Výsledky IV.kola soutěže družstev ml. žactva

Sekce: Výsledky 2010 ·
Výsledky ze IV. kola soutěže družstev mladšího žactva    
           
Pořadatel     : AC Moravská Slavia Brno    
Místo            : stadion Moravské Slavie na Vojtové    
Datum konání : čtvrtek 9.9.2010    
           
  60 m – hoši  1.běh        
1 Krča Ondřej 1997 BYAC Brno “A” 7,8 FA
2 Zeisel Jan 1997 MC atletika Brno 8,6 FA
3 Klíma Lukáš 1997 ASK Blansko 8,6 FA
4 Beneš Petr 1997 VSK Univerzita Brno 9,1 FB
5 Zamazal Michal 1999 BYAC Brno “B” 9,2  
6 Badin Jan 1997 AC Moravská Slavia Brno 10,2  
  60 m – hoši  2.běh        
1 Kračmar Lukáš 1998 BYAC Brno “A” 8,1 FA
2 Buček David 1998 BYAC Brno “A” 8,8 FB
3 Lidmila Patrik 1998 AC Moravská Slavia Brno 9,1 FB
4 Strnka Lukáš 1997 AC Moravská Slavia Brno 9,5 MB
5 Budínský Jan 1998 SK Mládeže Brno 9,8  
  60 m – hoši  3.běh        
1 Zbořil Jan 1998 BYAC Brno “A” 8,8 FA
2 Podborský Jakub 1998 SK Mládeže Brno 9,1 FB
3 Richter Jakub 1998 AC Moravská Slavia Brno 9,2  
4 Ondroušek Daniel 1998 SK Mládeže Brno 9,3  
5 Pánek Tomáš 1998 AC Moravská Slavia Brno 9,6  
6 Toner Miroslav 1998 BYAC Brno “A” 9,6  
  60 m – hoši  4.běh        
1 Straka Vojtěch 1999 VSK Univerzita Brno 8,8 FA
2 Ščevík Michal 1999 AC Moravská Slavia Brno 9,1 FB
3 Brtník Jiří 2000 SK Mládeže Brno 9,2  
4 Tezzele Tadeáš 1999 BYAC Brno “B” 9,5  
5 Štěpánek Martin 1999 BYAC Brno “B” 9,6  
6 Brtník Tomáš 2002 SK Mládeže Brno 10,6  
  60 m – hoši  5.běh        
1 Prášek Štefan 2000 VSK Univerzita Brno 9,6  
2 Erbes Filip 2001 AC Moravská Slavia Brno 10,1 MB
3 Stibal Jakub 2001 AC Moravská Slavia Brno 10,4 MB 
4 Stříž Samuel 2000 JAC Brno 11,1  
5 Šípek Ondřej 2000 BYAC Brno “B” 11,3  
6 Zbořil Jiří 1999 BYAC Brno “B” 11,9  
  60 m – hoši  5.běh        
1 Havíř Tomáš 1996 AC Moravská Slavia Brno 8,8 MB
2 Kiesel Lukáš 2003 JAC Brno 10,1 MB
3 Kotek Jakub 1999 AC Moravská Slavia Brno 10,2 MB
4 Mrkos Daniel 1998 BYAC Brno “B” 10,5 MB
  60 m – finále “A”        
1 Krča Ondřej 1997 BYAC Brno “A” 8,3 11
2 Kračmar Lukáš 1998 BYAC Brno “A” 8,4 9
3 Klíma Lukáš 1997 ASK Blansko 8,5 8
4 Zeisel Jan 1997 MC atletika Brno 8,8 7
5 Straka Vojtěch 1999 VSK Univerzita Brno 9,1 6
6 Zbořil Jan 1998 BYAC Brno “A” 9,1 5
  60 m – finále “B”        
1 Beneš Petr 1997 VSK Univerzita Brno 8,6 4
2 Lidmila Patrik 1998 AC Moravská Slavia Brno 9,0 3
3 Podborský Jakub 1998 SK Mládeže Brno 9,2 2
4 Ščevík Michal 1999 AC Moravská Slavia Brno 9,2 1
5 Buček David 1998 BYAC Brno “A” 9,4  
  300 m – hoši 1.běh        
1 Budínský Jan 1998 SK Mládeže Brno 53,2 4
2 Brtník Jiří 2000 SK Mládeže Brno 54,1 1,5
