Halové klubovní přebory mladšho žactva

Halové klubovní přebory mladšího žactva
Běžecký koridor Brno-Nový Lískovec ulice Oblá
Pořadatel AC Moravská Slavia Brno
Pátek 15. ledna 2016
Disciplíny : 60 m, dálka, 600 m
Hlavní rozhodčí : Ladislav Zouhar
Ředitel závodů : Ing. Jiří Proch
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60 m mladší žákyně (2003-2004)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [60m] finále
1 Křižková Natálie 2003 Atletika Slavkov u Brna 8,3 8,2
2 Hudečková Barbora 2003 AC Moravská Slavia Brno 8,5 8,3
3 Štoudková Pavla 2003 ASK Blansko 8,9 8,6
4 Kučerová Radka 2004 AC Moravská Slavia Brno 9,1 9,0
5 Alexová Barbora 2004 AC Moravská Slavia Brno 9,2  
6 Pavlíková Patricie 2004 Atletika Slavkov u Brna 9,2  
7 Štůsková Lucie 2003 AC Moravská Slavia Brno 9,4  
8 Gorani Anita 2004 AC Moravská Slavia Brno 9,4  
9 Beránková Sára 2003 BAČ LINE SPORT 9,4  
10 Holešínská Iveta 2003 ŠAK Židlochovice 9,5  
11 Všianská Tereza 2003 AC Moravská Slavia Brno 9,5  
12 Andrýsková Veronika 2003 Atletika Slavov u Brna 9,5  
13 Peloušková Anna 2003 BAČ LINE SPORT 9,6  
14 Široká Eliška 2004 AK Blansko Dvorská 9,7  
15 Navrátilová Nela 2004 Atletika Slavkov u Brna 9,7  
16 Stehlíková Tereza 2004 Atletika Slavkov u Brna 9,7  
17 Hyšplerová Zuzana 2003 ZŠ Kotlářská 9,9  
18 Melicharová Josefína 2004 AC Moravská Slavia Brno 9,9  
19 Svobodová Kateřina 2004 BAČ LINE SPORT 10,0  
20 Vinklerová Sarah 2004 Atletika Slavkov u Brna 10,1  
21 Smejkalová Zuzana 2003 AC Moravská Slavia Brno 10,1  
22 Hartmannová Veronika 2004 ZŠ Kotlářská 10,7  
23 Vrátná Tereza 2003 AC Moravská Slavia Brno 10,8  
24 Kučerová Karima 2003 ZŠ Kotlářská 11,2  
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 600 m mladší žákyně (2003-2004)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [600m]
1 Štoudková Pavla 2003 ASK Blansko 1:57,6
2 Štůsková Lucie 2003 AC Moravská Slavia Brno 2:08,2
3 Hudečková Barbora 2003 AC Moravská Slavia Brno 2:10,0
4 Holešínská Iveta 2003 ŠAK Židlochovice 2:12,3
5 Holasová Anna 2003 SBK Kyjov 2:12,9
6 Andrýsková Veronika 2003 Atletika Slavkov u Brna 2:13,1
7 Alexová Barbora 2004 AC Moravská Slavia Brno 2:17,9
8 Gorani Anita 2004 AC Moravská Slavia Brno 2:18,9
9 Svobodová Kateřina 2004 BAČ LINE SPORT 2:21,1
10 Smejkalová Zuzana 2003 AC Moravská Slavia Brno 2:24,8
11 Široká Eliška 2004 AK Blansko Dvorská 2:24,9
12 Stehlíková Tereza 2004 Atletika Slavkov u Brna 2:25,1
13 Kučerová Radka 2004 AC Moravská Slavia Brno 2:30,8
14 Křižková Natálie 2003 Atletika Slavkov u Brna 2:33,1
15 Hartmannová Veronika 2004 ZŠ Kotlářská 2:37,7
16 Vrátná Tereza 2003 AC Moravská Slavia Brno 2:40,2
17 Kučerová Karima 2003 ZŠ Kotlářská 2:41,1
18 Hyšplerová Zuzana 2003 ZŠ Kotlářská 2:42,0
VÝSLEDKOVÁ LISTINA dálka mladší žákyně (2003-2004)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [dálka]
1 Křižková Natálie 2003 Atletika Slavkov u Brna 416 414 436 436 cm
2 Hudečková Barbora 2003 AC Moravská Slavia Brno 420 399 420 420 cm
3 Kučerová Radka 2004 AC Moravská Slavia Brno 411 389 X 411 cm
4 Štoudková Pavla 2003 ASK Blansko 398 405 407 407 cm
5 Všianská Tereza 2003 AC Moravská Slavia Brno 402 392 X 402 cm
6 Pavlíková Patricie 2004 Atletika Slavkov u Brna 384 379 396 396 cm
7 Holešínská Iveta 2003 ŠAK Židlochovice X 340 378 378 cm
8 Široká Eliška 2004 AK Blansko Dvorská 369 358 X 369 cm
9 Štůsková Lucie 2003 AC Moravská Slavia Brno 366 X 331 366 cm
10 Gorani Anita 2004 AC Moravská Slavia Brno 351 359 345 359 cm
11 Stehlíková Tereza 2004 Atletika Slavkov u Brna 358 X 344 358 cm
12 Vinklerová Sarah 2004 Atletika Slavkov u Brna 346 357 355 357 cm
13 Andrýsková Veronika 2003 Atletika Slavkov u Brna X 352 342 352 cm
