IV.kolo soutěže družstev mladších žáků

Výsledky IV.kola soutěže družstev mladších žáků







Pořadatel : AC Moravská Slavia Brno

Místo : stadion Moravské Slavie ve Vojtové ulici
Datum konání : čtvrtek 8.9.2011



60 m – 1. běh w+4,9
1. Ondřej Tichý 99 BYAC Brno “A” 8,7O FA
2. Jakub Podborský 98 SK Speed Brno 8,79 FA
3. Matouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia Brno 7,92 FA
4. Tomáš Urban 98 VSK Univerzita Brno 9,91

5. Šimon Král O0 MC atletika Brno 10,23

6. Samuel Stříž O0 JAC Brno 10,83


60 m – 2. běh w+2,2




1. David Buček 98 BYAC Brno “A” 8,24 FA
2. Manuel Ronaldo 98 SK Speed Brno 8,83 FA
3. Ondřej Havlín O0 BYAC Brno “B” 9,58

4. Jan Nevěděl 98 MC atletika Brno 9,89

5. Filip Hanák O0 AC Moravská Slavia Brno 10,12


Štefan Prášek O0 VSK Univerzita Brno NP


60 m – 3. běh w+2,3




1. Filip Moravec 98 AC Moravská Slavia Brno 8,67 FA
2. Martin Tretter 98 VSK Univerzita Brno 8,9O FB
3. Jiří Brtník O0 SK Speed Brno 9,36 FB
4. Tomáš Mezlík O0 JAC Brno 9,49 FB
5. Adam Kriška 99 BYAC Brno “B” 10,08

6. Zdeněk Cerman 99 BYAC Brno “A” 10,67


60 m – 4. běh w+4,8




1. Jan Zbořil 98 BYAC Brno “A” 8,97 FB
2. Matěj Beneš O1 BYAC Brno “B” 9,29 FB
3. Jakub Kotek 99 AC Moravská Slavia Brno 10,01

4. Adam Jelínek 99 JAC Brno 10,28

5. Tomáš Brtník O2 SK Speed Brno 10,37

6. Jakub Urban O2 VSK Univerzita Brno 11,12


60 m – 5. běh w+1,1




1. Viktor Veleba O1 SK Speed Brno 9,48 FB
2. Filip Steinhauser O1 VSK Univerzita Brno 10,01

3. Petr Urbánek O1 VSK Univerzita Brno 10,06

4. Jiří Vrabel O3 MC atletika Brno 12,28


60 m – finále “A” w+1,2




1. Matouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia Brno 7,79
11
2. David Buček 98 BYAC Brno “A” 8,35
9
3. Filip Moravec 98 AC Moravská Slavia Brno 8,55
8
4. Manuel Ronaldo 98 SK Speed Brno 8,91
7
5. Jakub Podborský 98 SK Speed Brno 9,0O
6

Ondřej Tichý 99 BYAC Brno “A” NP


60 m – finále “B” w+0,8




1. Matěj Beneš O1 BYAC Brno “B” 9,27
4
2. Jiří Brtník O0 SK Speed Brno 9,58
3
3. Tomáš Mezlík O0 JAC Brno 9,62
2
4. Viktor Veleba O1 SK Speed Brno 9,64
1
Martin Tretter 98 VSK Univerzita Brno NP

Jan Zbořil 98 BYAC Brno “A” NP


300 m – 1.běh




1. Martin Rainer 98 BYAC Brno “A” 47,45 11
2. Adam Hladký 99 AC Moravská Slavia Brno 50,6O 7
3. Jakub Richter 99 AC Moravská Slavia Brno 51,43 5
4. Tomáš Brtník O2 SK Speed Brno 01:02,81

300 m – 2.běh




1. Dominik Klaška 98 AC Moravská Slavia Brno 49,39
9
2. Lukáš Staněk 98 SK Speed Brno 50,13
8
3. Viktor Veleba O1 SK Speed Brno 55,87
4
4. Tomáš Mezlík O0 JAC Brno 01:00,44


300 m – 3.běh




1. Jan-Filip Houser 98 VSK Univerzita Brno 51,01
6
2. Max Beránek O0 BYAC Brno “A” 56,11
3
3. Zdeněk Cerman 99 BYAC Brno “A” 01:00,73


