Zrušení tréninku SpS

V období jarních prázdnin jsou zrušené společné tréninky. Pro zájemce je stadion otevřený každý všední den od 15.00hod do 19.00hod.

Termíny závodů

Kalendář závodů

Letní soustředění 2017

2017-Soust_info

Propozice soustředění
Přihláška.

Letní soustředění 2017

2017-Soust_info

Propozice.

Zrušení tréninku 3.2.2017

V pátek 3.2.2017 odpadá trénink z důvodu pololetních prázdnin a účasti trenérů na halovém Mistrovství Moravy a Slezka v Ostravě

Zdravotní prohlídky

Vážení rodiče,
AC Moravská Slavia Brno, spolek, zajišťuje pro své členy preventivní lékařskou prohlídku v ústavu sportovní medicíny v Brně, na Křížkovského ulici, Pisárky – TJ Favorit

Read more

PF 2017

pf2017

Halové klubovní přebory

Přípravky – 20.1.2017

Na tyto závody se prosím přihlašujte pomocí přihlášky do 18.1.2017 do 18h
Seznam přihlášených

Zrušení tréninku 28.9.2016

Ve středu 28.9.2016 odpadají tréninky z důvodu státního svátku. Read more

Výsledky náboru 24.6. a 26.8.2016

Červeně označené děti letos bohužel z kapacitních důvodů nepřijmeme.

Ročník 2000-2001= dorost
Pořadí Jméno 50m plný míč 2kg dálka z místa 400m
1 Šujan Martin 7,1 s 620 cm 225 cm 01:13,2
2 Balášová Monika 7,1 610 222 01:13,5
3 Jůzová Veronika 7,8 730 220 01:18,9
4 Múdrý Lukáš 8,3 540 195 01:16,0
           
Ročník 2002-2003 = starší žactvo
Pořadí Jméno 50m plný míč 2kg dálka z místa 400m
1 Křivánek František 7,1 825 241 01:07,0
2 Zounek Lukáš 7,1 650 240 01:14,0
3 Kleiblová Karolína 7,9 640 193 01:18,0
4 Ryšavá Anna 8,3 575 189 01:20,0
5 Holíková Daniela 8,3 630 187 01:25,3
6 Schmid Katharina 8,3 520 175 01:28,1
Ročník 2004-2005 = mladší žactvo
Pořadí Jméno 50m plný míč 2kg dálka z místa 400m
1 Plotěný Lukáš 8,5 650 171 01:17,0
2 Lukášová Marie 8,4 525 188 01:32,0
3 Fraňková Clementina 9,1 650 178 01:27,0
4.-5. Křivánek Matěj 8,9 420 173 01:24,0
4.-5. Španěl Radovan 8,7 400 186 01:27,5
6 Nechvátalová Sára 9,1 450 170 01:32,0
7 Havlátová Veronika 9,2 400 172 01:28,0
8 Schmid Franziska 8,6 420 158 01:35,4
9 Vicente Nicolas 9,1 420 154 01:27,8
10 Galandrová Sára 8,9 350 171 02:00,0
11.-12. Kropáček Lukáš 8,9 420 136 01:49,0
11.-12. Barkerová Sofie Anna 10,1 430 164 01:54,0
           
