Tomáš Hlavenka překonal rekord Brna v hodinovce

chůze na dráze výkonem 12 845 m. Read more

Brněnská pětadvacítka 2017

Výsledková lístina
50. ročník Brněnské pětadvacítky
Pořadatel : AC Moravská Slavia Brno, spolek
Datum : 21.října 2017
Ředitel závodu :   Ladislav Zouhar
Hlavní rozhodčí : Lubomír Křivánek
Vložené závody na dráze
50 m – dívky běh “A”
1 Juríková Lucia 2006 AC Moravská Slavia Brno 8,12
2 Svobodová Zuzana 2008 AC Moravská Slavia Brno 9,17
3 Hozáková Ema 2008 9,25
4 Sindelková Tereza 2008 AC Moravská Slavia Brno 9,51
50 m – dívky běh “B”
1 Vymazalová Ema 2009 9,83
2 Dvořáková Natali 2010 10,73
3 Svobodová Romana 2010 AC Moravská Slavia Brno 10,76
4 Horniaková Terezie 2012 11,81
50 m – hoši
1 Vymazal Erik 2010 ŠAK Židlochovice 10,05
2 Hájek Matěj 2011 AC Moravská Slavia Brno 10,37
3 Svoboda Štěpán 2012 AC Moravská Slavia Brno 12,43
4 Sedláček martin 2012 13,00
500 m
1 Juríková Lucia 2006 AC Moravská Slavia Brno 1:48,58
2 Horniaková Terezie 2012 2:59,96
500 m – muži
1 Suk Ladislav 1983 VSK Univerzita Brno 1:17,05
2 Hozák Michal 1981 AC Moravská Slavia Brno 1:19,57
3 Šimek Filip 1979 AC Moravská Slavia Brno 1:20,73
4 Hájek Matěj 2011 AC Moravská Slavia Brno 2:17,80
Silniční běh na 25 km
Příjmení Jméno Datum narození Oddíl Kategorie čas
1 Orálek Daniel 29.03.1970 AC Moravská Slavia Brno M 45-54 1:28:54
2 Hoff Jakub 1977 AC Moravská slavia Brno M 35-44 1:33:01
3 Hrdina Tomáš 10.10.1979 AC Moravská Slavia Brno M 35-44 1:33:51
4 Rerych Jiří 25.02.1962 AC Moravská Slavia Brno M 55-64 1:34:50
5 Musil Pavel 1975 AC Moravská Slavia Brno M 35-44 1:35:13
6 Dlabáček Lukáš 17.08.1979 Orel Řečkovice M 35-44 1:35:56
7 Hrazdira Jonáš 02.12.1999 AC Moravská Slavia Brno M 34 1:37:59
8 Kocur Lukáš 1977 Orel Šitbořice M 35-44 1:38:49
9 Konečný Libor 07.02.1971 Kuřim M 45-54 1:43:44
10 Janková Magda 27.09.1980 AC Moravská Slavia Brno Ž 35-44 1:45:20
11 Grézl Lukáš 1987 SK Alpaka Vyškov M 34 1:45:32
12 Adámek Pavel 1990 Rebel BEAN M 34 1:46:05
13 Bulín Martin 1985 Přerov M 34 1:46:10
14 Vlachová Hutová Eliška 18.01.1988 Brno Ž 34 1:46:11
15 Prívarová Radka 26.11.1979 Čadca Ž 35-45 1:48:24
16 Kolman Jakub 1976 Posilovna Průvan M 35-44 1:48:24
17 Fuksa Richard 1977 M 35-44 1:48:32
18 Klíma Miroslav 11.06.1975 Bohunice M 35-44 1:48:40
19 Skřivánek Petr 1966 LRS Vyškov M 45-54 1:49:07
20 Stehlík Pavel 08.01.1974 VP Agro M 35-44 1:49:33
21 Polášek Vít 30.10.1976 M 35-44 1:49:59
22 Lokajíčková Veronika 09.06.1986 AC Moravská Slavia Brno Ž 34 1:50:11
23 Topinková Lenka 1976 AC Moravská Slavia Brno Ž 35-44 1:50:33
24 Fanfrdla Dalimil 05.04.1973 MatyTeam M 35-44 1:50:48
25 Kotas Jan 12.10.1995 Bike Triatlon Morkovice M 34 1:50:57
26 Bartoňková Nina 08.04.1990 fan Ž 34 1:50:58
27 Fanfrdla Ctirad 06.10.1974 Orel siluvky M 35-44 1:50:58
28 Zouhar Libor 15.12.1958 Brno – Líšeň M 55-64 1:51:32
29 Anderlová Dorota 1978 AC Moravská Slavia Brno Ž 35-44 1:52:33
30 Martincová Ivana 22.03.1963 Moravská Slávia Brno Ž 45+ 1:53:54
31 Zimáček Petr 22.09.1977 SDH ČELOŽNICE M 35-44 1:54:10
32 Bár Lukáš 1974 Brno M 35-44 1:54:34
33 Vrána Filip 01.01.1976 Jundrov M 35-44 1:54:49
34 Stoklasa Ondřej 28.03.1991 Spajďáci M 34 1:56:05
35 Nepustilová Monika 18.10.1981 Ž 35-44 1:57:02
36 Ingr Jakub 1988 M 34 1:57:38
37 Novotný Petr 13.03.1965 AK Kuřim M 45-54 1:57:56
38 Sedláček Svatopluk 23.10.1957 AC Moravská Slavia Brno M 55-64 1:58:47
39 Cibulka Pavel 29.05.2017 Brno M 45-54 1:59:04
40 Kubuš Viktor 10.12.1988 Čadca M 34 1:59:24
41 Čapka František 17.02.1968 Minerva Boskovice M 45-54 2:01:04
42 Vinklárek Jiří 13.08.1961 TJ Rožnov pod Radhoštěm M 55-64 2:01:08
43 Knesl Jiří 02.06.1984 M 34 2:02:13
44 Horniaková Zita 30.03.1973 Sportisimo Hvězdy Ž 35-44 2:02:13
45 Mareš Bohumil 17.03.1951 Posilovna Průvan M 65-74 2:02:56
46 Novák Viliam 14.08.1942 Železná studnička Bratislava M 75+ 2:03:04
47 Diatka Vladimir 29.09.1967 M 45-54 2:03:49
48 Vohlídková Kristýna 1976 Třebíč Ž 35-44 2:03:51
49 Hladný Marek 28.03.1972 Brno M 45-54 2:05:39
50 Mrůzek Alexander 11.09.1965 Univerzita Brno plavání M 45-54 2:08:17
51 Macháček Martin 1955 M 55-64 2:08:20
52 Divácký Přemysl 1949 M 65-74 2:08:28
53 Žákovská Alena 23.12.1962 Horizont Blansko Ž 45+ 2:08:30
54 Kouhoutek Jaromír 1955 Brno M 55-64 2:08:39
55 Štekauer Ján 15.02.1949 BBS Bratislava M 65-74 2:10:44
56 Havlíček Štěpán 1983 M 34 2:12:17
57 Tomek Pavel 1980 M 35-44 2:12:26
58 Grunda Tomáš 27.06.1981 M 35-44 2:14:46
59 Tyleček Pavel 1973 Jundrováci M 35-44 2:15:10
60 Korcinová Petra 02.10.1977 AK Kuřim Ž 35-44 2:18:17
61 Kroupa Jiří 13.05.1959 TaKJaK Brno M 55-64 2:19:37
62 Horáčková Pavla 07.11.1977 AC Moravská Slavia Brno, spolek Ž 35-44 2:21:07
63 Budínská Hana 05.10.1960 AC Moravská Slavia Brno, spolek Ž 45+ 2:21:29
64 Dvořáčková Dagmar 1950 AC Moravská Slavia Brno Ž 45+ 2:21:45
65 Faja Ondřej 1976 Brno M 35-44 2:26:32
66 Kopeček Ivan 03.03.1949 AC Moravská Slavia Brno, spolek M 65-74 2:33:41
67 Zejda Ivo 23.07.1956 AC Moravská Slavia Brno, spolek M 55-64 2:42:26
68 Stříbrný Rostislav 05.10.1952 AC Moravská Slavia Brno, spolek M 65-74 2:44:55
69 Holý Josef 28.06.1941 AC Moravská Slavia Brno, spolek M 75+ 2:47:25
70 Zitová Iva 27.08.1959 AC Moravská Slavia Brno, spolek Ž 45+ 2:47:43
71 Fuksa Karel 30.07.1946 AC Moravská Slavia Brno, spolek M 65-74 2:58:07
72 Hlavsa František 19.06.1947 Moravská Slavia Brno M 65-74 2:58:12
73 Dražan Libor 06.07.1960 Univerzita obrany M 55-64 3:10:19
74 Košťál Pavel 21.02.1944 ČAFC Židenice M 65-74 4:01:40
75 Köplinger Erich 08.11.1940 Bratislava M 75+ DNF

