Výsledek ankety nejlepší atleti Moravské Slavie za rok 2016

první tři v kategoriích budou vyhlášeni v sobotu dne 11.3.2017 ve 20,15 při pořádání 2. sportovního plesu.

Výsledek Ankety nejlepší atleti Moravské Slavie Brno, spolek za rok 2016

Kategorie DOSPĚLÍ

                                      závodník                           body                        trenér

1          Vnenčáková Soňa                 50                    Jiří Šmiták

2          Orálek Daniel                       21                    bez trenéra

3          Hlavenka Tomáš                   19                    bez trenéra

4          Krcháková Alena                   13

5          Kollár Martin                          12

6          Hůbner Kryštof                     7

7          Rerych Jiří                             6

8          Schmoger Martin                    6

9          Švehla Milan                          4

10        Coufalová Dominika              3

11        Johaníková Lucie                   1

 

Kategorie MLÁDEŽE (junioři, dorost, žactvo 14 až 15 let)

1          Stibal Jakub                          43                    Petr Marčík, Tomáš Klíma

2          Jeřábková Alžběta               27                    Monika Olejníčková

3          Hurt Jakub                           15                    Monika Olejníčková, Jan Žižka

4          Hladký Adam                        6

5          Klaška Dominik                     5

6          Koláčková Adéla                   5

7          Freibergerová Eliška               4

8          Vojtek Matouš                       4

9          Bochníčková Dominika         3

10        Hvasta Lukáš                          2

11        Kalovská Viktorie                  1

12        Křižková Lucie                      1

 

Kategorie ŽACTVO do 13 let

1          Sekerka Antonín                  38                    Ladislav Majer, Marek Majer

2          Racek Josef                           30                    Ladislav Majer, Jiří Halama

3          Konečný Jonáš                     15                    Martina Olejníčková, Monika Olejníčková

4          Pokora Vladimír                     7

5          Žižka Rudolf                          5

6          Kučerová Radka                    4

7          Doležal Jakub                         3

8          Gorani Anita                          3

9          Melicharová Josefína              2

10        Čumpelík Luděk                    1

 

Ankety se zúčastnilo 24 respondentů, ne všichni vyhodnotili všechny kategorie.

V kategorii dospělých bylo navrženo 12 kandidátů hodnoceno bylo 11

V kategorii mládeže navrženo 26 hodnoceno 12

V kategorii žactva navrženo 13 hodnoceno 10

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card