14 Holasová Anna 2003 SBK Kyjov 342 341 340 342 cm
15 Navrátilová Nela 2004 Atletika Slavkov u Brna 338 325 315 338 cm
16 Beránková Sára 2003 BAČ LINE SPORT 337 330 326 337 cm
17 Melicharová Josefína 2004 AC Moravská Slavia Brno 302 307 320 320 cm
18 Svobodová Kateřina 2004 BAČ LINE SPORT 283 300 296 300 cm
19 Peloušková Anna 2003 BAČ LINE SPORT 266 284 X 284 cm
20 Vrátná Tereza 2003 AC Moravská Slavia Brno 279 212 271 279 cm
21 Hartmannová Veronika 2004 ZŠ Kotlářská 268 256 265 268 cm
22 Kučerová Karima 2003 ZŠ Kotlářská X X 223 223 cm
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60 m mladší žáci (2003-2004)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [60m] finále
1 Konečný Jonáš 2003 AK Kuřim 8,4 8,0
2 Budík Ondřej 2003 Atletika Slavkov u Brna 8,4 8,1
3 Sekerka Antonín 2003 AC Moravská Slavia Brno 8,5 8,1
4 Morávek Jaromír 2003 AC Moravská Slavia Brno 8,6 8,3
5 Pokora Vladimír 2004 AC Moravská Slavia Brno 8,7  
6 Hrouzek Zdeněk 2004 AC Moravská Slavia Brno 9,2  
7 Doležal Jakub 2003 AC Moravská Slavia Brno 9,3  
8 Vinkler Samuel 2004 Atletika Slavkov u Brna 9,3  
9 Manner Tomáš 2004 AC Moravská Slavia Brno 9,3  
10 Vrbacký Tomáš 2004 AC Moravská Slavia Brno 9,4  
11 Žižka Rudolf 2004 AC Moravská Slavia Brno 9,5  
12 Racek Josef 2004 AC Moravská Slavia Brno 9,6  
13 Máša Matěj 2004 BAČ LINE SPORT 9,7  
14 Palát Tomáš 2003 AC Moravská Slavia Brno 9,9  
15 Horváth Michael 2004 AC Moravská Slavia Brno 10,1  
16 Volný Jakub 2004 ZŠ Kotlářská 10,5  
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 600 m mladší žáci 2003-2004
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [600m]
1 Sekerka Antonín 2003 AC Moravská Slavia Brno 1:55,2
2 Morávek Jaromír 2003 AC Moravská Slavia Brno 1:56,7
3 Žižka Rudolf 2004 AC Moravská Slavia Brno 2:04,0
4 Doležal Jakub 2003 AC Moravská Slavia Brno 2:04,4
5 Racek Josef 2004 AC Moravská Slavia Brno 2:06,1
6 Hrouzek Zdeněk 2004 AC Moravská Slavia Brno 2:09,2
7 Konečný Jonáš 2003 AK Kuřim 2:09,9
8 Horváth Michael 2004 AC Moravská Slavia Brno 2:16,9
9 Máša Matěj 2004 BAČ LINE SPORT 2:18,5
10 Palát Tomáš 2003 AC Moravská Slavia Brno 2:19,6
VÝSLEDKOVÁ LISTINA dálka mladší žáci (2003-2004)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [dálka]
1 Konečný Jonáš 2003 AK Kuřim X 451 450 451 cm
2 Budík Ondřej 2003 Atletika Slavkov u Brna 440 449 X 449 cm
3 Morávek Jaromír 2003 AC Moravská Slavia Brno 437 351 413 437 cm
4 Sekerka Antonín 2003 AC Moravská Slavia Brno 420 414 417 420 cm
5 Doležal Jakub 2003 AC Moravská Slavia Brno 405 399 357 405 cm
6 Vrbacký Tomáš 2004 AC Moravská Slavia Brno 399 384 355 399 cm
7 Pokora Vladimír 2004 AC Moravská Slavia Brno 383 370 369 383 cm
8 Vinkler Samuel 2004 Atletika Slavkov u Brna 361 X 383 383 cm
9 Máša Matěj 2004 BAČ LINE SPORT 346 376 X 376 cm
10 Hrouzek Zdeněk 2004 AC Moravská Slavia Brno 369 334 314 369 cm
11 Racek Josef 2004 AC Moravská Slavia Brno 366 335 X 366 cm
12 Palát Tomáš 2003 AC Moravská Slavia Brno 352 326 337 352 cm
13 Manner Tomáš 2004 AC Moravská Slavia Brno 349 284 X 349 cm
14 Žižka Rudolf 2004 AC Moravská Slavia Brno 140 324 344 344 cm
15 Volný Jakub 2004 ZŠ Kotlářská 306 301 303 306 cm

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Počet komentářů: 2 k článku Halové klubovní přebory mladšho žactva

  1. Jakub Navratil, 17. Leden 2016, 09:35
    avatar
  2. Ondřej Budík byl na 60m klasifikován jako 2.
    Vyplývá to i z času v prvním běhu, kdy šel do A finále.

  3. Ladislav Zouhar, 19. Leden 2016, 11:56
    avatar
  4. Děkuji za upozornění opraveno.
    L. Zouhar





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card