Výsledky Silvestrovského běhu 2010

Sekce: Výsledky 2010 ·

32. ročník
Silvestrovského běhu, Memoriál Richarda Plcha
31.12.2010
Brno-Nový Lískovec



Ředitel závodu:
Zouhar Ladislav


Hl. rozhodčí:
Nemetz František







Přípravka ml.
dívky ( 2001 a ml. ) – 430m


1. Prochová Barbora 01 AC Moravská Slavia Brno 1:27
2. Miková Dominika 02 JAC Brno 1:30
3. Půstová Šárka 02 VSK Univerzita Brno 1:31





Přípravka ml.
hoši (2001 a ml.) – 430 m


1. Trbušek Tadeáš 01 AC Moravská Slavia Brno 1:36





Přípravka st.
hoši (1999 – 2000) – 430 m



1. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 2:31
2. Mikuš Jiří 00 Zetor Brno 2:54
3. Stejskal Petr 00 AC Moravská Slavia Brno 3:20





Přípravka
st.dívky (1999-2000) – 700 m


1. Floriánová Eliška 99 AP Brno 2:26
2. Miková Eliška 00 JAC Brno 4:00





Mladší žáci
(1997-1998) – 700 m


1. Lidmila Patrik 98 AC Moravská Slavia Brno 2:30





Mladší žákyně
(1997-1998) – 700 m


1. Mikušová Lucie 98 Zetor Brno 2:34





Rodiče s dětmi (2004 a ml.) – 180 m


1. Miková Julie 06 JAC Brno





Lidový běh –
2 120 m


1. Krejčí Jiří 89 Brno 7:23
2. Lidmila Jakub 92 Brno 7:25
3. Kubík Ondřej 95 1.FC Brno 7:45
4. Mokrý Ondřej 94 KOB Moira Brno 7:56
5. Krejčí Jiří 90 Prdlavka Modřice 8:22
6. Bereš Erik 93 Brno 8:59
7. Mika Ivo 66 Brno 9:17
8. Obrátil Štěpán 94 KOB Moira Brno 9:28
9. Hurník jakub 91 Brno 9:34
10. Sekanina Milan 42 AC Moravská Slavia Brno 10:23
11. Mrkosová Tereza 90 AC Moravská Slavia Brno 10:38
12. Stříbrná Marie 89 AC Moravská Slavia Brno 10:38
13. Volavá Veronika 90 AC Moravská Slavia Brno 10:39
14. Floriánová Eliška 99 AP Brno 10:54
15. Miková Dominika 02 JAC Brno 10:54
16. Krejčí František 43 Brno 10:58
17. Březina Aleš 62 Brno 11:24
18. Hrušková Lucie 73 Brno 11:24
19. Obrátilová Naďa 66 KOB Moira Brno 11:36
20. Kubík Tomáš 70 Lesná 12:02
21. Krestová Denisa 94 Zetor Brno 12:06
22. Jurčová Michaela 78 Brno 12:08
23. David Ludvík 51 Brno 13:01
24. Prochová Blanka 68 Brno 14:27





Dorostenci (1993-1994) – 3 870 m


1. Brlica Pavel 93 SK Žabovřesky 13:43
2. Mokrý Ondřej 94 KOB Moira Brno 14:51
3. Kubík Tomáš 95 BYAC Brno 15:39
4. Záděra Pavel 95 Beta Ursus 16:36
5. Obrátil Štěpán 94 KOB Moira Brno 16:50
6. Ptáček Pavel 96 Beta Ursus 19:17
7. Ptáček Patrik 98 Beta Ursus 19:38





Ženy
(1992-1971) – 3 870 m


1. Jurčová Michaela 89 LS Brno 16:08
2. Krejčová Magda 80 Brno 16:22
3. Klanicová Jana 87 AC Moravská Slavia Brno 16:28
4. Drozdová Dorota 78 Brno 18:05
5. Floriánová Veronika 73 AP Brno 18:14





Ženy veteránky 1 (1970 – 1961) – 3 870 m


1. Volavá Ivana 64 Barnex sport Brno 18:18
2. Mikušová Martina 67 Zetor Brno 19:39





Ženy veteránky 2
(1960 a st.) – 3 870 m


1. Kociánová Marie 46 Křenovice 21:12
2. Ellingerová Dana 38 LRS Vyškov 21:33
MS Smolka Milan 54 Zetor Brno 24:22





Muži hlavní závod (1992-1971)


1. Borek Aleš 77 VSK Univerzita Brno 24:24
2. Brlica Pavel 93 SK Žabovřesky 25:05
3. Bodiš Ivo 71 Brno 25:08
4. Maiwaelder Lukáš 91 Ekol team Brno 26:04
5. Mazal Zdeněk 81 AC Moravská Slavia Brno 26:15
6. Mokrý Stanislav 92 KOB Moira Brno 26:24
7. Macháč Martin 87 HO Tesla Brno 26:28
8. Krmaš Václav 80 SOOB Rychnov n. Kněžnou 26:31
9. Dvořák Jan 77 AC Moravská Slavia Brno 27:19
10. Gross Arnold 91 CK Unicom Zvolen 28:17
11. Novák Josef 92 LS Brno 31:48
12. Moravec Zdeněk 81 Jundrov 32:06
13. Tyleček Pavel 73 Sokol Prštice 34:37
14. Václavíček Rostislav 72 Synerga 35:58
15. Slouka Jiří 83 Blažovice 37:01





Muži veteráni 1 (1970-1961) – 7 370 m


1. Krejčí Bronislav 64 Prdlavka Modřice 27:40
2. Jurča Jaroslav 62 😉 28:05
3. Florián Radim 70 AP Brno 28:25
4. Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno 29:11
5. Cibulka Pavel 64 Brno 30:05
6. Janek Petr 69 Brno 30:58
7. Kresta Roman 65 Zetor Brno 31:20
8. Matula Jaroslav 70 Zetor Brno 31:21
9. Plch Richard 64 AC Moravská Slavia Brno 31:30
10. Paulas Jiří 63 Třebíč 32:04





Muži veteráni 2
(1960-1951) – 7 370 m


1. Nosek Miroslav 55 Posilovna Průvan 28:39
2. Fiedler Jan 56 AC Moravská Slavia Brno 28:50
3. Vilček Rudolf 54 Ekol Brno 32:09
4. Holeček Stanislav 55 AC Moravská Slavia Brno 33:05
5. Hanák Albín 51 Brno Útěchov 33:38
6. Volavý Vladimír 55 AC Moravská Slavia Brno 33:51
7. Stříbrný Rostislav 52 AC Moravská Slavia Brno 36:01





Muži veteráni 3
( 1950 a st. ) – 7 370 m


1. Krieg Petr 49 BMT Brno 34:18
2. Hána Květoslav 37 Svatobořice Mistřín 35:40
3. Sponar Jan 50 Tesla Brno 35:54
4. Fuksa Karel 46 AC Moravská Slavia Brno 43:48
5. Bradáč Alois 40 Orel Žďár nad Sázavou 44:23

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Jeden komentář k článku Výsledky Silvestrovského běhu 2010

  1. Jarek ;-), 1. ledna 2011, 12:24
  2. Děkuji pořadatelům za perfektní závod, fotoreportérům za fotodokumentaci a přeju jim a všem co běželi, fandili a přihlíželi hodně štěstí, zdraví a osobních vítězství v roce 2011.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card