ZIMNÍ PŘÍPRAVA oddílu dětí a mládeže

ZIMNÍ PŘÍPRAVA oddílu dětí a mládeže Read more

ATLET SYMPATIE oddílu dětí a mládeže

ATLET SYMPATIE 2009

14    bodů     Vojtek

13                      Freibergerová A., Olejníčková

11                       Freibergerová E.

9                        Strnka L.

8                         Coufalová D., Jeřábková J., Peštálová A.

6                         Pánek, Láníček

5                         Chocholoušová          

4                         Krejzlík, Slaná M., Tuček

3                         Ambrosová, Krejčík, Marčíková, Peslar, Ročková, Rozehnal

2                         Nevřivová V., Stříbrná, Vondrová

1                          Bilčíková, Coufalová K., Havelková, Musilová,

 ATLET SYMPATIE 2008

20 bodů        Olejníčková

17                       Freibergerová E.

13                       Musilová

11                        Jeřábková

11                        Strnka D.

7                         Fesslová

6                          Vojtek, Bilčíková

4                          Juránek, Tuček, Freibergerová A.

3                          Nováková, Kudličková, Coufalová D.

2                          Kovalíková, Havelková, Bartončíková Kr.,

                             Strnka L.,Stříbrná, Sláma, Peslar,Vondrová

2                           Bystřická, Krollová, Ročková, Holoubková

1                            Láníček, Zdražilová, Smetanová, Musil,

                               Mrkosová, Krejčík,  Strnka D., Š

  ATLET SYMPATIE 2007

29 bodů                                    Bystřická

17                                                  Peslar

16                                                  Olejníčková

13                                                  Láníček

12                                                  Strnka D.

9                                                   Kudličková

8                                                     Freibergerová A., E.

8                                                    Stříbrná, Juránek, Krollová

7                                                    Musilová, Fesslová

5                                                    Coufalová D., Bartončíková Ka., Bilčíková,

                                                        Vojtek

5                                                     Holčák

4                                                     Zdražilová, Sobotka, Nováková, Fejtová,

                                                         Komárková

3                                                                   Volavá, Tuček, Šenkyříková J., Volavá

Halové Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích

Na halovém Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích v Olomouci ve dnech 16.-17.ledna vybojoval Martin Tuček v kategorii žactva bronzovou medaili výkonem 3 214 bodů, který je klubovním rekordem v halovém sedmiboji. Výkony v disciplínách: 60 m:7,92-dálka: 508-koule: 8,48-výška:145-60 m přek.:9,17-tyč: 234-1 000 m: 3:10,7

Akademické mistrovství ČR v hale

Na Akademickém mistrovství ČR v halové atletice konaném v Praze dne 11.1.2010,  vybojovala Pavla Hřivnová dvě stříbrné medaile v běhu na 60 m (7,86 s) a 400 m 57,65 s tímto časem překonala halový klubovní rekord v běhu na 400 m.

Termíny soutěží družstev a jednotlivců v roce 2010

Soutěže družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2010 Read more

PF 2010

Hodně sportovních úspěchů, štěstí a zdraví přeje AC Moravská Slavia Brno Read more

Roční členské příspěvky 2012

Vážení členové klubu,

dovoluji si Vás oslovit ve věci úhrady ročních členských příspěvků, které na rok 2012 činí 1000,- Kč. Read more

Výsledky Silvestrovský běh

31. ročník Silvestrovského běhu, Memoriál Richarda Plcha

 

31.12.2009, Brno – Nový Lískovec

     

Ředitel závodu: Zouhar Ladislav

     

Hl. rozhodčí: Nemetz František

     
         

Přípravka ml. dívky

( 2000 a ml. ) – 430m

   

1.

Prochová Barbora

01

AC Moravská Slavia Brno

1:32

2.

Fialová Gabriela

00

Eurostroj Dvorská Blansko

1:36

3.

Půstová Šárka

02

Jundrov

1:40

4.

Matulová Lenka

02

Zetor Brno

1:45

Přípravka st. hoši

( 1999-1998 ) – 700m

   

1.

