98 Bač line sport 412 cm  
2. Tancer Petr 97 TJ Sokol Přísnotice 343 cm  
3. Pánek Tomáš 98 AC Moravská Slavia Brno 330 cm  
4. Votýpka Tomáš 98   325 cm  
5. Stejskal David 97   325 cm  
6. Lakomý Radek 97   311 cm  
  skok daleký  hoši 95 – 96        
1. Pešek Michal 96 AK Kuřim 390 cm  
2. Konečný  Antonín 96 Bač line sport 353 cm  
  skok daleký  dívky 2003 a ml.      
1. Sedlecká Petra 03   242 cm  
2. Jordánová Fiona 04   230 cm  
3. Hurtová  Anežka 03   228 cm  
4. Halasová Anna 03 AHA Vyškov 225 cm  
5. Rychnovská  Anna 04   212 cm  
6. Havelková Adéla 03 Bač line sport 207 cm  
7. Konečná  Viktorie 03   201 cm  
8. Wachtlová Leona 04   180 cm  
9. Topinková Zuzana 03 AC Moravská Slavia Brno 169 cm  
10. Vacková Anna 05 AK Kuřim 156 cm  
11. Jaitnerová Šárka 04   155 cm  
12. Škorňáková Markéta 03   140 cm  
13. Prokešová Barbora 06   135 cm  
14. Dobešová  Pavlína 07   60 cm  
15. Půstová Markéta 06   40 cm  
  skok daleký  dívky 01 – 02        
1. Prochová Barbora 01 Bač line sport 300 cm  
2. Matulová Lenka 02   295 cm  
3. Kelblová Adéla 01   295 cm  
4. Adamcová Tereza 01 Bač line sport 291 cm  
5. Obořilová Tereza 02   291 cm  
6. Šmaková Martina 01 Bač line sport 250 cm  
7. Adamcová Barbora 01 Bač line sport 250 cm  
8. Svobodová Adéla 02   245 cm  
9. Vintrová Michaela 02 AK Kuřim 240 cm  
10. Holíková Daniela 02 Bač line sport 240 cm  
11. Vopelková Desiree 01   240 cm  
12. Vacková Helena 02 AK Kuřim 232 cm  
13. Stadlerová Lucie 01   230 cm  
14. Medusová Veronika 02   170 cm  
  skok daleký  dívky 99 – 00        
1. Bakičová Veronika 99 Bač line sport 372 cm  
2. Freibergerová Eliška 99 AC Moravská Slavia Brno 350 cm  
3. Ročková Karolína 99 AC Moravská Slavia Brno 341 cm  
4. Kolegarová Gabriela 99 ŠAK Židlochovice 341 cm  
5. Pikulová Petra 99   338 cm  
6. Bělušová Tereza 99 AC Moravská Slavia Brno 332 cm  
7. Dvořáková Sabina 99 Bač line sport 330 cm  
8. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 325 cm  
9. Benátská Monika 99   321 cm  
10. Peloušková Kateřina 00   315 cm  
11. Stejskalová Lucie 00   280 cm  
12. Fládrová Lucie 99 Bač line sport 255 cm  
13. Mateášáková Denisa 00 Bač line sport 250 cm  
  skok daleký  dívky 97 – 98        
1. Bindzarová Lucie 97   432 cm  
2. Šustrová Kateřina 97 ASK Blansko 392 cm  
3. Hégrová Andrea 97 AC Moravská Slavia Brno 388 cm  
4. Kaldová Veronika 97   369 cm  
5. Machová Denisa 98   362 cm  
6. Stadlerová Petra 97   334 cm  
7. Medková Nela 98   333 cm  
8. Škorňáková Silvie 98 Bač line sport 326 cm  
9. Buchtová Kateřina 98   241 cm  
  skok daleký  dívky 95 – 96        
1. Brímová Kateřina 95   318 cm  
  skok vysoký hoši 01 – 02        
1. Kyzlink Adam 02 Bač line sport 100 cm  
2. Hloušek  Jakub 02 Bač line sport 80 cm  
