Výsledky Silvestrovský běh

Sekce: Výsledky 2009 ·

31. ročník Silvestrovského běhu, Memoriál Richarda Plcha

 

31.12.2009, Brno – Nový Lískovec

     

Ředitel závodu: Zouhar Ladislav

     

Hl. rozhodčí: Nemetz František

     
         

Přípravka ml. dívky

( 2000 a ml. ) – 430m

   

1.

Prochová Barbora

01

AC Moravská Slavia Brno

1:32

2.

Fialová Gabriela

00

Eurostroj Dvorská Blansko

1:36

3.

Půstová Šárka

02

Jundrov

1:40

4.

Matulová Lenka

02

Zetor Brno

1:45

Přípravka st. hoši

( 1999-1998 ) – 700m

   

1.

Zamazal Michal

99

Eurostroj Dvorská Blansko

2:28

2.

Brázda Mikuláš

99

AC Moravská Slavia Brno

2:36

3.

Matula Jakub

99

Zetor Brno

2:48

4.

Ptáček Patrik

98

KPKS Beta Brno

3:16

Přípravka st.dívky

( 1999-1998 ) – 700m

   

1.

Floriánová Eliška

99

AP Brno

2:28

Mladší žáci

( 1997-1996 ) – 700m

     

1.

Jeřábek Jakub

96

ŠAK Židlochovice

2:20

2.

Ptáček jakub

96

KPKS Beta Brno

2:55

Mladší žákyně

( 1997-1996 ) – 700m

   

1.

Fialová Kateřina

97

Eurostroj Dvorská Blansko

2:26

2.

Schimmerlová Karolína

96

ŠAK Židlochovice

2:27

3.

Zamazalová Veronika

97

Eurostroj Dvorská Blansko

2:32

4.

Pristašová Dominika

96

ŠAK Židlochovice

2:33

Starší žáci

( 1995-1994 ) – 1400m

     

1.

Tuček Martin

95

AC Moravská Slavia Brno

4:55

2.

Jeřábek Jakub

96

ŠAK Židlochovice

5:44

Starší žákyně

( 1995-1994 ) – 1400m

   

1.

Schimmerlová Karolína

96

ŠAK Židlochovice

5:28

2.

Trojanová Barbora

95

ŠAK Židlochovice

5:44

3.

Tancerová Kateřina

95

Sokol Přísnotice

5:47

4.

Tancerová Marie

94

Sokol Přísnotice

7:46

Rodiče s dětmi

( 2003 a ml. ) – 180m

   

1.

Bělohoubková Lea

05

Brno

0:50

2.

Topinková Zuzana

03

AC Moravská Slavia Brno

0:51

3.

Ondráček Tadeáš

05

Brno

0:58

4.

Topinková Barbora

07

AC Moravská Slavia Brno

1:54

Lidový běh

– 2120m

     

1.

Krejčí Jiří

89

Brno

7:52

2.

Lidmila Jakub

92

Brno

8:02

3.

Kubík Ondřej

95

1.FC Brno

8:05

4.

Václavíček Rostislav

72

Synerga

9:41

5.

Ovčačík Jakub

93

Brno

9:51

6.

Klonicová Jana

87

Šaratice

10:06

7.

Sekanina Milan

42

AC Moravská Slavia Brno

10:07

8.

Vévoda Martin

96

Brno

10:15

9.

Všetečka Petr

48

Nový Lískovec

11:04

10.

Krejčiřík Petr

55

Brno

11:14

11.

Ptáček Pavel

96

KPKS Beta Brno

11:22

12.

Krejčí František

43

Brno

11:27

13.

Ptáček Patrik

98

KPKS Beta Brno

11:47

14.

Kubík Tomáš

70

Lesná

12:25

15.

Puškáš Richard

74

Brno

13:20

Dorostenci

( 1992-1993 ) – 3870m

     

1.

Brlica Pavel

93

SK Žabovřesky

14:06

2.

Mokrý Ondřej

94

KOB Moira Brno

15:09

3.

Obrátil Štěpán

94

KOB Moira Brno

17:04

Ženy

( 1991-1970 ) – 3870 m

     

1.