3 Brázda Mikuláš 1999 AC Moravská Slavia Brno 55,9  
4 Badin Jan 1997 AC Moravská Slavia Brno 57,6 MB
  300 m – hoši 2.běh        
1 Houser Filip Jan 1998 VSK Univerzita Brno 48,3 8
2 Hofbauer Martin 2000 SK Mládeže Brno 55,9  
3 Čačala Jakub 1999 BYAC Brno “B” 59,8  
4 Erbes Filip 2001 AC Moravská Slavia Brno  1:08,9 MB
  300 m – hoši 3.běh        
1 Krča Ondřej 1997 BYAC Brno “A” 43,3 9
2 Jiroušek Matěj 1998 BYAC Brno “A” 54,1 1,5
3 Klíma Matěj 1998 SK Mládeže Brno 59,4  
4 Láska Vít 1999 MC atletika Brno  1:05,2  
  300 m – hoši 4.běh        
1 Mikš Martin 1997 BYAC Brno “A” 50,0 7
2 Ondroušek Daniel 1998 SK Mládeže Brno 52,6 6
3 Prášek Štefan 2000 VSK Univerzita Brno 59,7  
4 Mrkos Daniel 1998 BYAC Brno “A”  1:09,5  
  300 m – hoši 5.běh        
1 Richter Jakub 1998 AC Moravská Slavia Brno 52,7 5
2 Straka Vojtěch 1999 VSK Univerzita Brno 54,0 3
3 Stibal Jakub 2001 AC Moravská Slavia Brno 55,8  
4 Stříž Samuel 2000 JAC Brno  1:10,5  
  300 m – hoši 6.běh        
1 Vojtek Matouš 1998 AC Moravská Slavia Brno 43,0 11
2 Votýpka Tomáš 1998 AC Moravská Slavia Brno 56,8  
3 Ščevík Michal 1999 AC Moravská Slavia Brno  1:07,9 MB 
  300 m – hoši 7.běh        
1 Kőnig Petr 1993 VSK Univerzita Brno 40,0 MB
2 Havíř Tomáš 1996 AC Moravská Slavia Brno 47,5 MB
  1 500 m – hoši        
1 Buša Ivan 1996 VSK Univerzita Brno  5:25,7 MB
2 Beneš Petr 1997 VSK Univerzita Brno  5:27,1 11
3 Zbořil Jan 1998 BYAC Brno “A”  5:30,7 9
4 Buček David 1998 BYAC Brno “A”  5:31,9 8
5 Kotyza Daniel 2000 VSK Univerzita Brno  5:36,1 7
6 Toner Miroslav 1998 BYAC Brno “A”  5:36,3 6
7 Foller David 1999 VSK Univerzita Brno  5:37,8 5
8 Klaška Dominik 1998 AC Moravská Slavia Brno  6:01,5 4
9 Votýpka Tomáš 1998 AC Moravská Slavia Brno  6:04,5 3
10 Chudáček Ondřej 1999 AC Moravská Slavia Brno  6:13,7 2
11 Blatný Jan 1999 AC Moravská Slavia Brno  6:21,0 1
12 Votýpka Martin 2000 AC Moravská Slavia Brno  6:36,6  
  Štafeta 4×60 m – hoši 1. běh      
  BYAC Brno “A” A   Krča-Morong-Kračmar-Mikš 33,3 11
  AC Moravská Slavia Brno “A” Ščevík-Pánek-Klaška-Vojtek 34,9 9
  VSK Univerzita Brno   Beneš-Hauser-Koryza-Straka 35,8 8
  Štafeta 4×60 m – hoši 2. běh      
  BYAC Brno “A” B   Buček-Morong-Nykl-Jirouš 35,9 7
  AC Moravská Slavia Brno “B” Lidmila-Richter-Brázda-Strnka 37,9 6
  BYAC Brno “B” A   Tezzela-Zbořil-Šípek-Čačala 40,8 5
  Dálka – hoši        
1 Vojtek Matouš 1998 AC Moravská Slavia Brno 468 11
2 Kračmar Lukáš 1998 BYAC Brno “A” 462 9
3 Zeisel Jan 1997 MC atletika Brno 425 8
4 Houser Filip Jan 1998 VSK Univerzita Brno 413 7
5 Morong Jiří 1997 BYAC Brno “A” 405 6
6 Nykl Mirek 1997 BYAC Brno “A” 402 5