  skok vysoký hoši 99 – 00        
1. Kotek Jakub 99 AC Moravská Slavia Brno 115 cm  
2. Kaplan Josef 00 Bač line sport 110 cm  
3. Fiala Tomáš 00   95 cm  
4. Lakomý Pavel 00   0 cm  
  skok vysoký hoši 97 – 98        
1. Pernica Adam 97   130 cm  
2. Pánek Tomáš 98 AC Moravská Slavia Brno 120 cm  
3. Lakomý  Radek 97   0 cm  
  skok vysoký hoši 95 – 96        
1. Sikora  Vít 95 AK Kuřim 155 cm  
2. Kořínek Martin 96 Bač line sport 150 cm  
3. Pešek Michal 96 AK Kuřim 135 cm  
  skok vysoký dívky 01 – 02        
1. Bumbálková Hana 01 SK Speed Brno 100 cm  
2. Šmaková Martina 01 Bač line sport 85 cm  
3. Vacková Helena 02 AK Kuřim 85 cm  
  skok vysoký dívky 99 – 00        
1. Helsnerová Natálie 99 Bač line sport 110 cm  
2. Fládrová Lucie 99 Bač line sport 105 cm  
  skok vysoký dívky 97 – 98        
1. Bindzarová Lucie 97   130 cm  
2. Kaldová Veronika 97   130 cm  
3. Křížová Barbora 97 Bač line sport 125 cm  
4. Škorňáková Silvie 98 Bač line sport 110 cm  
  skok vysoký dívky 95 – 96       
1. Ihmová Irena 95 AC Moravská Slavia Brno 125 cm  
  400m hoši 01 – 02        
1. Erbes Filip 01 AC Moravská Slavia Brno  1:19,3  
2. Hurt  Jakub 01 Bač line sport  1:24,2  
3. Matějíček Vojtěch 02 Bač line sport  1:25,6  
4. Kotek Filip 01 AC Moravská Slavia Brno  1:30,9  
5. Chvátal Petr 01 AC Moravská Slavia Brno  1:32,6  
6. Vespalec Vojtěch 01    1:40,2  
7. Blaník Tomáš 01    1:43,6  
8. Šťastný Petr 02 Bač line sport  1:51,0  
9. Svoboda Jiří 01    2:05,1  
  500 m hoši 99 – 00        
1. Chudáček Ondřej 99 AC Moravská Slavia Brno  1:44,9  
2. Vopýpka Martin 00    1:46,1  
3. Brázda Mikuláš 99 AC Moravská Slavia Brno  1:48,7  
4. Blatný Jan 99 AC Moravská Slavia Brno  1:51,6  
  300 m hoši 97 – 98        
1. Badin Jan 97 AC Moravská Slavia Brno 57,3  
2. Stejskal David 97   59,3  
  800 m hoši 97 – 98        
1. Klaška Dominik 98 Bač line sport  2:48,1  
2. Votýpka Tomáš 98 AC Moravská Slavia Brno  2:52,2  
  300 m hoši 95 – 96        
1. Benátský Marek 95 Bač line sport 47,3  
2. Strnka David 95 AC Moravská Slavia Brno 47,5  
3. Sikora Vít 95 AK Kuřim 47,6  
4. Konečný Antonín 96 Bač line sport 47,9  
  1 000 m hoši 95 – 96        
1. Kořínek Martin 96 Bač line sport  3:12,9  
2. Strnka David 95 AC Moravská Slavia Brno  3:24,8  
3. Pešek Michal 96 AK Kuřim  3:28,9  
  400 m dívky 01 – 02        
1. Prochová Barbora 01 Bač line sport  1:25,3  
2. Obořilová Tereza 02    1:27,7  
3. Kelblová Adéla 01    1:30,7  
4. Půstová Šárka 02 Bač line sport  1:31,5  
5. Stadlerová Lucie 01    1:35,4  
6. Mrůzková Barbora 02 Bač line sport  1:39,0  
7. Adamcová Tereza 01 Bač line sport  1:41,8  
8. Vopelková Desiree 01    1:42,2  
9. Hurtová Anežka 03    1:49,9  
  500 m dívky 99 – 00        
1. Freibergerová Eliška 99 AC Moravská Slavia Brno  1:39,0  
