Okresní kolo Štafetového poháru Brno – město

proběhlo letos poprvé na stadionu Moravské Slavie na Vojtově ulici ve středu 26.dubna 2017. Read more

Okresní kolo štafetového poháru škol – Brno

Okresní kolo štafetového poháru škol Brno
Pořadatel: AC Moravská Slavia Brno, spolek
místo : stadion Moravské Slavie Brno, Vojtova 12c
Středa dne 26.dubna 2017
štafeta 8 x 100 m – mladší
1. Trnková-Vávra-Czudková-Nechutová ZŠ Masarova 2:32,32
Zejdová-Králík-Raab-Nikodým
2. Součková-Nováková-Miklas-Jedlička ZŠ Tuháčkova 2:33,77
Katčenko-Andrýsek-Vébrová-Hrdličková
štafeta 8 x 100 m – starší
1. Zachrdlová-Tsap-Miková-Jančová ZŠ Masarova 2:20,04
Husák-Králíková-Novotný-Hochman
2. Poláčková-Řezáčová-Hladká-Levinská ZŠ Tuháčkova 2:22,91
Žáček-Grabovský-Čepelák-Jedlička
štafeta 8 x 200 m 
1. Trnková-Vávra-Czudková-Králík ZŠ Masarova 5:17,19
Jančová-Husák-Králíková-Tsap
2. Nechutová-Raab-Zejdová-Miková-Novotný ZŠ Masarova 5:22,28
Nikodým-Zachrlová-Hochma
3. Vébrová-Miklas-Katčenko-Hladká ZŠ Tuháčkova 5:24,51
Levinská-Grabovský-Hrdličková-Jedlička
4. Nováková-Součková-Jedlička-Andrýsek ZŠ Tuháčkova 5:32,20
Poláčková-Řezáčová-Žáček-Čepelák
Dálka z místa -mladší dívky
1. Trnková Anežka ZŠ Masarova 2008 176 152 176
2. Czudková Viktorie ZŠ Masarova 2007 157 167 167
3. Zejdová Kateřina ZŠ Masarova 2008 164 154 164
4. Nechutová Eliška ZŠ Masarova 2009 160 147 160
5. Nováková Marie ZŠ Tuháčkova 2007 146 139 146
6. Součková Markéta ZŠ Tuháčkova 2008 130 131 131
7. Vébrová Adéla ZŠ Tuháčkova 2009 128 125 128
8. Hrdličková Valérie ZŠ Tuháčkova 2008 125 126 126
Dálka z místa -mladší chlapci
1. Katčenko Denis ZŠ Tuháčkova 2008 162 175 175
2. Jedlička Tomáš ZŠ Tuháčkova 2008 156 169 169
3. Králík Štěpán ZŠ Masarova 2008 159 163 163
4. Vávra Ondřej ZŠ Masarova 2008 141 153 153
5. Andrýsek Jáchym ZŠ Tuháčkova 2008 149 138 149
6. Nikodým Daniel ZŠ Masarova 2008 126 146 146
7. Miklas Ondřej ZŠ Tuháčkova 2009 144 123 144
8. Raab Adrian ZŠ Masarova 2009 102 144 144
Dálka z místa odrazu-starší dívky
1. Jančová Terezie ZŠ Masarova 2007 344 352 352
2. Zachrlová Ivana ZŠ Masarova 324 301 324
3. Miková Julie ZŠ Masarova 2006 318 309 318
4. Poláčková Monika ZŠ Tuháčkova 2006 317 303 317
5. Řezáčová Adéla ZŠ Tuháčkova 2006 301 304 304
