Marie Doležalová vytvořila klubovní rekord
dorostenek v hodu oštěp 500 g výkonem 30,57, na závodech v Brně dne 1.května.
Štafeta žáků na 4 x 60 m překonala
časem 30,10 klubovní rekord, kluci běželi v sestavě Pokračovat ve čtení
Tomáš Hlavenka překonal klubovní rekord
v chůzi na 5 000 m na dráze časem 22:43,0, Pokračovat ve čtení
Tabulka soutěží družstev v roce 2017
Tabulky soutěží družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2017
- atletická liga mužů – skupina „C“ – stav po IV. kole
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 28 / 1026,50
2 TJ TŽ Třinec 22 / 764,50
3 TJ Lokomotiva Břeclav 19 / 614,00
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek 17 / 601,00
5 Atletický klub Zlín, z.s. 11 / 447,00
6 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 11 / 442,50
7 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 4 / 237,50
- II. atletická liga mužů – skupina „E“ – stav po IV. kole
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Hodonín, z.s. 35 / 796,50
2 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 35 / 726,00
3 TJ Znojmo, z.s. 25 / 421,00
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 24 / 411,50
5 TJ Sokol Velké Meziříčí 20 / 375,00
6 AC TRACK & FIELD Brno, z.s. 19 / 377,00
7 TJ Jiskra Otrokovice 16 / 330,00
8 Atletika Holešov, z.s. 8 / 140,50
9 AC Čejkovice 3 / 31,00
Baráž o postup do I. ligy mužů
poř. družstvo body
1 SSK Vítkovice “B” 222,50
2 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 203,00
3 Atletický klub Hodonín, z.s. 152,50
4 TJ Šumperk z.s. 142,00
5 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 118,50
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 61,50
7 SK Hranice, z.s. 48,00
8 AK Štenberk z.s. 46,00
9 TJ Znojmo, z.s. 30,00
- atletická liga žen – skupina „C“ – stav po IV. kole
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 29 / 677,00
2 Atletický klub Zlín, z.s. 29 / 653,00
3 TJ TŽ Třinec 25 / 593,50
4 AK Olomouc, z.s. 18 / 506,00
5 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 17 / 477,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12 / 412,00
7 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 10 / 398,50
8 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 4 / 244,50
- II. atletická liga žen – skupina „E“ – stav po IV. kole
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Lokomotiva Břeclav 34 / 674,00
2 TJ Jiskra Otrokovice 30 / 533,50
3 Atletický klub Hodonín, z.s. 27 / 500,00
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“ 26 / 466,00
5 TJ Znojmo, z.s. 21 / 429,00
6 ASK Blansko 12 / 282,00
7 SK Speed Brno, spolek 12 / 268,50
8 AC Čejkovice 11 / 224,00
9 Atletika Holešov, z.s. 1 / 34,00
Baráž o postup do I. ligy žen
poř. družstvo body
1 TJ Lokomotiva Břeclav 165,00
2 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 140,00
3 TJ Šumperk z.s. 140,00
4 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 125,00
5 Atletický klub Hodonín, z.s. 101,00
6 Atletika Poruba z.s. 93,00
7 AK Štenberk z.s. 91,00
8 TJ Jiskra Otrokovice 53,00
9 TJ Jakl Karviná, z.s. 41,00
10 AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“ 15,00
Bodový stav po III. kole – JUNIORKY
Pořadí Družstvo Body
1 AK Olymp Brno 49 / 495,50
2 SSK Vítkovice 48 / 494,00
3 TJ Slezan Frýdek-Místek 47 / 473,50
4 Atletický klub Zlín, z.s. 38 / 224,50
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek 37 / 207,00
6 AK Šternberk z.s. 37 / 198,50
7 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 31 / 142,00
