VÝSLEDKOVÁ LISTINA NÁBOROVÝCH TESTŮ 16.9.2011

Výsledky jsou zapisovány v pořadí:

60m/sec  –  skok z místa/cm  –  skok daleký/cm  –  míček/m  –  400m/min – obratnost

Celkové pořadí je dáno součtem pořadí v jednotlivých disciplínách.

 Kategorie 2003 – 2006, dívky

1.       Weidenhöferová Lucie (2004)            12,40 – 146 – 224 – 8,5 – 1:50 – ++

2.       Patermannová Eliška (2003)               13,16 – 145 – 235 – 7 – 2:05 – ++

3.       Hofírková Sára (2004)                      13,68 – 154 – 153 – 10 – 2:24 – ++

4.-5.  Mazálková Klára (2005)                     12,98 – 133 – 194 – 9 – 2:13 – +

         Dudková Evelína (2003)                     12,01 – 140 – 207 – 7,5 – 2:27 – +

6.       Patermannová Marie (2006)              14,80 – 100 – 207 – 5 – 2:23 – ++

 Kategorie 2004 – 2005, hoši

1.     Galvas Matyáš (2004)                        10,72 – 180 – 250 – 15 – 1:28 – ++

2.       Gamba David (2004)                          12,10 – 140 – 280 – 7 – 1:49 – +

3.       Lebeda Lukáš (2004)                         11,62 – 150 – 170 – 9 – 2:00 – ++

4.       Vávra Martin (2005)                         12,85 – 157 – 242 – 14 – 2:23 – –

5.       Hanák Martin (2005)                         12,85 – 130 – 210 – 5 – 2:09 – +

 Kategorie 2001 – 2002, dívky

1.       Popelková Veronika (2001)                 10,40 – 167 – 290 – 19 – 1:21 – ++

2.       Sahatciu Sára (2001)                         11,38 – 170 – 280 – 17,5 – 1:41 ++

3.       Messnerová Karolína (2002)               11,01 – 160 – 233 – 10,5 – 1:31 – ++

4.       Jedounková Sandra (2001)                 11,42 – 149 – 263 – 11,5 – 1:48 – +

5.       Farská Natálie (2002)                       11,85 – 190 –  x  – 11 – 1:51 –  x

 Kategorie 2001 – 2002, hoši

1.       Lokos František (2001)                      9,59 – 190 – 370 – 25 – 1:26 – ++

2.       Čus Samuel (2002)                                      10,49 – 170 – 330 – 24 – 1:39 – ++

3.       Lozrt Filip (2001)                              10,67 – 195 – 300 – 16 –  x   – ++

4.       Boráň Tomáš (2001)                           11,09 – 163 – 272 – 17 – 1:41 – +

5.       Piskač Vojtěch (2002)                       11,31 – 158 – 270 – 17,5 – 2:00 – ++

 Kategorie 2000-1999, dívky

1.       Kleinová Pavla (2000)                         9,76 – 191 – 354 – 23,5 – 1:20 – ++

2.       Janáková Kristýna (1999)                            9,79 – 203 – 375 – 15 – 1:36 – ++

3.       Havlíčková Aneta (1999)                    10,40 – 168 – 295 – 20 – 1:41 – ++

4.       Troch Claire (2000)                          11,23 – 157 – 280 – 14 – 1:46 – +

5.       Moravcová Lucie (2000)                     11,60 – 150 – 250 – 13 – 1:45 – +

6.       Weinlichová Lucie (2000)                            10,89 – 140 – 275 – 12 – 1:43 –  –

 Kategorie 2000-1999, hoši

1.       Šmiřák Jan (1999)                             8,63 – 210 – 357 – 33,5 – 1:19 – ++

2.       Vlček Vítek (2000)                           9,07 – 188 – 380 – 17  1:31 – ++

3.       Filip Dominik (2000)                          10,76 – 173 – 320 – 15 – 1:35 – ++

 Kategorie 1998

1.       Kaňovská Zuzana                                9,48 – 197 – 390 – 27,5 – 1:21 ++

2.-3.  Křivák Martin                                    9,11 – 210 – 400 – 29 – 1:29 – ++

         Kříž Vojtěch                                               9,78 – 198 – 385 – 49 – 1:24 – ++

4.       Mikušová Lucie                                  10,00 – 177 – 372 – 21 – 1:20 – ++

5.       Vobecká Táňa                                    10,43 – 162 – 337 – 21 – 1:28  ++

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card