I.ročník Svatováclavského čtyřboje

Výsledky I.ročníku Svatováclavského čtyřboje              
Pořadatel Bač line sport o.s.                      
Místo Školní sportoviště při ZŠ Svážná                      
Datum konání středa 28.9.2011                      
      Starší žáci                      
Pořadí Body
celkem
Příjmení a jméno oddíl Ročník Běh Body Skok daleký Body Hod / vrh Body 800m Body
1. 2. 3.
1. 1458 Šimek Ondřej AC Moravská Slávia Brno 1996 8,2 439 4,88     360 9,2 438 3:00 221
2. 796 Brázda Tomáš AC Moravská Slávia Brno 1997 9,6 145 3,82     177 5,28 208 2:54 266
      Mladší žákyně   1999-98              
Pořadí Body
celkem
Příjmení a jméno oddíl Ročník Běh Body Skok daleký Body Hod Body 800m Body
1. 2. 3.
1. 1640 Dvořáková Sabina Bač line sport o.s. 1999 8,8 556 4,07     324 5,48 239 2:44 521
2. 1498 Machová Denisa AC Moravská Slávia Brno 1998 8,9 531 4,17     347 5,82 260 3:00 360
3. 1250 Heřmánková Kristýna AC Moravská Slávia Brno 1999 9,0 506 3,9     185 6,01 271 3:08 288
4. 1201 Bakičová Veronika Bač line sport o.s. 1999 9,3 435 3,59     218 5,68 251 3:07 297
5. 690 Helsnerová Natálie Bač line sport o.s. 1999 10,3 235 3,44     188 5,15 218 3:49 49
      Mladší žáci   1999-98              
Pořadí Body
celkem
Příjmení a jméno oddíl Ročník Běh Body Skok daleký Body Hod Body 800m Body
1. 2. 3.
1. 1476 Moravec Filip AC Moravská Slávia Brno 1998 8,5 364 4,75     335 8,85 417 2:43 360
2. 988 Lidmila Patrik Bač line sport o.s 1998 9,2 214 3,9     190 5,64 228 2:43 356
3. 859 Brázda Mikuláš AC Moravská Slávia Brno 1999 9,4 198 3,59     143 5,26 206 2:48 312
4. 623 Briešťanský Sebestien AC Moravská Slávia Brno   9,8 115 3,68     156 5,45 117 2:58 235
      Přípravka 1 – dívky 2000-01              
Pořadí Body
celkem
Příjmení a jméno oddíl Ročník Běh Body Skok daleký Body Hod Body 500m Body
1. 2. 3.
1. 1988 Tesařová Barbora AC Moravská Slávia Brno 2000 9,2 820 3,55     206 37,3 323 1:51 639
2. 1795 Koláčková Adéla AK Kuřim 2001 9,6 742 3,12     128 21,3 136 1:42 789
3. 1775 Kelblová Adéla ŠAK Židlochovice   10,3 814 3,12     128 30,75 245 1:54 588
4. 1603 Kleinová Pavla AC Moravská Slávia Brno   9,9 686 3,12     128 28,75 221 1:56 568
5. 1571 Prochová Barbora Bač line sport o.s. 2001 10,1 650 3,22     146 17,3 92 1:49 683
6. 1558 Sedláčková Markéta AC Moravská Slávia Brno 2000 10,1 650 3,12     128 22,5 149 1:52 631
7. 1363 Guldová Klára AC Moravská Slávia Brno 2000 10,5 580 2,79     73 16,65 85 1:52 625
8. 1189 Slaná Anna AC Moravská Slávia Brno   11,0 498 2,89     89 13,3 50 1:57 552
9. 846 Stadlerová Lucie AC Mor. Krumlov   11,6 407 2,42     25 14,55 63 2:11 351
10. 810 Moravcová Lucie Bač line sport o.s.   11,7 392 2,54     39 12,8 45 2:13 334
      Přípravka 1 – hoši 2000-01              
Pořadí Body
celkem
Příjmení a jméno oddíl Ročník Běh Body Skok daleký Body Hod Body 500m Body
1. 2. 3.
1. 1618 Habr Lukáš AC Moravská Slávia Brno 2000 9,0 694 3,92     193 30,9 151 1:55 580
2. 1425 Lokos František AC Moravská Slávia Brno 2001 9,5 591 3,19     89 25,5 109 1:51 636
