Zdravotní prohlídky

Vážení rodiče,
AC Moravská Slavia Brno, spolek, zajišťuje pro své členy preventivní lékařskou prohlídku v Ústavu sportovní medicíny v Brně, na Křížkovského ulici, Pisárky – TJ Favorit

Prohlídka obsahuje kompletní vyšetření tělovýchovným lékařem, krevní testy a zjišťuje odezvu oběhového a dýchacího systému při zatížení na bicyklovém ergometru.
Celková prohlídka stojí letos už 1600,- Kč + laboratorní testy 150,- Kč (pro děti mladší 14 let všeobecná pojišťovna nehradí).
Labolatoř = odběr krve, nemusí dítě absolvovat.
S sebou:

svačina, pití (po odběru krve je nutno se před zátěžovými testy najíst)
ranní moč
vyplněný dotazník pro ty, kteří tu nemají ještě kartu (získáte na
našich stránkách, odkaz na SpS mládeže – formuláře )
kartičku ZP, poplatek prohlídky
sportovní oblečení (kraťase, bolerko, maratonky), ručník

Omluvenky do školy nutno domluvit dopředu – na trénincích.
Při odběru krve je nutno dostavit se na lačno.

Přihláška – termíny

Seznam přihlášených

Další možností je sportovní prohlídka na Fakulě sportovních studí Masarykovy univerzity Brno 21.3.2018 od 7.45 hod, v současné době je kapacita 10 osob. V případě vyššího zájmu lze počet navýšit nebo domluvit další termín. Toto vyšetření probíhá na běžeckém pásu se spiroergometrií, je to bez možnosti odběrů krve a cena cca 1500,-Kč. Případné přihlášky nebo dotazy k tomuto vyšetření posílejte přímo na marcikp@seznam.cz. Přihlašujte se co nejdřív, objednání dalšího termínu je časově náročné (termín na březen bylo potřeba rezervovat již lednu).