3.prázdninové atletické pondělí na Vojtové

Výsledky 3. prázdninového atletického pondělí
Pořadatel : AC Moravská Slavia Brno
Místo : stadion Moravské Slavie ve Vojtové ulici
Datum konání : pondělí 8.8.2011
300 m muži – 1.běh
1. Juránek Martin 91 AC Moravská Slavia Brno 36,7
2. Hrazdíra Martin 94 AC Moravská Slavia Brno 37,8
3. Hertl Ivo 80 VSK Univerzita Brno 39,8
4. Prochová Hana 96 AC Moravská Slavia Brno 42,9 rekord stadionu
300 m muži – 2.běh
1. Henek Michal 86 Radioklub Blansko 41,1
2. Konečný Aleš 97 AC Moravská Slavia Brno 43,0
3. Pešout Martin 84 Brno 43,4
4. Kaláb Tomáš 83 AC Moravská Slavia Brno 46,3
300 m muži – 3.běh
1. Slatina František 66 Brno 46,9
2. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 48,8
3. Tecl Jan 58 Troubsko 48,9
4. Beránek Maxmilián 00 AK Dvorská Blansko 55,1
300 m ženy  – 1.běh
1. Obšelová Monika 91 AC Prostějov 45,0
2. Hubáčková Denisa 96 AHA Vyškov 50,5
3. Pekárková Monika 92 Radioklub Blansko 54,5
300 m ženy  – 2.běh
1. Suráková Lenka 90 AHA Vyškov 45,6
2. Hajzlerová Magdaléna 73 AHA Vyškov 50,8
3. Šestáková Petra 93 Radioklub Blansko 59,5
800 m muži – 1.běh
1. Krejčík Jakub 93 AC Moravská Slavia Brno 2:09,8
2. Musil Pavel 75 Brno-Medlánky 2:10,4
3. Hrubý Josef 92 TJ Znojmo 2:12,2
4. Zámečník Štěpán 96 AK Zlín 2:15,9
5. Fiala Jan 72 AC Moravská Slavia Brno 2:22,0
6. Skyba Martin 62 Barnex sport Brno 2:24,5
7. Kaláb Tomáš 83 AC Moravská Slavia Brno 2:29,6
8. Fiala Ondřej 76 AC Moravská Slavia Brno 2:30,1
9. Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno 2:33,5
800 m muži – 2.běh
1. Henek Michal 86 Radioklub Blansko 2:22,1
2. Šálek Jindřich 66 Lokomotiva Břeclav 2:25,5
3. Konečný Aleš 97 AC Moravská Slavia Brno 2:28,7
4. Slatina František 66 Brno 2:33,9
5. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 2:36,6
6. Tecl Jan 58 Troubsko 2:41,1
800 m ženy
1. Suráková Lenka 90 AHA Vyškov 2:32,2
2. Přikrylová Iva 79 AK Olymp Brno 2:35,9
3. Shannon Sivila 97 TJ Znojmo 2:36,8
4. Hajzlerová Magdaléna 73 AHA Vyškov 2:49,9
5. Drozdová Dorota 78 AC Moravská Slavia Brno 3:08,1
6. Hubáčková Denisa 96 AHA Vyškov 3:12,9
7. Pekárková Monika 92 Radioklub Blansko 3:18,4
8. Šestáková Petra 93 Radioklub Blansko 3:23,5
Koule 3 kg žáci
1. Beránek Maxmilián 00 AK Blansko Dvorská 6,33
Koule 5 kg muži
1. Kyzlink Marek 94 AC Moravská Slavia Brno 10,56
2. Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno 10,01
3. Hrazdíra Martin 94 AC Moravská Slavia Brno 9,97
Koule 6 kg muži
1. Vojtek Tomáš 93 AK Olymp Brno 9,91
2. Dittrich Filip 93 AK Olymp Brno 8,75
3. Krejčík Jakub 93 AC Moravská Slavia Brno 8,61
Koule 7,26 kg
1. Henek Michal 86 Radioklub Blansko 8,45
2. Juránek Martin 91 AC Moravská Slavia Brno 8,14
Koule 4 kg
1. Pekárková Monika 92 Radioklub Blansko 7,03
Dálka muži
1. Bětuňák Bohumil 90 AC Moravská Slavia Brno 661
2. Hertl Ivo 80 VSK Univerzita Brno 532
3. Hrazdíra Martin 94 AC Moravská Slavia Brno 528
4. Konečný Aleš 97 AC Moravská Slavia Brno 442
5. Kyzlink Marek 94 AC Moravská Slavia Brno 0
Dálka ženy
1. Šilhanová Rebeka 95 AK Olymp Brno 531
2. Vaverková Kateřina 94 AK Olymp Brno 480
3. Pánková Barbora 94 AK Olymp Brno 459
Trojskok muži
1. Bětuňák Bohumil 90 AC Moravská Slavia Brno 13,76
2. Hrazdíra Martin 94 AC Moravská Slavia Brno 11,73
Mgr.Jan Bartoněk v.r. Ladislav Zouhar v.r.
hlavní rozhodčí ředitel závodů

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card