4.prázdninové atletické pondělí na Vojtové

Výsledky 4. prázdninového atletického pondělí   
             
Pořadatel     : AC Moravská Slavia Brno    
Místo            : stadion Moravské Slavie ve Vojtové ulici  
Datum konání : pondělí 15.8.2011      
             
  100 m muži – 1.běh          
1. Suchánek Michal  96 VSK Univerzita Brno  11,8  
2. Tuček Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 11,9    
3. Masnikosa Alexandr 96 VSK Univerzita Brno  13,3    
  100 m muži – 2.běh          
1. Pešout Martin 84 Brno 12,9    
2. Čumpelík Luděk 75 Brno 13,0    
3. Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno 13,9    
  100 m muži – 3.běh          
1. Vank Pavel  90 SKOL Brno 12,1    
2. König Petr 93 VSK Univerzita Brno 12,5    
3. Jochman Viktor 95 VSK Univerzita Brno 13,2    
  100 m muži – 4.běh          
1. Henek Michal 86 Radioklub Blansko  12,6    
2. Vecheta Lukáš 86 Meteor 12,7    
3. Moravec Zdeněk  81 TT Brno 15,1    
  Malačka Ondřej  85 SK Meteor Brno DNF    
  100 m muži – 5.běh          
1. Musil Pavel  75 Brno Medlánky 14,1    
2. Tecl Jan 58 Troubsko  14,7    
  Fuchs Jiří  87 SK Meteor Brno DQ    
  100 m ženy  – 1.běh          
1. Suráková Lenka 90 AHA Vyškov 14,1    
2. Menyjarová Petra  92 TJ Znojmo  14,2    
3. Pekárková Monika 92 Radioklub Blansko  15,6    
4. Prochová Barbora 01 AC Moravská Slavia Brno 16,1    
  100 m ženy  – 2.běh          
1. Pirková Marcela 96 SK Brno 13,1    
2. Maleninská Leona 96 SK Brno 14,0    
3. Hubáčková Denisa 96 AHA Vyškov 15,3    
4. Šestáková Petra  93 Radioklub Blansko  17,1    
  1 000 m muži – 1.běh          
1. Olejníček Lukáš 88 AC Moravská Slavia Brno 2:31,6 rekord stadionu
2. Kučera Martin 80 VSK Univerzita Brno 2:35,0    
3. Musil Pavel 75 Brno Medlánky 2:45,6    
4. Plachý Lukáš 85 VSK Univerzita Brno 2:50,5    
5. Hrubý Josef 92 TJ Znojmo  2:54,0    
6. Henek Michal  86 Radioklub Blansko  2:59,5    
7. Fiala Jan 72 AC Moravská Slavia Brno 3:01,6    
8. Hajzler Jiří  63 AHA Vyškov 3:03,9    
9. Skyba Martin 62 Barnex Sport Brno 3:05,1    
10. Buša Ivan 96 VSK Univerzita Brno 3:05,6    
11. Šálek Jindřich 66 TJ Lokomotiva Břeclav 3:07,0    
12. Hovězák Pavel  75 AC Moravská Slavia Brno 3:10,1    
13. Tecl jan 58 Troubsko  3:18,9    
14. Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno 3:19,9    
15. Čumpelík Luděk 75 Brno   3:39,2    
16. Moravec Zdeněk  81 TT Brno 3:45,4    
17. Kubík Radomir 64 TK Brno 4:13,3    
  1 000 m ženy          
1. Suráková Lenka 90 AHA Vyškov 3:15,6  
2. Sivila Shannon 97 TJ Znojmo  3:26,0    
3. Adámková Blanka 78 AC Moravská Slavia Brno 3:31,8    
4. Hubáčková Denisa 96 AHA Vyškov 3:41,5    
5. Drozdová Dorota 78 AC Moravská Slavia Brno 3:51,9    
6. Pekárková Monika 92 Radioklub Blansko  4:04,0    
7. Henyjarová Petra 92 TJ Znojmo  4:12,3    
8. Šestáková Petra 93 Radioklub Blansko  4:14,9    
  200 m muži – 1.běh          
1. Suchánek Michal  96 VSK Univerzita Brno 24,1    
2. Vank Pavel  90 SKOL Brno 24,8    
3. Henek Michal  86 Radioklub Blansko  25,7    
4. König Petr 93 VSK Univerzita Brno 26,0    
  200 m muži – 2.běh          
1. Jochman Viktor 95 VSK Univerzita Brno 27,3    
2. Masnikosa Alexandr 96 VSK Univerzita Brno 27,6    
3. Tecl Jan 58 Troubsko  31,3    
  Koule 5 kg muži          
1. Tuček Martin  95 AC Moravská Slavia Brno  10,91    
2. Kyzlink Marek  94 AC Moravská Slavia Brno  10,89    
3. Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno  10,54    
  Koule 7,26 kg          
1. Malačka Ondřej 85 SK Meteor Brno 9,77  
2. Čumpelík Luděk  75 Brno 9,77    
3. Vecheta Lukáš 86 SK Meteor Brno 7,83    
4. Fuchs Jiří  87 SK Meteor Brno 7,73    
             
             
  Mgr.Jan Bartoněk v.r. Ladislav Zouhar v.r.      
  hlavní rozhodčí                   ředitel závodů      

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card