Běh Novým Lískovcem memoriál Milana Zoubka

XI. ročník Běhu Novým Lískovcem-memoriál Milana Zoubka
Pořadatel: AC Moravská Slavia Brno
místo : Brno-Nový Lískovec areál Pod ulicí Plachty
Neděle 24.dubna 2016
Přípravka dívky ml. ( 2007 a ml. ) – 380 m
1. Pavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno 1:17,9
2. Bára Kubáková 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice 1:18,4
3. Žaneta Zádrapová 07 AC Moravská Slavia Brno 1:21,4
4. Valentina Vallová 07 AC Moravská Slavia Brno 1:23,3
5. Barbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno 1:25,7
6. Petra Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno 1:36,0
7. Kristýna Kolínová 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice 1:46,9
8. Denisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno 1:51,3
Přípravka hoši ml. ( 2007 a ml ) – 380 m
1. Adam Suchánek 07 VSK Univerzita Brno 1:27,1
2. Adam Lacho 07 AC Moravská Slavia Brno 1:27,6
3. Petr Stejskal 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice 1:30,3
4. Jan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice 1:35,2
5. Vincent Kadubec 09 ŠAK Židlochovice 1:36,0
6. Samuel Řezáč 10 Brno 2:05,2
7. Tomáš Ondráček 11 Brno 2:17,1
8. Jakub Otoupalík 12 Brno 2:33,8
Přípravka dívky st. ( 2005-2006 )- 975 m
1. Tina Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:12,3
2. Eva Janošíková 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:13,0
3. Valentina Wuschková 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:51,0
4. Nela Kadečková 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 5:09,7
5. Edita Nagyová 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 5:26,9
Přípravka hoši st. ( 2005-2006) – 975 m
1. Teodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:02,9
2. Lukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:15,8
3. Ondřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:16,9
Mladší žákyně ( 2003-2004) – 975 m
1. Barbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 3:50,6
2. Tereza Poláková 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 3:54,4
3. Martina Ruttkayová 03 SK Speed Brno 4:04,7
4. Jana Ruttkayová 03 SK Speed Brno 4:17,5
5. Zuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:26,4
6. Adéla Reichenauerová 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:40,6
7. Zdeňka Herdová 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:47,3
8. Tereza Votíková 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 5:04,0
9. Kamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 5:26,3
10. Petra Zasadilová 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice 6:42,0
Mladší žáci ( 2003-2004) – 1 950 m
1. Daniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice 8:24,5
2. Jan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 9:09,4
Starší žákyně ( 2001-2002) – 1 950 m
1. Kristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 8:31,2
2. Veronika Votíková 01 SK Čtyři Dvory České Budějovice 8:41,4
3. Karolína Kvochová 01 AK Olymp Brno 8:45,7
4. Tereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 10:26,3
Starší žáci ( 2001-2002) – 1 950 m
1. Bohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 7:51,8
2. Tomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 8:37,4
3. Lukáš Kadečka 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 9:26,6
Dorostenci ( 1999-2000) – 3 300 m
1. Adam Hladký 00 AC Moravská Slavia Brno 13:49,9
Muži ( 1998 a st.) – 6 600 m
1. Jakub Richter 98 AC Moravská Slavia Brno 29:09,5
2. Tomáš Janků 85 Brno-Nový Lískovec 31:55,4
Muži nad 40 let ( 1976 a st.) – 6 600 m
1. Petr Bělohoubek 72 Brno 27:54,0
2. Ladislav Kučera 60 SK Čtyři Dvory České Budějovice 28:20,2
3. Petr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia Brno 28:56,2
4. Alexander Mrůzek 65 VSK Univerzita Brno 30:32,8
5. Jan Otoupalík 71 Brno 37:24,3
Ladislav Zouhar v.r. Lubomír Křivánek v.r.
ředitel závodu hlavní rozhodčí
Počty startujících
SK Čtyři Dvory České Budějovice 29
AC Moravská Slavia Brno 10
Brno 5
VSK Univerzita Brno 2
SK Speed Brno 2
Nový Lískovec 1
ŠAK Židlochovice 1
AK Olymp Brno 1
Celkem 51

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card