Výsledky halových klubovních přeborů mladšího žactva

Halové klubovní přebory mladšího žactva
Běžecký koridor Brno-Nový Lískovec ulice Oblá
Pořadatel AC Moravská Slavia Brno, spolek
Pátek 13. ledna 2017
Hlavní rozhodčí: Ladislav Zouhar
Ředitel závodu: Ing. Jiří Proch
Poznámka:
Běhy na 60 m měřeny elektročasomírou, běhy na 800 m měřeny ručně.
mladší žáci (2004-2005) dálka
        1 2 3  
1. Manner Tomáš 2004 AC Moravská Slavia Brno 419 424 426 426
2. Vrbacký Tomáš 2004 AC Moravská Slavia Brno 418 416 x 418
3. Sovadina Jakub 2004 Atletika Slavkov u Brna 415 405 414 415
4. Pokora Vladimír 2004 AC Moravská Slavia Brno 397 396 407 407
5. Nečas Adam 2004 AK Blansko Dvorská 390 402 370 402
6. Racek Josef 2004 AC Moravská Slavia Brno 383 401 383 401
7. Hamšík Václav 2005 ŠAK Židlochovice 376 383 378 383
8. Hrubý Marek 2005 Atletika Slavkov u Brna 344 365 359 365
9. Kroupa Kryštof 2005 AK Blansko Dvorská 321 344 350 350
10. Tachovský Jáchym 2005 AC Moravská Slavia Brno 349 331 340 349
11. Fiala Oldřich 2004 Tišnov 331 325 320 331
12. Marčík Jiří 2004 AC Moravská Slavia Brno 307 296 299 307
13. Barry Theodor 2005 ZŠ Kotlářská Brno 214 261 289 289
mladší žákyně (2004-2005) dálka
        1 2 3  
1. Kučerová Radka 2004 AC Moravská Slavia Brno 424 420 440 440
2. Široká Eliška 2004 AK Blansko Dvorská 413 425 393 425
3. Honusová Bára 2005 AC Moravská Slavia Brno 399 414 x 414
4. Gorani Anita 2004 AC Moravská Slavia Brno 335 411 392 411
5. Blažková Hana 2004 AK Tišnov 387 383 397 397
6. Andělová Agáta 2006 AC Moravská Slavia Brno 388 385 395 395
7. Němcová Andrea 2005 AC Moravská Slavia Brno 333 351 332 351
8. Dekanová Adéla 2005 AK Blansko Dvorská 337 349 346 349
9. Mazálková Klára 2005 AC Moravská Slavia Brno 308 329 340 340
10. Zoubková Veronika 2005 AC Moravská Slavia Brno 299 277 296 299
11. Lukášová Marie 2004 AC Moravská Slavia Brno x x 295 295
12. Havlátová Veronika 2005 AC Moravská Slavia Brno 281 263 262 281
13. Kalin Anna 2005 AC Moravská Slavia Brno 267 260 277 277
14. Kroupová Bára 2008 AK Blansko Dvorská 228 237 244 244
mladší žáci (2004-2005) 60 m
          finále  
1. Pokora Vladimír 2004 AC Moravská Slavia Brno 8,34 A 8,36
2. Manner Tomáš 2004 AC Moravská Slavia Brno 8,47 A 8,60
3. Vrbacký Tomáš 2004 AC Moravská Slavia Brno 8,83 B 8,79
4. Nečas Adam 2004 AK Blansko Dvorská 9,13 B 9,14
5. Marčík Jiří 2004 AC Moravská Slavia Brno 9,29
6. Hamšík Václav 2005 ŠAK Židlochovice 9,46
7. Tachovský Jáchym 2005 AC Moravská Slavia Brno 9,53
8. Hrubý Marek 2005 Atletika Slavkov u Brna 9,54
9. Fiala Oldřich 2004 Tišnov 9,55
10. Kroupa Kryštof 2005 AK Blansko Dvorská 9,76
11. Barry Theodor 2005 ZŠ Kotlářská Brno 10,54
mladší žákyně (2004-2005) 60 m
          Finále  
1. Ročková Veronika 2004 AC Moravská Slavia Brno 8,96 A 9,01
2. Alexová Barbora 2004 AC Moravská Slavia Brno 8,97 A 9,17
3. Blažková Hana 2004 AK Tišnov 8,97 B 8,99
4. Kučerová Radka 2004 AC Moravská Slavia Brno 9,18 B 9,13
5. Široká Eliška 2004 AK Blansko Dvorská 9,29
6. Andělová Agáta 2006 AC Moravská Slavia Brno 9,35
7. Honusová Bára 2005 AC Moravská Slavia Brno 9,40
7. Gorani Anita 2004 AC Moravská Slavia Brno 9,40
9. Němcová Andrea 2005 AC Moravská Slavia Brno 9,90
10. Hartmannová Veronika 2004 AC Moravská Slavia Brno 10,11
11. Havlátová Veronika 2005 AC Moravská Slavia Brno 10,19
12. Mazálková Klára 2005 AC Moravská Slavia Brno 10,20
13. Lukášová Marie 2004 AC Moravská Slavia Brno 10,23
14. Dekanová Adéla 2005 AK Blansko Dvorská 10,40
15. Zoubková Veronika 2005 AC Moravská Slavia Brno 10,85
16. Kroupová Bára 2008 AK Dvorská Blansko 11,15
17. Kalin Anna 2005 AC Moravská Slavia Brno 11,51
mladší žáci (2004-2005) 600m
           