300 m – 4.běh




1. Jiří Zbořil 99 BYAC Brno “B” 57,87
2
2. Nick Nguyen 99 SK Speed Brno 58,36
1
3. Samuel Stříž O0 JAC Brno 01:00,77


300 m – 5.běh




1. Vojtěch Hudeček O2 JAC Brno 59,49

2. Martin Zeman O0 BYAC Brno “B” 01:00,77

3. Martin Votýpka O0 AC Moravská Slavia Brno 01:02,95


1 500 m




1. Jiří Klimkovský 98 ASK Blansko 05:07,11
11
2. Daniel Kotyza O0 VSK Univerzita Brno 05:25,11
9
3. Miroslav Tonner 99 BYAC Brno “A” 05:27,33
8
4. Michal Zamazal 99 BYAC Brno “A” 05:29,32
7
5. David Foller 99 VSK Univerzita Brno 05:30,17
6
6. Tomáš Votýpka 98 AC Moravská Slavia Brno 05:38,04
5
7. Štefan Prášek O0 VSK Univerzita Brno 05:48,53
4
8. Mikuláš Brázda 99 AC Moravská Slavia Brno 05:49,04
3
9. Filip Odstrčil 99 BYAC Brno “B” 05:51,32
2
10. Jan Blatný 99 AC Moravská Slavia Brno 06:16,93
1
11. Martin Votýpka O0 AC Moravská Slavia Brno 06:49,55

12. Vít Peňáz 99 JAC Brno 07:21,44


4 x 60 m – 1.běh w+2,7




1. Vojtek-Klaška
AC Moravská Slavia Brno “A” 34,66
9

Richter-Hladký




2. Podborský-Ronaldo
SK Speed Brno 36,02
8

Brtník-Veleba




3. Urban-Prášek
VSK Univerzita Brno “A” 37,93
7

Kotyza-Foller












4 x 60 m – 2.běh




1.

BYAC Brno “A” 33,3O
11







2.

BYAC Brno “B” – A 38,31
6







3. Kotek-Hanák
AC Moravská Slavia Brno “B” 40,03
5

Blatný-Brázda




4.

JAC Brno 41,81
4

Dálka




1. Lukáš Kračmar 98 BYAC Brno “A” 547
11
2. Filip Moravec 98 AC Moravská Slavia Brno 469
9
3. David Buček 98 BYAC Brno “A” 455
8
4. Jakub Podborský 98 SK Speed Brno 454
7
5. Jan-Filip Houser 98 VSK Univerzita Brno 425
6
6. Matěj Beneš O1 BYAC Brno “B” 397
5
7. Jakub Richter 99 AC Moravská Slavia Brno 389
4
8. Michal Zamazal 99 BYAC Brno “A” 374
3
9. Adam Hladký 99 AC Moravská Slavia Brno 373
1,5
10. Lukáš Staněk 98 SK Speed Brno 373
1,5
11. Filip Odstrčil 99 BYAC Brno “B” 368

12. Jan Blatný 99 AC Moravská Slavia Brno 365

13. Jakub Kotek 99 AC Moravská Slavia Brno 352

14. Vojtěch Hudeček O2 JAC Brno 340

15. Filip Hanák O0 AC Moravská Slavia Brno 339

16. Adam Jelínek 99 JAC Brno 337

17. Šimon Král O0 MC atletika Brno 334

18. Jiří Brtník O0 SK Speed Brno 317

19. Adam Kriška 99 BYAC Brno “B” 315

20. Tomáš Urban 98 VSK Univerzita Brno 301

21. Vít Peňáz 99 JAC Brno 292

22. Jakub Urban O2 VSK Univerzita Brno 278

23. Martin Zeman O0 JAC Brno 278


Koule 3 kg





Jiří Klinkovský 98 ASK Blansko 12,76
11

Lukáš Kračmar 98 BYAC Brno “A” 12,72
9

Matouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia Brno 10,71
8

Martin Rainer 98 BYAC Brno “A” 10,53
7

Dominik Klaška 98 AC Moravská Slavia Brno 8,31
6

Max Beránek O0 BYAC Brno “A” 6,83
5

Tomáš Pýcha O0 VSK Univerzita Brno 6,23
4

Jakub Klimeš O1 VSK Univerzita Brno 5,85
3

Ondřej Havlín O0 BYAC Brno “B” 5,8O
2

Jiří Zbořil 99 BYAC Brno “B” 5,72
1

Jan Nevěděl 98 MC atletika Brno 5,03








Ing.Jiří Proch v.r. Mgr.Jan Dvořák v.r.
hlavní rozhodčí
ředitel závodů



Pořadá družstev ve IV.kole






pomocné hlavní
1. BYAC Brno „A“
98,00 8
2. AC Moravská Slavia Brno
91,50 7
3. SK Speed Brno
45,50 6
4. VSK Univerzita Brno
45,00 5
5. ASK Blansko
22,00 4
6. BYAC Brno „B“
22,00 3
7. JAC Brno
6,00 2
8. MC atletika Brno
0,00 0







Pořadá družstev po IV.kole






pomocné hlavní
1. BYAC Brno „A“
478,50 32
2. AC Moravská Slavia Brno
330,00 28
3. VSK Univerzita Brno
181,50 23
4. SK Speed Brno
138,00 19
5. ASK Blansko
116,00 18
6. BYAC Brno „B“
61,50 12
7. JAC Brno
13,00 4
8. MC atletika Brno
7,00 4

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card