Rekordy stadionu v Brně na Vojtové ulici

Sekce: Rekordy stadionu ·
Rekordy stadionu v Brně na Vojtové ulici stav k 17.8.2015
v mistrovských atletických disciplínách mužů
disciplína výkon příjmení a  jméno klub datum
100 m 10,9 Jiří Schmid TJ Znojmo 25.8.1971
200 m 21,9 Martin Juránek AC Moravská Slavia Brno 22.7.2013
400 m 49,2 Martin Juránek VSK Univerzita Brno 25.7.2016
800 m  1:56,0 Lukáš Olejníček AC Moravská Slavia Brno 30.7.2012
1 500 m  4:07,8 František Mahovský AC Moravská Slavia Brno 28.7.2014
5 000 m 15:46,0 Michal Horáček ISKAREC Č. Třebová 21.7.2010
10 000 m 32:14,0 Daniel Orálek AC Moravská Slavia Brno 20.8.2008
110 m překážek 16,5 Antonín Filípek TJ Spartak Jihlava 19.6.1971
400 m překážek neustanoven
3 000 m překážek neustanoven
Štafeta  4 x 100 m 46,0 /Stříbrný-Wippler-Šoustar-Ryšavý/
TJ Moravská Slavia Brno 7.10.1970
Štafeta  4 x 400 m neustanoven
Dálka 741 Štěpán Wagner AC Moravská Slavia Brno 8.9.2004
Trojskok 13,91 Bohumil Bětuňák AC Moravská Slavia Brno 25.7.2011
Výška 205 Martin Heindl Gymnázium Hády Brno 22.9.2010
Tyč 482 Tomáš Krajňák Akademik TU Košice 21.9.2016
koule 7,26 kg 16,2 Jiří Vrabel VŠTJ Technika Brno 29.8.1990
disk 2 kg 43,18 Miloš Gryc TJ Znojmo 11.9.1971
oštěp 800g 56,04 Milan Dvořák Sokol Brno Žabovřesky 30.7.1980
v doplňkových atletických disciplínách mužů
60 m 6,9 Cláudio Almeida AC Moravská Slavia Brno 20.4.1998
Martin Hrazdira AC Moravská Slavia Brno 20.8.2012
150 m 16,2 Martin Tuček VSK Univerzita Brno 15.8.2016
300 m 34,7 Martin Juránek VSK Univerzita Brno 1.8.2016
500 m  1:20,4 Tomáš Breicetl AC Moravská Slavia Brno 26.9.1997
600 m  1:23,8 Martrin Juránek AC Moravská Slavia Brno 26.9.2012
1 000 m  2:31,6 Lukáš Olejníček AC Moravská Slavia Brno 15.8.2011
1 míle /1609,34 m/  4:28,4 Jakub Ambros AC Moravská Slavia Brno 26.9.2012
2 000 m  5:36,8 Lukáš Kučera VSK Univerzita Brno 22.7.2013
3 000 m  9:19,4 Soukal TJ Slovan Hodonín 22.5.1971
hodinovka dráha 18 714 Martin Kučera VSK Univerzita Brno 26.9.2012
200 m překážek 23,4 Martin Juránek VSK Univerzita Brno 18.8.2014