2. Ročková Karolína 99 AC Moravská Slavia Brno  1:41,3  
3. Kolegarová Gabriela 99 ŠAK Židlochovice  1:43,4  
4. Dvořáková Sabina 99 Bač line sport  1:47,4  
5. Bělušová Tereza 99 AC Moravská Slavia Brno  1:47,9  
6. Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno  1:50,5  
7. Bakičová Veronika 99 Bač line sport  1:55,8  
8. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno  1:57,5  
9. Benátská Monika 99    1:59,4  
  300 m dívky 97 – 98        
1. 1. Hégrová Andrea 97 AC Moravská Slavia Brno 52,3  
2. 2. Machová Denisa 98   54,7  
3. 3. Medková Nela 98   55,7  
4. 3. Mrůzková Markéta 97   55,7  
5. 5. Křížová Barbora 97 Bač line sport 57,2  
6. 6. Stadlerová Petra 97    1:01,1  
7. 7. Novotná Petra 98    1:02,0  
  800 m dívky 97 – 98        
  Syslová Kateřina 98    3:33,0  
  300 m dívky 95 – 96        
1. Peštálová Andrea 96 AC Moravská Slavia Brno 50,2  
2. Ihmová Irena 95 AC Moravská Slavia Brno 50,3  
  hod míčkem hoši 03 a mladší      
1. Fládr Jakub 03 Bač line sport 20,95 m  
2. Máša Matěj 04   14,65 m  
3. Prokeš Adam 03   11,25 m  
4. Bakič Vojtěch 03 Bač line sport 11,05 m  
5. Šťastný Jiří 03   10,25 m  
6. Šmídek Kryštof 03   9,40 m  
7. Svoboda Lukáš 04   8,85 m  
8. Halešic Jiří 04   8,00 m  
9. Kotek Matouš 04   7,50 m  
10. Erbes Šimon 05 AC Moravská Slavia Brno 7,15 m  
11. Šebesta  Marek 04   5,35 m  
12. Šmak Karel 04   5,00 m  
13. Hurt Ondřej 07   2,30 m  
  hod míčkem hoši 01 – 02        
1. Punčochář Lukáš 02 Bač line sport 31,35 m  
2. Hurt Jakub 01 Bač line sport 26,85 m  
3. Erbes Filip 01 AC Moravská Slavia Brno 26,60 m  
4. Blaník Tomáš 01   26,40 m  
5. Bumbálek Vojtěch 01   23,80 m  
6. Kotek Filip 01 AC Moravská Slavia Brno 22,15 m  
7. Švarcberger Martin 01 Bač line sport 20,90 m  
8. Šťastný Petr 02 Bač line sport 20,10 m  
9. Hloušek Jakub 02 Bač line sport 17,25 m  
10. Helešic Miroslav 02   13,05 m  
11. Jaitner David 02   13,05 m  
  hod míčkem hoši 99 – 00        
1. Šustr Dominik 99   38,70 m  
2. Strnka Lukáš 99 AC Moravská Slavia Brno 38,40 m  
3. Lakomý Pavel 00   34,85 m  
4. Matula  Jakub 99   34,35 m  
5. Ouroda Petr 99   33,95 m  
6. Fiala Tomáš 00   32,55 m  
7. Votýpka Martin 00 AC Moravská Slavia Brno 29,85 m  
8. Brázda Mikuláš 99 AC Moravská Slavia Brno 28,75 m  
9. Hloušek Lukáš 00 Bač line sport 28,00 m  
10. Chudáček Ondřej 99 AC Moravská Slavia Brno 31,15 m  
  vrh koulí hoši 97 – 98        
1. Tancer Petr 97 TJ Sokol Přísnotice 7,51 m  
2. Pernica Adam 97   7,32 m  
3. Klaška Dominik 98 Bač line sport 6,62 m  
4. Stejskal David 97   6,07 m  
5. Lakomý  Radek 97   5,85 m  
  vrh koulí hoši 95 – 96        
1. Kořínek Martin 96 Bač line sport 9,25 m  
2. Strnka David 95 AC Moravská Slavia Brno 7,66 m  
