Rekordy Morenda mítinku

Rekordy Morenda mítinku – MUŽI  stav k 31.12.2013
60 m 6,9 Štěpán Wagner AC Moravská Slavia Brno  06.09.2000
600 m  1:19,3 Filip Jedlík Karlovy Vary  06.09.2000
1 míle /1 609,34 m/  4:27,8 Martin Pohanka Sokol Brno I  20.08.1991
Hodinovka na dráze 18 714 Martin Kučera VSK Univerzita Brno  26.09.2012
Koule 7,26 kg 16,2 Jiří Vrabel Technika Brno  29.08.1990
4 x 200 m 01:56,2 Hladký-Hrazdira-Richter-Konečný AC Moravská Slavia Brno  25.09.2013
Rekordy Morenda mítinku – ŽENY
60 m 7,9 Kateřina Čechová AC Moravská Slavia Brno  04.09.2002
600 m  1:42,7 Eliška Freibergerová AC Moravská Slavia Brno  24.09.2014
1 míle /1 609,34 m/  5:31,5 Alena Balcarová TJ Lokomotiva Břeclav  22.09.2010
Hodinovka na dráze 15 880 Ivana Martincová AC Moravská Slavia Brno  03.09.2003
Koule 4 kg 12,05 Hana Mísařová Geotest Brno  27.07.1983
4 x 200 m  2:00,3 Jeřábková-Freibergerová-Machová-Heřmánková AC Moravská Slavia Brno  25.09.2013
Dnes na mítinku v nevypisovaných disciplínách – muži
100 m 11,0 Jiří Weindenhoffer Zbrojovka Brno  29.08.1990
Petr Dominik Lokomotiva Břeclav  20.08.1991
150 m 16,1 Lubomír Procházka AC Moravská Slavia Brno  06.09.2000
200 m 22,4 Petr Dominik Lokomotiva Břeclav  20.08.1991
300 m 36,6 Michael Nejedlý AC Moravská Slavia Brno  29.08.1990
400 m 52,2 Jiří Krupa TJ Moravská Slavia Brno  27.07.1983
500 m  1:05,1 Petr Kučínský Zbrojovka Brno  10.08.1988
1 000 m  2:45,4 Jaroslav Stloukal Metra Blansko  27.07.1983
800 m  2:00,7 Petr Beneš TJ Moravská Slavia Brno  14.08.1985
1 500 m  4:02,3 Petr Beneš TJ Moravská Slavia Brno  28.07.1982
2 000 m  6:52,3 Václav Novotný Sokol Brno Žabovřesky  15.08.1984
Dálka 741 Štěpán Wagner AC Moravská Slavia Brno  08.09.2004
Výška 208 Peter Horák Slávia UK Bratislava  06.09.2000
Disk 2 kg 53,08 František Krejčí Zbrojovka Brno  12.08.1987
Oštěp  800 g 56,04 Milan Dvořák Sokol Brno Žabovřesky  30.07.1980
Kladivo 7,26 kg 43,58 František Valíček Olomouc  12.08.1987
Sprinterský trojboj 2 427 Petr Dominik Lokomotiva Břeclav  20.08.1991
/60-100-200/ /7,0-11,0-22,4/
Dnes na mítinku v nevypisovaných disciplínách – ženy
100 m 12,5 Zdena Landoriová Geotest Brno  28.07.1982
150 m 18,2 Erika Suchovská Univerzita Brno  10.08.1988
200 m 29,7 Jana Kalinová Bílovice nad Svitavou  20.08.1991
300 m 43,2 Ivana Müllerová Geotest Brno  05.08.1981
500 m  1:20,0 Jitka Drbalová Zbrojovka Brno  12.08.1987
800 m  2:37,7 Monika Hušková Geotest Brno  28.07.1982
1 000 m  3:27,0 Jarmila Lebedová Oslavany  27.07.1983
Dálka 555 Libuše Tománková ACP Junior Brno  04.09.2002
Výška 150 Pavlína Jarošová Geotest Brno  28.07.1982
Disk 1 kg 39,48 Jana Petrášová Geotest Brno  28.07.1982
3 x 1 000 m  10:07,3 Kresťanpolová-Beránková-Coufalová L AC Moravská Slavia Brno  10.09.1997

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card