Termínovka 2011

Sekce: Termínovka 2011 ·

Soutěže družstev


I. atletická liga mužů – skupina „C“        
Řídící soutěže: Josef Šoba        
Vedoucí družstva: Ladislav Zouhar        
Družstvo        
  I.kolo 21.5.2011 /Třinec/  
AK Olomouc II.kolo 4.6.2011    
Lokomotiva Břeclav III.kolo 26.6.2011 /neděle/  
AK Hodonín IV.kolo 27.8.2011    
AC Moravská Slavia Brno        
VSK Univerzita Brno „B“        
AO Slavia Havířov        
Sokol Opava        
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště        
Prolínací soutěž   17.9.2011 vítěz sk.  

       
II. atletická liga žen – skupina „D 2“        
Řídící soutěže:        
Vedoucí družstva: Mgr.Alena Vyskočilová        
Družstvo        
AC Moravská Slavia Brno        
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště I.kolo 21.5.2011 III.kolo 25.6.2011
AHA Vyškov II.kolo 4.6.2011 IV.kolo 27.8.2011
AK PSK Zlín „B“        
Finále o postup do I.ligy 17.9.2011 vítěz sk. D2 mužů  
         
II. atletická liga mužů – skupina „D2“        
Řídící soutěže: Mgr. Míloslav Zeman        
Vedoucí družstva:        
Družstvo        
AC Moravská Slavia Brno „B“        
Jiskra Otrovice        
Sokol Brno-Žabovřesky        
AK PSK Zlín        
AHA Vyškov        
TJ Znojmo        
Sokol Čejkovice        
  I.kolo 21.5.2011    
  II.kolo 4.6.2011    
  III.kolo 25.6.2011    
  IV.kolo 27.8.2011    
         
Oblastní přebor družstev starších žákyň Jihomoravského kraje        
Řídící soutěže: pořádající oddíl /odpovídá ředitel závodu/        
Vedoucí družstva: Ing. Jiří Proch        
Družstvo        
TJ Lokomotiva Břeclav I.kolo 8.5.2011    
AHA Vyškov II.kolo 29.5.2011    
AK Hodonín III.kolo 5.6.2011    
AC Moravská Slavia Brno        
AK Kyjov        
VSK Univerzita Brno        
JAC Brno        
TJ Znojmo        
         
Semifinále MČR: 25.9.2011 Šumperk    
Mistrovství ČR družstev žactva: 8.10.2011 Stará Boleslav    
         
Městská soutěž družstev mladších žáků        
Řídící soutěže: Mgr. Petr Křivka        
Vedoucí družstva: Monika Olejníčková        
Družstvo        
BYAC Brno „A“ I.kolo 28.4.2011 Brno-Laštůvkova  
JAC Brno II.kolo 5.5.2011 Brno-Horníkova  
ASK Blansko III.kolo 2.6.2011    
AC Moravská Slavia Brno IV.kolo 8.9.2011 Brno-Vojtová  
VSK Univerzita Brno        
MC atletika Brno        
BYAC Brno „B“        
SK Mládeže Brno        
Finále Jižní Moravy:   22.9.2011 Znojmo  
Finále Moravy:   2.10.2011 Uherské Hradiště  
         
Městská soutěž družstev mladších žákyň        
Řídící soutěže: Mgr. Petr Křivka        
Vedoucí družstva: Monika Olejníčková        
Družstvo        
BYAC Brno I.kolo 28.4.2011 Brno-Laštůvkova  
JAC Brno II.kolo 5.5.2011 Brno-Horníkova  
ASK Blansko III.kolo 2.6.2011    
AC Moravská Slavia Brn IV.kolo 8.9.2011 Brno-Vojtová  
VSK Univerzita Brno        
MC atletika Brno        
Speed Brno        
Finále Jižní Moravy:   22.9.2011 Znojmo  
Finále Moravy:   2.10.2011 Uherské Hradiště  

Mistrovství Moravy a Slezska

29.-30.01. Halové víceboje všech kategorií Olomouc
30.01. Koule všech kategorií v hale Olomouc
05.02. V hale mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek  
  a staršího žactva (1.část) Bratislava
02.04. Přespolní běh všech kategorií Frýdek Místek
16.04. 20 km chůze muži, 10 km ženy Olomouc
23.04. Půlmaraton Olomouc
14-15.05. Víceboje Třinec
04.06 50 km chůze Přerov
11.06. Dráha muži, junioři, dorostenci Ostrava
11.06. Dráha ženy, juniorky a dorostenky Ostrava
12.06. Starší žactvo Olomouc
31.07. Běh do vrchu Lysá Hora
18.09. Mladší žactvo Hranice
24.09. Maraton Ostrava

Mistrovství Jižní Moravy

30.04. Mladšího a staršího žactva v slničním běhu Brno
14.05. Mladšího a starčího žactva na dráze Vyškov

Mistrovství ČR

11.-13.02. V halových vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek,  
  dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň Praha-Stromovka
13.02. Chůze juniorů, juniorek, dorostenců, dorostrenek a žactva Praha-Stromovka
19.02. V hale starších žáků a žákyň (2.část) Ostrava
19.-20.02. V hale muřů a žen Praha-Stromovka
26.-27.02. V hale juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Praha-Stromovka
05.03. V hale veteránů Praha-Stromovka
12.-13.02. V hale žactva Jablonec nad Nisou
19.03. Přespolní běh všech kategorií Rozstání-Baldovec
26.03. Chůze na 50 km Dudice
09.04. Chůze na 20 km mužů a žen Poděbrady
08.05. Maraton mužů a žen Praha
14.05. Běh na 10 km na dráze mužů, žen, juniorů a juniorek Bílina
27.-29.05. Víceboje všech kategorií Praha
18.-19.06. Dráha juniorů juniorek, dorostenců a dorostenek Ostrava
02.-03.07. Dráha mužů a žen Brno
13.08. Běh do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek Janské Lázně
03.-04.09. Dráha žactva Nové Město nad Metují
10.-11.09. Dráha mužů a žen do 22 let Písek
25.09. Silniční běh mužů, žen, žen, juniorů a juniorek Běchovice-Praha

Akce pořádané klubem

16.4.2011 (sobota) Zahajovací závody žactva na dráze
25.7.2011 (pondělí) I. pondělní prázdninový mítink
1.8.2011 (pondělí) II. pondělní prázdninový mítink
8.8.2011 (pondělí) III. pondělní prázdninový mítink
15.8.2011 (pondělí) IV. pondělní prázdninový mítink
22.8.2011 (pondělí) V. pondělní prázdninový mítink
8.9.2011 (čtvrtek) IV.kolo soutěže družstev mladšího žactva
11.9.2011 (neděle) 44.ročník Brněnské pětadvacítky
21.9.2011 (středa) 27.ročník Morenda mítink s hodinovkou na dráze

AKCE POŘÁDANÉ KLUBEM MIMO AREÁL STADIONU NA VOJTOVÉ V ROCE 2011

27.3.2011 (neděle) 10.ročník Běhu Kolem Myslivny  
17.4.2011 (neděle) 7.ročník Běh Novým Lískovcem Nový Lískovec
31.12.2011   33.ročník Silvestrovského běhu Nový Lískovec

ZÁVODY TRIEXPERTCUPU KONANÉ NA STADIONU VE VOJTOVÉ V ROCE 2011

20.07.   (středa) Letní běžecký pohár Triexpertcup-5 km na dráze měření čipy
17.08.  (středa) Letní běžecký pohár Triexpertcup-10 km na dráze měření čipy
21.09.  (středa) Letní běžecký pohár Triexpertcup-hodinovka měření čipy

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card