7 Klíma Lukáš 1997 ASK Blansko 395 3,5
8 Lidmila Patrik 1998 AC Moravská Slavia Brno 395 3,5
9 Podborský Jakub 1998 SK Mládeže Brno 389 2
10 Zamazal Michal 1999 BYAC Brno “B” 388 1
11 Pánek Tomáš 1998 AC Moravská Slavia Brno 380  
12 Tezzele Tadeáš 1999 BYAC Brno “B” 358  
13 Štěpánek Martin 1999 BYAC Brno “B” 354  
14 Čačala Jakub 1999 BYAC Brno “B” 336  
15 Tancer Petr 1997 AC Moravská Slavia Brno 333  
16 Král Šimon 1998 MC atletika Brno 327  
17 Hofbauer Martin 2000 SK Mládeže Brno 320  
18 Votýpka Martin 2000 AC Moravská Slavia Brno 320  
19 Kotek Jakub 1999 AC Moravská Slavia Brno 311 MB 
20 Šípek Ondřej 2000 BYAC Brno “B” 308  
21 Láska Vít 1999 MC atletika Brno 295  
22 Chudáček Ondřej 1999 AC Moravská Slavia Brno 292 MB 
23 Kiesel Lukáš 2003 JAC Brno 243  
  Koule – hoši        
1 Tancer Petr 1997 AC Moravská Slavia Brno 9,16 11
2 Mikš Martin 1997 BYAC Brno “A” 8,90 9
3 Morong Jiří 1997 BYAC Brno “A” 7,54 8
4 Nykl Mirek 1997 BYAC Brno “A” 7,34 7
5 Starčevič Mirek 1998 BYAC Brno “A” 7,32 6
6 Jiroušek Matěj 1998 BYAC Brno “A” 7,26 5
7 Klaška Dominik 1998 AC Moravská Slavia Brno 6,66 4
8 Strnka Lukáš 1999 AC Moravská Slavia Brno 5,72 3
  Pořadí družstev mladších žáků ve IV.kole    
1 BYAC Brno “A”     8 138,5
2 AC Moravská Slavia Brno     7 77,5
3 VSK Univerzita Brno     6 59,0
4 SK Mládeže Brno     5 15,5
5 MC atletika Brno     4 15,0
6 ASK Blansko     3 11,5
7 BYAC Brno “B”     2 6,0
8 JAC Brno     0 0
           
  60 m – dívky 1.běh        
1 Božková Kateřina 1998 SK Speed Brno 8,0 FA
2 Floriánová Eliška 1999 JAC Brno 8,7 FA
3 Dvořáková Sabina 1999 AC Moravská Slavia Brno 9,0 FB
4 Heřmánková Kristýna 1999 AC Moravská Slavia Brno 9,7  
5 Bělušová Tereza 1999 AC Moravská Slavia Brno 9,7  
6 Hlaváčová Karolína 2000 BYAC Brno 10,1  
  60 m – dívky 2.běh        
1 Kurowská Anna 1997 SK Speed Brno 8,8 FA
2 Hrubá Michaela 1998 JAC Brno 9,1 FB
3 Machová Denisa 1998 AC Moravská Slavia Brno 9,3  
4 Medková Nela 1998 JAC Brno 9,7  
5 Krejčiříková Klára 2002 BYAC Brno 10,4  
6 Malcová Natálie 2000 BYAC Brno 10,8  
  60 m – dívky 3.běh        
1 Palánová Aneta 1997 JAC Brno 8,6 FA
2 Popelářová Barbora 1998 SK Speed Brno 9,1 FB
3 Plisková Anna 1998 SK Speed Brno 9,1 FB
4 Ročková Karolína 1999 AC Moravská Slavia Brno 9,2 FB
5 Spoustová Alžběta 1999 MC atletika Brno 10,1  
6 Miková Eliška 2000 BYAC Brno 11,8  
  60 m – dívky 4.běh        
1 Zamazalová Veronika 1997 JAC Brno 8,8 FA
2 Todorová Anna 1998 SK Speed Brno 8,9 FB
3 Zummerová Anna 1997 ASK Blansko 9,6  
4 Krejčiříková Barbora 2000 JAC Brno 9,8 MB
5 Schlagerová Melissa 1998 JAC Brno 9,8 MB