1. Žižka Rudolf 2004 AC Moravská Slavia Brno 1:54,9
2. Pokora Vladimír 2004 AC Moravská Slavia Brno 1:58,7
3. Nečas Adam 2004 AK Blansko Dvorská 2:05,5
4. Racek Josef 2004 AC Moravská Slavia Brno 2:07,0
5. Sovadina Jakub 2004 Atletika Slavkov u Brna 2:11,7
6. Kroupa Kryštof 2005 AK Blansko Dvorská 2:12,6
7. Hamšík Václav 2005 ŠAK Židlochovice 2:18,5
8. Fiala Oldřich 2004 Tišnov 2:29,1
9. Barry Theodor 2005 ZŠ Kotlářská Brno 2:31,4
mladší žákyně (2004-2005) 600m
           
1. Ročková Veronika 2004 AC Moravská Slavia Brno 2:08,2
2. Havlátová Veronika 2005 AC Moravská Slavia Brno 2:10,3
3. Široká Eliška 2004 AK Blansko Dvorská 2:11,8
4. Honusová Bára 2005 AC Moravská Slavia Brno 2:13,1
5. Alexová Barbora 2004 AC Moravská Slavia Brno 2,16,9
6. Němcová Andrea 2005 AC Moravská Slavia Brno 2:19,7
7. Hartmannová Veronika 2004 AC Moravská Slavia Brno 2:23,1
8. Zoubková Veronika 2005 AC Moravská Slavia Brno 2:29,1
9. Mazálková Klára 2005 AC Moravská Slavia Brno 2:29,5
10. Lukášová Marie 2004 AC Moravská Slavia Brno 2:30,6
11. Dekanová Adéla 2005 AK Blansko Dvorská 2:32,0
12. Kroupová Bára 2008 AK Blansko Dvorská 2:35,7

Výsledky z halových klubovních přeborů

mladšího žactva Read more

39. ročník Silvestrovského běhu-memoriál R. Plcha

Brno-Nový Lískovec

Mistrovství Moravy a Slezska v silničním běhu na 10 km

Frýdek-Místek

Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích staršího a mladšího žactva

Třinec

Mistrovství Moravy a Slezska v maratonu

Ostrava

Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva na dráze

… autobus na individuální Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva v Hranicích na neděli 1.10. je potvrzen.
Sraz jako vždy u Grandu. Odjezd 7:15 hod.!

 Pořadatel: z pověření atletických svazů jihomoravského, olomouckého, moravskoslezského a zlínského kraje zajišťuje atletický oddíl SK Hranice, z.s.

Datum a místo konání: neděle 1.října 2017 od 10.30 hodin na stadionu v Hranicích.

Podmínky účasti: startují mladší žáci a žákyně 12-13 let (2004-2005) atletických oddílů a klubů jihomoravského, olomouckého, moravskoslezského a zlínského kraje, kteří mají platnou lékařskou prohlídku v den závodu ne starší jednoho roku. Za platnost je zodpovědný vysílající oddíl. Nebudou povoleny starty přípravek.

Přihlášky: podávají atletické oddíly a kluby na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od pondělí 25.září do pátku 29. 2017 do 24.00 hodin. Způsob přihlášky je stejný jako na Mistrovství ČR, nebude se provádět prezentace, jen změny.

Prezentace:   v závodní kanceláři v tribuně stadiónu se budou provádět pouze změny v přihláškách od 9.00 hodin do 10.00 hodin. Prezentace závodníků bude u vrchníků soutěží.

Ředitel závodu:        Jan Milas

Hlavní rozhodčí:       Jan Valent

Discipliny:     60m př., 60m, 150m, 300m, 800m, 1 500m, výška, dálka, koule 2kg (žky), koule 3kg (žci), kriket, oštěp 400g (žky), oštěp 500g (žci), štafeta 4x 60m

Ceny:             závodníci na prvních třech místech v každé disciplíně obdrží diplomy a medaile

Základní výška a zvyšování:

Mladší žákyně: 115 cm – zvyšování po 5 cm do 140 cm a dále pak po 3 cm

Mladší žáci: 120 cm – zvyšování po 5 cm do 150 cm a dále pak po 3 cm 

Časový program:

10.30 hod.       60m př. H F                výška H F       dálka D F        kriket H F

10.40 hod.       60m př. D F

10.55 hod.       60m R H

11.10 hod.       60m R D

11.30 hod.       800m H F                                                                  oštěp D F        koule H F

11.40 hod.       800m D F

11.55 hod.       1 500 H F

12.05 hod.       1 500 D F

12.20 hod.       60m F H                     výška D F       dálka H F

12.30 hod.       60m F D                                                                    kriket D F

12.40 hod.      první blok vyhlašování

12.55 hod.       300m H F

13.10 hod.       300m D F

13.25 hod        150m H F                                                                  oštěp H F        koule D F

13.40 hod.       150m D F

14.00 hod.       4x60m H F

14.10 hod.       4x60m D F

14.25 hod.      druhý blok vyhlašování

Mistrovství Moravy a Slezska v běhu do vrchu

Lysá Hora

Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva na dráze

Znojmo, odjezd v neděli dne 4. června v 7,00 hod.

Mistrovství Moravy a Slezska na dráze dospělých, juniorů a dorostu

Odjezd závodníků na Mistrovství Moravy a Slezska, které se koná v sobotu dne 17. června v Ostravě je autobusem z parkoviště naproti hotelu Grand (staré autobusové nádraží) sraz v 6,15 hod. odjezd v 6,20 hod.

Vedoucí výpravy Mgr. Jan Dvořák tel. : 777892442

 

QR Code Business Card