Prolínací soutěž o účast v I.lize družstev mužů a žen Moravské Slavie Brno

Prolínací soutěž o účast v I.lize družstev mužů a žen se koná v neděli dne 5.9.2010 Read more

Z MČR do 22 let přivezl Lukáš Olejníček stříbro

Ve dne 28.a 29.8. se konalo v Břeclavi MČR na dráze do 22 let na kterém Read more

Muži budou bojovat o udržení I.ligy

Body získané závodníky a pořadí družstev po IV. kole Read more

Družstvo žen postoupilo do bojů o postup do I.ligy

Body a pořadí družstev po IV.kole Read more

Výsledky 5.prázdninového atletického pondělí na Vojtové

Při mítinku byl překonán 3x rekord stadionu: v běhu 200 m překážek mužů překonal Martin Juránek časem 25,8 s (byl držitelem rekordu časem 27,5 s z roku 2008/ ve stejné disciplíně žen Michaela Hlavoňová z ASK Blansko časem 34,6 s /držela domácí závodnice Jana Jeřábková časem 38,6 s z roku 2009/  a ve skoku vysokém žen výkon 150 cm Barbora Pánková z AK Hodonín. /držela Alena Bursáková z JAC Brno výkonem 146 cm z roku 2009/

Výsledky z 5. prázdninového atletického pondělí na Vojtové
           
Pořadatel     : AC Moravská Slavia Brno    
Místo            : stadion Moravské Slavie na Vojtové  
Datum konání : pondělí 23.8.2010
  60 m – běh “A”          
1 Jeřábek Jakub 96 ŠAK Židlochovice 8,0    
2 Mastikosa Alexander 96 VSK Univerzita Brno 8,5    
3 Hauser Filip-Jan 98 ŠAK Židlochovice 9,0    
4 Mastikosa Georgije 98 VSK Univerzita Brno 9,8    
  60 m – běh “B”          
1 Jimramovský Petr 92 VSK Univerzita Brno 7,5    
2 Suchánek Michal  96 VSK Univerzita Brno 7,7    
3 Tuček Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 7,7    
4 Krejčík Jakub 93 AC Moravská Slavia Brno 7,9    
  60 m – běh “C”          
1 Čumpelík Luděk 75 Brno 8,1    
2 Tecl Jan 58 Troubsko 9,1    
3 Votýpka Tomáš 98 AK Kuřim 10,1    
4 Votýpka Martin  O0 AK Kuřim 10,9    
  60 m – běh “D”          
1 Olejníčková Martina 93 AC Moravská Slavia Brno 8,4    
2 Jimramovská Zuzana 94 AK Olymp Brno 8,6    
3 Jeřábková Jana 93 AC Moravská Slavia Brno 8,7    
4 Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 10,1    
  60 m – běh “E”          
1 Hlavoňová Michaela 96 ASK Blansko 8,4    
2 Škvařilová Radka 91 TJ Vysočany 9,1    
3 Šustrová Kateřina 97 ASK Blansko 9,3    
4 Freibergerová Eliška 99 AC Moravská Slavia Brno 10,4    
  300 m – běh “A”          
1 Suchánek Michal  96 VSK Univerzita Brno 39,3    
2 Krejčík Jakub 93 AC Moravská Slavia Brno 39,8    
3 Jeřábek Jakub 96 ŠAK Židlochovice 46,4    
4 Hauser Filip-Jan 98 ŠAK Židlochovice 49,9    
  300 m – běh “B”          
1 Čumpelík Luděk 75 Brno 47,0    
2 Joukal Lukáš 97 Nová Paka 47,8    
3 Tecl Jan 58 Troubsko 48,4    
4 Votýpka Tomáš 98 AK Kuřim 57,2    
5 Votýpka Martin  O0 AK Kuřim  1:01,3    
  300 m – běh “C”          
1 Jeřábková Jana 93 AC Moravská Slavia Brno 47,8    
2 Fejtová Daniela 92 AC Moravská Slavia Brno 48,6    
3 Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 58,2    
  800 m          
1 Tancerová Anna 94 TJ Sokol Přísnotice  2:27,1    
2 Tancerová Tereza 96 TJ Sokol Přísnotice  2:47,7    
3 Freibergerová Eliška 99 AC Moravská Slavia Brno  2:57,8    
  2 000 m          
1 Sláma Michal 93 AC Moravská Slavia Brno  7:06,3    
2 Joukal Lukáš 97 Nová Paka  7:07,6    
3 Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno  7:50,6    
4 Beneš Petr 97 VSK Univerzita Brno  7:55,6    
5 Malina Martin 85 Brno  7:55,8    
6 Čumpelík Luděk 75 Brno  8:23,9    
7 Fuksa Karel 46 AC Moravská Slavia Brno  9:39,5    
  2 000 m          
1 Fickerová Dana 85 AC Moravská Slavia Brno  7:55,3    
2 Slabáková Lenka 66 AK Olymp Brno  8:25,9    
3 Macháčková Šárka 83 AC Moravská Slavia Brno  8:28,1    
4 Zittová Iva 61 Nebovidy  9:23,2    
  200 m překážek “A”          
1 Juránek Martin 91 AC Moravská Slavia Brno 25,8 rekord stadionu
2 Dvořák Jan 77 AC Moravská Slavia Brno 27,7    
3 Tuček Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 27,9    
  200 m překážek “B”          
1 Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno 37,5    
2 Čumpelík Luděk 75 Brno 37,8    
3 Mastikosa Alexander 96 VSK Univerzita Brno 37,9    
  200 m překážek “C”          
1 Hlavoňová Michaela 96 ASK Blansko 34,6 rekord stadionu
2 Škvařilová Radka 91 TJ Vysočany 37,1    
  200 m překážek “D”          
1 Fickerová Dana 85 AC Moravská Slavia Brno 35,7    
2 Jeřábková Jana 93 AC Moravská Slavia Brno 38,5    
3 Olejníčková Martina 93 AC Moravská Slavia Brno 40,7    
  Dálka – muži          
1 Ditrich Filip 93 JAC Brno 608    
2 Jimramovský Petr 92 VSK Univerzita Brno 552    
3 Joukal Lukáš 97 Nová Paka 415    
4 Votýpka Tomáš 98 AK Kuřim 340    
5 Votýpka Martin  O0 AK Kuřim 320    
  Dálka – ženy          
1 Pánková Barbora 95 AK Hodonín 460    
2 Jimramovská Zuzana 94 AK Olymp Brno 455    
3 Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 314    
  Výška – muži          
1 Ditrich Filip 93 JAC Brno 180    
2 Jimramovský Petr 92 VSK Univerzita Brno 155    
  Výška – ženy          
1 Pánková Barbora 95 AK Hodonín 150 rekord stadionu
2 Jimramovská Zuzana 94 AK Olymp Brno 120    
  Koule 7,26 kg          
1 Čumpelík Luděk 75 Brno 10,00    
  Koule 5 kg          
1 Líska Jakub 94 TJ Spartak Vlašim 8,63    
2 Tecl Jan 58 Troubsko 6,82    
  Koule 4 kg          
1 Mastikosa Alexander 96 VSK Univerzita Brno 9,22    
  Koule 3 kg          
1 Mastikosa Georgije 98 VSK Univerzita Brno 7,00    
  Koule 4 kg          
1 Škvařilová Radka 91 TJ Vysočany 7,67    
  Koule 3 kg          
1 Brücknerová Danuše 46 AC Moravská Slavia Brno 8,70    
2 Hlavoňová Michaela 96 ASK Blansko 8,43    
3 Šustrová Kateřina 97 ASK Blansko 7,16    
             