6. Králíková Veronika ZŠ Masarova 2005 298 294 294
7. Levínská Sára ZŠ Tuháčkova 2007 266 275 275
8. Hladká Lucie ZŠ Tuháčkova 2007 233 253 253
Dálka z místa odrazu-starší chlapci
1. Hochman Michal ZŠ Masarova 2006 332 319 332
2. Čepelák Jakub ZŠ Tuháčkova 2005 324 331 331
3. Žáček Lukáš ZŠ Tuháčkova 2006 313 329 329
4. Grabovský Adam ZŠ Tuháčkova 2005 281 316 316
5. Jedlička Vojtěch ZŠ Tuháčkova 2006 295 315 315
6. Husák Adam ZŠ Masarova 2007 302 282 302
7. Tsap Matěj ZŠ Masarova 2005 291 300 300
8. Novotný Zdeněk ZŠ Masarova 2006 251 254 254
Hod medicinbalem 1 kg mladší dívky
1. Czudková Viktorie ZŠ Masarova 2007 620 625 625
2. Trnková Anežka ZŠ Masarova 2008 470 540 540
3. Součková Markéta ZŠ Tuháčkova 2008 380 510 510
4. Nechutová Eliška ZŠ Masarova 2009 495 490 495
5. Nováková Marie ZŠ Tuháčkova 2007 470 490 490
6. Vébrová Adéla ZŠ Tuháčkova 2009 455 470 470
7. Zejdová Kateřina ZŠ Masarova 2008 390 460 460
8. Hrdličková Valérie ZŠ Tuháčkova 2008 440 445 445
Hod medicinbalem 1 kg mladší chlapci
1. Katčenko Denis ZŠ Tuháčkova 2008 620 580 620
2. Vávra Ondřej ZŠ Masarova 2008 580 550 580
3. Nikodým Daniel ZŠ Masarova 2008 530 580 580
4. Raab Adrian ZŠ Masarova 2009 480 550 550
5. Andrýsek Jáchym ZŠ Tuháčkova 2008 490 465 490
6. Jedlička Tomáš ZŠ Tuháčkova 2008 462 370 462
7. Miklas Ondřej ZŠ Tuháčkova 2009 440 460 460
8. Králík Štěpán ZŠ Masarova 2008 450 455 455
Hod medicinbalem 1 kg starší dívky
1. Jančová Terezie ZŠ Masarova 2007 660 765 765
2. Poláčková Monika ZŠ Tuháčkova 2006 760 765 765
3. Zachrlová Ivana ZŠ Masarova 660 600 660
4. Králíková Veronika ZŠ Masarova 2005 570 530 570
5. Miková Julie ZŠ Masarova 2006 530 530 530
6. Řezáčová Adéla ZŠ Tuháčkova 2006 0 520 520
7. Levínská Sára ZŠ Tuháčkova 2007 510 520 520
8. Hladká Lucie ZŠ Tuháčkova 2007 410 360 410
Hod medicinbalem 1 kg starší chlapci
1. Čepelák Jakub ZŠ Tuháčkova 2005 0 670 670
2. Jedlička Vojtěch ZŠ Tuháčkova 2006 630 620 630
3. Novotný Zdeněk ZŠ Masarova 2006 625 590 625
4. Žáček Lukáš ZŠ Tuháčkova 2006 600 0 600
5. Husák Adam ZŠ Masarova 2007 530 590 590
6. Tsap Matěj ZŠ Masarova 2005 580 490 580
7. Grabovský Adam ZŠ Tuháčkova 2005 550 545 550
8. Hochman Michal ZŠ Masarova 2006 540 0 540
Ing. Jiří Topinka v.r. Ladislav Zouhar v.r.
ředitel závodů hlavní rozhodčí

