Alžběta Jeřábková překonala halový

klubovní rekord juniorek v běhu na 800 m časem 2:21,20, Read more

Anketní lístek

Anketa nejlepší atleti Moravské Slavie za rok 2016 Read more

Výsledky Silvestrovského běhu

Memoriál Richarda Plcha Read more

Výsledky Silvestrovského běhu

XXXVIII. Ročník Silvestrovského běhu, Memoriál Richarda Plcha
Brno – Nový Lískovec, 31.12.2016
Pořadatel : AC Moravská Slavia Brno
Rodiče s dětmi ( 2011 a ml. ) – 175 m
1. Lidmila Matyáš 2013 AC Moravská Slavia Brno 1:21
2. Topinka Jonáš 2013 AC Moravská Slavia Brno 1:25
Nejmladší přípravka dívky ( 2009 – 2010) – 175 m
1. Topinková Denisa 2010 AC Moravská Slavia Brno 44,0
Nejmladší přípravka chlapci ( 2009 – 2010) – 175 m
1. Růžička Matyáš 2009 AC Moravská Slavia Brno 38,0
2. Vašut Tadeáš 2010 AC Moravská Slavia Brno 39,0
3. Ondráček Tomáš 2011 AC Moravská Slavia Brno 46,0
Přípravka mladší – hoši (2007 – 2008) 380 m
1. Kunovský Michal 2007 AC Moravská Slavia Brno 1:18
2. Zřídkaveselý Martin 2008 SK Žabovřesky Brno 1:29
3. Máca Jakub 2008 individuální 1:33
Přípravka mladší – dívky (2007 – 2008) 380 m
1. Daněčková Lucie 2007 ŠAK Židlochovice 1:20
2. Jančaříková Karolína 2008 VSK UNI Brno 1:23
3. Finstrlová Kristýna 2007 SK Žabovřesky 1:24
4. Topinková Barbora 2007 AC Moravská Slavia Brno 1:27
5. Holešinská Nela 2007 ŠAK Židlochovice 1:37
Přípravka starší – hoši (2005 – 2006) 975 m
1. Zřídkaveselý Adam 2005 SK Žabovřesky Brno 3:34
2. Jančařík Tomáš 2005 VSK Univerzita Brno 3:49
3. Hamšík Václav 2005 ŠAK Židlochovice 4:48
Přípravka starší – dívky (2005 – 2006) 975 m
1. Bezdíčková Dominika 2006 ASK Blansko 3:37
2. Finstrlová Julie 2005 SK Žabovřesky 3:44
3. Daněčková Veronika 2006 ŠAK Židlochovice 5:03
Mladší žáci (2003 – 2004) 975 m
1. Sekerka Antonín 2003 AC Moravská Slavia Brno 3:07
2. Doušek Tomáš 2004 VSK Univerzita Brno 3:26
3. Racek Josef 2004 AC Moravská Slavia Brno 3:40
Mladší žákyně (2003 – 2004) 975 m
1. Štoudková Pavla 2003 ASK Blansko 3:13
2. Hojovcová Marie 2003 EKOL TEAM 3:36
3. Zádrapová Zuzana 2003 AC Moravská Slavia Brno 3:43
4. Holešinská Iveta 2003 ŠAK Židlochovice 3:49
5. Štusková Lucie 2003 AC Moravská Slavia Brno 3:55
Kaiser Tunde Viktoria 2004 Individuální DNF
Dorostenky (1999 – 2000) 5300 m
1. Opálková Martina 2000 Beta Ursus Orienteering 23:34
2. Soldánová Jana 1999 AK Drnovice 31:30
3. Minibergerová Aneta 2001 Individuální 41:12
Ženy (1977 – 1998) 5300 m
1. Poláčková Pavlína 1996 AK Drnovice 21:05
2. Janková Magda 1980 RUN MUM 21:36
3. Tužilová Magdaléna 1994 SK Žabovřesky 21:42
4. Tesařová Markéta 1994 SK Žabovřesky 22:27
5. Vlachová Eliška 1988 BKB 22:44
6. Bauerová Petra 1983 Individuální 24:20
7. Gimunová Tereza 1987 Individuální 24:31
8. Zádrapová Dagmar 1978 Individuální 24:58
9. Doubek-Brennerová Lenka 1983 Zelený pruh 29:58
10. Jetelinová Michaela 1988 Jetelinovci 30:10
11. Hořínková Ilona 1984 Jetelinovci 36:59
Ženy 40 – 49 let (1967 – 1976) 5300 m
1. Matulová Martina 1972 Individuální 24:35
2. Minibergerová Lenka 1970 Individuální 41:12
Ženy nad 50 let (1966 a starší) 5300 m
1. Martincová Ivana 1963 AC Moravská Slavia Brno 23:42
2. Hořínková Jana 1965 Střelka Brno 29:14
3. Kociánová Marie 1946 Křenovice 32:30
Lidový běh 2000 m
1. Skyba Martin 1962 Běhej Brno com 7:50
2. Bělohoubek Petr 1972 Brno 7:54
3. Tuček Libor 1965 AC Moravská Slavia Brno 8:00
4. Mika Ivo 1966 Individuální 8:29
5. Vlachová Eliška 1988 BKB 8:31
6. Zbořil Tomáš 1969 Individuální 9:08
7. Janková Magda 1980 RUN MUM 9:21
8. Volavý Vladimír 1955 FIT online 9:50
9. Marčíková Lenka 1999 AC Moravská Slavia Brno 9:52
10. Marčík Jiří 2004 AC Moravská Slavia Brno 9:55