Ročník 2006-2007 = starší přípravka
Pořadí Jméno 50m plný míč 2kg dálka z místa 400m
1 Mátlová Adéla 8,7 370 189 01:34,0
2 Tešnarová Nikola 8,8 500 187 01:37,0
3 Kozumplíková Tereza 9,1 350 178 01:36,0
4.-5. Stupková Dana 9,5 325 188 01:38,0
4.-5. Prokopová Tereza 8,9 360 153 01:39,3
6 Coufalová Barbora 9,2 275 146 01:39,0
7.-8. Jelínková Eliška 10,2 280 158 01:48,0
7.-8. Ryšavá Veronika 9,4 280 133 01:45,4
9 Okáčová Anežka 10,6 350 110 02:41,7
10 Julinová Ester 10,2 200 133 01:49,0
1.-2. Bartoš Ondřej 8,4 520 186 01:25,0
1.-2. Dobrovolný Marek 8,8 430 190 01:23,7
3.-4. Sladkovský Jan 8,7 390 200 01:35,0
3.-4. Kunovský Michal 8,4 280 188 01:21,0
5 Moravec Jaroslav 8,8 550 177 01:38,0
6 Štěrbáček Michal 8,7 330 175 01:28,0
7 Černý Pavel 9,1 400 170 01:31,7
8 Wang Alex 8,9 340 186 01:34,1
9 Chytil Viktor 8,9 350 144 01:31,0
10 Ventruba Vojtěch 9,6 390 155 01:35,0
11 Plášil Jan 9,2 350 162 01:37,2
12 Jaroš Matyáš 9,5 360 148 01:35,1
13 Vrtílek Vojtěch 9,5 320 152 01:43,0
14 Dudek Štěpán 10,1 350 134 02:35,0
Ročník 2008-09 = mladší přípravka
Pořadí Jméno 50m plný míč 2kg dálka z místa 400m
1 Lukasová Berenika 9,1 325 156 01:41,1
2 Zachovalová Julie 9,6 300 165 01:38,0
3 Moravec Melanie 9,5 370 144 01:46,1
4 Brabcová Sylvie 10,3 310 155 01:47,1
5 Neveselá Barbora 9,8 250 140 01:42,0
6 Keprtová Nicole 10,0 300 137 01:50,2
7 Malovaná Tereza 10,1 235 148 01:51,7
8.-10. Otáhalová Nikol 10,3 380 133 02:04,1
8.-10. Skorkovská Šárka 10,0 280 150 02:19,6
8.-10. Janíčková Daniela 10,1 210 140 01:52,0
11 Matulová Lucie 9,8 300 124 01:58,3
12.-13. Fraňková Evelína 10,4 210 125 01:55,0
12.-13. Daňhelová Nela 10,4 300 130 02:06,5
14 Vrtílková Marie 10,6 250 120 01:57,0
15 Matějková Zuzana 11,1 160 133 01:56,3
16 Špillarová Julie 10,9 190 120 02:00,5
17 Škorpíková Tereza 12,5 230 110 02:27,1
 
1 Pavel Filip 8,9 360 164 01:31,2
2 Hladký Tadeáš 9,1 270 161 01:31,4
3 Vetruba Vít 9,4 350 145 01:38,8
4 Měřínský David 9,7 360 152 01:48,6
5 Ryšavý Jakub 10,1 310 148 01:50,0
6 Blažek Jakub 9,8 190 118 01:46,9
7 Mazura Josef David 10,4 250 145 01:47,0
8 Kepák Jakub 10,0 250 143 02:08,5
Ročník 2010 = nejmladší přípravka
Pořadí Jméno 50m plný míč 2kg dálka z místa 200m
1 Vyhnánková Amálie 9,8 200 120 44,1
2 Lachová Petra 10,6 180 133 54,5
3 Hladká Leontýna 10,1 130 117 46,1
4 Kubušová Ela 11,5 190 120 56,7
5 Sachsová Klára 11,6 180 90 52,7
6 Varosjan Ani 11,7 190 120 61,1
7 Keprtová Kristýna 13,9 200 80 60,8
8 Suchánková Adina 15,7 160 95 x
 
1 Vašut Tadeáš 10,3 230 130 44,8
2.-3. Kolář Pavel 11,3 210 134 55,1
2.-3. Moravec Jakub 11,1 230 130 56,1
4.-5. Moučka Eduard 11,4 250 110 51,2
4.-5. Souček Lukáš 11,3 200 125 50,3
6 Svoboda Jan 11,6 200 128 51,2
atletická školka
Pořadí Jméno 50m plný míč 2kg dálka z místa 200m
1 Mazurová Marie Anna 10,2 175 115 48,7
2 Baťa Žofie 11,2 140 130 56,4
3 Zedníčková Nikol 12,0 210 110 57,4
4 Luklová Linda 11,6 120 115 56,6
5 Fučíková Karolína 11,4 125 110 61,2
6.-7. Sobotková Denisa 12,4 140 90 57,0
6.-7 Doležalová Dominika 12,1 150 100 61,9
8 Sedláčková Nela 14,5 130 80 83,6
1 Štěrbáček Jakub 10,5 225 115 48,4
2 Slavík Pavel 10,5 120 136 51,2
3.-4. Pokorný Tomáš 10,9 170 85 48,1
3.-4. Smejkal Tomáš 12,4 190 125 57,3
5.-6. Hájek Matěj 12,4 150 113 53,9
5.-6. Esender David 11,1 175 105 60,2
7.-8. Pavlík Lukáš 11,5 200 80 58,1
7.-8. Ondráček Tomáš 11,1 150 100 57,3
QR Code Business Card