Zamazal Michal

99

Eurostroj Dvorská Blansko

2:28

2.

Brázda Mikuláš

99

AC Moravská Slavia Brno

2:36

3.

Matula Jakub

99

Zetor Brno

2:48

4.

Ptáček Patrik

98

KPKS Beta Brno

3:16

Přípravka st.dívky

( 1999-1998 ) – 700m

   

1.

Floriánová Eliška

99

AP Brno

2:28

Mladší žáci

( 1997-1996 ) – 700m

     

1.

Jeřábek Jakub

96

ŠAK Židlochovice

2:20

2.

Ptáček jakub

96

KPKS Beta Brno

2:55

Mladší žákyně

( 1997-1996 ) – 700m

   

1.

Fialová Kateřina

97

Eurostroj Dvorská Blansko

2:26

2.

Schimmerlová Karolína

96

ŠAK Židlochovice

2:27

3.

Zamazalová Veronika

97

Eurostroj Dvorská Blansko

2:32

4.

Pristašová Dominika

96

ŠAK Židlochovice

2:33

Starší žáci

( 1995-1994 ) – 1400m

     

1.

Tuček Martin

95

AC Moravská Slavia Brno

4:55

2.

Jeřábek Jakub

96

ŠAK Židlochovice

5:44

Starší žákyně

( 1995-1994 ) – 1400m

   

1.

Schimmerlová Karolína

96

ŠAK Židlochovice

5:28

2.

Trojanová Barbora

95

ŠAK Židlochovice

5:44

3.

Tancerová Kateřina

95

Sokol Přísnotice

5:47

4.

Tancerová Marie

94

Sokol Přísnotice

7:46

Rodiče s dětmi

( 2003 a ml. ) – 180m

   

1.

Bělohoubková Lea

05

Brno

0:50

2.

Topinková Zuzana

03

AC Moravská Slavia Brno

0:51

3.

Ondráček Tadeáš

05

Brno

0:58

4.

Topinková Barbora

07

AC Moravská Slavia Brno

1:54

Lidový běh

– 2120m

     

1.

Krejčí Jiří

89

Brno

7:52

2.

Lidmila Jakub

92

Brno

8:02

3.

Kubík Ondřej

95

1.FC Brno

8:05

4.

Václavíček Rostislav

72

Synerga

9:41

5.

Ovčačík Jakub

93

Brno

9:51

6.

Klonicová Jana

87

Šaratice

10:06

7.

Sekanina Milan

42

AC Moravská Slavia Brno

10:07

8.

Vévoda Martin

96

Brno

10:15

9.

Všetečka Petr

48

Nový Lískovec

11:04

10.

Krejčiřík Petr

55

Brno

11:14

11.

Ptáček Pavel

96

KPKS Beta Brno

11:22

12.

Krejčí František

43

Brno

11:27

13.

Ptáček Patrik

98

KPKS Beta Brno

11:47

14.

Kubík Tomáš

70

Lesná

12:25

15.

Puškáš Richard

74

Brno

13:20

Dorostenci

( 1992-1993 ) – 3870m

     

1.

Brlica Pavel

93

SK Žabovřesky

14:06

2.

Mokrý Ondřej

94

KOB Moira Brno

15:09

3.

Obrátil Štěpán

94

KOB Moira Brno

17:04

Ženy

( 1991-1970 ) – 3870 m

     

1.

Jiráňová Blanka

78

AC Moravská Slavia Brno

15:37

2.

Simona Vévodová

89

Brno

17:30

3.

Krejčová Magda

80

Brno

17:43

4.

Fickerová Dana

85

AC Moravská Slavia Brno

19:12

5.

Studničková Alice

70

Brno

19:18

Ženy veteránky

( 1969 a st. ) – 3870m

   

1.

Martincová Ivana

63

AC Moravská Slavia Brno

15:18

2.

Slabáková Lenka

66

ACP Olymp Brno

17:46

3.

Slavíčková Jarmila

56

Brno

17:59

4.