3.8.2015

1.8.2016

300 m překážek 36,4 Martin Juránek VSK Univerzita Brno 15.8.2016
Štafeta 4 x 60 m 30,69 /Kyzlink-Benátský-Kořínek-Strnka D./
AC Moravská Slavia Brno 24.4.2010
Štafeta 4 x  200 m  1:56,2 Hladký-Hrazdira-Richter-Konečný
AC Moravská Slavia Brno 25.9.2013
Štafeta 3 x  300 m  2:54,4 /Kyzlink-Ovčačík-Švec/ AC Moravská Slavia Brno 24.4.2005
Štafeta 4 x  300 m  3:05,46 Hladký-Mucha-Hrazdira-Hvasta
AC Moravská Slavia Brno 26.4.2014
Štafeta 4 x  800 m  8:14,2 /Olejníček-Krejčík-Strnka-Kundera/
AC Moravská Slavia Brno  30.7.2012
sprint. trojboj
/60 m-100m-200m/
Kriketový míček 66,12 David Sláma TJ Lokomotiva Břeclav 1.5.2009
Granát neustanoven
 Chůze  5 000 m  23:26,7  Tomáš Hlavenka  AC Moravská Slavia Brno  18.7.2016
v mistrovských atletických disciplínách žen
disciplína výkon příjmení a  jméno klub datum
100 m 12,3 Jana Sotáková AK Olymp Brno 13.8.2012
200 m 26,1 Karolína Coufalová AC Moravská Slavia Brno 18.7.2016
400 m  1:01,2 Dominika Coufalová AC Moravská Slavia Brno 27.7.2015
800 m  2:22,44 Eliška Kutrová Gymnázium Vejrostova 22.9.2010
1 500 m  5:18,9 Tereza Jagošová AC Moravská Slavia Brno 29.7.2013
5 000 m 19:23,0 Lucie Kolková Brno 21.7.2010
10 000 m 38:51,0 Jiřina Kociánová AHA Vyškov 17.8.2011
100 m překážek neustanoven
400 m překážek neustanoven
3 000 m překážek neustanoven
Štafeta  4 x 100 m neustanoven
Štafeta  4 x 400 m neustanoven
Dálka 582 Michaela Kučerová AK Olomouc 19.8.2013
Trojskok neustanoven
Výška 173 Eliška Buchlovská JAC Brno 27.7.2015
Tyč 390 Rebeka Šilhanová AK Olymp Brno 17.8.2015
koule 4 kg 10,74 Lenka Baronová SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.4.2005
disk 1 kg neustanoven
oštěp 600g neustanoven
v doplňkových atletických disciplínách žen
60 m 8,1 Markéta Mrňová OA Brno 22.9.2010
150 m 17,6 Kateřina Čechová ACP Olymp Brno 11.7.2007
300 m 42,9 Hana Prochová AC Moravská Slavia Brno 8.8.2011
500 m  1:26,4 Lenka Beránková AC Moravská Slavia Brno 26.9.1997
600 m  1:41,0 Dominika Coufalová AC Moravská Slavia Brno 18.7.2016
1 000 m  3:15,0 Martina Olejníčková AC Moravská Slavia Brno 28.4.2007
1 míle /1609,34 m/  5:31,5 Alena Balcarová TJ Lokomotiva Břeclav 22.9.2010
2 000 m  7:01,8 Blanka Jiráňová AC Moravská Slavia Brno 27.7.2009
3 000 m 11:13,4 Patrícia Puklová 8.8.2016
hodinovka dráha 16 395 Soňa Vnenčáková AC Moravská Slavia Brno 21.9.2016
200 m překážek 33,8 Monika Obšelová AC Moravská Slavia Brno 18.8.2014
300 m překážek 53,0 Michaela Tichá SK Sped Brno 15.8.2016
Štafeta 4 x 60 m 31,82 /Peštálová-Ondráčková-Freibergerová A-Prochová H/
AC Moravská Slavia Brno 16.4.2011
Štafeta 4 x  200 m  2:00,3 Jeřábková-Freibergerová-Machová-Heřmánková
AC Moravská Slavia Brno  25.09.2013
Štafeta 3 x  300 m  2:35,7 /Krásenská E.-Mrkosová-Krásenská Z./
AC Moravská Slavia Brno 24.4.2005
Štafeta 4 x  300 m  3:07,45 Ročková-Koláčková-Freibergerová-Jeřábková
AC Moravská Slavia Brno 26.4.2014
sprint. trojboj

/60 m-100m-200m/

neustanoven
Kriketový míček  49,63  Marika Tesařová  TJ Lokomotiva Břeclav 1.5.2009
Chůze 3 000 m 20:07,3 Leona Hanulíková Orel jednota Vyškov-atletika 18.7.2016

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card