Výsledky náboru 13.6. a 21.6.2017

Sekce: Výsledky SpS ·

Fotky z náboru 13.6.2017

Výsledky z náboru 13.6.2017 a 21.6.2017.

2012-13            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka z místa hod medicinbalem přek.d. 200m
1. KADRNALOVÁ Vendula 2012 10,95 120 280 17,19 00:45,80
2. ZICHA Matěj 2012 11,69 110 200 29,3 00:52,90
3. BERNATOVÁ Barbora 2012 12,32 90 220 33,5 01:04,30
4.-6 KNESLOVÁ Laura 2012 13,88 90 125 26,78 01:08,40
4.-6. HONEK Marian 2012 13,53 90 225 45,52 01:12,40
4.-6. JANÍČEK Robert 2012 13,92 110 270 35,05 01:16,30
7. SVOBODA Štěpán 2012 14,74 105 175 41,2 01:03,80
8. KULHÁNEK Šimon 2012 13,78 90 150 48,6 01:09,80
9.-10. ČIČATKOVÁ Tereza 2012 15,02 80 160 39,2 01:14,60
9.-10. KUDERA Štěpán 2013 14,31 80 100 48,5 01:07,10
11. HAVRÁNKOVÁ Sára 2012 15,78 90 125 52,1 01:16,10
               
2011            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka z místa hod medicinbalem přek.d. 200m
1. GREGOR Daniel 2011 10,6 155 360 19,5 00:44,60
2. SKÝBOVÁ Barbora 2011 10,86 125 240 16,2 00:43,90
3. STŘELICKÝ Tomáš 2011 11,02 120 270 19,03 00:46,50
4. BERNAT Mikuláš 2011 10,52 130 225 21,96 00:48,90
5.-6. KREJČÍ Viktor 2011 10,33 115 230 24,63 00:47,10
5.-6. URUBEK Max 2011 10,82 120 240 21,66 00:47,60
7. SLUNEČKO Adam 2011 11,14 115 225 29,4 00:49,20
8. DUJKA Štěpán 2011 11,68 110 200 28,57 00:53,20
9. PÁNKOVÁ Pavla 2011 11,59 105 175 34,7 00:49,30
10. OSTŘÍŽEK Tobiáš 2011 11,73 115 275 43,1 00:59,20
11. ŠRŮTEK Radim 2011 11,67 80 175 32,9 00:53,50
12. HRBKOVÁ Eliška 2011 12,16 105 200 27,38 01:11,60
13. JAKUBÍČEK Vít 2011 12,18 100 125 33,4 00:57,20
14. VALIŠ Adam 2011 13,39 100 160 44,4 00:58,70
15. PAVLAS Václav 2011 19,8 70 125 34,35 01:03,40
               
2010            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka z místa hod medicinbalem přek.d. 400m
1. KADRNAL Matěj 2010 9,5 150 450 18,66 01:30.42
2. PÁČ Adam 2010 10,03 120 325 21,17 01:42.01
3.-4. SLANINOVÁ Ema 2010 10,14 125 400 26,07 01:57.06
3.-4. KNESL Matěj 2010 10,3 120 290 22,08 01:39.62
5. MENDELOVÁ Karolína 2010 9,98 110 320 29,2 01:56,50
6. NAVRÁTILOVÁ Alžběta 2010 10,13 120 375 20,09 0:02:14*
7. TILLHON Tomáš 2010 10,32 125 350 30,4 01:56,00
8. PELIKÁNOVÁ Sára 2010 10,51 125 260 25,1 01:42,70
9. LICHKA Radek 2010 10,46 140 210 29,3 01:54,40
10. NOVÁK David 2010 11,78 110 280 24,83 01:51.28
11.-12. ČIČATKOVÁ Klára 2010 11,38 110 310 28,7 02:03,40
11.-12. SKORKOVSKÝ Antonín 2010 10,28 125 310 31,63 02:09.75
13. URBÁNKOVÁ Ella 2010 10,96 110 225 29,3 01:57,90
14. PÁRTLOVÁ Tereza 2010 12,16 110 300 23,96 02:13.77
15. KALIŠOVÁ Anna 2010 10,44 120 225 34,6 02:03,90
16. KUCHARÍKOVÁ Lucie 2010 11,64 105 200 30,3 01:57,30
17. KUCHARÍKOVÁ Kristýna 2010 11,93 65 175 32,8 02:03,70
               
2009            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka z místa hod medicinbalem přek.d. 400m
1. VÁCLAVÍK David 2009 9,51 140 450 24,5 01:32,90
2. TOMAN Matyáš 2009 9,82 135 490 24,5 01:41,90
3.-4. PARTYKA David 2009 10,03 150 380 21,44 01:48.52
3.-4. POLOCZKOVÁ Alžběta 2009 9,7 135 300 21,63 01:48.10
5. RYCHNOVSKÁ Aneta 2009 9,96 140 375 19,43 01:56.52
6.-7. DAŇHELOVÁ Nela 2009 10,03 125 390 25,5 01:49,90
6.-7. ZAVADILOVÁ Emma 2009 10,01 135 250 26,1 01:47,10
8.-10. ŠULÁKOVÁ Sára 2009 9,99 130 325 29,6 01:51,10
8.-10. URUBKOVÁ Elena 2009 10,02 130 300 23,27 01:53.94
8.-10. KULOVÁ Kateřina 2009 10,64 100 350 23,27 01:50.65
11.-12. JAKUBÍČKOVÁ Kristýna 2009 11,18 115 350 31,1 01:51,70
11.-12. FRAŇKOVÁ Evelina 2009 11,85 125 325 25,12 02:11.47
               