6 Miková Dominika 2002 JAC Brno 10,2 MB
  60 m – dívky 5.běh        
1 Stojanovičová Denisa 1998 VSK Univerzita Brno 8,7 FA
2 Kobylková Dominika 1996 VSK Univerzita Brno 9,1 MB
3 Mezihoráková Kateřina 2000 JAC Brno 9,5 MB
4 Tichá Kateřina 1999 JAC Brno 10,0 MB
  60 m – finále “A”        
1 Božková Kateřina 1998 SK Speed Brno 8,2 11
2 Stojanovičová Denisa 1998 VSK Univerzita Brno 8,5 9
3 Floriánová Eliška 1999 JAC Brno 8,6 8
4 Palánová Aneta 1997 JAC Brno 8,8 7
5 Kurowská Anna 1997 SK Speed Brno 9,1 6
6 Zamazalová Veronika 1997 JAC Brno 9,2 5
  60 m – finále “B”        
1 Todorová Anna 1998 SK Speed Brno 8,5 4
2 Popelářová Barbora 1998 SK Speed Brno 9,1 3
3 Plisková Anna 1998 SK Speed Brno 9,4 2
4 Dvořáková Sabina 1999 AC Moravská Slavia Brno 9,5 1
5 Ročková Karolína 1999 AC Moravská Slavia Brno 9,5  
6 Hrubá Michaela 1998 JAC Brno 9,5  
  300 m – dívky 1.běh        
1 Božková Kateřina 1998 SK Speed Brno 48,7 11
2 Coufalová Veronika 1997 SK Speed Brno 55,7 3
3 Benešová Natálie 1998 SK Speed Brno 57,4 1
4 Antlová Michaela 1999 SK Speed Brno 59,2  
  300 m – dívky 2.běh        
1 Dvořáková Sabina 1999 AC Moravská Slavia Brno 51,5 9
2 Todorová Anna 1998 SK Speed Brno 52,1 7
3 Freibergerová Eliška 1999 AC Moravská Slavia Brno 52,6 6
4 Klossová Kristýna 1999 JAC Brno 53,3 5
  300 m – dívky 3.běh        
1 Kobylková Dominika 1996 VSK Univerzita Brno 55,3 MB
2 Starčevičová Andrea 1998 JAC Brno 57,1 2
3 Medková Nela 1998 JAC Brno 58,4  
  300 m – dívky 4.běh        
1 Slaná Marie 1999 AC Moravská Slavia Brno 51,6 8
2 Kieselová Michaela 1997 JAC Brno 55,6 4
3 Marčíková Lenka 1999 AC Moravská Slavia Brno  1:00,1  
  800 m – dívky        
1 Floriánová Eliška 1999 JAC Brno  2:42,0 11
2 Kurowská Anna 1997 SK Speed Brno  2:43,1 9
3 Lišková Kateřina 1997 JAC Brno  2:44,9 8
4 Freibergerová Eliška 1999 AC Moravská Slavia Brno  2:51,1 7
5 Fialová Kateřina 1997 JAC Brno  2:51,7 6
6 Hubáčková Eva 1997 JAC Brno  2:53,5 5
7 Kolegarová Gabriela 1999 AC Moravská Slavia Brno  2:57,6 4
8 Ročková Karolína 1999 AC Moravská Slavia Brno  2:58,8 3
9 Slaná Marie 1999 AC Moravská Slavia Brno  2:59,9 2
10 Göghová Zuzana 2000 VSK Univerzita Brno  3:07,5 1
11 Glosserová Kristýna 1997 SK Speed Brno  3:08,6  
12 Vrtělová Jana 1998 SK Speed Brno  3:08,7  
13 Tichá Kateřina 1999 JAC Brno  3:09,9  
14 Skalková Veronika 2001 VSK Univerzita Brno  3:11,9  
15 Badinová Štěpánka 1999 AC Moravská Slavia Brno  3:36,6  
  Štafeta 4×60 m         
1 JAC Brno  “A”   Palánová-Chybová-Floriánová-Medková 34,5 11
2 SK Speed Brno “A”   Božková-Plisková-Kurowská-Todorová 34,8 9
3 JAC Brno   “B”   Fialová-Zamazalová-Hrubá-Schlagerová 37,0 8