  František Nemetz v.r.   Josef Kašpar v.r.      
  hlavní rozhočí    ředitel závodů      
  Výsledky ze zápisů zpracoval: Ladislav Zouhar      

Poslední letošní prázdninový atletický mítink na Vojtové

V pondělí dne 23.srpna pořádá AC Moravská Slavia Brno na stadionu ve Read more

IV.kolo sk.“C“ I. ligy družstev mužů – 21.8. Břeclav

v sobotu dne 21.srpna 2010 se koná v Břeclavi 4. kolo sk. „C“ I. ligy Read more

IV.kolo sk. „D2″ II. ligy družstev žen-21.8. Vyškov

V sobotu dne 21.8.2010 se koná ve Vyškově IV.kolo skupiny „D2″ Read more

Triexpert cup – 10 000 m na Vojtové 18.8.

Triexpert cup – 10 000 m. Ve středu dne 18.srpna 2010 se na stadionu Read more

Výsledky 4.prázdninového atletického pondělí na Vojtové

Výsledky z 4. prázdninového atletického pondělí na Vojtové
           
Pořadatel     : AC Moravská Slavia Brno    
Místo            : stadion Moravské Slavie na Vojtové  
Datum konání : pondělí 16.8.2010    
           
  100 m – běh “A”        
1 Tuček Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 12,6  
2 Prochová Hana 96 AC Moravská Slavia Brno 13,2  
3 Musil Pavel 75 Brno-Medlánky 13,6  
  100 m – běh “B”        
1 Čumpelík Luděk 75 Brno 13,3  
2 Studený Jan 88 Brno 13,5  
3 Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno 14,5  
4 Tajovská Kateřina 76 AC Moravská Slavia Brno 16,0  
  1 000 m        
1 Skyba Martin 62 Barnex sport Brno  2:59,8  
2 Fiala Jan 72 AC Moravská Slavia Brno  3:02,5  
3 Musil Pavel 75 Brno-Medlánky  3:05,1  
4 Chovancová Jaroslava 85 TJ Lokomotiva Břeclav  3:15,3  
5 Studený Jan 88 Brno  3:26,9  
6 Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno  3:30,1  
7 Čumpelík Luděk 75 Brno  3:42,5  
8 Slabáková Lenka 66 AK Olymp Brno  3:42,8  
9 Podmelová Vilma 62 AC Moravská Slavia Brno  3:54,1  
  Koule 7,26 kg        
1 Čumpelík Luděk 75 Brno 9,40  
2 Studený Jan 88 Brno 8,09  
3 Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno 7,43  
  Koule 4 kg        
1 Tuček Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 9,78  
2 Podmelová Vilma 62 AC Moravská Slavia Brno 7,41  
           
           
  František Nemetz v.r.   Ladislav Zouhar v.r.    
  hlavní rozhočí                   ředitel závodů    
QR Code Business Card