2008            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka z místa hod medicinbalem přek.d. 400m
1. ŠENKÝŘ Dominik 2008 8,34 170 520 16,63 01:18.32
2.-3. RIEDER Adam 2008 8,73 160 410 20,2 01:22,40
2.-3. KŘEHLÍK Štěpán 2008 8,94 150 425 18,22 01:28.30
4. URBÁNEK Ondřej 2008 9,13 150 550 20,3 01:40,50
5. ŠINDELKOVÁ Tereza 2008 9,26 150 500 20,08 01:43.36
6. PELIKÁNOVÁ Laura 2008 9,73 140 430 24,1 01:42,90
7. BERNATOVÁ Alžběta 2008 9,91 145 390 21,58 01:50.27
8. KALVODA David 2008 9,62 135 310 24,1 01:46,20
9. BERNAT Jan 2008 10,42 115 400 26,8 01:49,70
10. KADLECOVÁ Anna 2008 10,26 130 375 26,8 01:51,80
               
2007            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka z místa hod medicinbalem přek.d. 400m
1. STŘELICKÁ Alena 2007 8,81 160 425 17,58 01:35.45
2. HANUS Matyáš 2007 8,76 155 450 22,1 01:24,10
3. POLOCZKOVÁ Justyna 2007 9,27 150 410 17,78 01:39.78
4. DOLEŽAL Petr 2007 9,49 150 425 21,6 01:37,70
5. VALA Tomáš 2007 9,3 145 424 20,24 01:42.27
6. KONEČKOVÁ Viktorie 2007 10,47 150 525 22,22 02:00.88
               
2006            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka z místa hod medicinbalem přek.d. 400m
1. KŘEHLÍKOVÁ Anna 2006 8,45 180 760 16,99 01:25.14
2. ŠANDEROVÁ Karolína 2006 8,4 160 540 16,56 01:34.32
3.-4. JURČÍK Radek 2006 8,58 160 580 18,82 01:27.06
3.-4. ŠENKYŘÍK Matouš 2006 8,69 150 620 18,68 01:33.23
5. VÁCLAVÍKOVÁ Karolína 2006 8,81 160 590 22,6 01:25.90
             
2005            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka z místa hod medicinbalem přek.d. 400m
1. KŘIVÁNEK Matěj 2005 8,75 175 490 19,5 01:19,70
2. LÁSKO Adam 2005 8,62 155 600 21,6 01:25,40
               
2004            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka z místa hod medicinbalem přek.d. 400m
1. NÁZLER Tomáš 2004 7,7 195 760 16,77 01:19.06
2. ROSTINSKÝ Lukáš 2004 8,3 130 650 19,6 01:17,70
             

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

komentáře 4 k článku Výsledky náboru 13.6. a 21.6.2017

  1. Ondřej Kudera, 27. června 2017, 09:00
    avatar
  2. Dobrý den,
    kdy budou známy výsledky o přijetí?:-)

    Děkuji

  3. Lukáš Rychnovský, 29. června 2017, 09:06
    avatar
  4. Vážení,

    naše dcera Aneta Rychnovská (r.2009) se zúčastnila náboru do vašeho atletického klubu a umístila se na 5.místě. Společně s ní na náboru, byly ještě její kamarádky a kamarád a to POLOCZKOVÁ Alžběta, URUBKOVÁ Ella (obě taktéž r.2009) a URUBEK Max (r.2011). Jestli je to možné, rádi bychom všechny výše uvedené děti, které mimo jiné navštěvují ZŠ Bakalka, zapsali od nového školního roku k vám do klubu a jako tréninkový den jsme vybrali Út 16:30-18:00 (tedy pouze 1x týdně).
    Je to takto možné z vaší strany zajistit? Co vše od nás ještě bude třeba dodat, či vyplnit apod.?

    Děkuji za odpověď.

    S pozdravem,

    Lukáš Rychnovský
    +420 777 948 131

  5. Martina Hrbková, 30. června 2017, 11:00
    avatar
  6. Dobrý den,

    dcera Eliška, ročník 2011, skončila na náboru 12.
    Ale nikde jsem se nedočetla, jestli je do AC přijatá či nikoliv.
    Můžete mi prosím tuto informaci poskytnout?

    Velice děkuji a přeji pohodové prázdniny.

    S pozdravem

    Martina Hrbková

  7. Jan Havránek, 15. července 2017, 07:48
    avatar
  8. Dobrý den, prosím o informaci, zda bude dcerka přijata či nikoliv.

    Moc děkuji a srdečně zdravim.

    Jan Havránek





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card