8 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 24 / 86,00
9 ASK Blansko 23 / 106,00
10 TJ TŽ Třinec 22 / 79,00
11 AK Olymp Brno „B“ 16 / 68,00
12 TJ Šumperk, z.s. 15 / 58,00
13 Atletická klub Hodonín, z.s. 13 / 47,00
14 AC Čejkovice 12 / 33,00
15 TJ Znojmo z.s. 7 / 24,00
16 TJ Lokomotiva Břeclav 4 / 16,00
17 Atletika Holešov, z.s. 0 / 3,00
Bodový stav po III. kole – DOROSTENCI
Pořadí Družstvo Body
1 Atletický klub Olomouc z.s. 51 / 659,50
2 TJ Sokol Opava 47 / 435,50
3 SSK Vítkovice 45 / 394,50
4 Atletický klub AHA Vyškov z.s. 43 / 323,00
5 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 36 / 215,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 35 / 188,50
7 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 33 / 181,50
8 TJ Znojmo z.s. 29 / 109,00
9 AK Kroměříž 25 / 50,00
10 TJ TŽ Třinec 22 / 138,00
11 TJ Jiskra Otrokovice 18 / 28,50
12 TJ Šumperk, z.s. 14 / 16,50
13 Atletika Holešov, z.s. 13 / 23,00
14 AC Prostějov 10 / 12,00
15 VSK Univerzita Brno 9 / 11,00
16 TJ Lokomotiva Břeclav 4 / 3,00
17 Havířov 2 / 1,00
Krajský přebor družstev starších žáků – stav po III. kole
Pořadí Družstvo Body
1 TJ Lokomotiva Břeclav 29 / 501,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 25 / 374,50
3 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 24 / 370,50
4 BYAC Brno 24 / 363,00
5 AC Čejkovice 18 / 212,00
6 Atletický klub Hodonín, z.s. 13 / 106,00
6 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 12 / 101,00
7 TJ Znojmo, z.s. 9 / 89,00
8 Atletický klub Kyjov, z.s. 7 / 64,00
9 VSK Univerzita Brno 4 / 67,00
Misrovství Moravy a Slezska starších žáků
1 SSK Vítkovice 183,00
2 Atletický klub Olomouc z.s. 179,00
3 TJ Sokol Opava 159,00
4 TJ Lokomotiva Břeclav 109,50
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek 97,00
6 AK Štenberk z.s. 95,00
- TJ Jiskra Otrokovice 77,00
8 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 66,00
9 Atletika Poruba z.s. 45,00
- AC Prostějov 19,00
- TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 10,00
Krajský přebor družstev starších žákyň – stav po III. kole
Pořadí Družstvo Body
1 AK Olymp Brno 37 / 432,00
2 JAC Brno 37 / 388,50
3 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 36 / 343,50
4 TJ Lokomotiva Břeclav 32 / 251,50
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek 28 / 184,00
6 Atletický klub Kyjov, z.s. 22 / 132,50
7 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 21 / 131,50
8 Atletický klub Hodonín z.s. 20 / 115,50
9 AC Čejkovice 17 / 84,00
10 TJ Znojmo, z.s. 12 / 56,00
11 VSK Univerzita Brno 12 / 51,00
12 SK Speed Brno, spolek 7 / 45,00
13 Orel jednota Vyškov-atletika 5 / 16,00
Městská soutěž družstev mladších žáků – stav po IV. kole
Pořadí Družstvo Body
hlavní pomocné
1 VSK Univerzita Brno 28 / 464,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 22 / 366,00
3 BYAC Brno 22 / 340,50
4 AK Olymp Brno 15 / 85,50
5 ASK Blansko 9 / 31,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 8 / 27,00
7 JAC Brno 7 / 25,00
Mistrovství jižní Moravy družstev mladších žáků
poř. družstvo body
pomocné
1 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 167,00
2 VSK Univerzita Brno 124,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 120,00
4 BYAC Brno 100,00
5 TJ Lokomotiva Břeclav 80,00
6 Atletický klub Hodonín, z.s. 75,00
7 TJ Znojmo, z.s. 24,00
8 SK Atletika Hustopeče, o.s. 0,00
Městská soutěž družstev mladších žákyň – stav po IV. kole
Pořadí Družstvo Body
hlavní pomocné
