IV.kolo soutěže družstev mladších žákyň

Výsledky IV.kola soutěže družstev mladších žáků







Pořadatel : AC Moravská Slavia Brno

Místo : stadion Moravské Slavie ve Vojtové ulici
Datum konání : čtvrtek 8.9.2011



60 m – 1. běh w+4,0
1. Kateřina Božková 98 SK Speed Brno “A” 8,52 FA
2. Denisa Machová 99 AC Moravská Slavia Brno 8,97 FA
3. Michaela Kieslová 98 JAC Brno 9,29 FB
MB Nela Medková 98 JAC Brno 9,43

4. Eliška Miková O0 BYAC Brno 10,86


60 m – 2. běh w+0,8




1. Anna Plisková 98 SK Speed Brno “A” 8,95 FA
2. Veronika Prokešová O0 SK Speed Brno “B” 9,18

3. Eliška Buchlovská 98 JAC Brno 9,43

4. Kristýna Heřmánková 99 AC Moravská Slavia Brno 9,72


60 m – 3. běh w+0,8




1. Markéta Klusáčková 99 SK Speed Brno “A” 9,12 FA
2. Alžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno 9,27 FB
MB Barbora Krejčíříková 99 JAC Brno 9,72

3. Eliška Zavřelová 98 VSK Univerzita Brno 10,17

4. Barbora Hudečková O3 BYAC Brno 10,34


60 m – 4. běh w+2,0




1. Alexandra Jirků 98 SK Speed Brno “A” 9,2O FB
2. Kristýna Havelková 99 AC Moravská Slavia Brno 9,94

3. Eliška Zavřelová 98 VSK Univerzita Brno 10,08

4. Nikola Kropáčková O1 VSK Univerzita Brno 10,81


60 m – 5. běh w+0,1




1. Karolína Rašovská 99 VSK Univerzita Brno 9,15 FA
2. Kamila Kalová 98 ASK Blansko 9,35 FB
3. Gabriela Wernerová O2 MC atletika Brno 10,43

4. Barbora Nováková O2 SK Speed Brno “B” 10,56


60 m – 6. běh w+0,3




1. Karolína Ročková 99 AC Moravská Slavia Brno 9,2O FB
2. Lucie Hošková 99 BYAC Brno 9,26 FB
3. Kristýna Klossová 99 JAC Brno 9,39

4. Lenka Burianová O0 JAC Brno 9,62

MB Klára Krejčiříková O2 JAC Brno 10,38

5. Linda Kavínová O4 ASK Blansko 12,12


60 m – 7. běh w+2,3




1. Tereza Růžičková 99 SK Speed Brno “A” 9,14 FA
2. Tereza Mezihoráková O0 JAC Brno 9,42

3. Lucie Sedláčková O1 BYAC Brno 9,5O

4. Petra Nastulčílová 99 VSK Univerzita Brno 9,66

5. Vendula Klepalová 98 ASK Blansko 10,26

6. Zuzana Kameníková O0 MC atletika Brno 10,69









60 m – 8. běh w+3,8




1. Eva Zavřelová O1 VSK Univerzita Brno 10,42

2. Denisa Mičánková O0 VSK Univerzita Brno 10,87

3. Aneta Pavlíčková O1 VSK Univerzita Brno 10,88

4. Natakie Bendlerová O1 VSK Univerzita Brno 11,01


60 m – finále “A” w+1,5




1. Kateřina Božková 98 SK Speed Brno “A” 8,75
11
2. Tereza Růžičková 99 SK Speed Brno “A” 9,04
9
3. Denisa Machová 99 AC Moravská Slavia Brno 9,1O
8
4. Anna Plisková 98 SK Speed Brno “A” 9,1O
7
5. Karolína Rašovská 99 VSK Univerzita Brno 9,13
6

Markéta Klusáčková 99 SK Speed Brno “A” NP


60 m – finále “B” w+0,8




1. Lucie Hošková 99 BYAC Brno 9,18
4
2. Alexandra Jirků 98 SK Speed Brno “A” 9,24
3
3. Karolína Ročková 99 AC Moravská Slavia Brno 9,29
2
4. Alžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno 9,32
1
5. Kamila Kalová 98 ASK Blansko 9,36

6. Michaela Kieslová 98 JAC Brno 9,37


300 m – 1.běh




1. Jana Novotná 99 JAC Brno 46,61
11
2. Kateřina Božková 98 SK Speed Brno “A” 47,32
9
3. Michaela Hrubá 98 JAC Brno 47,73
8

300 m – 2.běh




1. Anna Plisková 98 SK Speed Brno “A” 51,9O
4
2. Tereza Bečvová O0 AC Moravská Slavia Brno 55,54

3. Veronika Vallová O1 JAC Brno 59,37


300 m – 3.běh




1. Markéta Klusáčková 99 SK Speed Brno “A” 50,41
5
2. Alžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno 51,59

MB Dominika Míková O0 JAC Brno 59,23


300 m – 4.běh




1. Sabina Dvořáková 99 AC Moravská Slavia Brno 48,44
7
2. Karolína Ročková 99 AC Moravská Slavia Brno 50,07
6
3. Kamila Kalová 98 ASK Blansko 54,86

MB Nela Medková 98 JAC Brno 57,08


300 m – 5.běh




1. Lenka Burianová O0 JAC Brno 54,08
3
2. Adéla Koláčková O1 AC Moravská Slavia Brno 54,53
2
3. Kristýna Havelková 99 AC Moravská Slavia Brno 55,39
1