Viktorie Kalovská překonala klubovní rekord

žákyň ve skoku o tyči výkonem 260 cm na sobotních závodech Read more

Běh Novým Lískovcem, který je memoriálem

Milana Zoubka se konal za větrného a chladného počasí Read more

Na Moravské Slavii startovalo 350 mladých atletek a atletů

V sobotu 22. dubna se na stadionu Moravské Slavie na Vojtově ulici uskutečnily Read more

Alena Krcháková zvítězila na maratonu ve Vídni

v kategorii žen na 50 let v čase 3:25:19. Read more

Tomáš Hlavenka vyhrál závod

veteránů v chůzi na 5 km časem 22:47 na mezinárodních chodeckých závodech Read more

Výsledky XII. ročníku Běhu Novým Lískovcem-memoriál Milana Zoubka

XII. ročník Běhu Novým Lískovcem-memoriál Milana Zoubka
Pořadatel: AC Moravská Slavia Brno, spolek
místo : Brno-Nový Lískovec areál Pod ulicí Plachty
Neděle 23.dubna 2017
 foto na :http://mt03.rajce.idnes.cz/
Přípravka dívky ml. ( 2008 a ml. ) – 380 m
1. Lucie Nečasová 09 SK Speed Brno 1:25,2
2. Leontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno 1:33,6
3. Sylvie Brabcová 08 AC Moravská Slavia Brno 1:43,1
Přípravka hoši ml. ( 2008 a ml ) – 380 m
1. Jan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice 1:23,5
2. Tomáš Ondráček 07 AC Moravská Slavia Brno 1:52,8
Přípravka dívky st. ( 2006-2007 )- 975 m
1. Barbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:03,7
2. Týna Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:05,1
3. Kristýna Kolínová 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice 5:44,2
Přípravka hoši st. ( 2006-2007) – 975 m
1. Marek Kuna 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 3:49,2
2. Michal Nečas 06 SK Speed Brno 4:07,5
3. Adam Lacho 07 AC Moravská Slavia Brno 4:10,9
4. Ondřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:13,6
5. Petr Stejskal 047 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:38,5
Mladší žákyně ( 2004-2005) – 975 m
1. Ludmila Horáková 04 TJ Oslavany 3:39,9
2. Barbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 3:53,7
3. Tereza Votíková 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:14,4
4. Adéla Cecková 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:36,2
5. Veronika Tošilová 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:59,3
6. Kamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 5:02,0
Mladší žáci ( 2004-2005) – 1 950 m
1. Jan Stejskal 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 9:09,1
2. Lukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 9:25,7
3. Matěj Nejedlý 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 9:46,5
4. Marek Kantor 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 11:10,0
Starší žáci ( 2002-2003) – 3 300 m
1. Daniel Gribin 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice 14:04,5
2. Tomáš Bouchal 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 15:54,9
Ženy (1997 a st.) – 3 300 m
1. Zuzana Ožanová 91 Běžecký klub Brno 14:39,9
2. Monika Nepustilová 81 Běžecký klub Brno 15:31,4
Muži ( 1997 a st.) – 6 600 m
1. Lukáš Soural 82 AC Moravská Slavia Brno 25:41,1
2. Tomáš Hrdina 79 AC Moravská Slavia Brno 26:08,8
3. Roman Přikryl 88 Běžecký klub Brno 27:35,6
Muži nad 40 let ( 1977 a st.) – 6 600 m
1. Miroslav Klíma 75 Brno 26:41,5
2. Petr Bělohoubek 72 Brno 27:42,0
3. Karel Stöger 76 Běžecký klub Brno 27:59,4
4. Petr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia Brno 31:18,1
5. Pavel Svoboda 69 Běžecký klub Brno 31:18,2
Ladislav Zouhar v.r. Lubomír Křivánek v.r.
ředitel závodu hlavní rozhodčí
Počty startujících
SK Čtyři Dvory České Budějovice 18
AC Moravská Slavia Brno 7
Běžecký klub Brno 5
Brno 2
SK Speed Brno 2
TJ Oslavany 1
35

II. kolo soutěže družstev mladšího žactva

pořádá VSK Univerzita Brna na stadionu Pod Palackého vrchem. Disciplíny: 60 m, 150 m, 800 m (dívky), 1 500 m (hoši), dálka, koule, štafeta 4×60 m

Orálek a Martincová zvítězili ve svých kategoriích

na půlmaratonu v Brně dne 16.dubna. Umístění našich závodníků: Read more

QR Code Business Card