Rekordních 17 žen startovalo na 50. ročníku

Brněnské pětadvacítky, požádané klubem v sobotu dne 21. října. Fotky ze závodů Read more

V době podzimních prázdnin 26.a 27.10.

odpadají tréninky žactva a přípravek. Děti se mohou zúčastnit Morenďáckého podzimního víceboje (26.10., 9 – 12 hod.)

Podzimní klubovní víceboj žactva ročník 2004 a mladší

Podzimní klubovní víceboj žactva ročník 2004 a mladší

Podzimní víceboj

Kdy: 26. 10. 2017

Kde: stadion Vojtova

V kolik: 9:00

Kdo: 2004 a mladší

Co: 60m, dálka, koule, 600m

Přihlášky: na tréninku trenérkám

Pražská chodecká hodinovka na dráze

V sobotu 21. 10. 2017 se na atletické tartanové dráze pražského Olympu v pražské Stromovce uskuteční 5. ročník mezinárodních chodeckých závodů „Pražská chodecká hodinovka“.

Uplynulé čtyři ročníky tohoto chodeckého závodu se těšily nebývalému zájmu. Pořadatel SMOLA CHŮZE z.s. hlásí, že se k letošnímu ročníků přihlásilo již téměř 100 zájemců.

Chodeckou českou špičku v čele s Anežkou Drahotovou a Lukášem Gdulou, doplní kolem třiceti zahraničních závodníků a závodnic ze sedmi zemí, jako jsou Německo, Itálie, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Rakousko a USA. Mezi nimi například vynikající polský reprezentant Rafal Sikora, Ital Stefano Chiesa a nastupující generace špičkových italských závodnic Nicole Colombi, Martina Ansaldi, Lidia Barcella.

V kategorii veteránů se představí z německé špičky Borsch, Schaeffer, Hauger, z české Borovičková, Kánský, Nedvídek, Smola či Hlavenka

Zrušení tréninku ve středu 11. října

od 16,30 do 19,00 hod.  z důvodu fotbalového utkání mužů

Ladislav Zouhar, předseda AC Moravská Slavia Brno, spolek

 

 

Josefína Melicharová překonala

klubovní rekord v hodu oštěpem 400 g výkonem 32,17 m, Read more

Stříbro a bronz přivezlo mladší žactvo

z Mistrovství Moravy a Slezska na dráze Read more

QR Code Business Card