300 m – 6.běh




MB Kateřina Tichá 99 JAC Brno 59,12

1. Zuzana Kameníková O0 MC atletika Brno 01:05,52

2. Eliška Miková O0 BYAC Brno 01:13,79


300 m – 7.běh




1. Karolína Kleiblová O2 BYAC Brno 01:01,53

2. Gabriela Wernerová O2 MC atletika Brno 01:01,82

3. Lucie Koudelová O3 MC atletika Brno 01:02,89


800 m




1. Eliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno 02:40,23
11
2. Jana Vrtělová 98 SK Speed Brno “A” 02:53,72
9
3. Michaela Kieslová 98 JAC Brno 02:55,64
8
4. Nela Chlupová O0 AC Moravská Slavia Brno 02:57,75
7
5. Petra Pikulová 99 AC Moravská Slavia Brno 03:00,95
6
6. Zuzana Göghová O0 VSK Univerzita Brno 03:02,34
5
7. Markéta Sedláčková O0 AC Moravská Slavia Brno 03:02,90
4
8. Gabriela Fialová 99 JAC Brno 03:11,01
3
9. Michaela Staňková 98 JAC Brno 03:11,51
2
10. Lenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno 03:19,39
1
11. Klára Krejčiříková O2 JAC Brno 03:36,47


4 x 60 m – 1.běh w+3,7




1. Božková-Plisková
SK Speed Brno “A” 34,25
11

Klusáčková-Jirků




2. Mich.Hrubá-T. Mezihoráková
JAC Brno “A” 35,78
9

L. Burianová-Jana Novotná




3. Freibergerová-Ročková
AC Moravská Slavia Brno “A” 37,82
6

Marčíková-Jeřábková




4. Sedláčková-Kleiblová
BYAC Brno 41,5O
5

Miková-Hudečková





4 x 60 m – 2.běh w+2,4




1. Machová-Havelková
AC Moravská Slavia Brno “B” 36,62
8

Dvořáková-Bakičová




2. A.Starčevová-K.Tichá
JAC Brno “B” 36,77
7

K.Klosová-M.Mašová




MB Byezerová-Hochmanová
Sokol Bílovice nad Svitavou 37,75


Hošková-Sobolová




MB B.Krejčiříková-K.Krejčiříková
JAC Brno “C” 41,25


D.Miková-V.Vallová





Dálka




1. Jana Novotná 99 JAC Brno 470
11
2. Michaela Hrubá 98 JAC Brno 446
9
3. Tereza Růžičková 99 SK Speed Brno “A” 440 8
4. Karolína Rašovská 99 VSK Univerzita Brno 420 7
5. Andrea Starčevičová O0 JAC Brno 407 6
MB Barbora Krejčiříková 99 JAC Brno 399
6. Lucie Sedláčková O1 BYAC Brno 399 5
7. Tereza Kiššová 98 SK Speed Brno “A” 390 4
8. Denisa Machová 99 AC Moravská Slavia Brno 387 3
MB Tereza Mezihoráková O0 JAC Brno 387
9. Petra Nastulčílová 99 VSK Univerzita Brno 380 2
10. Markéta Mášová 98 JAC Brno 376 1
11. Petra Pikulová 99 AC Moravská Slavia Brno 376
12. Eliška Zavřelová 98 VSK Univerzita Brno 376
13. Eliška Buchlovská 98 JAC Brno 372
14. Veronika Bakičová 99 AC Moravská Slavia Brno 369
15. Veronika Prokešová O0 SK Speed Brno “B” 366
16. Vendula Klepalová 98 ASK Blansko 356
17. Nela Chlupová O0 AC Moravská Slavia Brno 355
MB Sabina Hochmanová 99 JAC Brno 352
18. Eliška Horáková O1 VSK Univerzita Brno 349
MB Kateřina Tichá 99 JAC Brno 334
19. Barbora Hudečková O3 BYAC Brno 324
20. Tereza Bečvová O0 AC Moravská Slavia Brno 323
21. Lucie Koudelová O3 MC atletika Brno 313
MB Adéla Koláčková O1 AC Moravská Slavia Brno 306
MB Dominika Miková O2 JAC Brno 306
22. Barbora Nováková O2 SK Speed Brno “B” 276
23. Linda Kavínová O4 ASK Blansko 271
24. Karolína Kleiblová O2 BYAC Brno 251
Koule 3 kg
Jana Vrtělová 98 SK Speed Brno “A” 8,2O 11
Andrea Starčevičová 98 JAC Brno 7,77 9
Kristýna Klosová 99 JAC Brno 7,44 8
Markéta Mašová 98 JAC Brno 7,38 7
Alexandra Jirků 98 SK Speed Brno “A” 7,16 6
Kristýna Heřmánková 99 AC Moravská Slavia Brno 6,59 5
Eliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno 5,65 4
Štěpánka Badinová 99 AC Moravská Slavia Brno 5,62 3
Kateřina Buchtová 98 AC Moravská Slavia Brno 5,19 2
Lenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno 5,09 1
Veronika Vallová O1 JAC Brno 4,34

Ing.Jiří Proch v.r. Mgr.Jan Dvořák v.r.
hlavní rozhodčí
ředitel závodů

Pořadá družstev ve IV.kole





pomocné hlavní
1. SK Speed Brno „A“
97 8
2. JAC Brno „A“
95 7
3. AC Moravská Slavia Brno
88 6
4. VSK Univerzita Brno
20 5
5. BYAC Brno „A“
14 4
6. SK Speed Brno „B“
7 3
7. ASK Blansko
0 0
8. MC atletika Brno
0 0
Pořadá družstev po IV.kole





pomocné hlavní
1. JAC Brno „A“
483 31
2. SK Speed Brno „A“
381 28
3. AC Moravská Slavia Brno
315 25
4. VSK Univerzita Brno
89 19
5. BYAC Brno „A“
39 17
6. ASK Blansko
5 6
7. SK Speed Brno „B“
7 3
8. MC atletika Brno
5 2

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card