  hod míčkem dívky 03 a mladší      
1. Sedlecká Petra 03   11,20 m  
2. Konečná Viktorie 03 Bač line sport 10,15 m  
3. Hurtová Anežka 03   10,05 m  
4. Havelková Adéla 03 Bač line sport 10,00 m  
5. Halasová Anna 03 AHA Vyškov 8,85 m  
6. Wachtlová Leona 04   7,65 m  
7. Jaitnerová Šárka 04   7,05 m  
8. Topinková Zuzana 03 AC Moravská Slavia Brno 6,05 m  
9. Vacková Anna 05 AK Kuřim 5,15 m  
10. Jordánová Fiona 04   5,10 m  
11. Škorňáková Markéta 03   4,85 m  
12. Prokešová Barbora 06   4,25 m  
13. Rychnovská Anna 04   3,15 m  
14. Půstová Markéta 06   2,35 m  
15. Topinková Barbora 07 AC Moravská Slavia Brno 1,90 m  
16. Dobešová Pavlína 07   1,45 m  
17. Dobešová Petra 08   1,10 m  
  hod míčkem dívky 01 – 02        
1. Bumbálková Hana 01 SK Speed Brno 25,00 m  
2. Půstová Šárka 02 Bač line sport 18,90 m  
3. Matulová Lenka 02   15,80 m  
4. Medusová Veronika 02   12,45 m  
5. Kolegarová Aneta 02   12,40 m  
6. Mrůzková Barbora 02 Bač line sport 12,30 m  
7. Šmaková Martina 01 Bač line sport 11,75 m  
8. Kolegarová Anna 02   10,55 m  
9. Holíková Daniela 02 Bač line sport 9,80 m  
10. Vintrová Michaela 02 AK Kuřim 9,35 m  
11. Svobodová Adéla 02   7,80 m  
12. Adamcová Barbora 01 Bač line sport 6,95 m  
  hod míčkem dívky 99 – 00        
1. Helsnerová Natálie 99 Bač line sport 35,35 m  
2. Bakičová Veronika 99 Bač line sport 34,75 m  
3. Pikulová Petra 99   23,55 m  
4. Badinová Štěpánka 99 AC Moravská Slavia Brno 23,25 m  
5. Stejskalová Lucie 00   18,20 m  
6. Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 16,95 m  
7. Mateášáková Denisa 00 Bač line sport 16,55 m  
8. Peloušková Kateřina 00   14,85 m  
9. Fládrová Lucie 00 Bač line sport 13,50 m  
  vrh koulí dívky 97 – 98        
1. Šustrová Kateřina 97 ASK Blansko 6,69 m  
2. Mrůzková Markéta 97   6,65 m  
3. Syslová Kateřina 98   5,67 m  
4. Buchtová Kateřina 98   4,84 m  
5. Badinová Štěpánka 99 AC Moravská Slavia Brno 4,80 m  
  vrh koulí dívky 95 – 96        
1. Brímová Kateřina 95   8,68 m  
  štafeta 4×1 kolo          
  Benátský-Kořínek-Peštálová A.-Freibergerová  1:40,8  
  Hégrová-Machová-Křížová-Mrůzková  1:56,3  
  Votýpka-Badin-Pešek-Sýkora Vít  1:57,0  
  Bakičová-Škorňáková-Dvořáková-Medková  2:01,8  
  Bindzarová-Standlerová-Šuestrová-Kaldová  2:03,1  
  Matula-Chudáček-Brázda-Blatný  2:09,5  
  Punčochář-Matějíček-Kyzlink-Hurt  2:11,1  
  Erbes-Vopelková-Obořilová-Prokeš  2:23,0  
  Syslová-Bělušová-Badinová-Vacková  2:23,4  
  Novotná-Buchtová-Pikulová-Vintrová  2:25,5  
  Šmaková-Prochová-Adamcová T.-Adamcová B.  2:27,3  
  Jeřábková-Benátská-Helsnerová-Freibergerová E.  2:27,5  
  Vespolec-Svoboda-Stadlerová-Binzarová  2:28,8  
  Helešic-Blahník-Bumbálek-Bumbálková  2:29,3  

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card