11. Marčík Petr 1972 AC Moravská Slavia Brno 10:10
12. Borek Jiří 1979 Individuální 10:16
13. Miková Dominika 2002 JAC Brno 10:55
14. Hořínková Jana 1965 Střelka Brno 11:23
15. Dvořák Jakub 2005 Beta Ursus Orienteering 11:28
16. Dvořáková Lucie 2007 Beta Ursus Orienteering 11:33
17. Spargel Ladislav 1973 Individuální 11:34
18. Popelková Gabriela 1977 Orel Židenice 11:40
19. Tolar Pavel 1968 Individuální 11:55
20. Kubík Radomír 1964 TK Brno 12:00
21. Vlach Petr 1983 BKB 14:55
22. Miková Julie 2006 JAC Brno 15:35
23. Miková Eliška 2000 JAC Brno 15:36
24. Miková Renata 1972 Individuální 15:37
25. Krejčí František 1943 Individuální 16:30
26. Zbořilová Zlatka 1970 Individuální DQ P 250.4.d
Muži 1977 – 1998 10250 m
1. Borek Aleš 1977 VSK Univerzita Brno  36:44
2. Hájek Daniel 1989 Atletika Polička  37:52
3. Boleček Libor 1985 Libarča  39:58
4. Hochman Zdeněk 1985 Orel Blučina  40:22
5. Hromek Petr 1982 AK Drnovice  41:23
6. Křešťák Filip 1990 Cycling Brno  43:23
7. Doubek Petr 1977 PEAK Machine  43:28
8. Richter Ladislav 1992 Svitavy  43:31
9. Meluzín Petr 1987 Bílovice nad Svitavou  43:53
10. Urbánek Ivan 1984 individuální  44:10
11. Palásek Mrtin 1977 Lotrando Brno  43:23
12. Mičko Jakub 1978 individuální  48:03
13. Blecha Oldřich 1981 individuální  48:12
14. Gaňar Roman 1989 individuální  49:06
15. Martinák Viktor 1978 individuální  49:08
16. Jetelina Pavel 1986 Jetelinovci  49:11
17. Dvořák Jan 1983 individuální  50:41
18. Bělík Richard 1981 Hrušovany u Brna  51:19
19. Kubíček Tomáš 1978 individuální  51:30
20. Ženka Ondřej 1982 individualní  52:43
21. Kunovský Michal 1978 individuální  53:08
22. Milka Zdeněk 1984 individuální  54:38
23. Kadlec Martin 1978 Kohoutovice  56:47
Muži 1967 – 1976 10250 m
1. Sucharda Pavel 1970 Cycling Brno 44:13
2. Jančařík Petr 1968 AAC BRNO 44:42
3. Pohanka Pavel 1973 Lotrando Brno 45:24
4. Halouzka Karel 1973 Javorníky 45:33
6. Máca Milan 1972 Individuální 46:04
7. Janek Petr 1969 Individuální 50:07
8. Tyleček Pavel 1973 Jundrováci 50:22
9. Kaňovský Petr 1976 AC Moravská Slavia Brno 51:37
10. Lenoch Vítězslav 1975 SK Bobrava 53:19
11. Matula Jaroslav 1970 Zetor Brno 53:52
12. Dvořák Miloš 1973 Beta Ursus Orienteering 56:14
13. Mokrý Pavel 1968 Individuální 56:18
14. Novotný Ondřej 1973 Individuální 57:20
15. Ónodi Otto 1974 Elpis klub Brno 57:57
Muži 1957 – 1966 10250 m
1. Martinec Jindřich 1961 Sokol Radostice 45:05
2. Plch Richard 1964 AC Moravská Slavia Brno 46:45
3. Cibulka Pavel 1964 Individuální 48:21
4. Kovařík Oldřich 1960 TTC Olomouc 50:02
5. Mrůzek Alexander 1965 VSK UNI BRNO 51:06
6. Březa Miroslav 1959 Individuální 52:23
7. Klesta Roman 1965 Orel Židenice 55:47
8. Rezner Luboš 1965 Individuální 59:10
Muži 1956 a starší 10250 m
1. Hanák Albín 1951 AC Moravská Slavia Brno 51:29
2. Gimun Vladislav 1956 Povodí Moravy 56:42
3. Krieg Petr 1949 BMT Brno 1:00:47
4. Stříbrný Rostislav 1952 AC Moravská Slavia Brno 1:02:49
5. Holý Josef 1941 AC Moravská Slavia Brno 1:12:00
jasno, teplota – 6°C
Zuzana Benková Jiří Topinka
hlavní rozhodčí ředitel závodu

Ve čtvrtek 22. prosince odpadá sk. “F” trénink

trenérka Ambrosová.

Soňa Kouřilová překonala halový klubovní

rekord žákyň v běhu na 600 m časem 1:49,10, Read more

Andrea Dobrovolná překonala halový klubovní

rekord žákyň v běhu na 500 m časem 1:25,20, Read more

Alena Matějáková překonala halový klubovní

rekord dorostenek v běhu na 60 m překážek časem 9,80. Read more

Jakub Stibal překonal halový klubovní rekord žáků

v běhu na 800 m časem 2:06,69, na Vánoční hale staršího žactva Read more

IV. kolo I. ligy družstev mužů a žen

QR Code Business Card