Kociánová Marie

46

Křenovice

21:29

5.

Jirásková Věra

55

Prdelka Modřice

23:30

Muži

( 1991-1970 )

     

1.

Orálek Daniel

70

AC Moravská Slavia Brno

22:56

2.

Ondráček Tomáš

77

VSK Univerzita Brno

23:31

3.

Borek Aleš

77

VSK Univerzita Brno

24:38

4.

Brlica Pavel

93

SK Žabovřesky

27:05

5.

Maiwaelder Lukáš

91

Ekol Brno

27:13

6.

Ivo Bodiš

71

Brno

27:27

7.

Kučera Jan

81

TK Moravské Budějovice

27:33

8.

Adámek Hubert

71

AC Moravská Slavia Brno

27:50

9.

Fiala Jan

72

KPKS Beta Brno

29:11

10.

Dvořák Jan

77

AC Moravská Slavia Brno

29:13

11.

Stehlík Pavel

74

Hostěrádky-Rešov

29:31

12.

Florián Radim

70

AP Brno

29:43

13.

Horák Petr

76

Sokol Prštice

31:14

14.

Moravec Zdeněk

81

Tragéd team Brno

31:45

15.

Březina Roman

76

VSK Technika Brno

32:14

16.

Tyleček Pavel

73

Brno

32:37

17.

Bělohoubek Petr

72

Brno

32:56

18.

Matula Jaroslav

70

Zetor Brno

33:32

19.

Slouka Jiří

83

Blažovice

33:50

20.

Kracík Ladislav

76

Stones of Madeira

35:46

21.

Vykoukal Tomáš

75

Modřice

44:19

Muži veteráni

( 1969-1960 ) – 7370m

   

1.

Ptáček Pavel

65

KPKS Beta Brno

26:47

2.

Jurča Jaroslav

62

😉

27:45

3.

Skyba Martin

62

Barnex sport Brno

27:50

4.

Říha Jiří

60

Lodní sporty Brno

31:44

5.

Janek Petr

69

Brno

32:08

6.

Plch Richard

64

AC Moravská Slavia Brno

34:26

7.

Konečný Jaroslav

69

Tri lamy

34:26

8.

Kubík Radomír

64

TTK Brno

40:41

9.

Kutil Vladimír

63

Cyclo klub Komín

41:40

Muži veteráni

( 1959-1950 ) – 7370m

   

1.

Fiedler Jan

56

AC Moravská Slavia Brno

28:19

2.

Volavý Vladimír

55

AC Moravská Slavia Brno

31:21

3.

Vilček Rudolf

54

Ekol Brno

32:29

4.

Machálček Martin

55

Brno

35:03

5.

Horákovský Petr

52

AC Moravská Slavia Brno

37:33

Muži veteráni

( 1949 a st. ) – 7370m

   

1.

Haberland Jan

42

Sokol Brno

31:48

2.

Krieg Petr

49

BMT Brno

34:13

3.

Kopeček Ivan

49

AC Moravská Slavia Brno

35:21

4.

Svoboda Karel

45

Zetor Brno

37:35

5.

Fuksa Karel

46

AC Moravská Slavia Brno

39:13

6.

Holý Josef

41

AC Moravská Slavia Brno

39:49

Ženy –

7370m

     

MS

Fickerová Dana

85

AC Moravská Slavia Brno

32:42

MS

Neradová Jana

86

AK Sokolov

34:51

MS

Zitová Iva

59

Moravany

39:58

31.ročník Silvestrovského běhu

Propozice Read more

Termíny pondělních schůzí výkonného výboru

Termíny pondělních schůzí výkonného výboru

AC Moravská Slavia Brno v I.pololetí roku 2010

Datum

zahájení

místo

11.ledna 18,00 atletická klubovna
8.února 18,00 atletická klubovna
15.března 18,00 atletická klubovna
12.dubna 18,00 atletická klubovna
17.května 18,00 atletická klubovna
21.června 18,00 atletická klubovna
28.července 18,00 atletická klubovna
QR Code Business Card