3. 1399 Bogner Tomáš AC Mor. Krumlov   9,8 533 3,29     102 29,3 139 1:52 625
4. 902 Svoboda Václav Modřice   10,3 444 2,89     53 16,4 42 2:10 363
5. 829 Lozrt Filip AC Moravská Slávia Brno   10,6 393 2,68     32 23 90 2:14 314
6. 754 Vespalec Vojtěch AC Mor. Krumlov   11,3 288 2,7     34 20,75 73 2:11 359
      Přípravka 2 – dívky 2001 a mladší              
Pořadí Body
celkem
Příjmení a jméno oddíl Ročník Běh Body Skok daleký Body Hod Body 500m Body
1. 2. 3.
1. 1664 Půstová Šárka VSK Univerzita Brno   10,1 650 3,3     161 24,3 170 1:49 683
2. 1414 Messnerová Karolína AC Moravská Slávia Brno 2001 10,1 650 3,04     114 14,7 64 1:54 586
3. 1159 Břinková Eliška AC Mor. Krumlov   10,7 546 3,02     110 13 47 2:03 456
4. 1065 Veselá Daniela Bač line sport o.s.   11,1 498 3,14     131 10,65 24 2:06 412
5. 907 Havelková Adéla Bač line sport o.s.   11,4 436 2,66     55 13,15 48 2:10 368
6. 709 Pokorná Silva AC Moravská Slávia Brno   11,6 407 2,55     40 7,55 0 2:19 262
7. 701 Janoušková Tereza     12,2 324 2,55     40 8,3 3 2:13 334
8. 659 Hrazdirová Alex AC Moravská Slávia Brno 2003 12,6 274 2,66     55 9,15 10 2:14 320
9. 606 Matějíčková Anežka Bač line sport o.s.   12,6 274 2,37     19 9,9 16 2:16 297
10. 469 Topinková Zuzana AC Moravská Slávia Brno 2003 12,9 239 2,12     1 7 0 2:22 229
11. 0 Topinková Barbora AC Moravská Slávia Brno 2007 24,1 0 1,17     0 3,8 0 3:28 0
      Přípravka 2 – hoši 2001 a mladší              
Pořadí Body
celkem
Příjmení a jméno oddíl Ročník Běh Body Skok daleký Body Hod Body 500m Body
1. 2. 3.
1. 1968 Punčochář Lukáš Bač line sport o.s. 2002 8,8 737 4,27     250 31,6 157 1:41 824
2. 1554 Šípek Kryštof VSK Univ. Brno   10,0 497 3,51     132 26,75 119 1:42 806
3. 1365 Matějíček Vojtěch Bač line sport o.s. 2002 10,1 479 3,65     152 20,3 70 1:50 664
4. 1038 Žižka Rudolf AC Moravská Slávia Brno 2004 10,7 377 3,06     73 11,9 11 1:55 577
5. 981 Morávek Jaromír AC Mor. Krumlov   10,8 362 2,65     29 15,4 35 1:56 555
6. 929 Pavelka Vojtěch AC Moravská Slávia Brno 2002 10,6 393 2,92     57 17,8 52 2:05 427
7. 926 Géci Jiří Bač line sport o.s.   11,2 302 2,82     46 24 98 2:00 480
8. 883 Břinek Vojtěch  AC Mor. Krumlov   10,7 377 2,81     45 12,4 14 2:04 447
9. 864 Geisselreiter Dan AC Moravská Slávia Brno 2002 11,5 260 2,62     26 29,65 142 2:05 436
10. 678 Chlubna Daniel Bač line sport o.s.   11,6 247 2,38     8 23,3 92 2:13 331
11. 638 Ševčík Filip Bač line sport o.s.   11,7 234 2,85     49 8,9 0 2:11 355
12. 584 Lebeda Lukáš AC Moravská Slávia Brno 2004 11,3 288 2,61     26 13,7 23 2:20 247
13. 571 Vojtáž Kristian ZŠ Sirotkova   11,2 302 2,56     21 18,5 57 2:26 191
14. 567 Bakič Vojtěch Bač line sport o.s.   12,3 164 2,67     31 14,2 26 2:12 346
15. 368 Dusík Jakub AC Mor. Krumlov   12,4 154 2,31     4 6,8 0 2:24 210
16. 213 Ševčík Robert     14,1 27 2,19     1 7,35 0 2:27 185
17. 159 Červenka Michal      14,6 9 1,77     0 7,2 0 2:31 150
                             
    Mgr. Petr Punčovář v.r.     Zuzana Krčmová v.r.          
    ředitel závodu     hlavní rozhodčí          

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card