1 JAC Brno 36 / 408,00
2 VSK Univerzita Brno 29 / 284,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 28 / 260,50
4 JAC Brno “B” 25 / 202,00
5 AK Olymp Brno 21 / 113,50
6 ASK Blansko 14 / 36,00
7 SK Speed Brno, spolek 12 / 36,00
8 BYAC Brno 5 / 31,00
9 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 0 / 0,00
Mistrovství jižní Moravy družstev mladších žákyň
poř. družstvo body
pomocné
1 JAC Brno 220,00
2 VSK Univerzita Brno 102,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 74,00
4 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 73,00
5 TJ Lokomotiva Břeclav 68,00
6 TJ Znojmo, z.s. 49,00
7 Atletický klub Hodonín, z.s. 30,00
8 SK Atletika Hustopeče, o.s. 0,00
Družstvo starších žáků třetí, děvčata pátá
na I. kole, které se konalo v sobotu dne 29. dubna v Hodoníně. Pokračovat ve čtení
Okresní kolo Štafetového poháru Brno – město
proběhlo letos poprvé na stadionu Moravské Slavie na Vojtově ulici ve středu 26.dubna 2017. Pokračovat ve čtení
Okresní kolo štafetového poháru škol – Brno
Okresní kolo štafetového poháru škol Brno | ||||||
Pořadatel: AC Moravská Slavia Brno, spolek | ||||||
místo : stadion Moravské Slavie Brno, Vojtova 12c | ||||||
Středa dne 26.dubna 2017 | ||||||
štafeta 8 x 100 m – mladší | ||||||
1. | Trnková-Vávra-Czudková-Nechutová | ZŠ Masarova | 2:32,32 | |||
Zejdová-Králík-Raab-Nikodým | ||||||
2. | Součková-Nováková-Miklas-Jedlička | ZŠ Tuháčkova | 2:33,77 | |||
Katčenko-Andrýsek-Vébrová-Hrdličková | ||||||
štafeta 8 x 100 m – starší | ||||||
1. | Zachrdlová-Tsap-Miková-Jančová | ZŠ Masarova | 2:20,04 | |||
Husák-Králíková-Novotný-Hochman | ||||||
2. | Poláčková-Řezáčová-Hladká-Levinská | ZŠ Tuháčkova | 2:22,91 | |||
Žáček-Grabovský-Čepelák-Jedlička | ||||||
štafeta 8 x 200 m | ||||||
1. | Trnková-Vávra-Czudková-Králík | ZŠ Masarova | 5:17,19 | |||
Jančová-Husák-Králíková-Tsap | ||||||
2. | Nechutová-Raab-Zejdová-Miková-Novotný | ZŠ Masarova | 5:22,28 | |||
Nikodým-Zachrlová-Hochma | ||||||
3. | Vébrová-Miklas-Katčenko-Hladká | ZŠ Tuháčkova | 5:24,51 | |||
Levinská-Grabovský-Hrdličková-Jedlička | ||||||
4. | Nováková-Součková-Jedlička-Andrýsek | ZŠ Tuháčkova | 5:32,20 | |||
Poláčková-Řezáčová-Žáček-Čepelák | ||||||
Dálka z místa -mladší dívky | ||||||
1. | Trnková Anežka | ZŠ Masarova | 2008 | 176 | 152 | 176 |
2. | Czudková Viktorie | ZŠ Masarova | 2007 | 157 | 167 | 167 |
3. | Zejdová Kateřina | ZŠ Masarova | 2008 | 164 | 154 | 164 |
4. | Nechutová Eliška | ZŠ Masarova | 2009 | 160 | 147 | 160 |
5. | Nováková Marie | ZŠ Tuháčkova | 2007 | 146 | 139 | 146 |
6. | Součková Markéta | ZŠ Tuháčkova | 2008 | 130 | 131 | 131 |
7. | Vébrová Adéla | ZŠ Tuháčkova | 2009 | 128 | 125 | 128 |
8. | Hrdličková Valérie | ZŠ Tuháčkova | 2008 | 125 | 126 | 126 |
Dálka z místa -mladší chlapci | ||||||
1. | Katčenko Denis | ZŠ Tuháčkova | 2008 | 162 | 175 | 175 |
2. | Jedlička Tomáš | ZŠ Tuháčkova | 2008 | 156 | 169 | 169 |
3. | Králík Štěpán | ZŠ Masarova | 2008 | 159 | 163 | 163 |
4. | Vávra Ondřej | ZŠ Masarova | 2008 | 141 | 153 | 153 |
5. | Andrýsek Jáchym | ZŠ Tuháčkova | 2008 | 149 | 138 | 149 |
6. | Nikodým Daniel | ZŠ Masarova | 2008 | 126 | 146 | 146 |
7. | Miklas Ondřej | ZŠ Tuháčkova | 2009 | 144 | 123 | 144 |
8. | Raab Adrian | ZŠ Masarova | 2009 | 102 | 144 | 144 |
Dálka z místa odrazu-starší dívky | ||||||
1. | Jančová Terezie | ZŠ Masarova | 2007 | 344 | 352 | 352 |
2. | Zachrlová Ivana | ZŠ Masarova | 324 | 301 | 324 | |
3. | Miková Julie | ZŠ Masarova | 2006 | 318 | 309 | 318 |
