Výsledky Běhu kolem Myslivny 2010 – závody přípravek

Sekce: Výsledky 2010 ·

Běh kolem Myslivny                                                                                                                                                                                   21.března 2010

  Výsledková listina – přípravky

 Přípravka hoši r.n.2001 a mladší                              400 m

1. Michael Kavín                    2001    Sebranice       1:12.4 min

2. Richard Stloukal                2002    ACT Tiro Blansko    1:14,3 min

3. Filip Erbes                        2001    AC Moravská Slavia Brno 1:18,7 min

4.Jiří Osolsobě                     2001    AHA Vyškov                  1:19,5 min

5. Petr Horký                       2001    UBM                             1:24,7 min

6. Tomáš Tlamka                  2002    Moravec Sokol Benešov  1:25,9 min

7. Filip Slaný                       2001    AC Moravská Slavia Brno  1:27,6 min

8. Jakub Vrána                    2002    Jundrov                        1:29,8 min

9. Vladimír Kozina                2001    ZŠ Veverská Bitýška        1:32,0 min

10. Dan Geisselreiter            2002    AC Moravská Slavia Brno  1:32,7 min

11. Kryštof Šmídek              2003    AC Moravská Slavia Brno  1:37,9 min

12. Richard Tyleček             2004    individuální                    1:38,3 min

13. Jindřich Osolsobě           2004    AHA Vyškov                   1:40,0 min

14. Jakub Brach                  2002    MC Atletika                   1:41,6 min

15. Eduard Kurdiovský          2003    AC Moravská Slavia Brno 1:42,0 min

16. Lukáš Svoboda              2004    AHA Vyškov                   1:45,1 min

17. Matěj Tajovský              2004    AK Kuřim                       1:48,5 min

18. Jakub Horký                  2005    UBM                             2:02,3 min

 

Přípravka dívky r.n.2001 a mladší                                              400 m

1. Bára Prochová               2001    AC Moravská Slavia Brno    1:22,4 min

2. Dominika Miková             2002    JAC Brno                         1:24,0 min

3. Štěpánka Kavínová         2002    Sebranice                        1:26,1 min

4. Šárka Půstová               2002    Jundrov                           1:28,7 min

5. Sára Gladišová              2003    SKG Brno                          1:29,0 min

6. Anička Slaná                2001    AC Moravská Slavia Brno      1:29,3 min

7. Tereza Smékalová         2002    MC Atletika                       1:29,8 min

8. Barbora Štěpančíková    2002    AHA Vyškov                      1:30,4 min

9. Klára Michlová              2001    AC Moravská Slavia Brno     1:35,9 min

10. Anička Halasová         2003    AHA Vyškov                      1:44,6 min

11. Maruška Mezerová      2004    MC Atletika                       1:46,3 min

12. Adéla Svobodová        2002    AHA Vyškov                     1:48,4 min

13. Berenika Chromá         2001    MC Atletika                      1:51,7 min

14. Zuzana Zukalová        2005    MŠ Rousínov                    1:54,4 min

15. Vendula Chudáčková   2005    AC Moravská Slavia Brno    2:06,3 min

 

Přípravka hoši r.n.1999-2000                                                  800 m

1. Michal Zamazal           1999    Atletika Dvorská Blansko      3:00,9 min

2. Jiří Přikryl                   1999    AK Kuřim                          3:00,9 min

3. Jan Videman              1999    Kunštát                            3:11,6 min

4. Lukáš Strnka             1999    AC Moravská Slavia Brno      3:17,2 min

5. Štěpán Stloukal          2000    ATC Tiro Blansko               3:19,7 min

6. Ondřej Chudáček        1999    AC Moravská Slavia Brno     3:20,2 min

7. Maxmilián Beránek       2000    Atletika Dvorská Blansko     3:24,2 min

8. Mikuláš Brázda           1999    AC Moravská Slavia Brno     3:25,0 min

9. Matěj Haumer            2000    Biatlon Vyškov                   3:29,5 min

10. Adam Hladký            2000    AC Moravská Slavia Brno     3:31,3 min

11. Michal Brach           1999    MC Atletika                        3:44,6 min

12. Vít Láska                1999    MC Atletika Brno                 3:47,3 min

13. Jiří Mikuš                2000    Zetor                               3:58,4 min

14. Filip Hanák             2000    AC Moravská Slavia Brno      3:59,8 min

 

Přípravka dívky r.n.1999-2000                                               800 m

 1. Katka Tichá            1999    Brno                                 3:15,3 min

2. Marie Slaná              1999    AC Moravská Slavia Brno      3:16,0 min

3. Barbora Růžičková     1999    MC Atletika                       3:26,8 min

4. Kateřina Rakusová     1999    LRS Vyškov                       3:33,8 min

5. Alžběta Jeřábková     1999    AC Moravská Slavia Brno      3:41,8 min

6. Kristýna Havelková    2000    AC Moravská Slavia Brno      3:47,3 min

7. Gabriela Fialová        2000    ZŠ Dvorská Blansko             3:53,4 min

8. Justýna Hošková       2000    MIBO Boskovice                 4:06,9 min

9. Libuše Vystrčilová     2000    AC Moravská Slavia Brno     4:16,8 min

10. Monika Kuncová      1999    LRS Vyškov                      4:41,2 min

11. Monika Konečná     2000    Okrouhlá                          4:51,9 min

12. Eliška Miková         2000    JAC Brno                          4:54,6 min

 

 Výsledky kategorií žactva a starších lze vyhledat na http://bbp.webzdarma.cz

Počasí:                         oblačno, teplota 8°C, bezvětří

 

Zapsal :                        Ing.JiříTopinka, ředitel závodu

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card