Jiráňová Blanka

78

AC Moravská Slavia Brno

15:37

2.

Simona Vévodová

89

Brno

17:30

3.

Krejčová Magda

80

Brno

17:43

4.

Fickerová Dana

85

AC Moravská Slavia Brno

19:12

5.

Studničková Alice

70

Brno

19:18

Ženy veteránky

( 1969 a st. ) – 3870m

   

1.

Martincová Ivana

63

AC Moravská Slavia Brno

15:18

2.

Slabáková Lenka

66

ACP Olymp Brno

17:46

3.

Slavíčková Jarmila

56

Brno

17:59

4.

Kociánová Marie

46

Křenovice

21:29

5.

Jirásková Věra

55

Prdelka Modřice

23:30

Muži

( 1991-1970 )

     

1.

Orálek Daniel

70

AC Moravská Slavia Brno

22:56

2.

Ondráček Tomáš

77

VSK Univerzita Brno

23:31

3.

Borek Aleš

77

VSK Univerzita Brno

24:38

4.

Brlica Pavel

93

SK Žabovřesky

27:05

5.

Maiwaelder Lukáš

91

Ekol Brno

27:13

6.

Ivo Bodiš

71

Brno

27:27

7.

Kučera Jan

81

TK Moravské Budějovice

27:33

8.

Adámek Hubert

71

AC Moravská Slavia Brno

27:50

9.

Fiala Jan

72

KPKS Beta Brno

29:11

10.

Dvořák Jan

77

AC Moravská Slavia Brno

29:13

11.

Stehlík Pavel

74

Hostěrádky-Rešov

29:31

12.

Florián Radim

70

AP Brno

29:43

13.

Horák Petr

76

Sokol Prštice

31:14

14.

Moravec Zdeněk

81

Tragéd team Brno

31:45

15.

Březina Roman

76

VSK Technika Brno

32:14

16.

Tyleček Pavel

73

Brno

32:37

17.

Bělohoubek Petr

72

Brno

32:56

18.

Matula Jaroslav

70

Zetor Brno

33:32

19.

Slouka Jiří

83

Blažovice

33:50

20.

Kracík Ladislav

76

Stones of Madeira

35:46

21.

Vykoukal Tomáš

75

Modřice

44:19

Muži veteráni

( 1969-1960 ) – 7370m

   

1.

Ptáček Pavel

65

KPKS Beta Brno

26:47

2.

Jurča Jaroslav

62

😉

27:45

3.

Skyba Martin

62

Barnex sport Brno

27:50

4.

Říha Jiří

60

Lodní sporty Brno

31:44

5.

Janek Petr

69

Brno

32:08

6.

Plch Richard

64

AC Moravská Slavia Brno

34:26

7.

Konečný Jaroslav

69

Tri lamy

34:26

8.

Kubík Radomír

64

TTK Brno

40:41

9.

Kutil Vladimír

63

Cyclo klub Komín

41:40

Muži veteráni

( 1959-1950 ) – 7370m

   

1.

Fiedler Jan

56

AC Moravská Slavia Brno

28:19

2.

Volavý Vladimír

55

AC Moravská Slavia Brno

31:21

3.

Vilček Rudolf

54

Ekol Brno

32:29

4.

Machálček Martin

55

Brno

35:03

5.

Horákovský Petr

52

AC Moravská Slavia Brno

37:33

Muži veteráni

( 1949 a st. ) – 7370m

   

1.

Haberland Jan

42

Sokol Brno

31:48

2.

Krieg Petr

49

BMT Brno

34:13

3.

Kopeček Ivan

49

AC Moravská Slavia Brno

35:21

4.

Svoboda Karel

45

Zetor Brno

37:35

5.

Fuksa Karel

46

AC Moravská Slavia Brno

39:13

6.

Holý Josef

41

AC Moravská Slavia Brno

39:49

Ženy –

7370m

     

MS

Fickerová Dana

85

AC Moravská Slavia Brno

32:42

MS

Neradová Jana

86

AK Sokolov

34:51

MS

Zitová Iva

59

Moravany

39:58

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card