4. | Poláčková Monika | ZŠ Tuháčkova | 2006 | 317 | 303 | 317 |
5. | Řezáčová Adéla | ZŠ Tuháčkova | 2006 | 301 | 304 | 304 |
6. | Králíková Veronika | ZŠ Masarova | 2005 | 298 | 294 | 294 |
7. | Levínská Sára | ZŠ Tuháčkova | 2007 | 266 | 275 | 275 |
8. | Hladká Lucie | ZŠ Tuháčkova | 2007 | 233 | 253 | 253 |
Dálka z místa odrazu-starší chlapci | ||||||
1. | Hochman Michal | ZŠ Masarova | 2006 | 332 | 319 | 332 |
2. | Čepelák Jakub | ZŠ Tuháčkova | 2005 | 324 | 331 | 331 |
3. | Žáček Lukáš | ZŠ Tuháčkova | 2006 | 313 | 329 | 329 |
4. | Grabovský Adam | ZŠ Tuháčkova | 2005 | 281 | 316 | 316 |
5. | Jedlička Vojtěch | ZŠ Tuháčkova | 2006 | 295 | 315 | 315 |
6. | Husák Adam | ZŠ Masarova | 2007 | 302 | 282 | 302 |
7. | Tsap Matěj | ZŠ Masarova | 2005 | 291 | 300 | 300 |
8. | Novotný Zdeněk | ZŠ Masarova | 2006 | 251 | 254 | 254 |
Hod medicinbalem 1 kg mladší dívky | ||||||
1. | Czudková Viktorie | ZŠ Masarova | 2007 | 620 | 625 | 625 |
2. | Trnková Anežka | ZŠ Masarova | 2008 | 470 | 540 | 540 |
3. | Součková Markéta | ZŠ Tuháčkova | 2008 | 380 | 510 | 510 |
4. | Nechutová Eliška | ZŠ Masarova | 2009 | 495 | 490 | 495 |
5. | Nováková Marie | ZŠ Tuháčkova | 2007 | 470 | 490 | 490 |
6. | Vébrová Adéla | ZŠ Tuháčkova | 2009 | 455 | 470 | 470 |
7. | Zejdová Kateřina | ZŠ Masarova | 2008 | 390 | 460 | 460 |
8. | Hrdličková Valérie | ZŠ Tuháčkova | 2008 | 440 | 445 | 445 |
Hod medicinbalem 1 kg mladší chlapci | ||||||
1. | Katčenko Denis | ZŠ Tuháčkova | 2008 | 620 | 580 | 620 |
2. | Vávra Ondřej | ZŠ Masarova | 2008 | 580 | 550 | 580 |
3. | Nikodým Daniel | ZŠ Masarova | 2008 | 530 | 580 | 580 |
4. | Raab Adrian | ZŠ Masarova | 2009 | 480 | 550 | 550 |
5. | Andrýsek Jáchym | ZŠ Tuháčkova | 2008 | 490 | 465 | 490 |
6. | Jedlička Tomáš | ZŠ Tuháčkova | 2008 | 462 | 370 | 462 |
7. | Miklas Ondřej | ZŠ Tuháčkova | 2009 | 440 | 460 | 460 |
8. | Králík Štěpán | ZŠ Masarova | 2008 | 450 | 455 | 455 |
Hod medicinbalem 1 kg starší dívky | ||||||
1. | Jančová Terezie | ZŠ Masarova | 2007 | 660 | 765 | 765 |
2. | Poláčková Monika | ZŠ Tuháčkova | 2006 | 760 | 765 | 765 |
3. | Zachrlová Ivana | ZŠ Masarova | 660 | 600 | 660 | |
4. | Králíková Veronika | ZŠ Masarova | 2005 | 570 | 530 | 570 |
5. | Miková Julie | ZŠ Masarova | 2006 | 530 | 530 | 530 |
6. | Řezáčová Adéla | ZŠ Tuháčkova | 2006 | 0 | 520 | 520 |
7. | Levínská Sára | ZŠ Tuháčkova | 2007 | 510 | 520 | 520 |
8. | Hladká Lucie | ZŠ Tuháčkova | 2007 | 410 | 360 | 410 |
Hod medicinbalem 1 kg starší chlapci | ||||||
1. | Čepelák Jakub | ZŠ Tuháčkova | 2005 | 0 | 670 | 670 |
2. | Jedlička Vojtěch | ZŠ Tuháčkova | 2006 | 630 | 620 | 630 |
3. | Novotný Zdeněk | ZŠ Masarova | 2006 | 625 | 590 | 625 |
4. | Žáček Lukáš | ZŠ Tuháčkova | 2006 | 600 | 0 | 600 |
5. | Husák Adam | ZŠ Masarova | 2007 | 530 | 590 | 590 |
6. | Tsap Matěj | ZŠ Masarova | 2005 | 580 | 490 | 580 |
7. | Grabovský Adam | ZŠ Tuháčkova | 2005 | 550 | 545 | 550 |
8. | Hochman Michal | ZŠ Masarova | 2006 | 540 | 0 | 540 |
Ing. Jiří Topinka v.r. | Ladislav Zouhar v.r. | |||||
ředitel závodů | hlavní rozhodčí |
Viktorie Kalovská překonala klubovní rekord
žákyň ve skoku o tyči výkonem 260 cm na sobotních závodech Pokračovat ve čtení
Běh Novým Lískovcem, který je memoriálem
Milana Zoubka se konal za větrného a chladného počasí Pokračovat ve čtení
Na Moravské Slavii startovalo 350 mladých atletek a atletů
V sobotu 22. dubna se na stadionu Moravské Slavie na Vojtově ulici uskutečnily Pokračovat ve čtení