Vyšla klubovní ročenka za rok 2017

zájemci si ji mohou vyzvednout pondělí až pátek Read more

Tomáš Hlavenka Mistrem Moravy a Slezska

v chůzi na 10 km čase 45:46,0. Závod se konal v Olomouci Read more

Jaromír Morávek překonal klubovní rekord žáků

v chůzi na 3 km časem 16:05,0 překonal vlastní rekord, Read more

Pozvánka na výroční valnou hromadu

AC Moravská Slavia Brno, spolek, která se koná ve čtvrtek dne 5.dubna 2018 Read more

Ve věku 91 let zemřel prof. ing. arch Ivan Ruller

*17.11.1926 Brno, 25.03.2018 Brno. Architekt, vysokoškolský pedagog a býv. atlet klubu Read more

Daniel Orálek doběhl čtvrtý na MČR

na Mistrovství ČR v silničním běhu na 100 km v čase 7:45:00. Read more

Dorostenec Jakub Stibal doběhl šestý

na Mistrovství ČR v přespolním běhu, Read more

Kontrolní klubovní závody přípravek na ZŠ Hudcova

tadion na ZŠ Hudcova

disciplíny: 60 m, dálka, kriketový míček

závod se bude konat v době tréninku

Vlastimil Chadim vybojoval zlatou a bronzovou

medaili na halovém MČR veteránů nad 40 let v běhu Read more

Reprezentační starty 2018

Reprezentační starty závodníků AC Moravská Slavia Brno, spolek v roce 2018

  

Reprezentace České republiky

Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců      09.06.  Ptuj

2 000 m překážek                     :      3. místo      Jakub Stibal                       6:15,86

  

Mistrovství Evropy do 17 let              6. až 8.7.                    Györ

2 000 m překážek                     :      14 . místo  Jakub Stibal                       6:03.28

/rozběh   5:57,81/

Mistrovství Evropy juniorek a dorostenek neslyšících 29.06.-01.07.         Sofia

200 m – dorostenek                   :      2. místo      Táborská Petr                     27,40

400 m – dorostenek                   :      4. místo      Táborská Petr                     1:05,18

100 m – juniorek                       :      8. místo      Procházková Alice            14,60

200 m – juniorek                       :      8. místo      Procházková Alice            29,81

400 m – juniorek                       :      5. místo      Procházková Alice            1:08,48

 

 Reprezentace Jihomoravského kraje

300 m                                        :      5. místo      Rudolf Žižka                     37,04

4 x 60 m                                    :                         Rudolf Žižka

Oštěp 600 g                              :      1. místo      Luděk Čumpelík                57,88

Disk 1 kg                                  :      12. místo    Luděk Čumpelík                35,26

Oštěp 500 g                              :      18. místo    Josefína Melicharová         28,13

  

Reprezentace Brna

Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a žákyň   11.3.   Praha

 

60 m                                          :      6. místo      Holík Vít                            8,65

150 m                                        :      7. místo      Holík Vít                            21,34

4 x 200 m                                  :                         Holík Vít

300 m                                        :      5. místo      Sedlecký Martin                46,65

QR Code Business Card