4 SK Speed Brno “B”   Popelářová-Coufalová-Sestrteinková-Antlová 37,3 7
5 AC Moravská Slavia Brno “B” Marčíková-Machová-Ročková-Heřmánková 38,0 6
6 AC Moravská Slavia Brno “A” Freibergerová-Slaná-Dvořáková-Kolegarová 38,4 5
7 JAC Brno  “C”   Mezihoráková-Miková-Krejčiříková-Klossová 39,1 MB
8 BYAC Brno   Hlavoňová-Krejčiříková-Miková-Malcová 44,3 4
  Dálka – dívka        
1 Palánová Aneta 1997 JAC Brno 453 11
2 Stojanovičová Denisa 1998 VSK Univerzita Brno 424 9
3 Chybová Vendula 1997 JAC Brno 420 8
4 Zamazalová Veronika 1997 JAC Brno 413 7
5 Hrubá Michaela 1998 JAC Brno 411 MB
6 Šustrová Kateřina 1997 ASK Blansko 411 6
7 Trávníčková Aneta 1997 JAC Brno 386 5
8 Kolegarová Gabriela 1999 AC Moravská Slavia Brno 385 4
9 Fialová Kateřina 1997 JAC Brno 369 3
10 Mezihoráková Tereza 2000 JAC Brno 356 MB
11 Plisková Anna 1999 SK Speed Brno 355 2
12 Heřmánková Kristýna 1999 AC Moravská Slavia Brno 354 1
13 Popelářová Barbora 1998 SK Speed Brno 353  
14 Schlagerová Melissa 1998 JAC Brno 352 MB
15 Krejčiříková Barbora 2000 JAC Brno 350 MB
16 Sestrienková Veronika 1999 SK Speed Brno 347  
17 Antlová Michaela 1999 SK Speed Brno 342  
18 Machová Denisa 1998 AC Moravská Slavia Brno 338  
19 Spoustová Alžběta 1999 MC atletika Brno 327  
20 Bělušová Tereza 1999 AC Moravská Slavia Brno 322  
21 Krejčiříková Klára 2002 BYAC Brno 308  
22 Miková Dominika 2002 JAC Brno 296 MB
23 Zummerová Anna 1997 ASK Blansko 292  
24 Hlaváčová Karolína 2000 BYAC Brno 288  
25 Malcová Natálie 2000 BYAC Brno 270  
26 Miková Eliška 2000 BYAC Brno 263  
  Koule – dívky        
1 Chybová Vendula 1997 JAC Brno 7,17 11
2 Šustrová Kateřina 1997 ASK Blansko 6,94 9
3 Vrtělová Jana 1998 SK Speed Brno 6,72 8
4 Coufalová Veronika 1997 SK Speed Brno 6,27 7
5 Trávníčková Aneta 1997 JAC Brno 6,10 6
6 Klosová Kristýna 1999 JAC Brno 5,98 5
7 Dohnalová Petra 1997 SK Speed Brno 5,87 4
8 Jirků Alexandra 1998 SK Speed Brno 5,81 3
9 Navrátilová Michaela 1998 VSK Univerzita Brno 5,76 2
10 Starčevičová Andrea 1998 JAC Brno 5,20 1
11 Badinová Štěpánka 1999 AC Moravská Slavia Brno 4,75  
           
  Pořadí družstev mladších žákyň ve IV.kole    
1 JAC Brno     7 137,0
2 SK Speed Brno     6 97,0
3 AC Moravská Slavia Brno     5 56,0
4 VSK Univerzita Brno     4 21,0
5 ASK Blansko     3 15,0
6 BYAC Brno     2 4,0
7 MC atletika Brno     0 0,0
           
           
  Ladislav Zouhar v.r.   Mgr. Jan Dvořák v.r.    
  hlavní rozhočí                   ředitel závodů    
           
  Výsledky ze zápisů zpracoval: Ladislav Zouhar    

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card